رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alfie.png

Lana_.png

• توضیحات: با سلام . من به دلیل سو استفاده از referral بن شدم در صورتی که همچین کاری نمیکردم ! من اکانت دیگه ساختم و referal هم اکانت اصلیم گذاشتم درسته ولی اکانت دومم Lana_

هست برای نگه داری ماشین هام ساخته بودمش که permanent ban شد ! اگه امکان داره referal اکانت رو باطل کنید و انبن کنید . مرسی!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۵/۲۹ در 06:26، abolcss گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abolcss.png

• توضیحات: داشتم میرفتم یک جت پک دیدم جت پک برداشتم بات منو بن کرد هیچ ادمینی اشاره نکرده بود یک جت پک برداری بن میشی

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abolcss.png

• توضیحات:  بی دلیل بن شدم داشتم میرفتم دیدم یک جت پک گرفتمش بن شدم و هیچ ادمینی اشاره نکرده بود که این جت پک بن داره لطفعا رسیدگی کنین

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Xprs.png

• توضیحات: من اطلاعی از اینکه در این مجموعه تبلیغ سرور دیگری رو کنیم بن به همراه دارد نداشتم! درخواست آن بن شدن دارم باتشکر.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mz800.png

• توضیحات: سلام...بنده به دلیل استفاده از باگ بن شدم...و من نمیدونستم ک اگر از باگ استفاده کنم بن میشم....بنده از این به بعد از هیچ نوع باگی استفاده نمیکنم...و از شما تقاضا دارم اکانتم رو انبن کنید..

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SuRReaL.png

• توضیحات:  سلام خدمت ادمین های عزیز من وارد event شدم و بعد برنامه بندیکم رو زدم برای فیلم گرفتن در event بعد رفتم و event رو برنده شدم event duel . بعد اومدم فیلم رو اراعه بدم که دیدم حافضه درایوم پر شده و فیلم ظبط نشده ولی ادمین عزیز من رو بن کردن  و من نمیدونستم فیلم نگرفتن با بن مواجهه

ویرایش شده توسط SurReaL
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
ImperiaL.png

• توضیحات: 
با سلام
من زمانی که حساب کاربری رو بعد از خرید گلد Unban کردم چند روز بعد به دلیل باگ های گلد اخیر و دلیل Sue Estefade Az Bug حساب کاربری من مسدود شد.
توسط حساب کاربری من هیچ باگی انجام نشده بوده بلکه فقط به دلیل Same IP با سایر حساب های کاربری محروم شده بود.
لطفا بررسی های لازم را انجام دهید تا متوجه شوید، و لاگ گلد هم برای مطمئن شدن چک کنید
با سپاس

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• توضیحات: بنده موقعی داخل تیم کارکنان بودم و زمان وار دسته متوسط بود ی سری اتفاق های نا خوشایندی پیش امد

و مشکلاتی بین دوستان رخ داد. بنده اون موقع مرتکب خطا زیادی شدم و قبول دارم که اشتباه کردم و مقصر هم

خود بنده بودم. از جمله اخراج کردن ممبر های فکشن و دادن شماره که مثل ای پی .وارن داره ولی عددی که ببینید متوجه

این عدد الکیه  ولی برای خروج از تیم کارکنان بوده و AV.  ولی خوب فکر  عواقبش نبودم و اون موقع

شرایط روحی مناسبی نداشتم. و حالا قصد برگشت داشتم و خواهشم بر این بوده که اگر ممکنه عذر خواهی منو بپذیرن و اکانت

منو مورد لطف قرار بدن و ان بن کنن.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: alireza_nt.png

• توضیحات: 

سلام علی جان

یه مشکلات یا اشتباهاتی باعث شده که بنده بن برای همیشه بشم

همینطور که مشاهده میکنید در rank 4 FBI حضور دارم و خیلی زحمت ها کشیدم تا به اینجا رسیدم

ممنون میشم اگر لطف کنین منو Unban 

خیلی دوست دارم دوباره برگردم شما بزرگی کنید 

بازم ممنون

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mobin2020.png

• توضیحات: عرضه سلام و خدمت شما این اکانت که بنش برمیگرده به 1 سال پیش تازهگیا پیداش کردم و وقتی میخواستم وارد سرور شم دیدم بنه دلیل خرید و فروش که قطا بع اشتباه شده بسیار ممنون میشم اگر رسیدگی کنید تشکر ArSaCia For Ever

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GentleBoy.png

• توضیحات: با سلام!

بنده بخواطر Cheats بن شدم! حالا به حق یا نا حق کاری ندارم!

من برای همیشه بن شدم و اگه میشه منو Unban کنید تا به سرور برگردم!

من یه پلیر ساده ام که دارم واسه خودم پلی میدم!

لطفا اگه میشه منو آنبن کنید!

@Ali PleaS

باشه تو خوبی... تو جلو ما پشتیم!

ولی این راهی که تو میری، گرگاشو ما کشتیم!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ariawn.png

• توضیحات:  آقای حسین ام_ز ببینید چکار می کنند در عکس واضح است   پس از بحس با اکانت مولتی ایشان این چنین کردند             http://s5.picofile.com/file/8371971134/sa_mp_264.png                                      http://s3.picofile.com/file/8371971492/sa_mp_259.png                     http://s5.picofile.com/file/8371971542/sa_mp_261.png              

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SADRA_1384.png

• توضیحات: من داشتم با دوستم تو موتور میرفتم که در اثر تک چرخ زدن دوستم خوردم زمین. بعدش فهمیدم که لگ بودم و تا خواستم relog بدم ادمین Ninja اومد گفت که id برنامه anydesk بده منم دادم و اون هم کامپیوترم رو چک کرد. یکی دوتا نوشته بود که خودم نوشته بودم برای gta sa offline! بعد هم گفتند برای اینکه اون نوشته ها هست باید بن شی. منم گفتم که اونها ربطی به سمپ و جی تی ای آنلاین نداره ولی اصلن گوش نکردن. در ضمن درخواست 300k هم برای اینکه بن نکنن دادن ولی تا اومدم screen shot بگیرم حذفش کردن و من رو به نا حق بن کردن.
درخواست رفع محرومیت دارم.

لینک به دیدگاه

@LeyToM درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ این کلمه از فحش های سطح بالا محسوب میشه و مشخص نبوده که با چه شخصی بودید ولی ظاهرا به ادمین مورد نظر این حرف را زدید ]

@matinzr5 اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@Ariawn اکانت شما هم اکنون فعال می باشد. [ مقدار بن شما از قبل اصلاح شده بود ]

@hajheshmattt درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. 

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید)

شما با این قوانین آشنا هستید و میدانید.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

@Decavid اکانت شما هم اکنون فعال می باشد. [ پس از آنلاین شدن با اکانت مولتی خود وارد بازی شده و ریپورت دهید تا referral شما را پاک کنیم ]

@Xprs درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ شما به دلیل عدم همکاری در کنترل سیستم بن شدید و جای بخششی وجود ندارد اگرچه حتی به دلیل تبلیغ هم بود جای بخششی وجود نداشت ]

@bandicam  درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. 

@SurReaL درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. 

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

شما هنگام شرکت در مسابقاتی که در آنها از ماشین، تفنگ یا پارکور استفاده می شود، باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 7 روز محرومیت)

@abolcss اکانت شما هم اکنون فعال می باشد. [ پیام خصوصی دهید ]

@imperial اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@UbiRock اکانت شما هم اکنون فعال می باشد. [ در صورت تکرار بخششی صورت نخواهد گرفت ]

@AliRezaNT درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. 

@Ariawn اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@skateman درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ مدارک چیت موجود می باشد ]

@GentleBoy بن شما به 25 روز تغییر یافت.

@Ariawn درخواست شما رد شد [ شما در همه حال برای کنترل سیستم با ادمین باید همکاری کنید و میدانید که شما دسترسی کامل به سیستم خود دارید و قادر به دیدن تمامی فعالیت های ادمین بر روی صفحه نمایش خود هستید و در هر آن می توانید او را از دسترس خارج کنید " در صورت نفوذ به حریم خصوصی شما " مورد تهدید نیز مدارک کامل تری ارائه کنید پیام خصوصی ]

@SADRA درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ مدارک کامل تری ارائه دهید ] درمورد:

در در ۱۳۹۸/۶/۲۱ در 16:16، SADRA گفته است:

300k

پیام خصوصی دهید و چت دقیق آن را بفرستید تا پیگیری بشه.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SkyGoD..png

• توضیحات: سلام من ۳ ۴ روزه که اومدم سرور با بعضی از قوانین آشناییت کافی نداشتم، ۳ روز پیش وقتی داشتم قوانین عمومی سرور رو میخوندم دیدم که نوشته داشتن هرگونه چیت حتی در خارج از فایل بازیتان هم مجازات دارد بعد ما اومدیم یه سری چیت هایی که اصلا و ابدا ازشون استفاده نمیکردیم و از خیلی قبل تو پیسیمون بود رو پاک کردیم تا درد سر نشه برامون اما یادم رفته بود تمام چیزایی که پاک کردم رو از سطل آشغال کامپیوتر هم حذف کنم بعد یه سری مود ها بود به اسم Anti-lag که این مود رو من نه استفاده میکردم و نه میدونستم چیه ولی مطمن بودم که Fake lage نیست بعد یه فایل زیپ به اسم Gray modpack دارم که تا حالا محتوای پوشه رو ۱ بار باز کردم و سر سری رد شدم اما تو پوشه اون فایل یه مود بود به اسم Wather changer که نمیدونم بن داره یا نه... خود ادمینی که چک پیسیم کردن شاهد بودن فایل های حذف شده در سطل آشغال ۳ روز پیش پاک شده یعنی زمانی که ادمین محترم اومد منو چک پیسی کنه هیچ فایلی نه دست کاری شده بود و نه حذف شده بود،  تو پوشه بازیم هم کوچکترین چیتی دیده نشد میدونم باید فایل هایی رو که پاکیده بودم رو از سطل آشغال هم پاک میکردم ولی خب انسان جایزالخطاست یادم رفته بود مدرک از  اینکه چیت های anti lag و wallhack از کدوم پوشه دقیقا پاک شدن رو آخر میزارم :) از رنک بالا تقاضای آنبن دارم والا بار اولمه به خاطر خاطر همین چیزی بن میشم و امیدوارم که بخشش برای بار اول رو درنظر بگیرید برام. @Kelton @Ali @Jigsaw bandicam_2019_09_18_14_36_54_987.jpg     bandicam_2019_09_18_14_35_30_255.jpgbandicam_2019_09_18_14_35_07_724.jpg

لینک به دیدگاه

@SkyGoD درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@djamer درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ ادمین مربوط به درخواست من از شما آیپی خواستند به دلیل اینکه شما به اشخاص دیگر نیز ip داده بودید ]

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daenerys.png

• توضیحات: درود. اکانت بنده 5 ماه پیش به دلیل خرید و فروش بن شده، از اون تاریخ خیلی گذشته درخواست آنبنی دارم.

ویرایش شده توسط Daenerys

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALIROS.png

X96.png

• توضیحات: با سلام.بنده به خاطر سو استفاده از referral  بن شدم در صورتی که همچین کاری نمیکردم ! من اکانت دیگه ساختم و referal هم اکانت اصلیم گذاشتم درسته ولی اکانت دومم برای نگه داری ماشین هام ساخته بودمش که permanent ban شد ! اگه امکان داره referal اکانت رو باطل کنید و انبن کنید . مرسی!

ویرایش شده توسط ALIROS
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Ariawn.png

• توضیحات:  با سلام بنده رو DifferentBoy به دستور MaTriX بن دادن دلیل : زبان ناپسند حال مدرک رو از DifferentBoy میخوام که چرا بی دلیل 7 روز بن دادند جالبیش اینجاست که MaTriX تا به ایشون  گفت بن دادند لطفا مدرک اراعه داده شود @Ali @Kelton رسیگی :)

لینک به دیدگاه

@Daenerys درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@ALIROS اکانت مولتی شما x96 هم اکنون فعال می باشد. [ پس از ورود به سرور سریعا Report دهید تا رفرال شما پاک شود ]

@Ariawn درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [ برای جویا شدن از دلیل بن شما قسمت شکایت از ادمین پست بگذارید ]

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ABD_4_EVER.png

• توضیحات: درود بر شما دوست عزیز. بنده 9 ماه پیش به علت توهین های مکرر بن شده م.برای همیشه. ولی اکانت دست یکی از دوستان بود. و قبول هم دارم که به اسم اکانت من به سرور توهین کردن... ولی حالا دیگه بالاخره اشتباه کردم و از از این بابت عذرمیخام. لذا از شماخواهشمندم اگه امکانش هست این اکانت رو آنبن کنید . با تشکر

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BD%5Daniel.png

• توضیحات: سلام من حدود 9 ماهی بود که سمپ رو پاک کرده بودم و نیومده بودم داخل سرور  تا چندروز پیش که دوباره نصب کردم و وقتی خواستم وارد اکانت شم دیدم آقای روزبه منو به دلیل فعالیت ضد مجموعه بن کرده و تاریخش ماله 2-3 ماهه پیشه ,من مطمنم اشتباه بن شدم چون نه اکانتم دست کسی بوده نه خودم انلاین بودم که کاری کنم میتونین داخل یو سی پی تاریخ اخرین لاگین منو چک کنین تا مطمن شین راست میگم به هر حال ممنون میشم اگه انبنم کنین دلم برای سرور خیلی تنگ شده .

لینک به دیدگاه

@HajAbdollah  درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@Daniel22 درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [  دلیل محرومیت شما  اطلاع داده خواهد شد ]

Kelton.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoodLike.png

• توضیحات: با سلامو درود بنده تا 1سال نیومده بودم و الان که اومدم به این دلیل بن شدم که اصلا نمیدونم فضیه چیه  

مدرک.  sa_mp_108.png

Mᴀᴍᴀᴅ Ɠ♡♡DĿĪҠƐ

GoodLike.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...