رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Easy

DarkKiller

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Fault.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Easy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: SOLTANMOHAMMAD.png

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین محترم   کسی با نام MZE7 که FBI هستند من را فریسک کردن در حالی که من داشتم /sleep را تایپ میکردم و ندیدم که ایشون فریسک کردن و دوم این که ایشون اصلا به بنده نگفته اند که /sl  و به خاطر این که بنده /sleep  بودم و پشت pc نبودم /sl نکردم از بنده شکایت کردن و سوم اینکه ایشون اصلا تو /m هم به من اخطار ندادن که /sl کنید در این حال ادمین Easy مرا ادمین جیل کردن. لطفا رسیدگی کنید ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۴/۲۲ در 15:22، DarkKiller گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Fault.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Easy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: SOLTANMOHAMMAD.png

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین محترم   کسی با نام MZE7 که FBI هستند من را فریسک کردن در حالی که من داشتم /sleep را تایپ میکردم و ندیدم که ایشون فریسک کردن و دوم این که ایشون اصلا به بنده نگفته اند که /sl  و به خاطر این که بنده /sleep  بودم و پشت pc نبودم /sl نکردم از بنده شکایت کردن و سوم اینکه ایشون اصلا تو /m هم به من اخطار ندادن که /sl کنید در این حال ادمین Easy مرا ادمین جیل کردن. لطفا رسیدگی کنید ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس):

با سلام خدمت شما

در زمانی که شما فریسک شدین شما هم mat و هم drug داشتین که مدارک هم موجود هست و در این زمان اولویت با drug هست.

بعد من اومدم drug ها رو take کنم که دیدم شما sleep هستین که این Non_Rp  حساب میشه و به همین دلیل من از شما شکایت کردم.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

با سلام خدمت شما

در زمانی که شما فریسک شدین شما هم mat و هم drug داشتین که مدارک هم موجود هست و در این زمان اولویت با drug هست.

بعد من اومدم drug ها رو take کنم که دیدم شما sleep هستین که این Non_Rp  حساب میشه و به همین دلیل من از شما شکایت کردم.

سلام شکایت من از ادمین مورد نظر بوده دراون پست مدارک شما کافی نبوده ولی ادمین من را مجازات کرده ایشون باید میگفتن که مدارک شما کامل نیست نه اینکه من را مجازات کند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @DarkKiller

شکایت شما پذیرفته شد.

ادمین مورد نظر یک SV دریافت کردند.

مدارک @abbasham1385 کافی نبوده و باید پیش از ورود شما به خانه و زمانی که بیرون از خانه بودید و شما را  Frisk کردند مدارک ارائه میدادند زیرا امکان Frisk زمانی که شما Sleep/ هستید وجود دارد و ممکن هست که این مدارک ساختگی و صحنه سازی باشد.

•بسته شد•

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...