رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Woo.png

• توضیحات: سلام اقای علی آساسین به بنده گفتید برای رفع تعلیق 200 هزار تومان گولد بخر الان بنده خریدم ولی 20 روزه منتظر شمام تو سرور !!! لطفا پاسخگو باشید با تشکر.

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، NavidQuick گفته است :

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Woo.png

• توضیحات: سلام اقای علی آساسین به بنده گفتید برای رفع تعلیق 200 هزار تومان گولد بخر الان بنده خریدم ولی 20 روزه منتظر شمام تو سرور !!! لطفا پاسخگو باشید با تشکر.

البته اکانت بن شده .quick. هستش

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Quick..png

اسم داخل بازی:.quick.

• توضیحات: سلام علی جان به بنده گفتی 200 تومن گولد بخر منم خریدم اومدم انبن دادی حالا گفتی انلاین شو من انلاین شدم فک کردم حله بعد دوباره بن دادی چون خرج کردم گولد ها رو چیزایی رو که خریدم ازم بگیر انبن بده اخه مگه میشه 200 تومن گولد میخره ادم بعد دوباره بن میدی ؟ بعدم دلیل رو زد تبلیغ من کی تبلیغ کردم ؟ خدایی انبن بده 20 روز منتظرت بودم الان کلا بن شدم یعنی بای بدم ؟

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

سلام من همین الان که 5 صبح باشه وارد سرور شدم هیشکی نبود تقریبا و من الکی و خیلی یهویی بن شدم اصلانم نمیدونم چرا

لطفا رسیدگی کنید

نام کربری هم MOKH

لینک به دیدگاه

ElecTroN.png
نام :  ElecTroN
نام ادمین :  macavel
دلیل بن : tabligh
توضیحات : اقا من اصن نمیخاستم تبلیغ کنم به خدا
یکی تو سرور به اسم amir_H بود فک کردم رفیقمه واسه اینکه مطمئن بشم ازش پرسیدم ادمین همچین سایتی هستی یا نه بعدش macavel  منو 20 روز به دلیل تبلیغ بن کرد
اگه میشه انبن کنید من قسد تبلیغ کردن نداشتم فقط میخواستم مطمئن شم رفیقم بوده یا نه به خدا قسد دیگه ای نداشتم آنبن کنید لطفا و از ادمین macavel  هم عذر خواهی میکنم و قول میدم که دیگه از این سو تفاهما پیش نیاد
خواهشن آنین کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir_M_Y.png

• توضیحات=-نمیدونم تقصیر خودمه که بن شدم یه از نداشتن آگاهیه

من توی بازی 2 تا اکانت به نام های Amir_M_Y و xX_Arshia_Xx دارم ولی به دلیل زدن رفرال Amir_M_Y برای xX_Arshia_Xx هر موقع با دو تاشون میام تو بازی دو تاشون برای 5 روز بت میشن نزدیک آخر هفته ایم لطفا unban کنید وگرنه تو روزای تعطیل من دیوونه میشم ممنون .

لینک به دیدگاه

@mrSHADOW مدارک محرومیت شما صحیح بوده

@sinakurdd بن شما صحیح بوده و عکس از اطلاعات کاربری ناقص است

@Ahitler در حال بررسی....

@WestTiger دوست عزیز در حال حاضر آنبن هستید و شما حق این کار را طبق قوانین ندارید.

@AmirKhan شما در حال حاضر آنبن هستید

@Pouyankillerr شما در حال حاضر آنبن هستید

@MmdrezaAliz شما در حال حاضر آنبن هستید

@HiDDeNKiLLeR محرومیت شما صحیح است

@PARTAB محرومیت شما صحیح بوده

@parisash اکانت شما رفع محرومیت شد

@blackaxe82 پس از بررسی اگر مورد تایید شد رفع محرومیت خواهید شد

@aminebrahimi در حال حاضر اکانت شما فعال هست

@Nattramn شما از مد های غیر مجاز استفاده کردید در حال حاضر امکان محرومیت وجود ندارد مگر به خواست شما از فروشگاه صورت گیرد

@rezaaref1380 شما به دلیل تبلیغ محروم شدید و در حال حاضر اکانت شما فعال هست

@MeRliN در حال حاضر شما رفع محرومیت شدید

@witcher پس از بررسی در صورت تایید رفع محرومیت خواهید شد

@Mobster در حال حاضر اکانت شما فعال است

@mohamadTIGGER در حال حاضر اکانت شما فعال است

@AminTzz پست شما اشتباه است دوباره پست دهید(شما اجازه ندارید شرکت ها و سرور هایی که ربطی به این مجموعه ندارند را تبلیغ کنید، در غیر این صورت از 20 روز تا همیشه از سرور محروم خواهید شد.)

@NavidQuick آنبن شدید.

@mokh بر اساس فرمی که در پست اول ذکر شده درخواستتون رو مطرح کنید.

@MercilesS شما اجازه ندارید شرکت ها و سرور هایی که ربطی به این مجموعه ندارند را تبلیغ کنید، در غیر این صورت از 20 روز تا همیشه از سرور محروم خواهید شد.

@AmirMY شما اجازه ندارید یک اکانت جدید با معرف خود ایجاد کنید. مجازات همچین کاری 5 روز محرومیت از سرور است

با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %40litzz5.png

• توضیحات:سلام منو ادمین دانیال بن داده دلیل تعلیق من به ایشون گفتم 50تومان میدم اگه لیدر شم من رشوه ندادم که بن دادین من خواستم فقط شرینی بدم بعدش من مایکم خرابه بعدش من دیدم بن تلیق داد به گل دوستم اش نخورده دهنه سوختنه لطفا انبن بدین بعد من فقظ شرینی گفتم بعد سره هیچی بن شدیم من اگه میدم همون هاستری میخریدم تا لیدر هر  فکشن میخوام شم بعد دیدم تلیق شدم لظفا رسیی کنین ممنون از ادمین هایی که جواب گو پلیر نیستن (توهیدنم نمی کنم) چون میدونم دشنم اصلی من دانیال هس الان دارم منت میکشم اگه بیست روز بود الان انبم بودم بعدش درخواست لیدری دادم که سرش بن شدم بی دلیل (خواهشا انبن بدین ) تو خدا

ویرایش شده توسط alishams

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AminTzz1.png

• توضیحات:من بی دلیل بن شدم اگه مدرکی دارید که ثابت کنید من تبلیغات کردم.حاضرم واس همیشه بن بمونم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaHDi__021.png

• توضیحات: سلام و خسته نباشید. ببخشید من در مسابقه پینتبال بودم که به اقای HeineKen گفتم ایم خودشم میدونه که گفتم ولی اقای علی بن کرد گفت Tohmat Be Admin

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Quick..png

• توضیحات: سلام بنده وارد فکشن پلیس شدم و منو همین امروز جناب اقای macavel بن دادن میگن که خرید فروش کردی میخوام بدونم مدارکی دارن ؟ میگن 8 میل قیمت دادی بنده اصلا تازه انبن شدم بیام دوباره خرید فروش کنم جناب علی اساسین بنده تازه 200 تومن دادم انبن شدم چرا دوباره بن شدم ؟

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kiyarash.png

• توضیحات:  خدا وکیلی یکی نمیدونم چجوری وارد اکانت من شده و اقدام به فروش اکانت کرده  و خداروشکر ادمین mecavel هم تعلیق کرد که از دست ان شخص راحت شم و خداوکیلی اصلا نت نداشتم اون موقع میتونید ایپی چک کنین حتی امیدوارم که ادمین و اونر عزیز قبول کنم چون بنده خیلی واسه بازیم حتی پوله واقعی دادم لطفا انبن کنید سپاس گذارم

Salam man Danial am

لینک به دیدگاه

• توضیحات:سلام منو ادمین دانیال بن داده دلیل تعلیق من به ایشون گفتم 50تومان میدم اگه لیدر شم من رشوه ندادم که بن دادین من خواستم فقط شرینی بدم بعدش من مایکم خرابه بعدش من دیدم بن تلیق داد به گل دوستم اش نخورده دهنه سوختنه لطفا انبن بدین بعد من فقظ شرینی گفتم بعد سره هیچی بن شدیم من اگه میدم همون هاستری میخریدم تا لیدر هر  فکشن میخوام شم بعد دیدم تلیق شدم لظفا رسیی کنین ممنون از ادمین هایی که جواب گو پلیر نیستن (توهیدنم نمی کنم) چون میدونم دشنم اصلی من ..... هس الان دارم منت میکشم اگه بیست روز بود الان انبم بودم بعدش درخواست لیدری دادم که سرش بن شدم بی دلیل (خواهشا انبن بدین ) تو خدا

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.DiVaX.png

• توضیحات: اقا ببخشید من تازه دیدم بعد که دیدم فقط خواستم امتحان کنم

ببخشید فقط امتحان بود به خدا نمیخواستم کاری کنم

من این بازیو دوست دارم ببخشید :(:(:(

لینک به دیدگاه

@alishams محرومیت شما صحیح بوده تا اطلاع ثانوی محروم خواهید بود!

@AminTzz محرومیت شما درست بوده مدارک کافی هم وجود دارد تا زمان پایان محرومیت خود منتظر بمانید

@MeTi شکایت شما در قسمت گزارش ادمین در حال پیگیری هست لطفا صبور باشید

@NavidQuick مدارک کافی از تخطی شما وجود دارد مدارک برای موسس ارسال گردیده!

@Kiyarash 

نقل قول

امنیت:

ما جوابگوی اکانت های هک شده، ایمیل های هک شده، کالا های هک شده و رمز عبور هک شده نیستیم.

با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

• توضیحات:سلام منو ادمین دانیال بن داده دلیل تعلیق من به ایشون گفتم 50تومان میدم اگه لیدر شم من رشوه ندادم که بن دادین من خواستم فقط شرینی بدم بعدش من مایکم خرابه بعدش من دیدم بن تلیق داد به گل دوستم اش نخورده دهنه سوختنه لطفا انبن بدین بعد من فقظ شرینی گفتم بعد سره هیچی بن شدیم من اگه میدم همون هاستری میخریدم تا لیدر هر  فکشن میخوام شم بعد دیدم تلیق شدم لظفا رسیی کنین ممنون از ادمین هایی که جواب گو پلیر نیستن (توهیدنم نمی کنم) چون میدونم دشنم اصلی من ..... هس الان دارم منت میکشم اگه بیست روز بود الان انبم بودم بعدش درخواست لیدری دادم که سرش بن شدم بی دلیل (خواهشا انبن بدین ) تو خدا انبن کنین دیگه تکرار نمیشه

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه

https://agsa.arsacia.ir/players/general/AminTzz1

توضیحات:من یه اکانت به اسم@min.TzZ دارم ولی بنا ب دلایلی نتونستم پلی بدم.

چن وقت پیش که وارد سرور شدم دیدم که بدلیل weapon hack بن شدم من مدارکی دارم که باید تا الان آنبن میشدم (طبق مقررات بازی) ولی مسئولین هیچ رسیدگی ای نمیکنن.

لطفا رسیدگی شود!

لینک به دیدگاه

• توضیحات:سلام منو ادمین دانیال بن داده دلیل تعلیق من به ایشون گفتم 50تومان میدم اگه لیدر شم من رشوه ندادم که بن دادین من خواستم فقط شرینی بدم بعدش من مایکم خرابه بعدش من دیدم بن تلیق داد به گل دوستم اش نخورده دهنه سوختنه لطفا انبن بدین بعد من فقظ شرینی گفتم بعد سره هیچی بن شدیم من اگه میدم همون هاستری میخریدم تا لیدر هر  فکشن میخوام شم بعد دیدم تلیق شدم لظفا رسیی کنین ممنون از ادمین هایی که جواب گو پلیر نیستن (توهیدنم نمی کنم) چون میدونم دشنم اصلی من ..... هس الان دارم منت میکشم اگه بیست روز بود الان انبم بودم بعدش درخواست لیدری دادم که سرش بن شدم بی دلیل (خواهشا انبن بدین ) تو خدا انبن کنین دیگه تکرار نمیشه گوه خوردم

ویرایش شده توسط alishams

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28BD%29Pinkpanther.png

توضیخات:اکانت من به اشتباه به دلیل تبلیغ از سرور بن شده! شرایط بن من جوری نیست که مدرک داشته باشم! من یک بار هم تو سرور تبلیغ نکردم از چی مدرک بدم؟ اگر ممکنه چت لاگی که من تبلیغ کردم رو بدید

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Aliz..png

توضیخات:سلام من فقط یه رانر زدم از اون لحظه هم فیلم دارم ولی خب فیلم خراب دراومده بدلیل نداشتن حافظه بعدش با اقای گادنایت دوئل دادم و بردم که فیلمشم موجوده من فقط سره همون فیلمه که خراب در اومده بدلیل چیت بن شدم لطفا انبن کنید باتشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kamyar.entezari.png

• توضیحات: اکانت KAMYAR.ENTEZARI برای من است.این اکانت وقتی من در event بودم پینگ من بالا بود و ادمین maede فکر می کنم فکر کرد که من دارم تقلب میکنم و من را برای 10 روز بن کردند.احتمالا دقت نکردند چون ایشان ادمین خوبی هستن.از شما در خاست دارم که انبن کنید این اکانت رو. متشکرم.لطفا رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kamyar.entezari.png

• توضیحات: اکانت KAMYAR.ENTEZARI و(((gold)))و(((captain.k))) بن شدند.همه ان ها به یک دلیل .می خواستم رسیدگی کنید.من کاری نکردم ولی همهی اونها بن شدند .خواهشمندم که این اکانت ها را unban کنید.مرسی ممنون.

لینک به دیدگاه

من وقتی میخوام وارد سرور بشم میزنه banned from this server!! در صورتی که در agsa محرومیتی ندارم آیا مشکل از ip هست؟اگه هست چه طوری برطرف کنم لطفا جواب بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...