رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد/Cop

ارسال‌های توصیه شده

درود,

1- هر موقه یه نفر به کاپ حمله میکنه (اگر وانتد نداشته باشه) خودکار وانتده  Cop Attack بگیره و اگر وانتد داره Sel defnes بگیره.

2- اگر یه نفر اومد ماشینه پلیس رو CarJack کرد خودکار وانتد لول 1 (CarJack) بگیره.

3- C-15 برگرده!

4- Fille وسیله های پلیس تمام نشه.

5- وانتده Runner اتوماتیک بشه.

6- وقتی Duty/  میزنیم 200Amo سپری بده.

7- فعالیت NG رو (هر طور که میدونید) افزایش بدید.

Mahyar

• دوست دارم که 3

باشه تو خوبی... تو جلو ما پشتیم!

ولی این راهی که تو میری، گرگاشو ما کشتیم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 29 دقیقه قبل، JangJo گفته است:

درود,

1- هر موقه یه نفر به کاپ حمله میکنه (اگر وانتد نداشته باشه) خودکار وانتده  Cop Attack بگیره و اگر وانتد داره Sel defnes بگیره.

2- اگر یه نفر اومد ماشینه پلیس رو CarJack کرد خودکار وانتد لول 1 (CarJack) بگیره.

3- C-15 برگرده!

4- Fille وسیله های پلیس تمام نشه.

5- وانتده Runner اتوماتیک بشه.

6- وقتی Duty/  میزنیم 200Amo سپری بده.

7- فعالیت NG رو (هر طور که میدونید) افزایش بدید.

Mahyar

6- وقتی Duty/  میزنیم 2000Amo سپری بده.*

بدرود.

• دوست دارم که 3

لینک به دیدگاه

1. این اتفاقات در PYL میوفته (اتوماتیک شدن همه چیز).

2. این اتفاقات در PYL میوفته (اتوماتیک شدن همه چیز).

3. وقتی حذف شده فکر اینو کردند که کاپ ها ناراضی میشند ولی تصمیمشون رو گرفتن. دلیلشم این بوده که کاپ ها بیشتر با هم همکاری کنند.

4. بازی RPG هست.

5. این اتفاقات در PYL میوفته (اتوماتیک شدن همه چیز).

6. منظورت اینه که 200 Armour بده؟ من تو این فکر هستم که ارمور از پلیس برداشته بشه که برابری باشه.

7. فعالیت NG از PD و FBI الان دیگه بیشتر هم هست. در روز 3 4 تا راب زده میشه و در هر راب معمولا 8 وانتد برای NG میاد: 4x8=32 وانتد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۵/۳ در 19:33، AliAgent گفته است:

6. منظورت اینه که 200 Armour بده؟ من تو این فکر هستم که ارمور از پلیس برداشته بشه که برابری باشه.

من منظورم Spray Can هست که خیلی زود تموم میشه!

و

اگه Armour از پلیس برداشته بشه دیگه هیچ رابی رو نمیشه Fail کرد یا در هیچ FTP نمیشه دیگه آدم کشت! این پیشنهاد واقعا بده که Armour رو از پلیس بگیریم!!

@EhsaN, @BiHan, @Ho3einmz, به نظرتون Armour از پلیس گرفته بشه؟؟؟

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mahyarr گفته است:

من منظورم Spray Can هست که خیلی زود تموم میشه!

و

اگه Armour از پلیس برداشته بشه دیگه هیچ رابی رو نمیشه Fail کرد یا در هیچ FTP نمیشه دیگه آدم کشت! این پیشنهاد واقعا بده که Armour رو از پلیس بگیریم!!

@EhsaN, @BiHan, @Ho3einmz, به نظرتون Armour از پلیس گرفته بشه؟؟؟

خب اون سپری نیست. اسپری هست

پلیس باید گانر باشه که در مبارزه برابر شکست بده. فریز شدن بانک برای کاپ برداشته بشه+ارمور گرفته بشه.

در ضمن باید قانونی در مورد گانری وضع بشه که اگر کسی گانریش در یک فعالیت بد باشه لیدر بتونه FW بده و لیدر هم سخت گیری کنه.

ویرایش شده توسط AliAgent

لینک به دیدگاه

با سلام

شما میگین که Armour گرفته بشه. اگه این برداشته شود دیگه هیچ یک از وانتد های C-6 کشته نمیشن و در Rob و FTP به مشکل بر خورد میکنیم. در Rob با توجه به فریز هنگام ورود به بانک اگه دیگه Armour نباشه که هنوز اسم بازیکن رو ندیده کشته میشیم. 

در FTP هم که تمام کسانی که وانتد دارن منتظر ورود پلیس هستن و تا پلیس وارد میشه پلیس ها رو میکشن.(در FTP ما محل دقیق قرار گرفتن بازیکن رو نمیدونم و تا داخل میشیم کشته میشیم.)

کسانی که در خیابان ها میگردند و وانتد دارن یا فرار میکنن و کشتن آنها سخته و در مورد بعد ما با Find/ کردن آنها میفهمیم که فرد در چه مکانی هست ولی نمیدونم داره چکار میکنه،میخواد چکار کنه و در چه حالتی هست و تا با فرد مواجه میشیم به دلیل آماده بودن فرد به راحتی کشته میشیم.

برداشتن Armour کاملا به ضرر پلیس هست.

در 2 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

پلیس باید گانر باشه که در مبارزه برابر شکست بده. فریز شدن بانک برای کاپ برداشته بشه+ارمور گرفته بشه.

در ضمن باید قانونی در مورد گانری وضع بشه که اگر کسی گانریش در یک فعالیت بد باشه لیدر بتونه FW بده و لیدر هم سخت گیری کنه.

برای کشتن آسان و راحت فقط نیاز به خوب بودن Gunner نیست شاید خیلی ها Gunner شون خوب باشه ولی چون میرن از جلو به فرد تیراندازی میکنن به راحتی کشته میشن ولی بعضی ها با استفاده از مغزشون به راحتی از نقطه کور فرد اون را میکشن. با توجه تمرینات برگزار میشه باعث بهتر شدن تیراندازی افرآد میشه.

@Mahyarr @AliAgent

• مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

من الان به شما چی بگم؟

در 1 ساعت قبل، javad2510 گفته است:

پلیس بخواد ارمورش حذف شه پس چرا میگن پلیس بهش :D

شما به کسی که ارمور داره میگید پلیس؟

یا کل قدرت پلیس رو به ارمور میدونید؟

عزیزم فکر خودت هستی فکر بقیه دوستان هم باش

من به فکر سرورم

میان تو اقلیت شاید ینفر تازه وارد باشه و نتونه خوب هدف بگیره

این از بیخ ایراد داره کسی که گانر نیست یا بی تجربست باید کاپ باشه؟ عزیزم دسته ویژه مهم ترین فکشن هست چون یک جورایی حکم ادمین در سرور رو دارند چون قانون رو اجرا میکنن

حداقل لول برای کاپ باید ۲۵ بود از اون طرف هم باید حقوق کام به ویژه گارد ملی باید خیلییییی بیشتر از این حرفا بود

:( ارمور کمکش میکنه دیگه

اون پلیسی که به امید ارمور پلیس شده جاش تو دسته ویژه نیست

@abbasham1385 عزیز

در ۱ ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

Rob با توجه به فریز هنگام ورود به بانک اگه دیگه Armour نباشه که هنوز اسم بازیکن رو ندیده کشته میشیم. 

گفتم فریز برای کاپ برداشته بشه!

FTP هم که تمام کسانی که وانتد دارن منتظر ورود پلیس هستن و تا پلیس وارد میشه پلیس ها رو میکشن.(در FTP ما محل دقیق قرار گرفتن بازیکن رو نمیدونم و تا داخل میشیم کشته میشیم.)

فریز برداشته بشه! اگر هم که امکانش نیست یک قانون ساده بیاد

فردی که وانتد دار هست نباید در بانک باشد (non rp)

کسانی که در خیابان ها میگردند و وانتد دارن یا فرار میکنن و کشتن آنها سخته و در مورد بعد ما با Find/ کردن آنها میفهمیم که فرد در چه مکانی هست ولی نمیدونم داره چکار میکنه،میخواد چکار کنه و در چه حالتی هست و تا با فرد مواجه میشیم به دلیل آماده بودن فرد به راحتی کشته میشیم.

:| شما طرف رو فایند میکنید ولی طرف که شما رو فایند نکرده چجوری هست که اون اماده هست شما نیستی؟

چون میرن از جلو به فرد تیراندازی میکنن به راحتی کشته میشن ولی بعضی ها با استفاده از مغزشون به راحتی از نقطه کور فرد اون را میکشن.

عجب. مگه کاپ چیش از یک civil کمتره؟

@Kimi هد کاپ سرور ممنون میشم نظرتون رو بگید

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

?

در 18 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

عزیزم شما با این شدت که میگی گانر باشن خوب چرا بیان Cop؟؟ میرن دسته متوسط(دسته متوسط: VLA GSF TRM .....) که هم گانر باشن هم وار بزنن و .......!

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، javad2510 گفته است:

علی جان اینجور ک نمیشه ارمور رو حذف کرد :| پلیس بخواد ارمورش حذف شه پس چرا میگن پلیس بهش :D عزیزم فکر خودت هستی فکر بقیه دوستان هم باش که تازه میان تو اقلیت شاید ینفر تازه وارد باشه و نتونه خوب هدف بگیره :( ارمور کمکش میکنه دیگه :)

و

در 16 ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

با سلام

شما میگین که Armour گرفته بشه. اگه این برداشته شود دیگه هیچ یک از وانتد های C-6 کشته نمیشن و در Rob و FTP به مشکل بر خورد میکنیم. در Rob با توجه به فریز هنگام ورود به بانک اگه دیگه Armour نباشه که هنوز اسم بازیکن رو ندیده کشته میشیم. 

در FTP هم که تمام کسانی که وانتد دارن منتظر ورود پلیس هستن و تا پلیس وارد میشه پلیس ها رو میکشن.(در FTP ما محل دقیق قرار گرفتن بازیکن رو نمیدونم و تا داخل میشیم کشته میشیم.)

برداشتن Armour کاملا به ضرر پلیس هست.

برای کشتن آسان و راحت فقط نیاز به خوب بودن Gunner نیست شاید خیلی ها Gunner شون خوب باشه ولی چون میرن از جلو به فرد تیراندازی میکنن به راحتی کشته میشن ولی بعضی ها با استفاده از مغزشون به راحتی از نقطه کور فرد اون را میکشن. با توجه تمرینات برگزار میشه باعث بهتر شدن تیراندازی افرآد میشه.

@Mahyarr @AliAgent

آفرین که شما استدلال های خیلی خوبی در باره ی Armour برداشته نشه آوردید!!

• دوست دارم که 3
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

شما با این شدت که میگی گانر باشن خوب چرا بیان Cop

علاقه

میرن دسته متوسط(دسته متوسط: VLA GSF TRM .....) که هم گانر باشن

مگه گانرا فقط دسته متوسط میرن؟ کسی که گانر هست از روی علاقه و در امد بیشتر ممکنه کاپ بشه. 

نظر اصلی من این هست که کاپ باید با برابری با پلیر مبارزه کنه و اینکه

(((در امد دسته ویژه خیلی بیشتر بشه+ حداقل لول برای پیوستن به دسته ویژه ۲۵+ تستی سخت برای گانری گرفته بشه)))

شما توجه کن که وقتی فریز بانک برداشته بشه یا ورود به بانک با وانتد ممنوع بشه

بهتر هست که ارمور هم گرفته بشه 

لینک به دیدگاه

شما فکر کن صبح (11:00) ممبرا یه راب میزنن و به هر دلیلی W6 میشن, و اگر

1- کاپ Armour نداشته باشه

و

2- ساعت 11:00 کله کاپ ها 3تا باشن!

نمیشه یک گروهه 8نفره رو کشت!!

پس:

بهتر هست که آرمور رو از پلیس نگیریم!!!

این فقط یکی از دلیل هاست!!!!

• دوست دارم که 3

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

مگه گانرا فقط دسته متوسط میرن؟

بله بیشتر گانرا میرن دسته متوسط و

کسی که گانر هست از روی علاقه و در امد بیشتر ممکنه کاپ بشه. 

ولی اونی که علاقه داره دیگه کاریش نمیشه کرد!

(((در امد دسته ویژه خیلی بیشتر بشه+ حداقل لول برای پیوستن به دسته ویژه ۲۵+ تستی سخت برای گانری گرفته بشه))) 

درامده مد نظر شما چیه؟!

شما توجه کن که وقتی فریز بانک برداشته بشه یا ورود به بانک با وانتد ممنوع بشه 

بهتر هست که ارمور هم گرفته بشه 

به نظر من اگر بازم پلیر ها بیشتر از کاپ های آنلاینه سرور باشن آرمور ضروری هست!

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

شما فکر کن صبح (11:00) ممبرا یه راب میزنن و به هر دلیلی W6 میشن, و اگر

1- کاپ Armour نداشته باشه

و

2- ساعت 11:00 کله کاپ ها 3تا باشن!

نمیشه یک گروهه 8نفره رو کشت!!

پس:

بهتر هست که آرمور رو از پلیس نگیریم!!!

این فقط یکی از دلیل هاست!!!!

با این حرفتون موافقم 

درامده مد نظر شما چیه

حقوق :| در ضمن وقتی حقوق افزایش پیدا کنه خیلی از گانر ها از روی علاقه به دسته ویژه میان (علاقه شون بیشتر میشه)

همچنین

در در Thursday, July 25, 2019 در 19:33، AliAgent گفته است:

. منظورت اینه که 200 Armour بده؟ من تو این فکر هستم که ارمور از پلیس برداشته بشه که برابری باشه.

من فکر کردم شما منظورت از سپری سپر هست که فکر کردم ارمور رو مسگید چون اون اسپری درستش بود. من هم گفتم در این فکر بودم که ارمور گرفته بشه نگفتم که پیشنهادم اینه شما خیلی جدیش کردی من دقیقا منظورم نبود که گرفته بشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

من فکر کردم شما منظورت از سپری سپر هست که فکر کردم ارمور رو مسگید چون اون اسپری درستش بود. من هم گفتم در این فکر بودم که ارمور گرفته بشه نگفتم که پیشنهادم اینه شما خیلی جدیش کردی من دقیقا منظورم نبود که گرفته بشه

من جدیش نکردم بهنظرم این پیشنهاد واقعا افتضاحه که آرمور رو از کاپ بگیریم! به هزار دلیل!

(اصلا اصلا قصدم توهین نیست)!

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۵/۱۴ در 23:32، AliAgent گفته است:

فریز برای کاپ برداشته بشه!

عزیز حتما امکانش نیست دیگه. اگه میشد فریز نباشه الکی که نبود. حتما یه دلیلی داره یکی از دلایلش همین که وقتی وارد میشه میگه Bank is heavy to load... یعنی چاره ای نیست و واسه هیچ پلیری نمیشه اونو برداشت!

فردی که وانتد دار هست نباید در بانک باشد

خب اگه اینجوری بشه کلا نصف بیشتر FTP هایی که الان انجام میشه دیگه نمیشه، همچنین ما وقتی تو بانک وارد اتاق مدیریت میشیم یه نگهبان وایساده و اگه بیرون نری وانتد میده پس باید همون لحظه با لگد از بانک بیرونمون کنه؟؟ ? و...

کسی که گانر نیست یا بی تجربست باید کاپ باشه؟ عزیزم دسته ویژه مهم ترین فکشن هست چون یک جورایی حکم ادمین در سرور رو دارند چون قانون رو اجرا میکنن

حداقل لول برای کاپ باید ۲۵ بود از اون طرف هم باید حقوق کام به ویژه گارد ملی باید خیلییییی بیشتر از این حرفا بود

حقوق و لول رو باهات موافقم ولی همه که مثل هم نیستن! نمیشه که بخاطر گانری کسی اقلیت ها محدود بشن براش!! گانری یه چیز نسبیه و ممکنه خیلیا گانر باشن خیلیا نباشن من بیطرف صحبت میکنم.

• مرسی 1

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...