رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۸/۳/۲۲ در 12:51، Xtreme گفته است:

سلام بنده 5 هزار تومان رو پرداخت کردم و درخواست آنبن دارم ممنون. SkyGoD. @Ali sa_mp_046.pngbandicam_2019_06_12_01_31_12_112.jpg

@Ali @Meli @Ali

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• توضیحات: توسط ادمین از سرور محروم شدم شکایت کردم قبول شد و گفتن پست درخواست رفع محرومیت بزارم
http://yon.ir/Lahnekhub

Snow.png

لینک به دیدگاه

ostadfaraz.png
سلام من دیروز توسط ادمینتون بنام روزبه بن شدم به دلیل تبلیغ بعد میگن که تبلیغ سرور دیگری کردی.بعد من تبلیغ هیچ سروری نکردم فقط مود بازیو گفتم ولی میگن نام سرورو بردید.اگه بن شدنم بدون مدرکه و با حرفای من دیدید حق من ان بنه لطفا ان بن کنید.اگر هم که حرفم رو باور نمیکنید لطفا یه اخطار بدید و منو ان بن کنید چون من بازی دیگه ای به سیستمم نمیخوره و فقط همین سرورو دارم که میتونم با اعتماد بازی کنمش بدون هیچ شکی سرور شمارو انتخاب میکنم تو سمپ
باتشکر

ویرایش شده توسط farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: wonderdead.png

• توضیحات: بنده در یک اونت لست من استندینگ شرکت کردم که فیلم الزامی بود من هم فیلم گرفتم. نزدیک به استارت شدن اونت متاسفانه موس من وسط صفحه گیر کرد (در فیلمی که آپلود میشه کاملا مشهوده)  و مجبور به alt+tab شدم و چون فیلم رو با game bar ویندوز گرفته بودم متاسفانه قبل از استارت شدن اونت متوقف شده و من تا اخر اونت کمپ کرده بودم ( توی فیلم میبینید organizer چیزی مبنی بر ممنوعیت کمپ نگفتن) و آخر ایونت نفر آخر رو کشتم ولی من رو بعلت نداشتن فیلم بن کردن. درواقع organizer میخواد بی مسئولیتی خودش رو با قطع شدن فیلم من که کاملا دلیلش در فیلم واضحه توجیه بکنه. اینا فقط باعث میشه دیگه کسی رغبتی برای شرکت تو ایونت ها نداشته باشه.
درضمن هم برگزار کننده و هم ادمین چک پی سی بنده اومدن!

من باب قوانین هم باید گفت انعطاف پذیر تر بچینید تا چنین مشکلات مسخره ای پیش نیاد!!!

من هم میدونم که بن موقتیه ولی باید مشخص بشه این موارد

فیلم تا لحظه شروع اونت http://s8.picofile.com/file/8366072450/GTA_SA_MP_18_04_1398_01_28_38_ق_ظ.mp4.html

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۹/۱۵ در 14:58، Ali گفته است:

اگر فکر میکنید که به اشتباه Ban شده اید میتوانید درخواست Unban بدهید (قوانین را مشاهده کنید) و پستی را به همراه فرم پر شده زیر ارسال کنید.

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل

توضیحات: 

* اگر شما برای مدت زمان مشخصی محروم شده اید به صورت خودکار Unban خواهید شد. نیازی به درخواست رفع محرومیت نیست.

موارد قابل توجه:
- پاسخ گویی به درخواست شما ممکن است از 1 تا 48 ساعت زمان ببرد!
- درخواست Unban خود را به صورت صحیح بنویسید و به ادمین ها یا AdmBot بی احترامی نکنید.
- اسپم ندهید، دوباره پست ندهید. برای Unban شدن صبر کنید.

عکس سایز کوچک  از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:KnaXveL.png 

توضیحات: سلام علی جان بنده 3 4 ماه به دلیل داشتن کنکور نه تنها وارد سرور نشدم بلکه اصلا وارد سمپ هم نشدم امروز خواستم بیام سرور با رفیقام پلی بدم که دیدم بن شدم به دلیل Use bug  با ادمینتون حرف زدم گفتن که پست بزارید فوروم درخواست آنبن دارم از فاندرای عزیز ممنون. @Ali @Meli 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

ALIROS.png

• توضیحات: با سلام.من در یک (event (duel شرکت کردم و بعد بردن اونت به من گفتن که فیلم اونت رو بفرستم . من متاسفانه حواسم نبود و فقط از دوئل اول نتوسنتم فیلم بگیرم.و به همین خاطر که فقط از دوئل اول فیلم نگرفتم بن شدم و تازه من با لانچر پلی میدم و نمیشه چیت زد و همچنین بدون مدرک و با تهمت بن شدم و حالا تقاضا رسیدگی به این موضوع رو دارم.و همچنین از دو هلپر برگزار کننده اونت هم که بدون مدرک منو بن کردن شکایت دارم

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%28S%29Ali%28S%29.png

Liberty.png

لینک به دیدگاه

@GoodLike درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( تنها راه آنبنی شما پرداخت 30 تومان می باشد، یا می توانید خودتان پرداخت کنید یا شخصی که باهاشون IP خوردید )

@DrDre درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( شما می توانید با پرداخت 2k گلد خود را آنبن کنید )

@Xtreme درخواست شما پذیرفته  شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@Ahmadreza درخواست شما پذیرفته  شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@TRuckDaN درخواست شما پذیرفته  شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@HajAta درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( اکانت شما با افراد ضد مجموعه IP خورده و آنبن نمی شوید )

@Peaky درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. 

@GSSaeed درخواست شما پذیرفته  شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@kamir درخواست شما پذیرفته  شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arash.ja.png

• توضیحات: همونجور که میبینید من تعلیق شدم بن علتی که میبینید حالا بگذریم از اینکه مجازات اشتباه هست و باید 30 روز باشه. اصل متلی اینه که من اصلا تو بازی نبودم که بن شدم موقع امتحانات بودخ و من اصلا نمیتونستم بیام. با تشکر.ایشالله که مشکلی نباشه.AG_SA_0040.jpg

لینک به دیدگاه

@ATABOOM درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( ._Parisa_. رفرال این اکانت، اکانت اصلی شما می باشد، طبق قانون:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

استفاده از رفرال خود برای سوء استفاده از سیستم معرفی ممنوع می باشد. (مجازات: 5 روز محرومیت برای اکانت اصلی و تعلیق برای اکانتی که با آن رفرال زدید)

@AmirrAli درخواست شما پذیرفته شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@arashjamei درخواست شما پذیرفته شد، اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

@ScuRe درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( تنها راه آنبنی شما پرداخت 200 هزار  تومان می باشد )

@MilaDKhafaN درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( مدارک ارسال کنید پیام خصوصی )

@mmmmmm اکانت شما هم اکنون فعال می باشد.

@Mawhan درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( امنیت اکانت خود را حفظ کنید)

@Rixer درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( اکانت شما با افراد ضد مجموعه IP خورده و آنبن نمی شوید )

@farazmo درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( مدارک ارسال کنید پیام خصوصی )

@AghayeSaaD درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( مدارک ارسال کنید پیام خصوصی )

@Dante درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( اکانت شما با افراد ضد مجموعه IP خورده و آنبن نمی شوید )

@ALIROS درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( مدارک ارسال کنید پیام خصوصی )

Kelton.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Sauron.png

• توضیحات:  سلام من را به دلیل کلاه برداری بن کردند که اصلا من کلاه برداری نکردم میتونید در سایت ببینید که بنم کردند

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaTisT.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان ارساکیا گیم!

بنده بعد از مدت ها بخاطر دلایل شخصی که از سمپ بای داده بودم چندروزیه دوباره برگشت دادم به سمپ!

امروز داخل سرور بودم که توسط سوپروایزر سرور به ریزون فعالیت ضد مجموعه بن پرمننت خوردم!

بنده اصلا متوحه کار ایشون نشدم!

امیدوارم با جواب ایشون قانع بشم یا UnBan غیر این محبورم گولد بخرم!

امیدورم زودتر رسیدگی بشه!

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۱۷ در 14:33، Ali گفته است:
در در ۱۳۹۸/۳/۱۷ در 12:26، GodViper گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SqueeZe.png

• توضیحات:  اکانت مولتیمه بعدشم اینکه نمیدونیم چزا بن شده تاریخ بن 2018/08/30 عه اما من 3 روز پیش باهاش انلاین بودم یعنی 2019/6/4 :|
سوعه استفاده از چه باگی؟ :|
sa_mp_006.png

باید بدهی hredder$ پرداخت شود.

سلام شما گفتید که اکانت مولتی بنده با فرد shredder ایپی خورده و بن شده
و باید shredder بدهی خوشون رو بدند تا من انبن شم
اقای shredder بدهی شون رو دادند و در حال حاضر انبن هستند و مثل اینکه بدهی شون رو دادند و مولتی های ایشون و خودشون انبن شده, جز اکانت بنده 
اگه میشه انبن کنید @Kelton
اسم اکانت: SqueeZe

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه

@ArianGamer درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( ادمین به شما تذکرات را دادند و شما باز هم کلاه برداری کردید )

@LuCiFeR  درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( اکانت شما مختص به شخصی می باشد که ضد مجموعه بوده و به دست شما رسیده )

@GodViper  درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( ایشون چیزی پرداخت نکردند و اکانتشان همچنان تعلیق می باشد)

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: eRfAn20201.png

• توضیحات: سلام من دیروز اکانتم رو دادم به یکی از دوستانم تا باهاش بازی کنه و ایشون بدون توجه به قوانین سایت و بی دقتی اش اکانت من رو به خاطر cheat بن کرد. من تا الان از چیت استفاده نکردم لطفا خواهش میکنم اکانت من رو انبن کنید. بن 30 روزه هست من از شما اکانت پرمیوم 30 روزه خریدم فقط در سرور شما بازی میکنم خواهش میکنم اکانت من را انبن کنید دیگه تکرار نمیشه لطفا.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

DaniPatrike.png

• توضیحات: اکانت من به دلیل استفاده از باگ بن شده 

من خواهان انبن شدن این اکانت هستم و دلیل باگ رو نمیدونم 

لطفا رسیدگی کنید

این اکانت چون دوستای زیادی از خودم رو باهاش معرفی کردم اکانت اصلی من حساب میشه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 30R.png

• توضیحات: با سلام - اکانت بنده به دلیل سو استفاده از باگ پرم بن شده که اصلا درست نیست و استفاده ای از باگ نکردم و اگر هم کرده باشم 30 روزه نه دایمی!

ویرایش شده توسط Ramsay
لینک به دیدگاه

@erfan121

درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. ( لطفا قوانین را بیشتر مطالعه کنید و از به اشتراک گذاشتن اکانت خود بپرهیزید )

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید)

@Ramsay @dandan اکانت های شما درحال بررسی هست در صورتی که Gold های باگ زده شده داخل اکانت شما باشد از آن کسر شده و آنبن خواهید شد اگر گلدی وارد اکانت شما نشده باشد نیز آنبن خواهید شد [ تنها در صورتی امکان آنبن وجود ندارد که شما این گلد را استفاده کرده و یا از اکانت خود خارج کرده باشید ]

@CorTiSoL [ مدارک ارسال کنید پیام خصوصی و دلایل لازم را برای بن شدن اکانتتان ارسال کنید ]

Kelton.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

%40%24salar%24%40.png

• توضیحات: سلام خسته نباشید خدمت شما بنده برای باگ گلد بن شدم متاستفانه و اصلا گلد هم برام نیومد که بخوام استفاده کنم تقاضای انبن دارم ممنون از شما. 

@Kelton

ویرایش شده توسط matinzr5

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: C14ST3R.png

• توضیحات:  این جریان بن برمیگرده به 3 4 ماه پیش که منیجر قبلی پدرام که یک کلاه برداری کوچک انجام داده بودم بنده را برای همیشه از سرور بن کردند در صورتی که کلاه برداری 14 روز بن دارد حالا من اومدم دوباره پلای بدم ... شواهد را میتوانید در UCP بنده چک کنید ممنون

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abolcss.png

• توضیحات:  دداداش داشتم با ماشین میرفتم کنار پمپ بنزین خب اقا من اینتر زدم جت پک گرفتم بعد دیدم بن شدم به مدت 20 روز هیچ کس اشاره نکرده که اگر تو این جت پک بگیری بن میشی

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeT_i.png

HeSHi.png

• توضیحات: اکانت های بنده به دلیل جعل مدرک بن شده و از جایی که حدس میزنم به خاطر ایپی مشابه فردی هست که مدارکو جعل کرده بن شده( در جریان اون ماجرا نیستم اصلا چی بوده ! )  چون زمانی که اکانت ها بن شد ، خیلی وقت بوده که اصلا کسی داخل اکانت ها انلاین نشده و بازی نکرده . که برمیگرده به زمانی که اون شخص اطلاعات اکانت هارو کامل عوض کرد و همین شد که ایپی اون داخل اکانت ما ذخیره بشه که شکایت ما در اون مورد هنوز هم بازه و میتونید ببینید . 

آیا راهی برای انبن کردن اکانت ها هست ؟

ویرایش شده توسط hajheshmattt
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abolcss.png

• توضیحات: داشتم میرفتم یک جت پک دیدم جت پک برداشتم بات منو بن کرد هیچ ادمینی اشاره نکرده بود یک جت پک برداری بن میشی

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SkateMAN.png

• توضیحات: سلام من اصلا بن نشدم و اصلا چیت نزدم که زدین چیت :| حتی میتونید ucp را ببینید که من بن تا به حال نشدم.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...