رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

::..پیشنهاد..::

ارسال‌های توصیه شده

باسلام خدمت ادمین های گرامی.

دوتا پیشنهاد دارم امیدوارم بدردتون بخوره:

1: در زندان لطفا وسایل باشگاه رو راه بندازین چون واقعا آدمی که 6 ستاره میشه و میره زندان خسته میشه . اگه وسایل رو راه بندازید یا یه سرگرمیه دیگه آدم هم میتونه  Musclese  رو 100 کنه و هم حوصلش سر نمیره. خودم اصلا وقت نمیکنم که وقتی آزادم برم باشگاه و کار کنم. اگه راه بندازین که عالی میشه.

leyt0m.png

2: برای بانک ها ماشین های پول بزارین و NG هم کارش بیشتر میشه(تو هر ماشینی 20 هزار باشه یا کمتر)

مثلا ماشین های پول از LS به LV به هر NG که ببره 2 تا 3 هزار و یا بیشتر بده و زمان مشخصی هم داشته باشه (مثلا یکروز با هواپیما بیان یکروز با ماشین) که دزدا بتونن بیان و سرقت کنن. البته HP ماشین هم زیاد باشه و به راحتی نتونن بزنن و حتما هم باید c4 داشته باشن که بتونن در رو باز کنن و پیش پولا هم 2 تا PD یا NG باشه که بتونه دزدا رو بزنه و...

Finish

ویرایش شده توسط javad2510
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، javad2510 گفته است:

1: در زندان لطفا وسایل باشگاه رو راه بندازین چون واقعا آدمی که 6 ستاره میشه و میره زندان خسته میشه . اگه وسایل رو راه بندازید یا یه سرگرمیه دیگه آدم هم میتونه  Musclese  رو 100 کنه و هم حوصلش سر نمیره. خودم اصلا وقت نمیکنم که وقتی آزادم برم باشگاه و کار کنم. اگه راه بندازین که عالی میشه.

leyt0m.png

2: برای بانک ها ماشین های پول بزارین و NG هم کارش بیشتر میشه(تو هر ماشینی 20 هزار باشه یا کمتر)

مثلا ماشین های پول از LS به LV به هر NG که ببره 2 تا 3 هزار و یا بیشتر بده و زمان مشخصی هم داشته باشه (مثلا یکروز با هواپیما بیان یکروز با ماشین) که دزدا بتونن بیان و سرقت کنن. البته HP ماشین هم زیاد باشه و به راحتی نتونن بزنن و حتما هم باید c4 داشته باشن که بتونن در رو باز کنن و پیش پولا هم 2 تا PD یا NG باشه که بتونه دزدا رو بزنه و...

Finish

دوستانی که خوششون اومد لطفا حمایت کنن تا پذیرفته شه

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام،

مورد اول واقعا لازمه چون سروایس میشیم تو زندان مخصوصا وقتی تایم زیاده...

اگه اینکارو کنن واقعا زندان شکل واقعی تری بخودش میگیره.

تو سرور های دیگه هم دیدم یه قسمت از زندان پر از وسایل باشگاهه که باهاشmuscle هم میگیرن...

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

تو زندان بیشتر افراد AFK هستن واس همین خیلیا میرن FTP چون حوصله زندانو ندارن و یه سریا هم میان زندان مثل عقده ای ها هی میزنن

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۲۵ در 14:50، LeyToM گفته است:

leyt0m.png

Finish

1: این پیشنهاد را بارها داده شده و 90% هم موافق بودن اما مدیریت پیشنهاد رو قبول نمیکند.

از مدیریت تقاضا دارم که اینبار لطفا دلیلی برای رد کردن این پیشنهاد دهید.

2: پیشنهاد خوبی هست فقط باید که برای این کار 4 نفر داشته باشند و در ماشین هم فقط NG باشه تا کار NG بیشتر بشه.

بهتره که پول بیشتری هم برای هواپیما میشه که با Shamal پول ها رو برد و در مقصد هم با ماشین پول به بانک منتقل شود.

اینجوری دزد ها هم میتونن به ماشین ها حمله کنند.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

پیشنهاد #1 قبول شد و هر جا که وسیله ورزشی باشد قابلیت ورزش کردن باشد.

Targeted Ver: 3.6.0

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در 10:40، Shxyan گفته است:

سلام لطفا تیم اسپیک بیارید 

میتوتی لانچر بریزی و با دوستات صحبت کنی نیازی ب TS نیس

الان این پیشنهاد چه ربطی ب تیم اسپیک داشت؟?

+الّلهُمَّ صَلّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ+

Rexa.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، KingWizard گفته است:

اگر زمانی که این پست رو گذاشتم تاریخشو ببینی میفهمی که اونموقع چخبر بود... 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، KingWizard گفته است:

اون زمان لانچر دارای قابلیت ارسال ویس نبود...

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اون زمان لانچر دارای قابلیت ارسال ویس نبود...

اون زمان کی بود؟

در 15 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

اگر زمانی که این پست رو گذاشتم تاریخشو ببینی میفهمی که اونموقع چخبر بود... 

کی گزاشتی مگه

+الّلهُمَّ صَلّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ+

Rexa.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KingWizard گفته است:

اون زمان کی بود؟

کی گزاشتی مگه

15بهمن ماه

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۶/۱۲ در 04:56، Ali گفته است:

با سلام.

پیشنهاد #1 قبول شد و هر جا که وسیله ورزشی باشد قابلیت ورزش کردن باشد.

Targeted Ver: 3.6.0

ورژن 3.6.0 ?

ای خداااااااااااا

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۲۰ در 11:45، AMiREpiCure گفته است:

ورژن 3.6.0 ?

ای خداااااااااااا

من شنیدم میگفتن 3.4.7 یا همین نسخه دیروز این اتفاق افتاد و تو زندان وسایل ورزشی اومده  ?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Original گفته است:

من شنیدم میگفتن 3.4.7 یا همین نسخه دیروز این اتفاق افتاد و تو زندان وسایل ورزشی اومده  ?

What ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MrParadox گفته است:

What ?

تو آپدیت دیروز، باشگاه اومده تو زندان ?یعنی اینکه دیگه تو زندان بیکار نیستیم و میتونیم Muscles بگیریم 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Original گفته است:

تو آپدیت دیروز، باشگاه اومده تو زندان ?یعنی اینکه دیگه تو زندان بیکار نیستیم و میتونیم Muscles بگیریم 

:OOO

در 2 دقیقه قبل، MrParadox گفته است:

:OOO

be man wanted bedid

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Original گفته است:

:/

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲۰ در 11:45، AMiREpiCure گفته است:

ورژن 3.6.0 ?

ای خداااااااااااا

?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۵/۲۵ در 14:50، iLeytoM گفته است:

leyt0m.png

Finish

جالبه . موافقم 

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...