رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد مزاحمت و سواستفاده از پلیس بودن لیدر PD

Delniya

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Delniya.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Daniiw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -----

• توضیحات: سلام و خسته نباشید

خیلی بی دلیل یکی از ممبرای PD به من MT/ دادن نه لاین مخالف رفتم نه چیز دیگه بعد همونطور که میبینید لیدر، کل PD رو قشون کشی کرده دور من و ایجاد مزاحمت میکنه.

بازم بی دلیل سابلیدر و لیدر PD به من گفتن SL/ کن FBI اومد SL/ کردم و رفتم چند ثانیه بعد دوباره الکی MT/ داد MT/ که اسباب بازی نیست.

این بار چون میدونستم ایجاد مزاحمته رفتم بیکار نیستم که هی وایسم بزنم کنار خلاصه به من 2 درجه ی تعقیب بی توجهی به پلیس داد و منو به زندان منتقل کرد.

پی نوشت: یکی دو شب پیش هم MT/ الکی داد و باز لیدر PD برای من ایجاد مزاحمت کرد میگفت سرعت میری نه وارن Speedc/ اومده بود برام نه چیزی بوده! از اون مدرکی ندارم چون عادت به شکایت ندارم اما انگار ایشون اصرار داره که ازش شکایت شه.

ممنون از مدیریت

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s4.picofile.com/file/8370876942/Madarek.zip.html

ویرایش شده توسط Delniya
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام؛

رفاه و راحتی بازیکنان برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، این مانور میتوانست به صورت سازمان یافته تر، و به خصوص در مقابل مجرم اجرا شود.

درخواست مجوز رانندگی غیر منطقیست، زیرا فردی که فاقد آن باشد توانایی رانندگی ندارد، نتیجتا کار تیم با راهبری لیدر پلیس بیشتر ایجاد مزاحمت بوده تا هرچیز دیگری، شکایت شما پذیرفته و لیدر یک SV دریافت خواهند کرد.

- بسته شد.

• مرسی 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...