رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

• توسعه دهنده

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت خانواده دوست داشتنی آرساکیا.

بسیاری از عزیزان با حذف دستور ' number/ ' (روش پیدا کردن شماره تلفن افراد) احساس رضایت نمیکردن!

ایده ای در نظر گرفته شده برای حل این مشکل به نام سیستم ' سرویس 118 ' که با شیوه ای نو، این مشکلو حل میکنه.

* درصورتی مخالف هستید، با طرح یک ایده ی بهتر، مخالفت خود را به همراه راه حل مورد نظرتون در همین تاپیک بیان کنید.

تاپیک باز شد، منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان هستیم.

با احترام

تیم توسعه آرساکیا.

ویرایش شده توسط Mohny
  • مرسی 2

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه بشه این 118 رو بصورت یه اقلیت در اورد یا اینکه به وظایف خبرنگاران اضافه بشه، به نظرم فان میشه

فراموش کارم، پیک خالیه جلوم و میگم هنو نخوردم

HaftKhat.png

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید،

خوشحالم که از این به بعد میتونیم ایده ها رو مستقیما به خودتون برسونیم @Mohny

بنظر من که بهترین شکلش همین بود که شاید به فکر خیلیا هم نمیرسید...

البته خوبه که یه هزینه ای هم داشته باشه یا خلاقیت های بیشتری توی این سیستم بکار ببرید که خب من بخاطر نداشتن اطلاع کافی از چگونگی کارکردن این سرویس نمیتونم دقیق‌تر بگم که چه خلاقیت هایی...

منتظر بزرگترین اپدیت سرور هستیم ?

موفق باشید.

• مرسی 1

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 12 ساعت قبل، Sobi گفته است:

با سلام و عرض ادب

پیشنهاد من اینه که داخل موبایل بازی یه برنامه درست بشه به اسم Players stats

و در آن مشخصات هر پلیری نوشته شده باشه مثلا یه پلیر سرچ میکنیم مشخصاتی مانند فکشن و رنک فکشن و آیا در استف هست و رنکش چند هست و لول و مخصوصا شماره تلفن و .... در آن درج شده باشد

این کار برای ما در SA-MP بسیار زمان بر می باشد زیرا سیستم Phone ای که شما مشاهده می کنید با محدودیت هایی ساخته شده که اصلاً برای ساخت یک همچین چیزی ساخته نشدند.

ما در بازی از TextDraw ها استفاده می کنیم که بسیار محدود هستند، اگر مثلاً می توانستیم Web UI در بازی داشته باشیم این کار ها خیلی زمان بر نبود.

پیشنهاد من این هستش که اول یک گزینه داخل تنظیمات گوشی ایجاد بشه به نام Number Privacy، اگر بازیکن این گزینه رو فعال کرد دیگه به هیچ وجه نشه شماره اش رو پیدا کرد.

سیستم پیدا کردن شماره هم: زنگ بزنن 118، ازشون اسم یا قسمتی از اسم بخواد و بین تمامی کاربران (آفلاین و آنلاین) بگرده و 5 تا از شبیه ترین اسم ها شماره اشون رو به همراه اسم بده.

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 20 ساعت قبل، esmaeleimohammad گفته است:

البته خوبه که یه هزینه ای هم داشته باشه یا خلاقیت های بیشتری توی این سیستم بکار ببرید

تاثیر گذار بود، ممنون.

در 6 ساعت قبل، Ali گفته است:

پیشنهاد من این هستش که اول یک گزینه داخل تنظیمات گوشی ایجاد بشه به نام Number Privacy، اگر بازیکن این گزینه رو فعال کرد دیگه به هیچ وجه نشه شماره اش رو پیدا کرد.

دوست داشتم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 8 ساعت قبل، Sobi گفته است:

کسی شماره لیدر رو خواست باید چیکار کنه؟

Number Privacy برای Leader ها کار نکند؟ برای چی یک نفر باید حتماً بتواند شماره لیدر را پیدا کند؟

لینک به دیدگاه

خب سلام میکنم ایده رو قبلا بنده در نظر داشتم که سرویس هایی که با cmd هایه /service شروع میشن بهتره با /p کار بکنن سیستم ۱۱۸ هم ایده ی عالیه شماره ها هم رنج ایران رو بگیره 

باشد که نباشد پارتی در این سرزمیـــــــــن

لینک به دیدگاه

باسلام و احترام.

اینو بگم که نظر شخصیه بنده هست و شاید شما ایده ای بهتر داشته باشید.

در کل اینجور کار یکم سخت میشه مگر اینکه پول خوبی براش بزارید تا مردم بیان تو این کار.

اگه بخواد پولش مثل Bus Driver باشه فکر نکنم کسی طرفش بیاد و پیدا کردن شماره بسیار سخت میشه.

البته توی /Jobs نباید باشه چون لول پایینا فکر نکنم بتونن اینکار رو انجام بدن و اگر هم بتونن خیلی طول میکشه.

اگه اقلیت باشه خوبه.

موفق باشید :)

ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...