رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین

Neon

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من تو بازی در حالی که 4تا ادمین آنلاین بودن 3بار ریپورت فرستادم هیچکدوم رو هیچ ادمینی در حالی که آنلاین هم بودن باز نکردن

/report ss

/report s

/report hi

من این 3تا ریپورت رو به این شکل فرستادم که باز کنن من از زمان عضویتم تو این سرور همینجوری همیشه ریپورت فرستادم هیچوقت هیچ ادمینی چیزی به من نگفته بود.

ولی اینبار ادمین infeRnal در حالی که آنلاین بود و بیکار چون تو 4راه داشتم میدیدمش به جای اینکه یک ربعه من منتظرم ریپورت رو باز کنه گرفته منو کیک کرده و warn هم داده

بعد از اینکه مجددا وارد بازی شدم تو بازی sms دادم محترمانه پرسیدم چرا warn دادین ؟

یه جوری جواب منو برگشته میده که انگار با من دشمنی داره یا طلبکاره اصلا در حد یه ادمین نمیتونه حرف بزنه ایشو مدرک هم دارم که در ادامه لینک هارو میدم

به من میگه ریپورت جای حال و احوال نیست حالا من 2تا سوال دارم ایشون منو به خاطر کلمه ی hi کیک کرده و warn داده

آیا شما سلام رو حال و احوال میدونین ؟؟؟؟ مگه من حال کسی رو پرسیدم با سلام دادن ؟؟؟

بعد هم اینکه تمام ادمین ها وقتی ریپورت رو باز میکنن میگن سلام وقت بخیر بفرمائید ؟ چطور میتونم کمکتون کنم ؟؟؟

و تمام اینها در حالیه که بدون اینکه ریپورت من رو باز کنه این کار هارو کرده حالا من در اوج نا امیدی انتظار دارم که درست با این موضوع برخورد بشه چون مشخصه این آقا با من دشمنی داره دلیلشم نمیدونم

دلیل نا امیدیم هم اینه که من دفعه ی اولم هم نیست از ایشون شکایت میکنم و هیچ اتفاقی نمیوفته کلا مشخصه خیالش راحته اینجوریه سطح حرف زدنش با بازیکن ها.

لینک یک

لینک دو

• دوست دارم که 2

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...