رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahdi5731.png

• توضیحات: با سلام من امدم تو اکانتم بعد دیدم بن به دلیل سو استفاده از باگ من اصا نمیدونم باگ چیه من این اک را 3 هفته پیش از سلاتین خریده بودم 900k پول بازی بد فقط هم اسلیپ گزاشته بودم و فاید میزدم که 5 شه و برم ان جی واقعا شوکه شدم لطفا رسیدگی کنید خواهش میکنم....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28S%29Ali%28S%29.png

• توضیحات: با سلام دیشب من دیدم National میگه خیلی خوشحالم خیلی خوشحالم که یه مقدار پوله بازی بهم داد امروز دیدم 4 5 تا اسکین گلدی خریده که گفتم Aiden از همه قشنگتره که اومد گفت میخوای اسکین بگیری گفتم چی شده گفت 3 میلیون پوله واقعی از قرعه کشی نمیدونم چی چی برنده شده گفت رمز اکانتتو یه لحظه بده عوض کردم دادم بعد از 5 ثانیه 6k گلد اومد تو اکانتم گفتم مطمعن باشم که هکی تقلبی چیزی نکردی گفت نه به جانه مادرمو این حرفا بعدشم که تعلیق دادید خواهشا یه تجدید نظری کنید 

مدارک:AG_SA_0655.jpgAG_SA_0654.jpgAG_SA_0653.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FiliX.png

• توضیحات: واقا من نفهمیدم که دلیل بن شدن من چیه بعد 2 روز اومدم دیدم اکانت بن شد ?

Capture.PNG

Be careful to trust someone

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Satan was an angel one day

It is strange that all honesty is a worth

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

But nobody is inclined to hear the truth :acigar::acigar:

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• توضیحات: سلام، از اونجا که نصف بازیکنان به خاطر Same IP بن شدن به نظرم یکم ظلمه، شاید کسی با اکانت دوستش انلاین شده و به همین دلیل بن شده، این یکم دور از ذهن نیست؟ از اونجا که این باگ داخل سرور پیچیده فکر کنم بشه بی پرده حرف زد، والا من این داستان رو تازه فهمیدم ولی خب چند وقت پیش یکی از دوستان داخل تلگرام برای گلد به من PM داد و گفت گلد به قیمت خیلی ارزون تر، من نمیدونستم داستان چیه و اصلا Shop رو چک نکرده بودم ببینم درست هست یا نه، فکر کردم گلد رو خریده میخواد از سرور بره به بقیه میفروشه، این کار هم فکر نمیکنم خرید و فروش باشه، پسورد و پین اکانت رو بهشون دادم و این دوست گفت که نمیشه (اون کسی که فکر میکنید نیست یکی دیگس از، اون زیاد خوشم نمیاد :|) بعد منم داخل سرور 2 تا 6K گیفت کارت خریدم و Redeem کردم، بعد یکی از دوستان به اسم HunterJail (این نیست همون هاستر جدیده درست مینوشتم یکم بد میشد :|)  با لینک ما گلد خرید (باید لول اکانت زیر 10 باشه با اکانت دیگه گرفت) بعد چون لینک ما بود و مقدار گلد هم 23k بود 2k به ما داد، البته دوتا 23k گرفت، حالا میخوام بدونم برای چیزی که نمیدونستم چیه و فقط Same IP خوردم باید بن بشم؟! :|

Snow.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Avenger.pngBeautiful.pngShotGod.png..ASHKAN...png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم؟ من امروز ظهر با اکانت .Avenger که مال خودم هست ایونت گذاشته بودم. وست ایونت سرور ریستارت شد.4،5 ساعت بعد اومدم وقتی وارد شدم شوکه شدم دیدم گفته به دلیل سو استفاده از باگ تعلیق شدی. بعد اکانت Beautiful که مال داداشم هست و با سیستم من بازی میکنه رو آنلاین کردم دیدم اونم به همین دلیل بن شده.و در آخر برای اینکه مطمعن بشم اکانت ShotGod که متعلق به خودم هست رو آنلاین کردم دیدم اون هم بن شده.در ضمن اکانت ..ASHKAN.. هم اکانت دیگر داداشم هست. همه اینا با سیستم من میان.

واقعا خیلی شوکه شدم و ناراحت. تیم مدیریت عزیز من چند روز دیگه میتینگ دارم لطفا !!! سریع پیگیری کنین.

اگه هم موضوع بن ،بن الکی نیست من امروز آقای .NaTioNaL گفتن که قرعه کشی برنده شدن من رمز اکانتمو عوض کردم واسم طلای مجانی خرید.اگه در رابطه با این موضوع هست من هیچ کارم فقط گفت گلد میخوای گفتم آره منم رمزمو عوض کردم سریع برام 808 تا گلد خرید.

(در پست آقای @Agent هم معلومه که اون مکانیک اکانت Beautiful هست که مال داداشمه که براش گلد خرید.من بالا از زبون خودم گفتم.)

توجه داشته باشید در UCP وضعیت اکانت های منو داداشمو نوشته محروم شده اما تو تاریخچه محرومیت چیزی نیست.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: saeed_Alpha.png

• توضیحات:سلام. من امدم بازی دیدم بن شدم                                                                                                                                                                                                             عکس یا مدرک: gta_sa_2019_06_06_23_19_14_674.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %24Abbas%24.png

MZE7.png

• توضیحات: با سلام خدمت @Ali @Meli

من هر دو اکانتم که عکس اطلاعات کاربری شون رو گذاشتم بن شدند. من اصلا دلیل این کار رو نمیدونم و کار اشتباهی هم نکردم که به خاطرش بن بشم.

((من وقتی بن شدم که سرور off بود))

لطفا از شما تقاضا دارم که اکانت های من رو رفع محرومیت کنین.

با تشکر از @Meli@Ali

ویرایش شده توسط AbbasHam
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UnBleSseD.pngbigrober.png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم من؟ (و بن لاگ هم هیچ چیزی ثبت نشده)

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

RedDead.png

MZE7_2_.png

_RaG_.png

max.jax.png

• توضیحات: وقتی سرور اف شد اکانت های منم بن شدن بی دلیل اگه چک کنید قطعا آن بن خواهید کرد.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DanialKhan.png

• توضیحات: سلام من شب اومدم برم تو اکانتم دیدم بن شدم. بقیه مولتی ها رو هم نگاه کردم دیدم بن شده بودن جز چنتاشون.

اصلا نمیدونم چی شده لطفا رفع محرومیت کنبد

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaNiaL..pngPosetive.pngThe_.png

• توضیحات: سلام من شب اومدم برم تو اکانتم دیدم بن شدم. بقیه مولتی ها رو هم نگاه کردم دیدم بن شده بودن جز چنتاشون.

اصلا نمیدونم چی شده لطفا رفع محرومیت کنید و من هم در جریان نیستم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeVaSTaTinG.png

• توضیحات: موبتی بنده الکی بن شده لطفا رسیدگی کنید

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoodLike.png

• توضیحات:

نمیدونم چرا با چه ریسونی اصن بن شدم من پیش دوستم بودم و فقط با گوشی دوستم وارد agsa شدم و اگر جریانه گلد منم بن شدم باید بگم که یک دونه گلد هم به اکانت من اضافه تشده میتونید چک کنید و هیچوفت هم درخواست اینکارو از کسی نکردم. درخواست انبن دارم امیدوارم مسئولین چک کنن. 

لینک به دیدگاه

• مؤسس

قابل توجه دوستانی که درخواست Unban میگذارند:

در صورتی که شما به دلیل Must repay محروم شدید، باید اون مقدار پول را برای ما بریزید تا اکانتتان به همراه تمامی مولتی هایش رفع محرومیت شود. (مقدار را در حمایت مالی فروم برای ما بریزید و پیام داخل فروم دهید)

در صورتی که به دلیل Su estefade از باگ محروم شدید، اگر مولتی اکانتی که به دلیل Must repay یا Zede majmue بن شده هستید آنبن نمی شوید و باید اکانت اصلیتان آنبن شود تا شما آنبن شوید، تنها در صورتی پست بگذارید که مولتی اکانت بن شده نیستید.

صبور باشید تا رسیدگی شود.

لینک به دیدگاه

با سلام قطعا دیگه خودتون میدونید که 

ToxicBoy.png

Sorena.png

LastStorm.png

UnBleSseD.png

bigrober.png

JaVaDb.png

این اکانت های نامبرده مربوط به یک نفر نیست به جز ۲ اکانت آخر که مولتیای  آقای Unblessed هستن و همونطور که میبینید اکانت مولتی بندهthe_witcher.png

بن نشده پس دیگه فک کنم دیگه متوجه شدید جریان از چه قرار بوده و اگر چک کنید متوجه میشید که بنده از باگی سو استفاده نکردم و مولتی کسی هم نیستم بنده خودم ToxicBoy هستم و فقط این اکانت بن شده لطفا آنبن کنید در ضمن بنده یک days منفی هم بخاطر دیروز خوردم لطفا واسه اونم یه فکری کنید ممنون @Ali @Meli

R』『E』『Z』『A         

294.png271.png                  

ToxicBoy.png

No Pain 

No Gain                                                                                                      

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SqueeZe.png

• توضیحات:  اکانت مولتیمه بعدشم اینکه نمیدونیم چزا بن شده تاریخ بن 2018/08/30 عه اما من 3 روز پیش باهاش انلاین بودم یعنی 2019/6/4 :|
سوعه استفاده از چه باگی؟ :|
sa_mp_006.png

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UrFed.png

• توضیحات: سلام. من بدلیل سوء استفاده از باگ (اکانت اصلیم) بن شده!

در 6 ساعت قبل، Ali گفته است:

قابل توجه دوستانی که درخواست Unban میگذارند:

در صورتی که شما به دلیل Must repay محروم شدید، باید اون مقدار پول را برای ما بریزید تا اکانتتان به همراه تمامی مولتی هایش رفع محرومیت شود. (مقدار را در حمایت مالی فروم برای ما بریزید و پیام داخل فروم دهید)

در صورتی که به دلیل Su estefade از باگ محروم شدید، اگر مولتی اکانتی که به دلیل Must repay یا Zede majmue بن شده هستید آنبن نمی شوید و باید اکانت اصلیتان آنبن شود تا شما آنبن شوید، تنها در صورتی پست بگذارید که مولتی اکانت بن شده نیستید.

صبور باشید تا رسیدگی شود.

Meisam.png
انسان قدرتمند است، گاهی از چهار پا پست تر،
و گاهی از ملکه افزون تر... !

⚠️

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali5050.png

AmirTT.png

Jorqe.png

• توضیحات:سلام این اکانت های مولتی من هستند چند روزه اصلا آنلاین نکردم ولی الان بن شده

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

اکانت های

ali5050

AmirTT

Jorqe

UrFed

Unban شدند.

در 2 ساعت قبل، GodViper گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SqueeZe.png

• توضیحات:  اکانت مولتیمه بعدشم اینکه نمیدونیم چزا بن شده تاریخ بن 2018/08/30 عه اما من 3 روز پیش باهاش انلاین بودم یعنی 2019/6/4 :|
سوعه استفاده از چه باگی؟ :|
sa_mp_006.png

باید بدهی hredder$ پرداخت شود.

در 3 ساعت قبل، GodLike گفته است:

با سلام قطعا دیگه خودتون میدونید که 

ToxicBoy.png

Sorena.png

LastStorm.png

UnBleSseD.png

bigrober.png

JaVaDb.png

این اکانت های نامبرده مربوط به یک نفر نیست به جز ۲ اکانت آخر که مولتیای  آقای Unblessed هستن و همونطور که میبینید اکانت مولتی بندهthe_witcher.png

بن نشده پس دیگه فک کنم دیگه متوجه شدید جریان از چه قرار بوده و اگر چک کنید متوجه میشید که بنده از باگی سو استفاده نکردم و مولتی کسی هم نیستم بنده خودم ToxicBoy هستم و فقط این اکانت بن شده لطفا آنبن کنید در ضمن بنده یک days منفی هم بخاطر دیروز خوردم لطفا واسه اونم یه فکری کنید ممنون @Ali @Meli

Unblessed و Atomic و Impolite و Waly باید بدهی خود را پرداخت کند.

لینک به دیدگاه

• مؤسس

Devastating

آنبن شدید.

در 13 ساعت قبل، TRuckDaN گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaNiaL..pngPosetive.pngThe_.png

اصلا نمیدونم چی شده لطفا رفع محرومیت کنید و من هم در جریان نیستم

آهان

GlbSpG.png

در 13 ساعت قبل، nashenasshk گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoodLike.png

• توضیحات:

نمیدونم چرا با چه ریسونی اصن بن شدم من پیش دوستم بودم و فقط با گوشی دوستم وارد agsa شدم و اگر جریانه گلد منم بن شدم باید بگم که یک دونه گلد هم به اکانت من اضافه تشده میتونید چک کنید و هیچوفت هم درخواست اینکارو از کسی نکردم. درخواست انبن دارم امیدوارم مسئولین چک کنن. 

آهان

Wv6JeM.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 14 ساعت قبل، Viral گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

RedDead.png

MZE7_2_.png

_RaG_.png

max.jax.png

• توضیحات: وقتی سرور اف شد اکانت های منم بن شدن بی دلیل اگه چک کنید قطعا آن بن خواهید کرد.

باید اکانت Atomic بدهی خود را بپردازد.

لینک به دیدگاه

• مؤسس

$Abbas$

MZE7 آنبن شدید.

در 15 ساعت قبل، Shawyan گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UnBleSseD.pngbigrober.png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم من؟ (و بن لاگ هم هیچ چیزی ثبت نشده)

بدهی خود را پرداخت کنید.

در 16 ساعت قبل، kianosh گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Avenger.pngBeautiful.pngShotGod.png..ASHKAN...png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم؟ من امروز ظهر با اکانت .Avenger که مال خودم هست ایونت گذاشته بودم. وست ایونت سرور ریستارت شد.4،5 ساعت بعد اومدم وقتی وارد شدم شوکه شدم دیدم گفته به دلیل سو استفاده از باگ تعلیق شدی. بعد اکانت Beautiful که مال داداشم هست و با سیستم من بازی میکنه رو آنلاین کردم دیدم اونم به همین دلیل بن شده.و در آخر برای اینکه مطمعن بشم اکانت ShotGod که متعلق به خودم هست رو آنلاین کردم دیدم اون هم بن شده.در ضمن اکانت ..ASHKAN.. هم اکانت دیگر داداشم هست. همه اینا با سیستم من میان.

واقعا خیلی شوکه شدم و ناراحت. تیم مدیریت عزیز من چند روز دیگه میتینگ دارم لطفا !!! سریع پیگیری کنین.

اگه هم موضوع بن ،بن الکی نیست من امروز آقای .NaTioNaL گفتن که قرعه کشی برنده شدن من رمز اکانتمو عوض کردم واسم طلای مجانی خرید.اگه در رابطه با این موضوع هست من هیچ کارم فقط گفت گلد میخوای گفتم آره منم رمزمو عوض کردم سریع برام 808 تا گلد خرید.

(در پست آقای @Agent هم معلومه که اون مکانیک اکانت Beautiful هست که مال داداشمه که براش گلد خرید.من بالا از زبون خودم گفتم.)

توجه داشته باشید در UCP وضعیت اکانت های منو داداشمو نوشته محروم شده اما تو تاریخچه محرومیت چیزی نیست.

بدهی اکانت Beautiful را پرداخت کنید.

در 16 ساعت قبل، God گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• توضیحات: سلام، از اونجا که نصف بازیکنان به خاطر Same IP بن شدن به نظرم یکم ظلمه، شاید کسی با اکانت دوستش انلاین شده و به همین دلیل بن شده، این یکم دور از ذهن نیست؟ از اونجا که این باگ داخل سرور پیچیده فکر کنم بشه بی پرده حرف زد، والا من این داستان رو تازه فهمیدم ولی خب چند وقت پیش یکی از دوستان داخل تلگرام برای گلد به من PM داد و گفت گلد به قیمت خیلی ارزون تر، من نمیدونستم داستان چیه و اصلا Shop رو چک نکرده بودم ببینم درست هست یا نه، فکر کردم گلد رو خریده میخواد از سرور بره به بقیه میفروشه، این کار هم فکر نمیکنم خرید و فروش باشه، پسورد و پین اکانت رو بهشون دادم و این دوست گفت که نمیشه (اون کسی که فکر میکنید نیست یکی دیگس از، اون زیاد خوشم نمیاد :|) بعد منم داخل سرور 2 تا 6K گیفت کارت خریدم و Redeem کردم، بعد یکی از دوستان به اسم HunterJail (این نیست همون هاستر جدیده درست مینوشتم یکم بد میشد :|)  با لینک ما گلد خرید (باید لول اکانت زیر 10 باشه با اکانت دیگه گرفت) بعد چون لینک ما بود و مقدار گلد هم 23k بود 2k به ما داد، البته دوتا 23k گرفت، حالا میخوام بدونم برای چیزی که نمیدونستم چیه و فقط Same IP خوردم باید بن بشم؟! :|

بدهی اکانت Soheil را پرداخت کنید.

در 16 ساعت قبل، unes گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FiliX.png

• توضیحات: واقا من نفهمیدم که دلیل بن شدن من چیه بعد 2 روز اومدم دیدم اکانت بن شد ?

Capture.PNG

بدهی اکانت Amir.SL را پرداخت کنید.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 17 ساعت قبل، mvm گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahdi5731.png

• توضیحات: با سلام من امدم تو اکانتم بعد دیدم بن به دلیل سو استفاده از باگ من اصا نمیدونم باگ چیه من این اک را 3 هفته پیش از سلاتین خریده بودم 900k پول بازی بد فقط هم اسلیپ گزاشته بودم و فاید میزدم که 5 شه و برم ان جی واقعا شوکه شدم لطفا رسیدگی کنید خواهش میکنم....

بدهی اکانت ShayanSeveN را پرداخت کنید.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Ali گفته است:

$Abbas$

MZE7 آنبن شدید.

بدهی خود را پرداخت کنید.

بدهی اکانت Beautiful را پرداخت کنید.

بدهی اکانت Soheil را پرداخت کنید.

بدهی اکانت Amir.SL را پرداخت کنید.

@Ali

من بدهیع یکی رو بدم ؟؟؟؟

Be careful to trust someone

Satan was an angel one day

It is strange that all honesty is a worth

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

But nobody is inclined to hear the truth :acigar::acigar:

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 32 دقیقه قبل، unes گفته است:

@Ali

من بدهیع یکی رو بدم ؟؟؟؟

اونی پایین نقل قولتون اسمش نوشته شده یعنی Amir.SL

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...