رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد و پیشنهاد

PRN84

ارسال‌های توصیه شده

سلام . من امروز لانچر سرورتون رو نصب کردم و از یه قسمت هایش واقعا لذت بردم . بخش keybinding واقعا به دردم خورد و کارم رو راه انداخت.اما تو ویس چت مشکل دارم با کسایی که لانچر دارن نمی تونم صحبت کنم. در درجه اول می خوام ویس چت سرور رو درست کنید . در درجه دوم میخواستم بگم ماشین infernus رو روش ماد زدین و واقعا زیبا شده و از شما تقاضا دارم روی تمام ماشین های سرور هم اگه میشه ماد های مختلف بزارین.در درجه سوم می خواستم بگم اگه میشه کاری کنید که تمام پلیر ها از لانچر استفاده کنند . برای این این درخواست رو میکنم که تمام پلیر ها ویس چت کنند و یه سرور رول پلی واقعی باشه و یه سری چیت ها هم تو سرور کم بشه . من نمیدونم که شما اصلا این پیام انتقاد و پیشنهاد و رو می خونید یا نه ولی به شخصه چون خیلی GTA V رو دوست دارم و به هر دلیلی نمی تونم بازیش کنم ، دوست داشتم حداقل به پیشرفت سرور شما کمک کرده باشم. 

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@PRN84

با سلام.

تمام پیشنهاداتتون کلا قرار بوده در نسخه ی اخر لانچر اضافه بشه و امکان چیت زدن ۰ درصد خواهد شد+کلی ویژگی های جذاب دیگر

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...