رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در در 12/5/2016 در 14:58، Ali گفته است :

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلSoReN.Ir3.png

توضیحات: سلام من امروز می خواستم بازی کنم یک دفعه دیدم بن شدم بعد تو UPDداخل محرومست نوشته بن نشدیداین عکس از تو بازی 0mxi_sa-mp-000.png

aipo_bandicam_2017-12-01_18-57-28-225.jp

ویرایش شده توسط Soren1396
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Peperony اکانت شما در حال حاضر فعال هست و ادمین مربوطه از سمت خود برکنار شده. در صورت وجود خطا عاجزانه از شما طلب بخشش می کنیم.

@Nima00edit بن شدن شما صحیح بوده.

@Soren1396 در این موارد یک بار مودم خودتون رو ریست کنید، مشکل برطرف خواهد شد.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: zeusss.png• توضیحات: با سلام خدمت ادمین های زحمت کش . بنده اکانتی داشتم که حدود دو سه ماه پیش به اشتباه بر روی تفنگی رفتم که روی زمین بود و اونو برداشت و ادمین بات بن داد این موضوع رو با ادمین north lord در میان گذاشتم و ایشون هم تأیید کردن مدارک هم موجوده که گان وجود داشته (گویا نسخه بازیم مشکل داشته ) مدارک در بخش مشکلات / کاربری / درخواست انبن  هم اراعه شده از ادمین ها تقاضای انبن دارم 

ویرایش شده توسط TERRORIST

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در در Monday, December 05, 2016 در 14:58، Ali گفته است :

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل...dragon....png

توضیحات: سلام من امروز زیاد ان نبودم دوستم تو تلگرا بهم میگفت چرا ان نیستی من تو سرور اونم تو پیویش گفتم تو سرور دیگه بودم نه ایپی‌رو گفتم نه تبلیغات کردم ولی بعد که اومد تو سرور دیدم ادمین عزیز منو محروم کرده بدون اینکه تبلیغاتی کنم با تشکر 

ویرایش شده توسط hossein81

☆ زشتے مے تونـہ حل بشـہ اما حماقت ابـבیه ★

_Chief_.png

★

HandSome.png

لینک به دیدگاه

ArmanYounGGod.png

با سلام خدمت ادمین عزیز.

من به عنوان استفاده از چیت بن شدم! در صورتی که من به هیچ عنوان از چیت یا حتی مد استفاده نکردم و نخواهم کرد!

ویرایش شده توسط ArmanYounGGod
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mohamadhadi.png

• توضیحات: سلام منو میخوام وارد بازی بشم دانیال بن کرده و میگه بخاطر نیک نیم و این چیزا .من نیو پلیر هستم و از چیت هم استفاده نکردم

لینک به دیدگاه

@TERRORIST پس از  بررسی مجدد نتیجه به شما اعلام خواهد شد

@hossein81 درحال بررسی...

@mohhamadhadi و @ArmanYounGGod اکانت شما درحال حاضر فعال هست و تابحال بن نشدید. مودم خودتون رو یکبار ری استارت کنید. مشکل حل خواهد شد.

ویرایش شده توسط BullShark

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: zigma.png

• توضیحات: قبول دارم کارم اشتباه بوده واقعا توان اینو ندارم بخوام آن بن کنم

لینک به دیدگاه

@TERRORIST امکان رفع محرومیت شما وجود نداره. شما باید در انتخاب مود هاتون باید دقت کنید.

@hossein81 بن شما درست بود.

@zigma متاسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد. شما باید مدت محرومیت خودتون رو تحمل کرده و یا از پکیج آنبنی استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alikerman1.png

• توضیحات:  با سلام خدمت کارکنان تیم ارساکیا فوندر عزیز سرور بنده رو به دلیله تبلیغ در تلگرام بن دادن، من هم توی گیم و هم توی فروم و تلگرام و... دچار مشکل میشم با این موضوع اون اکانتی که توی تلگرام تبلیغ کرده که بدخواهای من هستن با ای دی AiiKeRmaN که i رو جای L بزرگ مینویسن و برای ما مشکل میسازن و من مجبور شدم اسمم و ای دی ام رو کلا عوض کنم، لطفا درخواست دارم بن منو طوری کنید اگر امکانش هست بتونم با گلد ان بن کنم چون زحمات زیادی توی این اکانت کشیدم و دلم نمیاد که نتونم بازی کنم، تنها درخواست بنده اینه که بن بنده رو به صورت گلد کنید که بتونم ان بن کنم. ممنون 

ALiKeRmaN

ویرایش شده توسط Alikerman1

?

?Aℓιαѕgнαя?

SWAT.png

KeRmaNBaX

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HP79.png

• توضیحات:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تیم  Staff

بنده در 2016/09/11  به دلیل توهین به ادمین pre بن شدم

و در UCP نوشته شده که توهین به Founder و Server این دروغ محضه و من به هیچ وجه به Founder و Server توهین نکردم و توهین منم به دلیل این بود که به دلیل Cheat منو 20 روز Bann دادن در صورتی که اینطور نبود و فیلم هم به ادمین نشون دادم ولی قبول نکردن ولی متاسفانه الان فیلمی در دسترس نیست وگرنه ارسال میکردم

و درخواست رفع محرومیت از Game Server را دارم...

با تشکر از Team Staff

امضا: HP79

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   %5Balirezammm%5D.png

• توضیحات:  سلام و درود خسته نباشید من یه داداش دارم 7سالش بچه کوچیک ما دو کامپیوتر داریم  چون بچه هست گریه نکنه براش چیت نصب کردم  که هی گریه نکنه ولی بخدا روی کامپیوترم اثلا چیت ندارم
تا داداشم اومده با کامپیوترش وصل شده توی اکانت من چیت زده اکانت من بن بده میخواستم اگه مشکلی نیست اکانتمو un ban کنید  خیلی برای اکنتم ظحمت کشیدم ترو خدا un ban کنید ممنون میشم
خیلی هم معظرت میخواهم شرمنده دیگه تکرار نمیشه

لینک به دیدگاه

@HP79بنده خودم در جریان بن شدن شما حاضر و ناظر بودم. بن شما درست بوده.

@alirezammm20 امکان آنبن شدن شما وجود نداره (همچنین املاء صحیح کلماتی که استفاده کردید "زحمت" و "معذرت" هست). مدت زمان محرومیت رو تحمل کرده و یا از پکیج آنبنی داخل فروشگاه استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

AmooQannad.png

با سلام

من رفیقم رو توی بازی دیدم برای این که مطمئن بشم خودشه اسمشو پرسیدم و ازش پرسیدم آیا کانتر بازی میکرده؟ که گفت آره

گفتم فلان سرور بازی میکردی دیگه؟ که همون موقع به خاطر تبلیغات 20 روز بن شدم توسط ادمین Arian

والا من تبلیغ نکردم راجع به بازی دیگه ای حرف زدم فقط

Caps.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Mr.FuUny.png

• توضیحات: سلام من به دلیل abuse referal id بن شدم بله ! من خودم قبول دارم که به این جرم مرتکب شدم ولی چرا اخه پرم بن شدم با اکانت دیگم هم که امدم میگه از ای پی پرم بن شدی به خدا 5 روز بن داره 

ادمین گرامی : NasTaraN.png

لینک به دیدگاه

@AmooQannad هرگونه صحبتی که منجر به خروج بازیکن از سرور به سمت بازی یا سرور های دیگری شود، مصداق بازر تبلیغ بوده و محرومیت در پی دارد. با این حال مدارک مجددا بررسی خواهد شد.

@AntOny 5 روز بن برای اکانت های با لول بالای 4 هست.  برای حل مشکل مودم خودتون رو یکبار ریست کنید.

لینک به دیدگاه

@BullShark

من راجع به بازی کانتر استرایک حرف زدم نه مود کانتر Sa-mp

من قصدم تبلیغ نبوده فقط خواستم بدونم خودش رفیقم هستش یا نه

چت رو میتونین چک کنین

ویرایش شده توسط AmooQannad

Caps.png

لینک به دیدگاه

Amino.png

توضیحات:باسلام

داستان بن شدن من اینطوریه ک پارسال بدلیل هک تفنگ بن شدم جالب اینجاس ک چون زمستون پارسال نت نداشتم نتونستم بیام سرور از ادمینا خواهشمندم بزودی آنبنم کنن تا ایندفه با اراده ی بیشتری به ادامه ی بازی بپردازم.

باتشکر AminTzz

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HiDDeN.KiLLeR.png

• توضیحات:  با سلام و عرض ادب خدمت شما ادمین های گرامی

اکانت بنده حدود یک سال پیش به دلیل خرید و فروش تالیق شده در صورتی که اکانت دست بنده نبوده. گذشته از این حرف ها بعد از یک سال بنده تقاضای رفع محرومیت دارم و تضمین می کنم و قول می دم که این اشتباه تکرار نشه.

با تشکر فراوان از شما ادمین های عزیز

کریسمس رو به همه شما تبریک میگم 3>

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Elnaz_m.png

• توضیحات: سلام من بعد مدت زیادی 1 سالی میشد نبودم. دو روز بود به سرور برگشته بودم یادم نبود باید از تیر اندازیم فیلم بگیرم بن شدم 

با اشتیاق میخواستم بازی کنم.خواهش میکنم منو آنبن کنین لطفا خواهش میکنم 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:HP79.png

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تیم  Staff

بنده در 2016/09/11  به دلیل توهین به ادمین pre بن شدم

و در UCP نوشته شده که توهین به Founder و Server این دروغ محضه و من به هیچ وجه به Founder و Server توهین نکردم و توهین منم به دلیل این بود که به دلیل Cheat منو 20 روز Bann دادن در صورتی که اینطور نبود و فیلم هم به Admin نشون دادم ولی قبول نکردن ولی متاسفانه الان فیلمی در دسترس نیست وگرنه ارسال میکردم  الان اون ادمینی که منو Bann داده خودش هم از سرور Bann شده و از Admin @Adrenaline درخواست رسیدگی را دارم

و درخواست رفع محرومیت از Game Server را دارم...

با تشکر از Team Staff

امضا: HP79

لینک به دیدگاه

@AminTzz درحال حاضر اکانت شما فعال هست.

@HiDDeNKiLLeR اینکه اکانتتون رو به افراد غیر قابل اطمینان می دهید به ما مربوط نخواهد شد. با اکانت جدید بازی خودتون رو شروع کنید.

@Elnazm شما باید قوانین رو از قبل مطالعه می کردید. متاسفانه امکان آبنن کردن شما وجود ندارد. باید مدت زمان محرومیت را تحمل کرده و یا با استفاده از فروشگاه سرور خودتون رو آنبن کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.FuUny.png

• توضیحات: من به دلیل تبلیغ بن شدم ولی من هیچ گونه ای پی ندادم لطفا مدرک خود را از این که من تبلیغ کردم اراe بدید.

لینک به دیدگاه

در در 2017-12-12 در 14:58، Alikerman1 گفته است :

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alikerman1.png

• توضیحات:  با سلام خدمت کارکنان تیم ارساکیا فوندر عزیز سرور بنده رو به دلیله تبلیغ در تلگرام بن دادن، من هم توی گیم و هم توی فروم و تلگرام و... دچار مشکل میشم با این موضوع اون اکانتی که توی تلگرام تبلیغ کرده که بدخواهای من هستن با ای دی AiiKeRmaN که i رو جای L بزرگ مینویسن و برای ما مشکل میسازن و من مجبور شدم اسمم و ای دی ام رو کلا عوض کنم، لطفا درخواست دارم بن منو طوری کنید اگر امکانش هست بتونم با گلد ان بن کنم چون زحمات زیادی توی این اکانت کشیدم و دلم نمیاد که نتونم بازی کنم، تنها درخواست بنده اینه که بن بنده رو به صورت گلد کنید که بتونم ان بن کنم. ممنون 

ALiKeRmaN

?

?Aℓιαѕgнαя?

SWAT.png

KeRmaNBaX

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...