رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست مرخصی-.MoBiN.

Ostad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
alvand98.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
.mobin..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

URANUS.png

• توضیحات: من 15 اگوست درخواست مرخصی گذاشته ام و روز میتینگ نیومدن منو رنک آپ کنند و درخواست مرخصی منو قبول کنند بعد خانم URANUS گفتند که مرخصیت قبول شده و خودمم تو فروم دیدم که درخواست مرخصیمو قبول کردند ولی ایشون بعد چند روز پستشونو که قبول کرده بودند درخواست قبولیه مرخصی منو پاک کردند و درخواست مرخصی جدید فرستادند.درخواست مرخصی منو رد کردند و بلافاصله که پستشون show شد و منم دیدم منو FP80 اخراج کردند.

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک یا فیلم ندارم شما برید ببینید خودشون درخواست مرخصی منو قبول کردند و امروز رد کردند و منو از فکشن کیک کردند.

ویرایش شده توسط farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با درود

این شکایت به بنده ارتباطی نداره، ولی چون شاکی محترم بنده رو به عنوان شاهد معرفی کردند، این پست رو میذارم

قبل از جلسه میتینگی که لیدر محترم بدون هماهنگی قبلی در اون غیبت کردند، شاکی محترم در بازی به من گفتند که نمی تونند بیان جلسه، بنده در اون زمان رنک 2 بودم، به ایشون گفتم که باید مرخصی بذارند.

در جلسه، جناب شاکی از بنده در مورد موافقت با مرخصی سوال کردند.

با توجه به اینکه ایشون بیشتر از یک هفته در اقلیت حضور داشتند می دونستم که می تونند درخواست مرخصی بدن، و ایشون هم درخواست حداکثر 14 روز مرخصی مجاز رو کرده بودند

نقل قول

اعضای تازه وارد که به تازگی اولین هفته خود در اقلیت را سپری می کنند اجازه گرفتن مرخصی را ندارند.

نقل قول

تمامی درخواست های مرخصی باید در انجمن مطرح شوند. اعضا فقط مجاز به گرفتن 14 روز مرخصی در هر 45 روز می باشند.

با توجه به اینکه لیدر محترم معمولا در طول روز sleep هستند، و با تجربه قبلی نسبت به نحوه سر زدن لیدر محترم به فروم، حدث زدم که احتمالا مرخصی تائید شده، ولی هنوز برای نمایش تائید نشده. فکر میکنم هر بازیکنی انتظار داره لیدرها بر اساس قوانین تصمیم بگیرن و عمل کنن:

sa_mp_050.png

با توجه به قوانین، نمی دونم به چه دلیل درخواست مرخصی ایشون رد شده! مگر اینکه لیدر محترم اون روز 15 آگوست رو که بازیکن در سرور حاضر بوده رو هم جزء زمان مرخصی محسوب کرده باشند.

حالا اینکه دلیل رد شدن مرخصی چی بوده، یا اینکه پست تائید مرخصی نمایش داده شده بوده و بعد مخفی شده، بنده اطلاعی ندارم.

فقط به دلیل اینکه به عنوان شاهد اینجا از بنده اسم برده شده بود، اطلاعات خودم از این جریان رو ارائه دادم.

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

اما نکته مهمی که در این زمینه باید به اون هم توجه کرد زمان پاسخ گویی لیدر محترم به درخواست مرخصی است. اگر لیدر محترم معتقدند که روز 15 آگوست هم جزء زمان درخواست مرخصی محسوب می شود، باید قبل از جلسه مرخصی را رد می کردند.

شاکی محترم در تاریخ 13 آگوست برای جلسه 15 آگوست به بعد، درخواست مرخصی کرده اند:

http://forum.arsacia.ir/topic/1245-درخواست-مرخصی/?do=findComment&comment=86316

طبق پست های حاضر در فروم، لیدر محترم تا روز جلسه به مرخصی جوابی نداده اند! و جواب مرخصی ایشون رو روز 21 آگوست داده اند. یعنی 8 روز بعد از درخواست مرخصی:

http://forum.arsacia.ir/topic/1245-درخواست-مرخصی/?do=findComment&comment=87022

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

با سلام؛

بله حق با شماست! متاسفانه لیدر اشتباه کرده، پوزش.

لطفا در سرور ریپورتی با عنوان T#8697 Clear FP دهید (در زمان حضور من) تا مشکل شما برطرف شود.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...