رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ادمین Roozbeh

JeRjiS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JeRjiS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت مدیریت

بنده در حدود 2 الی 3 هفته پیش از لیدر و ممبر فکشن LSV شکایت کردم به دلیل داشتن و زدن چیت و همون حین از لیدر و ممبر به صورت صحیح شکایت کردم

شکایت ممبر: در این شکایت چون ممبر رفیق لیدر بود و لیدر پارتی بازی کرد و شکایت من قبول کرد گفت تورف پس داده شد نوشتم که من تورف میخوام چیکار شکایت من چیته ممبر فیلمش بگیر و بده و در سایت شو نشد در سرور از روزبه پرسیدم ایشون گفت که دوباره به دلیل چیت شکایت کن گفتم چشب و شکایت شد نزدیک 2 هفتس که شکایت من همچنان بازه و هیچ رسیدگی نشده مگه مسیول لیدر ها نباید هر چند دقیقه یک بار به همه چی رسیدگی کنه؟ جزو وظایف ایشان نیست؟ درسته میگیم سر ایشون شلوغه ولی دیگه 2 هفته برای یک جواب یک دقیقه ای خیلی زیاده بنده چندین بار تو سرور ریپورت دادم برا ادمینا باز شده گفتم بپرسن کی رسیدگی میکنن ادمینا پرسیدن و گفتن به زودی جواب داده میشه حتی یاد اوری هم کردم که اگر یادشون رفته رسیدگی کنند

شکایت لیدر بنده از لیدر هم شکایت کردم به دلیل چیت لیدر جواب سر به هوا و الکی میداد و میگفت تورف پس داده شده من به چه زبونی باید بگم اصلا تورف برای من مهم نیست فقط دلیل شکایت من چیت زدن ایشون بود اقای روزبه این شکایت هم مدت زیادی باز موند و رسیدگی نشد و لیدر هم عین خیالش نبود و میگفت اینا به من کاری ندارن بیخیالش

و چند روزه پیش دیدم که لیدر تعلیق شده و شکایت من هم رد شده و باز هم ایشون نوشتن در مدارک شما چیزی برای قرار داد باف نبوده من گفتم اصلا وار هیچ فیلم میخوام که رسیدگی نشد ایشون حتی ننوشتن که لیدر 24 ساعت زمان برای ارسال مدارک داراست در این حد بعد 2 هفته که نمیدونم لیدر چیکار کرده و تعلیق شده و دیگه اب از سر گذشته به شکایت جواب دادند

بنده 1 ماه برای مجازات متخلف باید صبر کنم؟

جهت اطلاع( ما یک روز وار توافقی زدیم در وار لیدر گرو استریت Row_ سی باگ فراوان زد و فیلمش فرستادم گفتم این ایمش این سی باگش در پیوی ادمین روزبه ایشون هم گفتند که رسیدگی میکنند ولی 1 ماه شده که اونم رسیدگی نشده

لطفا مدیریت عزیز به این موارد و عدم رسیدگی به کار های سرور توسط روزبه رسیدگی کنند

• مدارک (فیلم یا عکس):

ما همینیم که هستیم ?

شاخ نیستیم چون گاو نیستیم ?

خاص نیستیم چون عقده نداریم ?

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم ?

فقط یه آدمیم, چیزی که خیلیا نیستن ...?

JeRjiS.png

تا اومدین گرگا رام کنیم سگا شاخ شدن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام؛

در 11 ساعت قبل، JeRjiS گفته است:

همون حین از لیدر و ممبر به صورت صحیح شکایت کردم

bandicam_2019_08_05_13_01_19_391.jpg

"به صورت صحیح"؟ در عجبم چطور ادمین 4 اسبق نمیدونه در قسمت گزارش اعضا پستی بجز پست لیدر و پستی که در چهارچوب فرم باشه نمایان نمیشه!

لیدر پارتی بازی کرد و شکایت من قبول کرد گفت تورف پس داده شد

کسی شکایت شمارو قبول نکرده این وسط، لیدرها GodSlayer و Arrow با من و کلتون موضوح رو مطرح کردن و بخاطر عدم رعایت توافقات تورف برگردانده شد، خیلی قبل تر از اینکه شما شکایت کنید.

ایشون گفت که دوباره به دلیل چیت شکایت کن گفتم چشب و شکایت شد

بله من بخاطر همین "به صورت صحیح" بودن شکایت شما گفتم که درست در قالب فرم شکایت کنید تا نمایان شود.

شکایت من همچنان بازه

شکایتی از شما باز نیست.

و هیچ رسیدگی نشده مگه مسیول لیدر ها نباید هر چند دقیقه یک بار به همه چی رسیدگی کنه؟ جزو وظایف ایشان نیست؟ درسته میگیم سر ایشون شلوغه ولی دیگه 2 هفته برای یک جواب یک دقیقه ای خیلی زیاده

بگذارید مابقی جواب هارا یکجا بدهم، نمیدونم این چه عادت بدیه وقتی درخواست رسیدگی چیزی را میکنید، یا در کل خواسته ای دارید، باید حتما بعدش به دست بوسی شما بیاییم و بگویم امرتان اطاعت شد قربان، امر دیگری ندارید؟

حسین جان فیلمی که شما "به صورت صحیح" قرار داده بودید همان لحظه با مؤسس و مدیریت به تحلیل در آمد، توجه کنید "همان لحظه"، حالات زیادی در نظر گرفته شد و پر رنگ ترین حالت لگ بودن شما بود، گرفتن فیلم از ممبر به عهده لیدر است، که متاسفانه لیدر به حالت تعلیق درآمدند و مدت اعتبار مدرک گذشت، اما باز هم هفته پیش Jec توسط @EaSy چک پیسی شد، چیزی پیدا کردی مبین؟

بنده 1 ماه برای مجازات متخلف باید صبر کنم؟

14 روز با یکماه فرق میکند*.

لطفا مدیریت عزیز به این موارد و عدم رسیدگی به کار های سرور توسط روزبه رسیدگی کنند

فکر کنم در بالا به اندازه کافی "عدم رسیدگی" شمارا نقض کرده باشم، لطفا زین پس بعد از درخواستی منتظر گل و شیرینی نباشید، به اندازه کافی مشغله داریم، کسی قرار نیست به شما خبر بدهد، میتوانید بطور مثال UCP فردی که از او شکایت کرده اید را چک کنید، اگر بن شده بود شکایت شما پذیرفته شده، اگر نشده باشد شکایت شما رد شده، لطفا تمامی دوستان به این مورد توجه داشته باشند، همه چیز بصورت برنامه ریزی شده و دقیق جلو میرود نیازی به یادآوری و نگرانی شما در باب فراموشی ما نیست!

• مرسی 2

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

کسی شکایت شمارو قبول نکرده این وسط، لیدرها GodSlayer و Arrow با من و کلتون موضوح رو مطرح کردن و بخاطر عدم رعایت توافقات تورف برگردانده شد، خیلی قبل تر از اینکه شما شکایت کنید. 

من یه بخشه شکایتم تورف بوده بخش اصلیش فیلم بوده که داده نشد بهم

در 4 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

شکایتی از شما باز نیست.

چرا قسمت LSV نگاه کنید الان یه شکایت از طرف من از jec هستش که فیلمش بده ولی ...

در 5 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

بگذارید مابقی جواب هارا یکجا بدهم، نمیدونم این چه عادت بدیه وقتی درخواست رسیدگی چیزی را میکنید، یا در کل خواسته ای دارید، باید حتما بعدش به دست بوسی شما بیاییم و بگویم امرتان اطاعت شد قربان، امر دیگری ندارید؟

بنده همچین حرفی نزدم و چیزی نگفتم بازی به جای سرگرمی شده رسیدگی من فقط همین میخوام نه چیز دیگه شما در قسمت شکایت از ممبر به من گفتید دوباره بزار طبق قوانین دوباره گذاشتم این چیز زیادیه؟

در 7 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

حسین جان فیلمی که شما "به صورت صحیح" قرار داده بودید همان لحظه با مؤسس و مدیریت به تحلیل در آمد، توجه کنید "همان لحظه"، حالات زیادی در نظر گرفته شد و پر رنگ ترین حالت لگ بودن شما بود

حرف شما درست فاصله تو اسکرین که ملعوم نمیشه حتی فکر کنم که تو فیلم از پینگمم گرفتم

در 8 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

گرفتن فیلم از ممبر به عهده لیدر است، که متاسفانه لیدر به حالت تعلیق درآمدند و مدت اعتبار مدرک گذشت

خوب الان گناه من چیه؟ من تایم شکایتم درست بود و همه چی میزون و لیدر پیچوند اعتبار مدارک گذاشت ولی کسی از ممبر پرسید که فیلم اصلا داره یا پاک کرده؟ پاک کرده مشکلی نیست تا دلش بخواد برنامه بک اپ هست بنده یه مجازات سختی برای ممبر و لیدر دارم که لیدر که خلاص شد هیج

در 10 دقیقه قبل، Roozbeh گفته است:

اما باز هم هفته پیش Jec توسط @EaSy چک پیسی شد، چیزی پیدا کردی مبین؟

روزبه جان من قصد هیچ توهین و اینکه فکر کنی مشکلی بات دارم نه اینطور نیست ولی

من خودم رشتم نرم افزاره و مهندس برنامه نویسیم کامپیوتر و تکنولوژی چیزی نیست که بشه ازش سر دراورد من از روز اول با چک پیسی مشکل داشتم چون  کامپیوتر محدود نیست 1000000000 راه برای پیچوندن مخفی کردن و ... داره که نشه با چک پیسی درش اورد 1 نمونه استفاده از درایو مجازی مثل فلش 2 هاید کردن های حرفه ای و .... اینا پابلیکه همه میدونن و روش های هست که من شما بلد نیستیم

خوبه یه تصمیم سختی بر این جریان بگیرید اینطوری لیدر هوای رفیقش بگیره و بپیچونه بعد خودش هرکاری میخواد بکنه و رفیقش مجازات نشه من نمیگم روزبه تو این جریان اشتباه کرده و طرف گرفته فقط شکایت کردم که مدیر ببینه و ممبر ای اس وی مجازات کنه نه روزبه این جا تنها راه برای نشان دادن این ماجرا بود

موفق باشید

ما همینیم که هستیم ?

JeRjiS.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، JeRjiS گفته است:

چرا قسمت LSV نگاه کنید الان یه شکایت از طرف من از jec هستش که فیلمش بده ولی ...

در 4 ساعت قبل، Roozbeh گفته است:

گرفتن فیلم از ممبر به عهده لیدر است، که متاسفانه لیدر به حالت تعلیق درآمدند و مدت اعتبار مدرک گذشت

چون فیلم از تاریخ اعتبار گذشته بود، سیستم کنترل شد.

بنده همچین حرفی نزدم و چیزی نگفتم بازی به جای سرگرمی شده رسیدگی من فقط همین میخوام نه چیز دیگه شما در قسمت شکایت از ممبر به من گفتید دوباره بزار طبق قوانین دوباره گذاشتم این چیز زیادیه؟

نه عزیزم بحث من اینه که شکایت شما همون موقع رسیدگی شده، چون کسی شخصا بهتون اعلام نکرده فکر کردید رسیدگی نشده و  توجیحات لازم در این رابطه رو نوشتم در پست بالا.

خوب الان گناه من چیه؟ من تایم شکایتم درست بود و همه چی میزون و لیدر پیچوند اعتبار مدارک گذاشت ولی کسی از ممبر پرسید که فیلم اصلا داره یا پاک کرده؟ پاک کرده مشکلی نیست تا دلش بخواد برنامه بک اپ هست بنده یه مجازات سختی برای ممبر و لیدر دارم که لیدر که خلاص شد هیج

بذارید سلسله مراتب رو براتون توضیح بدم: در درجه اول ممبر موظف به فیلم گرفتن است، اگر نگیرد با او برخورد میشود (از آنجا که قوانین کامل نیست و این مورد ذکر نشده، دست بسته است و به همین دلیل من از شما بارها خواهش کردم آقا وار نزنید، قوانین کامل بشه بعد، کو گوش شنوا؟) مرحله دوم لیدر است که باید فیلم را گرفته و تحویل ناظر بدهد (نه شما)، اگر کوتاهی کند SV دریافت میکند، حال وقتی لیدر به حالت تعلیق درآمده، مجازات خیلی بیشتری نسبت به چیت یا عدم بررسی فیلم دریافت کرده است، پرونده ممبر هم با کنترل سیستم بسته شد.

درایو مجازی مثل فلش 2 هاید کردن های حرفه ای

خوشبختانه کسی که من سیستمش رو کنترل میکنم از این موارد که ذکر کردید نمیتواند فرار کند، مبانی آن به سایر ادمین ها هم آموزش داده خواهد شد (کنترل سیستمی که شما زمان ادمینی شدید به یک مقصود دیگر بود اگر چیزی داشتید و پیدا نشد فکر نکنید از دستمان در رفته).

و در کل تشخیص چیت در فیلم بسیار سخت تر از کنترل سیستم میباشد، حتی اگر راه های مخفی کردن را در نظر بگیریم باز هم کنترل سیستم مدرک محکم تریست.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

سلام

پس تا این جایی که من شکایت را خواندم میبینم که به نتیجه نمیرسیم

فدا سرت که از ادمینی دیموت شدم مهم نیست تجربه بود که بهش رسیدم و کسبش کردم

در 11 ساعت قبل، Roozbeh گفته است:

نه عزیزم بحث من اینه که شکایت شما همون موقع رسیدگی شده، چون کسی شخصا بهتون اعلام نکرده فکر کردید رسیدگی نشده و  توجیحات لازم در این رابطه رو نوشتم در پست بالا.

خوب من از کجا باید  میفهمیدم کسی  به من چیزی نگفت حتی خودتون و جوابی هم پایین شکایت ندادید که رسیدگی شده یا ایشون کنترل سیستم شده یا همین چیزی که دقیقا اینجا گفتید خوب بود میگفتید که کار به این شکایت نکشه

پرونده ممبر هم با کنترل سیستم بسته شد.

(کنترل سیستمی که شما زمان ادمینی شدید به یک مقصود دیگر بود اگر چیزی داشتید و پیدا نشد فکر نکنید از دستمان در رفته)

جالب شد برام میشه بگید چه مقصودی بوده؟ اگر برای پیدا نکردن چیت ریکوردر و... اینا نبوده پس چی بوده؟ و ادامش هم یادمه چه اتفاقاتی افتاد ولی بگذریم

خوشبختانه کسی که من سیستمش رو کنترل میکنم از این موارد که ذکر کردید نمیتواند فرار کند

بله در جریان هستم که روش های جدیدی یاد گرفته اید ولی این اول راهه روش زیاد هست برای دور زدن ماجرا

خوب بگذریم من که میدونم جواب kelton چیه پس الکی وقت همدیگرو نگیریم و به کار هامون برسیم و امیدوارم جایگاه همیشگی باشه

موفق باشید بدرود

ما همینیم که هستیم ?

JeRjiS.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @JeRjiS

شکایت شما رد شد.

توضیح: شکایت شما همان روز مورد بررسی قرار گرفت و رسیدگی شد از روی مدارک شما قابلیت تشخیص برای چیتر بودن این شخص کامل نبود و اقدام به کنترل سیستم او کردیم مابقی توضیحات را سوپروایزر پاسخگو بودند.

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...