رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس

Rayder.

MrsWat

آنبن شدید.

در در ۱۳۹۸/۳/۲۱ در 18:53، AriaGh گفته است:

پس مولتی هام؟

لیست؟

در در ۱۳۹۸/۳/۲۱ در 22:55، GodLike گفته است:

@Ali 

پس وقتی من فرد خاطی هستم یعنی شما میگید که بنده اکانت  مولتی usblessed هستم اما بنده باید بگم اینطور نیست یعنی امکان نداره باشه شما تاریخ ثبت نامو چک کنید همه چیز مشخصه آخه کی دقیقا با ثبت نامش تو سرور یه مولتی هم ساخته؟ در ضمن مولتی بنده  the_witcher.png

هست و میبینید که بن نشده و مولتیای آقای unblessed اکانت های bigrober.png

JaVaDb.png هستند که میبینید کی درست شدن و واقعا با کمی فکر متوجه میشید بنده نه باگی زدم نه مولتی کسی هستم و بخاطر باگ زدن فرد دیگه بن شدم که نه از لحاظ مولتی یا دریافت گلد بنده هیچگونه ارتباطی با ایشون ندارم لطفا من رو آنبن کنید 

rk6eEA.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

Unforgiven آنبن شدید

در در ۱۳۹۸/۳/۲۲ در 16:47، qahreman گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل

Qahreman.png

توضیحات:  اشتباهی بن شدم من اصلا پلی نمیدادم تو این مدت

qit3_ban.jpg

HCPSDY.png

در در ۱۳۹۸/۳/۲۳ در 14:21، TRuckDaN گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaNiaL..pngPosetive.pngThe_.pngDanialKhan.png

• توضیحات:سلام من نه باگی زدم نه گلدی به اکانتهام اضافه شده که میتونید بررسی کنید 

@Ali گفتید پست بزارم بررسی کنید

اینم بگم که مولتی هیچ اکانت دیگه ای نیستم

پاسخ دادیم.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

.benyamin.png

• توضیحات: 

سلام طبق گفته های مدیریت @Ali برنامه raksamp را مجاز اعلام کردین و بنده وقتی با این برنامه وارد شدم بعد از لحظاتی 20 روز به دلیل weapon hack بن شدم

شما خودتون مجاز اعلام کردید پس چرا 20 روز بن می کنید ؟

Untitled.png

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۲۲ در 12:51، Xtreme گفته است:

سلام بنده 5 هزار تومان رو پرداخت کردم و درخواست آنبن دارم ممنون. SkyGoD. @Ali sa_mp_046.pngbandicam_2019_06_12_01_31_12_112.jpg

علی جان لطفا پاسخ بدید. @Ali

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Meli گفته است:

@benyamin برنامه Raksamp بن نمی کند  یک بار مودم خود را ریستارت کنید.

شما به تصویر دقت کنید که برای بنده پیام مبتنی بر بن شدن من اومده و واقعا هم بن شدم اگر شما به تاریخچه بن بنده مراجعه کنید میبینید که واقعا بن شدم.

تاریخچه بن

Untitle2d.png

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• توضیحات: با توجه به طولانی بودن مدت محروم بودن اکانت بنده و سهل انگاری در خواندن دقیق قوانین و عمل کردن به آن؛ درخواست رفع محرومیت بنده و بخشش از طرف شمارا دارم، از طرف بنده هم مطمئن باشید اشتباهات گذشته تکرار نخواهد شد.

با تشکر

ویرایش شده توسط DrDre
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Meli گفته است:

@benyamin برنامه Raksamp بن نمی کند  یک بار مودم خود را ریستارت کنید.

سلام ملیکا خانم اگه امکان داره پست مارو پیگیری کنین ممنون میشم الان ۴ روزه منتظر جوابتونم !

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Posetive.png

The_.png

DaNiaL..png

DanialKhan.png

• توضیحات: سلام همونطور که شما گفتید به دلیل وارد شدن شخصی که نباید وارد اکانت میشد و به علت اینکه نمیتونید  ببینید چقدر گلد وارد اکانت شده بنده رو به دلیل سوئه استفاده از باگ محروم کردید.

با توجه به اینکه به اشتراک گزاری اکانت هم مجازاتی نداره من هم پسورد اکانتم رو به یکی از دوستان دادم که اگه انلاین نشدم اکانتم رو انلاین کنه و بنده هم فراموش کردم پسورد اکانتم رو عوض کنم که همین موجب شد اکانت من دست کسایی که نباید میفتاد افتاد. قبلا هم بهتون گفتم هیچ رابطه ای ندارم با کسی که اومد تو اکانتم و این هم اضافه کنم که به تراکنش های طلا و فروشگاهه بنده هیچ چیز اضافه نشده و الان تقاضای انبن دارم 

@Meli@Ali

ویرایش شده توسط TRuckDaN
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sa_mp_100.png

23123.png
• توضیحات: با سلام و درود به مدیران سرور ارساکیا من الکی بن شدم که به دلیل تبلیغ و سوء استفاده از باگ چون من اصلا پلی نمیدادم زیاد و یکی رفته تو اکانتم که تبلیغ کرده
لطفا انبن کنید 
نام در بازی : HajATA

ویرایش شده توسط HajAta

اما دوست خوب قلب زندگیست . .?❤️

لینک به دیدگاه

S.shadow.fight.F.png

miladp.png

King.Lord.png

.AlPhA..png

general.Wt.png

pax.png

ALIREZA%40%40%40%40.png

sara.tak.png

mahmood83.png

توضیحات: 

من خیلی وقته انلاین نشده بودم چن روز پیش اومدم دیدم همه ی اکانتام با مولتیا تلیق شده به خاطر سو استفاده از باگ ولی من انلاینم نشدم که باگی هم زده باشم درخواست رسیدگی و ان بن شدن اکانتامو دارم ممنون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ToxicBoy.png

توضیحات: بنده  چند وقت پیش بازیم دچار یک مشکل شد که هرکاری کردم راه حل رو پیدا نکردم از آقای Unblessed پرسیدم ایشون گفتن شاید مشکل از اکانتت باشه بنده هم  به ایشون رمز رو دادم و وارد اکانت شدن و گفتن مشکلی نداره اکانت ظهر روز بعد بنده اومدم دیدم بن شدم و پست آنبن گزاشتم که شما جواب دادید بخاطر same ip با آقای Unblessed بن شدم  بنده رو حساب اینکه ایشون ادمین هستند و اعتبار دارن تو سرور رمز رو دادم لطفا اگه میشه من رو آنبن کنید.

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من تازه ثبت نام کردم حتی شغل هم نداشتم و میخاستم تفنگ بردارم و مدشو داشتم نمیدونستم چیت به حساب میاد و اگر میدونستم اصلا این کارو نمیکردم میشه آزادم کنید؟ آیپی بنده بن شده و با هر اکانتی رفتم نشد که نشد من نمیدونستم که چیت حساب میاد مد تفنگ اخه تو سرورای دیگه که بازی کردم خود ادمینا هم داشتن ببخشید لطفا

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MakaremShirazi.png

• توضیحات: 

درخواست آنبن دارم، ممنون. 

شاعر میگه : اون موقع که تو موز بودی ما ... ... محل بودیم!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arash.ja.png

• توضیحات: همونجور که میبینید من تعلیق شدم بن علتی که میبینید حالا بگذریم از اینکه مجازات اشتباه هست و باید 30 روز باشه. اصل متلی اینه که من اصلا تو بازی نبودم که بن شدم موقع امتحانات بودخ و من اصلا نمیتونستم بیام. با تشکر.ایشالله که مشکلی نباشه.AG_SA_0040.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: K%40mYaR.png• توضیحات: اکانت من به دلیل خرید و فروش بن شد همراه با اکانت Snowy ولی الان اون آنبن شده و اکانت من آنبن نشده و من فقط به snowyگفتم 35 تومن چقدر پول میدی  منظورم از اون حرفم منظورم گلد بود چرا من نگفتم 34 مثلاً یا 36 تومن بعد اگه بررسی کنید من با اکانتم همون مدت گلد خریدم و دوباره هم میخاستم گلد بخرم که اکانتم بن شد.

Snowy.png

ویرایش شده توسط kamir
.
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ._Parisa_..png

• توضیحات:من کمی قبل از ساعت 23:5:1 buylevel زدم و یک خونه خریدم تو چهار راه بودم مه یهو دیدم بن شدم تو forum نگاه کردم دیدم دوستم که منو به بازی دعوت کرده هم بن شده 

ATABOOM.png

من به خاطر اینکه رفرال ایشون رو زدم بن شدم

به خاطر اینکه gmail رو valid نکردم به دوستم گفتم به جای من پست کنه

ویرایش شده توسط ATABOOM
علت نفرستادن با اکانت خودم

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Atomic.png

ScuRe.png

• توضیحات: با سلام اقا من بده چند وقت امدم (تاریخ انلاین شدن اکانتا)میبینم همه بنن خب کاری نداریم اگه میشه منو انبن کنید چون کسی تو اکانت من غیر منو دوستانم نبوده و بخاطره همین Ip اونا هم که بن شده Ip منم بن شده لطفا انبن کنید

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: miladkhafan.png

• توضیحات:                                                                                                          درود. 

من واسه Tablighat بن شدم که اصلا Tablighi نکردم و این که میخوام Unban شم.                                                                                                                                                                                                                                                                                   بدرود.   

For every negative
there is a positive

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mj_Ricardo2.png

• توضیحات: سلام خسته نباشید

من بان شده بودم داخل اکانتم که میرفتم میگفت باید 15000بازپرداخت کنید من به جاش گلد خریدم این قیمت رو میشه این گلد رو بزارید جای اون و اکانتم رو unban کنید

مرسی از شما

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LightZ.png

2_azaz0909_2.png

TheBoy.png

.Eagle.png

Mr_MmD.png

• توضیحات: با سلام خدمت آقای @Ali خدمت شما عرض شود که در باره ی بن شدن اکانت من یه توضیحاتی بدم: (دیروز آقای سینا Valor به نحوی تونست PW-PINه اکانت بنده رو بدست بیارن که وقتی وارد اکانت من شد اولا Infernusه بنده و 500kه بنده رو بالا کشید و با طلا های موجود در اکانت من REP خرید و Boombox که در اون موزیکی که خودم خبر ندارم و یکی از دوستام بم گفت درباره ی @Meli حرف های شرم آوری زده بود گذاشته بود. خودتون میتونیم IPه منو ببینید که دیروز Valor با یک IPه دیگه اومده بود سرور وگرنه احمق نیسنم Infernus  و 500k رو بیخودی بدم یکی دیگه!) با تشکر از آقای @Ali و خانم @Meli

لینک به دیدگاه

rixer.png

• توضیحات:

با سلام خدمت علی و دیگر افراد تیم بزرگ ارساکیا 

من عرفان هستم با نام اصلی اکانت ([R]ixe[R]) که به نام (Mehrawb) تغییر نام داده شده است.

علی جان اگر شما ام یه بازیکن بودی شبیه من که توی تیم و خانواده ی بزرگ لایف فور گیم یا بهتره بگم  ارساکیا بودی, اسم اکانتت رو عوض میکردی؟

yfv4_2019-06-30_231844.jpg

این عکس ها رو فقط جهت مدرک قرار میدمشون.

تمام اقلیت هایی که از اون تاریخ به بعد رفته شده به عنوان لیدر و ... در عکس های بعدی مشخص است 

kxdt_2019-06-30_232117.jpg

راستی خدارو شکر تونستم به اقلیت های (TTC,Police Department,The Russian mafia ,National Guard) رو هم برم.

البته میگن اش نخورده و دهن سوخته. به خدا که باره اول اسم این دسته متوسطرو میشنوم فقط یادمه قبلا(Silence) بود اسمش.

0gwa_2019-06-30_232158.jpg

بدیش اینه یادم نمیاد حتی دسته متوسطیی به این خوش رنگیه (DT) رو فعالیت داشته باشم توش.

ssc2_2019-06-30_232218.jpg

ولی تمام فعالیت های این دوره تک تک لحظه هاش یادمه. همین طوری که اطمینان دارم یادته عکس کارت ملی هایی که ازم گرفتی بعد اولین تست لیدریم.

heic_2019-06-30_235604.jpg

این همون اکانت منه که به این شکل در اومده. شمارش همون شمارمه که ازت جولوی اون خونت که تو یه هتل بزرگ تو (SF) بود خریدم.

قسدم از گفتن اینا فقط اینه که نشون بدم تک تک کارایی که برای این اکانت کردم رو یادمه ولی بعدش نتونستم برم توش.

tn8g_2019-06-30_232749.jpg

این هم دلیل محرومیت هستش که به واسطه ی (Morningstar) انجام شده. اگه دقت کنی توی اقلیت ها هم ادمین عزیز (Morningstar) یه جا هایی نقش داشته که یه کوچولو عجیبه.

id63_img_20150906_115533.jpg

این هم یه عکس از اون دوره بازیه که تو تاکسی مسافر اینور اونور میبردم.

امید وارم برای بک دادن یه بازیکن قدیمی (البته نه به اندازه ی خودت) بهم کمک کنی و پیگیری های لازم رو برام بکنی.

با سپاس از شما که وقتون رو برای مطالعه در اختیار این موضوع قرار دادین.

و یه تشکر از علی عزیز بکنم که همیشه به من لطف داشته.

یا علی 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Haji.Hamed.png

• توضیحات:  با سلام خدمکته شما خانومه ملی رسیدگی کردند

ɪ'ᴍ ᴘᴀᴛɪᴇɴᴛ, ʙᴜᴛ ʏᴏᴜ ʙᴇᴛᴛᴇʀ ɴᴏᴛ ᴛᴇsᴛ ɪᴛ

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BKing%5DDiamond.png

• توضیحات:  با سلام خدمکته شما خانومه ملی رسیدگی کردند

ɪ'ᴍ ᴘᴀᴛɪᴇɴᴛ, ʙᴜᴛ ʏᴏᴜ ʙᴇᴛᴛᴇʀ ɴᴏᴛ ᴛᴇsᴛ ɪᴛ

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...