رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Azmoun

RamtinSniper

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ramtin.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Azmoun.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

خوب اول یه سوال داشتم، درست صحبت کردن میتونی‌ برا من توضیح بعدی و مدرکش هم برای مدیران بفرستی‌ که من کجا بد صحبت کردم و کسی‌ وقتی‌ که طرف مقابل با من بد صحبت نکرد؟

اگر من بد صحبت کردم حتما باهم بد صحبت شده پس اگر من تنبیهی شدم فرد مقابل هم باید تنبیه بشه.

و این که بنده چرا با FP ۸۰ کیکک شدم دلیلشو می‌خوام بدونم.

و این که آیا در‌شان یک لیدر هست که بخواد ممبرشو سیخ بزنه؟ "من سعمپ بعضی‌ می‌کردم تو رو درخت موز بودو"

و این که داخل خود forum/  پشت استعفا که بخوای بذاری چنین اپتینی هست

پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و لیدر آن بنویسید:

من داخل بعضی‌ تو /f پیشنهاد دادم به ایشون که درست لیدری کنن و ایشون به شدت فشار اومد بهشون مثل این که

و این که ازتون خواهش می‌کنم، اگر میخواین به سرور کمک کنید افرادی رو بذرید سر این پستا که خودشونو ثابت نکردن، این که ثابت کردن چطوری میتونن خراب کاری کنن.

و این که واقعا من نمی‌ دونم کجا من به کسی‌ بی‌ احترامی کردم؟

بنده از بابالو یک سوال پرسیدم و ایشون حالت تهاجمی گرفت فک کرد که دعوا دارم باهاش، یعنی‌ من نه جرو بحث شروع کردم نه به کسی‌ توهین کردم اگر ایشون مدرکی‌ در خوشحال میشم که برای مدیران بفرسته

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_623.pngsa_mp_622.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام؛

اخراج شما به حق بوده و نباید جو چت اقلیت را متشنج کنید، FP های شما پاک نمیشود، اما لیدر، حق بی احترامی در این سطح را ندارد، از شما بابت این اتفاق پوزش میطلبیم.

یک SV بخاطر این رفتار ناشایست، و دیگری بخاطر عدم واکنش به شکایت تقدیم ایشان شد.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...