رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

میلاد - بن

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: بعد از کیک ادمین میلاد من وارد سرور شدم و ریپورت دادم، برای ادمین کیمیا باز شد @KimiaPunisher، ایشون به میلاد گفت میلاد هم Goto کرد، بعد از اینکه موضوع رو دید سعی کرد اذیت کنه، گفت برای کنترل سیستم اماده باش گفتم باشه، دوباره به ادمین کیمیا گفتم میلاد جواب منو نمیده (داخل ریپورت)، بعد ایشون بنده رو با اینکه وانتد داشتم Respawn داد و گفت کنترل سیستم، منم قبول کردم ولی گفتم ریپورت باز دارم صبر کن تا جوابم رو بگیرم باید مشکلم حل بشه، ایشون 2-3 بار تکرار کرد و منم گفتم باشه کنترل سیستم میدم ولی صبر کن جواب رو بگیرم، نباید مشکل بازیکن حل بشه؟! باید زمانی که مشکل داره و ریپورت داده وسط ریپورت کنترل سیستم بشه؟! بدون اینکه ادمین ها جوابشو بدن؟! تازه سوال من این بود که دلیل کیک وسط FTP با دلیل ایجاد مزاحمت چیه! @Ali فکر میکنم یه قانونی هست که ادمینی قبل از استعفا از این کار ها بکنه تعلیق یا مسدود به مدیت یک سال تا همیشه میشه! تقاضای رسیدگی از طرف @Meli، @Ali و @PedraM رو دارم! ایشون دارن تنهایی گند میزنن به سرور!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8365655468/MiladBan.rar.html

• دوست دارم که 6

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

از شما شکایت شده بود که با RPG که فیلمشم موجود هست داشتید میکشتید پلیس هارو!!!

میتونم بگم اگر دیر رسیدگی میکردم کل سرور رو به فنا داده بودید ........ بنده انتظار مدال ندارم از طرف مدیریت ولی فیلمی که اگر مدیریت بخوان براشون میفرستم اگر ببینن متوجه میشن داشتید چه فاجعه ای به بار میوردید! شما که از خداتونه پلیرای سرور برن!!

تو اسکرین های خودتون که اذیت میکنین میگین سرعت اینترنتم 15کیلوبایته ولی در اصل پینگش 20 بود . که مدارک اینم فرستاده میشه نمیخواستید چک سیستم شید

سوال پرسیدن شما به من چه ربطی داره؟ من اومدم چک سیستم و سوال مهم نیست و اذیت و آزار شما مهمه که داشتید پلیرای سرور به فنا میدادید.

gzet_god_servero_be_ham_mirize.jpg

با چه رویی میای شکایت؟

فکر کردی سرور بی درو پیکره ؟

یا حق

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این RPG هارو من خریدم؟ من با کامند به خودم دادم؟ ادمین @MobinNeD این رو از بنده گرفت، ولی شما بعدش کیک دادید، دلیل کیکتون چی بود؟ بعد از اینکه ادمین مبین این رو از من گرفت من ریپورت دادم، چرا ریپورت رو بستید و دوباره که ریپورت دادم کیک کردید؟ جدا از اینها، سرعت اینترنت من به شما ربطی نداره بنده مشکل دوری از مرکز دارم و به همین دلیل سرعتم پایینه، زمانی که اینترنت گیمینگ باشه از سرعت کم میشه، سرعت من برای دوری از مرکز کم بود و چون گیمینگ هم کردم کمتر شد! باید این مسائل شخصی رو به شما توضیح بدم؟! شما گفتین کنترل سیستم، داخل عکس هایی که گذاشتم گفتم باشه، ولی درسته زمانی که پلیر ریپورت داده بیایین کنترل سیستم؟ من از ادمین کیمیا پرسیدم دلیل کیک میلاد از سرور چیه ایشون گفت بهشون میگم، ظاهرا وقتی بهتون گفت شما به جای جواب اومدید کنترل سیستم! و بدون اینکه بخوایین جواب منو بدید یا ریپورت من بسته بشه بن کردید! شما دو سه بار پرسیدی نمیخوای کنترل سیستم بدی و منم گفتم میدم فقط صبر کن مشکلم حل بشه! اگه بخواد اینجوری باشه هر بازیکنی که ریپورت میده شما میتونید برید کنترل سیستم، ادمین هم ازش میپرسه هستید یا نه و از اونجایی که شما وسط ریپورت رفتی کنترل سیستم ادمین هم ریپورت رو میبنده! طبق هر منطقی شما باید صبر میکردید ادمین مورد نظر مشکل من رو حل کنه بعد بیایی کنترل سیستم! نه اینکه وسط ریپورتی که دقیقا به خوده شما مربوط میشه به جای حل مشکل بگی کنترل سیستم بده!

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

سوال پرسیدن شما به من چه ربطی داره؟ من اومدم چک سیستم و سوال مهم نیست و اذیت و آزار شما مهمه که داشتید پلیرای سرور به فنا میدادید.

مثل اینکه اصلا تو باغ نیستی! من دلیل کیک شمارو از کیمیا پرسیدم! یعنی این ریپورتی که شما وسطش گفتی کنترل سیستم دقیقا به شما ربط داشت! اذیت؟ شما منو کیک کردی من وارد سرور شدم جلوی خونم بودم اول شما گفتی آماده کنترل سیستم باش ولی چند دقیقه بعد که من دوباره به کیمیا گفتم میلاد جوابه منو نمیده شما درکمال ناباوری Respawn کردی و گفنتی کنترل سیستم! دقیقا بعد از سوال من از کیمیا که دلیل کیک شما چیه! اینا یکم عجیب نیست؟!

Snow.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @God

شکایت شما پذیرفته شد.

ادمین مورد نظر دیگر در تیم کارکنان حضور ندارند.

توضیح: در صورتی که درخواست ادمین را رد میکردید و یا از بازی بیرون میرفتید امکان بن شما وجود داشت به عنوان Cheats، و ادمین به صورت عجولانه تصمیم گرفتند.

برای رفع محرومیت در تایپک درخواست رفع محرومیت پست بگذارید.

با تشکر.

• بسته شد •

ویرایش شده توسط Meli
  • مرسی 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...