رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

MaCaVeL - جواب ندادن به پست Staff و AV اشتباه و ترفیع درجه

mahdi3mmm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

mahdi3mmm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

برای جواب ندادن به پست Staff :  

HeXeR.png

برای AV اشتباه : 

Maede.png

SXE.png

• توضیحات: با سلام 

اول از همه امروز سالروز مبعث پیامبرمون رو  به همه تبریک میگم (2017/4/25)

1. در پی درخواست یکی از بازیکنان(HeXeR) ،که در تاریخ 2017/3/6  درخواست ورود به تیم Staff دادند و پست ایشون نزدیک به 2 ماه است که هنوز در شرایط بلاتکلیفی مانده است و نه جواب قبولی و نه ردی از طرف مسوول مربوطه (MaCaVeL ) داده نشده است مجبور به گذاشتن پست گزارش شدم، ایشون(MaCaVeL) در  پنج تاریخ  7 و24 /2017/3 ,و 8و 13و 18 /2017/4  به دیگر بازیکنان جواب داده اند اما هنوز جوابی با مضمون قبولی یا رد شدن در Staff  به HeXeR داده نشده است. در این مدت، (HeXeR) در تاریخ 2017/4/14 به مدت 7 روز بن میشوند.

2. و اما در مورد AV اشتباه، در تاریخ 2017/4/24 ، من  هنگامی  که اکانت مولتیم دستم بود( اکانت اصلیم sleep بود ) به علت Help به یک بازیکن، 10 دقیقه دیر به CivilSpawn  میروم و فراموش میکنم که اعلام کنم (در ساعت 21:21 طبق یادآوری Helper Leader Maede در چت Helpers اعلام می کنم )  وطبق تنظیمی که با ایشون کردم برای 21 دقیقه دیر کرد، همان روز از 12:30 تا 1:00 به CivilSpawn رفتم، در این حین از طرف MaCaVeL به من یک AV داده می شود. 

3. همانطور که در  Staff Meeting  به تاریخ 2017/4/21  به ایشون (MaCaVeL) در مورد Rank up  کردن Helpers گفتم، و ایشون گفتن هر  20 روز یک Rank up  محسوب می شود و بررسی میکنن، و من در تاریخ 2017/3/3 به تیم Helpers آمدم و بیش از 50 روز می گذرد و بدون AV  ، آیا هنوز زمان Rank up من نشده؟ یا زمان بررسی Rank up  برای Helpers بیش از 4 روز طول می کشه؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/view/rz5f_ss_for_macavel.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام!

بنا بر عدله های موجود بر کار های شما و عدم اجرای قوانین مربوطه و تذکرات متعد به شما در مکان و زمان های مختلف و مدارک موجود که ارائه خواهد شد متوجه می شوید.

جواب.1: در صورت نیاز ایشان میتوانند پیگیری کنند و نیاز به دخالت کسی نیست!

جواب.2: طبق حرف شما 10 دقیقه دیر به gotocivil مراجعه کردید و همچنین نظارت Helper Leader ها ،Maede و Shayan،  و مدارک کافی برای اثبات!

در ثانی شما در تاریخ های مشخص و عدم گذاشتن درخواست مرخصی و تذکرات بسیار در این زمینه که در فایل پیوست اضافه خواهد شد. 

جواب.3: شما در تاریخ 4/7/2017 به مقام Helper Level 2  ترفیع یافید که در جلسه هلپر و در حضور  موسس و دیگر هلپر ها ترفیع یافتید که بعد از 20 روز یعنی در مورخ 4/27/2017 به مقام Helper Level 3 ترفیع خواهید یافت که با اخطاری که دریافت کردید به تعلیق خواهد افتاد.

فایل پیوست  

MαɴαɢeMeɴT#

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

با توجه به بررسی های انجام شده توسط بنده و همچنین همکار عزیزم Maede چندین مورد تاخیر، AFK و نیامدن به Gotocivil توسط شما دیده شده و مدارک موردنظر در لیست Activity هلپرها نوشته شده و برای مدیریت ارسال شده و بنابه تصمیم مدیریت AV دریافت کردید و مسلماً کار مدیریت صحیح بوده است.

+موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MaCaVeL گفته است :

با سلام من به دلیل این که MaCaVeL در اکثر اوقات تلفنشون رو خاموش می کنند و زمانی هم که تلفنشون روشن هست، جواب sms من رو نمیدن، برای پیگیری درخواست استف به mahdi3mmm که هلپر هستند و میتونن PM بدن و ارتباط بیشتری با ادمین ها دارند، گفتم که درخواست من رو پیگیری کنن.

در خواست استف و عضو تیم استف شدن رو هم به گفته یmahdi3mmm دادم، که گفته بودن اگر من عضو تیم استف بشم از طرف MaCaVeL جایزه ی راضی کننده ای به mahdi3mmm  می رسد.

در صورت امکان، عدم جواب دادن به در خواست استف من رو از طرف MaCaVeL در همین موضوع بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MaCaVeL گفته است :

سلامی دوباره، به ایشون گفتم که این Topic  رو بررسی کنن.

در 7 ساعت قبل، MaCaVeL گفته است :

جواب.2: طبق حرف شما 10 دقیقه دیر به gotocivil مراجعه کردید و همچنین نظارت Helper Leader ها ،Maede و Shayan،  و مدارک کافی برای اثبات!

در ثانی شما در تاریخ های مشخص و عدم گذاشتن درخواست مرخصی و تذکرات بسیار در این زمینه که در فایل پیوست اضافه خواهد شد.

سوال من این است

چرا در اون زمان که من 10 دقیقه دیر کردم و بعدش که  Helper Leader Maede  در مورد تاخیر 21 دقیقه ای گفتن تا ساعت 22:21 بمونم و بودن همزمان 2 تا Helper (من و zeo) برای زمان civil اضافه است و بهشون گفتم بعد از زمان Helper ZeO  زمان تاخیرم رو جبران می کنم و

در 21 ساعت قبل، mahdi3mmm گفته است :

همان روز از 12:30 تا 1:00 به CivilSpawn رفتم

، باید Av بگیرم؟ 

در آخر در درست بودن کار شما من شکی ندارم، و باید AV رو بسیار قبل می گرفتم اما می خواستم یک سری نکات رو بگم:

1.شما زمان Active رو بررسی کردید، که همانطوری که در Meeting هم گفتم و Leader قبلی TTC  هم بهش اشاره کرد، حتی زمانی که Helper در Civil Spawn هست زمان Active  محسوب نمی شود.

Helper باید منتظر وارد شدن افراد باشد، که در 1 ساعت حداکثر 10 نفر وارد می شوند و 3 تا 4 نفر جدید هستند، که کمک به آنها حداکثر 10 دقیقه می شود و باقی زمان Active محسوب نمی شود.

2. شما در فایل پیوست حتی از 19 یا 20 دقیقه کم بودن زمان Active من صرف نظر نکردید، اما به این تاریخ ها اصلا اشاره نکردید:

4/11 7:13 _ 4/13 4:26 _ 4/14 5:08 _ 4/19 4:06 _ 4/24 4:36 _ 4/25 5:33

3. من در تاریخ 2017/3/3 به Helper 1 ترفیع پیدا کردم و طبق گفته ی خودتون 2017/4/7  به Helper 2 ترفیع یافتم، این 14 روز که دیر ترفیع درجه دادید کجا رفت؟

4. 

در 8 ساعت قبل، MaCaVeL گفته است :

با اخطاری که دریافت کردید به تعلیق خواهد افتاد.

منظورتون " تعویق " هستش؟ هر AV زمان Rank up شدن رو 20 روز به عقب می اندازه. قاعدتا Rank up  من بلا تکلیف نمی مونه، به تاخیر می افته.

5. ایجاد این Topic  فقط برای گفتن یک سری نکات برای تفکر و توجه بیشتر در موردش بود.(در متن Bold شده است)

و اگر فکر می کنید در آخر منتظر قبول شدن شکایتم و گرفتن جواب مقصر بودن شما هستم، شکایتم رو پس می گیرم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام و وقت بخیر؛

طبق بررسی های انجام شده، در مورد شکایت مورد اول، به مدیریت تذکر جدی داده شد و دلیل پاسخ ندادن، ندیدن پست بوده است.

در مورد اینکه مدیریت جواب SMS داخل بازی را نمی دهد لازم به ذکر هست که به دلیل شلوغ بودن درخواست های بازیکنان حتی من هم جواب نمی دهم و راه ارتباطی فروم می باشد.

در مورد شکایت مورد دوم هم باید عرض کنم که، تنها دیر رفتن جزء دلایل دریافت AV از طرف مدیریت نیست و توضیحات لازم توسط مدیریت در پست قبلی داده شده.

هر AV 20 روز Rank Up را به تأخیر می اندازد، آیا با دانستن این مطلب، باز هم فکر می کنید که به شما دیر Rank Up داده شده؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...