رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

Devastating

آنبن شدید.

آهان

GlbSpG.png

آهان

Wv6JeM.png

من اکانتم :

GoodLike.png 

الان برای من نوشتید اهان دوست عزیز من هیچچ گونه گلدی دریافت نکردم و هیچ گونه باگی هم نزدم درخواست انبن شدن دارم. 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 44 دقیقه قبل، unes گفته است:

@Ali

من بدهیع یکی رو بدم ؟؟؟؟

بدهی اکانت Amir.SL را پرداخت کنید.

در 18 دقیقه قبل، nashenasshk گفته است:

من اکانتم :

GoodLike.png 

الان برای من نوشتید اهان دوست عزیز من هیچچ گونه گلدی دریافت نکردم و هیچ گونه باگی هم نزدم درخواست انبن شدن دارم. 

افراد کم سطحی وارد اکانت شما شده اند، دادن رمز اکانت طی قوانین مسئولیت دارد.

لینک به دیدگاه

با سلام @Ali نگفتید وضعیت من چی شد

در 5 ساعت قبل، GodLike گفته است:

با سلام قطعا دیگه خودتون میدونید که 

ToxicBoy.png

Sorena.png

LastStorm.png

UnBleSseD.png

bigrober.png

JaVaDb.png

این اکانت های نامبرده مربوط به یک نفر نیست به جز ۲ اکانت آخر که مولتیای  آقای Unblessed هستن و همونطور که میبینید اکانت مولتی بندهthe_witcher.png

بن نشده پس دیگه فک کنم دیگه متوجه شدید جریان از چه قرار بوده و اگر چک کنید متوجه میشید که بنده از باگی سو استفاده نکردم و مولتی کسی هم نیستم بنده خودم ToxicBoy هستم و فقط این اکانت بن شده لطفا آنبن کنید در ضمن بنده یک days منفی هم بخاطر دیروز خوردم لطفا واسه اونم یه فکری کنید ممنون @Ali @Meli

بنده یک عدد گلد هم بهم اضافه نشده شما که میتونید خب چرا چک نمیکنید شاید آقای unbessed پول رو نخواد بده شما که میبینید بنده یک بار فقط با آیپی ایشون آنلاین شدم که واقعا انصاف نیست .

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 15 دقیقه قبل، GodLike گفته است:

با سلام @Ali نگفتید وضعیت من چی شد

بنده یک عدد گلد هم بهم اضافه نشده شما که میتونید خب چرا چک نمیکنید شاید آقای unbessed پول رو نخواد بده شما که میبینید بنده یک بار فقط با آیپی ایشون آنلاین شدم که واقعا انصاف نیست .

طبق قوانین فقط کافیست فرد خاطی یک بار لاگین شده باشد.

لینک به دیدگاه

خب آخه گلد رو ایشون گرفته چرا من باید تعلیق بشم بخاطر گلد که نگرفتم باید تعلیق شم؟@Ali

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

بدهی اکانت ShayanSeveN را پرداخت کنید.

اقا علی کدوم بدهی باید پرداخت کنم من اصلا در جریان نیستم ... اگه واقعا صاحاب قبلی اکانت بدهی داشته بگید تا پیگیری کنم ...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

بدهی اکانت ShayanSeveN را پرداخت کنید.

@Ali اقا علی با طرف مربوطه shayanseven صحبت و بدهی به ایشون پرداخت شد میتونید ازشون بپرسید با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ali گفته است:

قابل توجه دوستانی که درخواست Unban میگذارند:

در صورتی که شما به دلیل Must repay محروم شدید، باید اون مقدار پول را برای ما بریزید تا اکانتتان به همراه تمامی مولتی هایش رفع محرومیت شود. (مقدار را در حمایت مالی فروم برای ما بریزید و پیام داخل فروم دهید)

در صورتی که به دلیل Su estefade از باگ محروم شدید، اگر مولتی اکانتی که به دلیل Must repay یا Zede majmue بن شده هستید آنبن نمی شوید و باید اکانت اصلیتان آنبن شود تا شما آنبن شوید، تنها در صورتی پست بگذارید که مولتی اکانت بن شده نیستید.

صبور باشید تا رسیدگی شود.

سلام بنده هم یکی از بن شدگان هستم SkyGoD. میشه یه توضیح دقیقی در  این مورد بدین؟ بنده بن شدم به دلیل ۵ هزار تومان :| یعنی من ۵ هزار رو حمایت مالی کنم بعد اسکرین شات بدم به شما آنبن بدین؟ Wtf? :|| یا شایدم ۵۰ هزار =|

ویرایش شده توسط Xtreme
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Posetive.pngDanialKhan.pngDaNiaL..pngThe_.png

• توضیحات: من اصلا از هیچی خبر نداشتم و فقط اومدم تو اکانتم دیدم به دلیل سوئه استفاده از باگ محروم شدم در صورتی که از هیچ باگی استفاده نکردم چه برسه سوئه استفاده رو چنتا از مولتی های خودمم هم رفتم دیدم اونا هم بن بودن   و اینم بگم که مولتی هیچ شخصه دیگه ای نیستم  فقط اکانت اصلیم بن شده  و  سه تا از مولتی هام 

لطفا پیگیری کنید

@Ali

ویرایش شده توسط TRuckDaN
توضیحات بیشتر
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BowMan.png

• توضیحات: با سلام 

@Aliبنده روحمم از اين باگ خبر نداره من سه روز پيش اومدم گيم يه مدت بودم بعد از گيم اومدم بيرون بعد پريشب اومد گيم ديدم بن دادي با دليل سو استفاده از باگ !!

(لازم به ذكر است به اكانت من اين دو سه هفته هيچي اضافه نشده كه بگين با باگ زدن تو اكانت اومده) 

خواهشا پيگيري كن چون دارم با اكانت پلي ميدم تو گيم

ویرایش شده توسط MRKBAD
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rayder..png

• توضیحات: سلام این مولتی بنده هم 3 ماهه آنلاین نکردم ولی متاسفانه اینم بن شده.

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• توضیحات: با سلام من نه گلدی خریدم نه کسی وارد اکانتم شده همونطور که علی خودش میدونه چن ماه پیش وایپر تو اکانت من رفت رمزو عوض کرد و بعد به علی گف جریانو علی ایمیل رو اوکی کرد و الانم ایپی اون رو اکانت بوده که بن شدم چون نه گلدی خریدم نه چیزی

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Holy_Shit.png

• توضیحات :

اکانت من با اسم Holy_Shit بعد از رسیدن به لول ۶ بن شد! آخه عزیزان من ، اگر مشکل بد نیک نیم دارم چرا از اول بن نکردید؟ من خیلی زحمت کشیدم پای اکانت ، ۸۰۸ گلد خریدم اما آن بن نشدم! لطفا بررسی کنید آخه من که پولم رو از زیر سنگ در نیوردم! اگر مشکل بد نیک نیم دارم باید از اول بن میکردید نه الان! خواستار آن بن شدن هستم! و اگر آن بن نمیکنید پولم را پس بفرستید! @Ali

ویرایش شده توسط Taboo
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  KING_HIDDEN.png

• توضیحات: 

ادمینی که منو بن داده:   Sweet.png

سلام و درود خدمت مدیریت محترم. سریع بریم سره اصل مطلب خب ایشون بعد از واری که باهم دادیم از اینکه خیلی راحت میمیره و فقط امتیاز منفی میده عصبی و ناراحت میشه. بعد بدونه اینکه درخواست فیلم کنع مستقیم میاد چک پیسی تا اینجاش عالیه اصلا مشکلی نیست فقط جالب اینجاست که اینشوبعده نیم ساعت چرخیدن تو پیسی من میاد یه فایلی که به اسمه bestfire.www.game-hack.ir.cs رو پیدا میکنه و میگه این چیته خب تا اینجاهم اوکی و بعد میگه خب شما بن میشی!! بنده گفتم عزیزم این فایل چیت نیست از قبل تو پیسی من بوده وبه این اسم مونده حالا ایشون کیلید کرده این چیته.گفتم اگه میتونی ثابتش کن! خندید و گفت الان ثابت میشه بعد بن میشی اقا این اومد q/ داد از بازیه من و فایل Best fire رو ریخت تویه کلو و بازیو اجرا کرد. اگه تو فیلمه چک پیسی یینید اومده میگه تیر بزن ببینم چطوره. خب متاسفانه اینجا ایشون سرخ میشه و میبینه چیتی در کار نیست در ضمن خواستم یه نکته عرض کنم ایشون میگهچون پسوند cs. داره یعنی چیت داری و بن میشی خب عزیزم من میتونم اصن مای کامپیوتر رو تغییر اسم بدم بزارم bestfire.www.game-hack.ir.cs اونوقت بازم بن میشم؟ خب اینا به کنار  اخرش دیده که بنده چیتی ندارم اومده از روی یه حسی که اذیتش میکرده منو بن داده و میگه فروم شکایت کن از هاستریه من کم میشه!!! خب اگه اینطوره ینی بنده میتونم هاستری بگیرم مردمو بن کنم بگم شکایت کن؟ خلاصه لپ کلام من چیت ندارم وایشون منو بن داده. خواهشا و خواهشا و خواهشا یه ادمینه با تجربه بفرستید برا چک پیسی الان چند بار ادمینه نوب میاد و بنده بن میشم و انبن میشم!

ایشون هم شاهده منه: ===>  Viper.png

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه

• مؤسس

mahdi5731

Aria.Gh

شما آنبن شدید.

در در ۱۳۹۸/۳/۱۷ در 20:06، Xtreme گفته است:

سلام بنده هم یکی از بن شدگان هستم SkyGoD. میشه یه توضیح دقیقی در  این مورد بدین؟ بنده بن شدم به دلیل ۵ هزار تومان :| یعنی من ۵ هزار رو حمایت مالی کنم بعد اسکرین شات بدم به شما آنبن بدین؟ Wtf? :|| یا شایدم ۵۰ هزار =|

اگر نوشته 5 هزار تومان، بنابراین بله، 5 هزار تومان بدید رفع محرومیت می شوید.

در در ۱۳۹۸/۳/۱۷ در 20:09، TRuckDaN گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Posetive.pngDanialKhan.pngDaNiaL..pngThe_.png

• توضیحات: من اصلا از هیچی خبر نداشتم و فقط اومدم تو اکانتم دیدم به دلیل سوئه استفاده از باگ محروم شدم در صورتی که از هیچ باگی استفاده نکردم چه برسه سوئه استفاده رو چنتا از مولتی های خودمم هم رفتم دیدم اونا هم بن بودن   و اینم بگم که مولتی هیچ شخصه دیگه ای نیستم  فقط اکانت اصلیم بن شده  و  سه تا از مولتی هام 

لطفا پیگیری کنید

@Ali

چند بار باید جواب بدیم؟

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۳/۱۸ در 15:24، MRKBAD گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BowMan.png

• توضیحات: با سلام 

@Aliبنده روحمم از اين باگ خبر نداره من سه روز پيش اومدم گيم يه مدت بودم بعد از گيم اومدم بيرون بعد پريشب اومد گيم ديدم بن دادي با دليل سو استفاده از باگ !!

(لازم به ذكر است به اكانت من اين دو سه هفته هيچي اضافه نشده كه بگين با باگ زدن تو اكانت اومده) 

خواهشا پيگيري كن چون دارم با اكانت پلي ميدم تو گيم

GlbSpG.png

باشه

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 3 ساعت قبل، Taboo گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Holy_Shit.png

• توضیحات :

اکانت من با اسم Holy_Shit بعد از رسیدن به لول ۶ بن شد! آخه عزیزان من ، اگر مشکل بد نیک نیم دارم چرا از اول بن نکردید؟ من خیلی زحمت کشیدم پای اکانت ، ۸۰۸ گلد خریدم اما آن بن نشدم! لطفا بررسی کنید آخه من که پولم رو از زیر سنگ در نیوردم! اگر مشکل بد نیک نیم دارم باید از اول بن میکردید نه الان! خواستار آن بن شدن هستم! و اگر آن بن نمیکنید پولم را پس بفرستید! @Ali

لطفاً یک اسم جدید بگید تا براتون Changenick کنیم.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۱۸ در 18:08، amirt گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rayder..png

• توضیحات: سلام این مولتی بنده هم 3 ماهه آنلاین نکردم ولی متاسفانه اینم بن شده.

سلام لطفا برای بنده رو هم چک کنید.

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:MrsWaT.png

توضیحات: سلام من اصلا نمیفهمم چرا اکانت مولتیم  بن شده من نه باگی زدم نه کار اشتباهی کردم ممنون میشم آنبن کنید

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه

@Ali 

در در ۱۳۹۸/۳/۱۷ در 16:30، Ali گفته است:

طبق قوانین فقط کافیست فرد خاطی یک بار لاگین شده باشد.

پس وقتی من فرد خاطی هستم یعنی شما میگید که بنده اکانت  مولتی usblessed هستم اما بنده باید بگم اینطور نیست یعنی امکان نداره باشه شما تاریخ ثبت نامو چک کنید همه چیز مشخصه آخه کی دقیقا با ثبت نامش تو سرور یه مولتی هم ساخته؟ در ضمن مولتی بنده  the_witcher.png

هست و میبینید که بن نشده و مولتیای آقای unblessed اکانت های bigrober.png

JaVaDb.png هستند که میبینید کی درست شدن و واقعا با کمی فکر متوجه میشید بنده نه باگی زدم نه مولتی کسی هستم و بخاطر باگ زدن فرد دیگه بن شدم که نه از لحاظ مولتی یا دریافت گلد بنده هیچگونه ارتباطی با ایشون ندارم لطفا من رو آنبن کنید 

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Ali گفته است:

mahdi5731

Aria.Gh

شما آنبن شدید.

اگر نوشته 5 هزار تومان، بنابراین بله، 5 هزار تومان بدید رفع محرومیت می شوید.

چند بار باید جواب بدیم؟

سلام بنده 5 هزار تومان رو پرداخت کردم و درخواست آنبن دارم ممنون. SkyGoD. @Ali sa_mp_046.pngbandicam_2019_06_12_01_31_12_112.jpg

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaNiaL..pngPosetive.pngThe_.pngDanialKhan.png

• توضیحات:سلام من نه باگی زدم نه گلدی به اکانتهام اضافه شده که میتونید بررسی کنید 

@Ali گفتید پست بزارم بررسی کنید

اینم بگم که مولتی هیچ اکانت دیگه ای نیستم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UnforGiveN.png

• توضیحات: سلام من در ماه 2 ساعت بازی کردمو بن شدم

داخل فروم دلیل هم نداره اگر میشه بررسی کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• توضیحات: سلام دلیل بن شدنم چیه؟ من حتی یک دونه باگ هم نزدم و دلیل بن شدنمو نمیدونم و گلدام کلا 400 تا بود که تو UCP مشخصه خریداری شده بررسی کنید

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...