رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت فوند و منیجر محترم سرور و خوانندگان عزیز. چند پیشنهاد دارم که امیدوارم شاهد چنین پیشنهاداتی در سرور باشیم:

1. این خیلی بده که اگر از فکشن بری بیرون و دوباره بیای رنک 1 بشی چون واقعا تایم زیادی برای جبران میخواد به نظرم هر کس که به از یک فکشن مثلا با رنک 3 استعفا میده اگر دوباره اومد رنک 3 باشه ولی اگر کسی با رنک مثلا 3 کیک بشه وقتی دوباره میاد 1 رنک کم بشه و با رنک 2 شروع به کارش کنه
  2. طوری بشه که از طریق Boss بشه Rep هم به دست اورد 
  3. کانترکت هیتمن خیلی خیلی کم هست کاری کنید که زیاد بشه پیشنهاد خودم: نمیدونم امکانش هست یا نه ولی یک سیستم اضافه کنید که بر اساس بازی کردن هر فرد (ایجاد مزاحمت تعداد وانتد گرفتن و ...) در هر ساعت چند نفر خود سرور کانترکت کنه
  4. تست فکشن هارو تا حد ممکن عملی کنید تا پرسشی: به جای قوانین اموزش هر فکشن رو قرار بدید به طور دقیق که هر شخص اون رو مطالعه کنه و موقع تست اون کار هارو انجام بده (البته این پیشنهاد هم مطمعن نیستم عملی بشه اگه بشه که خیلی خوبه چون برای تست عملی مثلا FBI باید محیطی باشه که مثلا راب زده باشن ((محیط طراحی شده باشه واقعی نباشه)) که طرف بره ببینیم /Getsample بلده یه نه یا برای تست دسته متوسط طرف به طور غیر واقعی در وار شرکت داده بشه و ...) که میشه از بات استفاده کرد
  5. ماشین مانستر رو به طور کلی از بازی حذف کنید!! (چه در کوه SF چه برای اسپاون توسط ادمین چه از DS) من خودم رو مثال میزنم و واقعا وقتی سوار مانستر میشم به هیچ چیز جز ایجاده مزاحمت فکر نمیکنم هر کس سوار میشه همین کار رو میکنه و به ماشین بقیه TD میده

مرسی که این متنو خوندید 

|

|

|

v

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1.کاملا موافقم چون کسی که توی یه فکشن رنک 4 بوده وقتی استعفا بده و دوباره وارد فکشن بشه باید در 12 میتینگ حاضر باشه تا به رنک 4 برسه.

2.این روش بسیار راحت و خوب هست چون برای 100 rep point   باید 600 گلد بدیم و این هزینه زیادی هست.

3.با اینکه تا به حال در فکشن هیتمن نبودم ولی به نظرم روش خوبی برای افزایش اکتیویتی این فکشن باشد.

4.برای این کار بهتره که برای که نصف تست عملی و نصف دیگر پرسشی باشد که اینطور هم از لحاظ کار کردن و هم از لحاظ بلد بودن قوانین سنجیده شود.

5.با این پیشنهاد کاملا مخالفم 

دلیل: این ماشین ، ماشین بسیار خوبی هست ولی به درد کسانی که شعور و فرهنگ داشتن این ماشین را ندارند نمیخورد.

منظورم از کسی که فرهنگ و شعور ندارد:

کسانی که از رو عُقده از ادمین درخواست ساخت این ماشین را میکنند یا از کوه af بر میدارند و میان از روی ماشین ها رد میشن و به ماشین ها TD میدن.

ویرایش شده توسط abbasham1385

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

من یه پیشنهاد جدید دارم:

در Event ها یک مسابقه جدید بیاد به نام Duel With Car .

در این مسابقه کسانی که وارد Event میشن باید در گوشه ای از زمین مسابقه gro/ کنند.

سپس organiser تمام افراد را freeze کند و 2 نفر 2 نفر unfreeze کند.

به هر 2 نفر که unfreeze میشن باید ماشین داد (2 ماشین یک نوع و یک مدل)

سپس آن دو نفر همراه ماشین با همدیگر رقابت کنند و در آخر کسی که زنده میمونه  Winner شود.

(در این مسابقه مهارت رانندگی افراد با یک دیگر مقایسه میشود.)

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

@abbasham1385 این نیازی به پیشنهاد نیست که عزیز شما اونت بزار با موضوع LCS بعد در لوکیشن BloodBowl و در اونجا توضیح بده.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...