رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عضو کردن در فکشن بدون قبول کردن درخواست عضویت و درخواست فیلم از تست

AbbasMZ

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

KevinLove.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Hydro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

همه کسانی که در forum هستند.

• توضیحات: 

دقیقا چجوری ایشان بدون قبول کردن درخواست عضویت عضو فکشن میکنند؟؟؟

این مورد درباره DinOrD هم بوده.

بنده از ایشان درخواست فیلم از تست که گرفتن رو هم دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9_%DB%

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9_%DB%

ویرایش شده توسط abbasham1385

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، کافیست که پست شخص درخواست کننده نمایش داده بشه و فقط از طرف بنده تایید شود. الزامی بر اینکه حتما پست بنده به نمایش در بیاد وجود ندارد. در رابطه با درخواست مدرک متاسفانه در جایگاهی قرار ندارید که از بنده چنین مدارکی درخواست کنید، اسکرین شات های تست آقای yasin_yh10 موجود می باشد.

این مسائل به کنار، بنده نیز دلایل خودم رو دارم. از آنجایی که پست های انجمن دیر بررسی می شوند بنده صبر می کنم تا سری بعدی درخواست ها رو با هم یکجا بررسی کنم و پست تاییدیه رو قرار بدم. بعنوان شخصی که اینقدر بدنبال رعایت قانون می باشید می توانستید کمی تحقیق کرده و یا شاید فکر میکردید و به این نتیجه می رسیدید که پست تاییدیه برای اطلاع خود شخص هست که بنده میتونم داخل بازی هم به شخص اطلاع بدم. متاسفانه فقط بدنبال چسباندن عیب و ایراد بر روی دیگران هستید و شاکی واقعی نمی باشید.

ویرایش شده توسط BiHan

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، BiHan گفته است:

سلام، کافیست که پست شخص درخواست کننده نمایش داده بشه و فقط از طرف بنده تایید شود. الزامی بر اینکه حتما پست بنده به نمایش در بیاد وجود ندارد. در رابطه با درخواست مدرک متاسفانه در جایگاهی قرار ندارید که از بنده چنین مدارکی درخواست کنید، اسکرین شات های تست آقای yasin_yh10 موجود می باشد.

این مسائل به کنار، بنده نیز دلایل خودم رو دارم. از آنجایی که پست های انجمن دیر بررسی می شوند بنده صبر می کنم تا سری بعدی درخواست ها رو با هم یکجا بررسی کنم و پست تاییدیه رو قرار بدم. بعنوان شخصی که اینقدر بدنبال رعایت قانون می باشید می توانستید کمی تحقیق کرده و یا شاید فکر میکردید و به این نتیجه می رسیدید که پست تاییدیه برای اطلاع خود شخص هست که بنده میتونم داخل بازی هم به شخص اطلاع بدم. متاسفانه فقط بدنبال چسباندن عیب و ایراد بر روی دیگران هستید و شاکی واقعی نمی باشید.

1.توهین نکنین که من هم بلدم بهم شما توهین کنم.

2.مگه من گفتم اسکرین شات ها رو به من بدید؟؟؟؟؟؟

3.درسته لیدر نیستم ولی یه نگاه به درخواست های عضویت بقیه فکشن ها کنید معلومه که اول لیدر درخواست رو برسی میکنه بعد تست میگیره و اینکه اول تست بگیره بعد درخواست رو برسی کنه.

4.لطفا یکم حواستان به حرف زدنتآن باشد.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، abbasham1385 گفته است:

2.مگه من گفتم اسکرین شات ها رو به من بدید؟؟؟؟؟؟

خودتان در شکایتتان نوشتید:

در در ۱۳۹۸/۴/۳۰ در 14:57، abbasham1385 گفته است:

بنده از ایشان درخواست فیلم از تست که گرفتن رو هم دارم.

در رابطه با پست تأیید عضویت هم عزیز من توضیحات رو در پست قبل دادم، پستی که لیدر قرار میده برای اطلاع شخص درخواست کننده هست. نه برای اطلاع شما یا شخص سوم دیگری!

در آخر بنده منظور توهین نداشتم به شما، منظور بنده این بود قبل از شکایت شاید میتونستید از بنده یا هر لیدری بپرسید یا تحقیق کنید که بدون دلیل شکایت نکنید. 

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام؛

@abbasham1385 بخشی از جواب شما در اینجا داده شد.

در در ۱۳۹۸/۴/۳۱ در 10:31، BiHan گفته است:

اسکرین شات های تست آقای yasin_yh10 موجود می باشد.

طی 24 ساعت آینده مدارک را برای من ارسال کنید. @BiHan

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...