رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: matin_noob_.png

• توضیحات: فقط میتونم بگم اشتباه کردم ... و از اونجایی که 6 روز دیگه اکانت آنبن میشه و من دلم طاقت نداره و دوست دارم زود تر برم تو اکانتم این پست رو گزاشتم با کمال شرمندگی!!

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amino.png

• توضیحات: این بن واس خیلی وقت پیشِ خودمم خیلی وقت پیش بازی میکردم الانم ازتون میخام آنبن کنید دیگه تکرار نمیشه فقط میخام بازی کنم.?

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: reza1.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید من به دلیل Helpme بن شدم و من را این بار ببخشید ممنون از Amir Hitler Vs ALi AssAssIn  

لینک به دیدگاه

@OverLord درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@Metalica درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@aminebrahimi درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@SaMBlgm اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@iMahan درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@snowman اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@Hacker21 اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@ali8787 اکانت های مورد نظر هم اکنون فعال می باشند.

@sobhan3  اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@AmiNeuraL  اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@amer درخواست شما رد شد لطف کنید فرم را کامل پر کنید.

@matin0050 اکانت های مورد نظر هم اکنون فعال می باشند.

@MrMoein  اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@DifferentBoy درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@Nima00edit اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@ALIDOOST درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@ArMaN1398 درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@GrandWanted اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@DEANAMBROSE77 درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@MoHaMMaDNICEeE درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@mamadch اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@amirt اکانت مورد نظر هم اکنون فعال می باشد.

@alook درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@XFaCToR درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@porya1380 درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@UnDeRcOvEr درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@MamadFjd درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@mparsa23 درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@AminTzz درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@AriaGh درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

@yazdan82 درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@matin0050 درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@DiVOoneh درخواست شما بررسی میشود ، صبور باشید.

نکته: اکانت های که ذکر شد در حال بررسی هستند به احتمال 90 درصد آنبن خواهند شد.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: reza1.png

• توضیحات: سلام و خسته نباشی ادمین عزیز من از 2014تا الان که 2018 هست تو این سرور بازی کردم و دراین 4ساله فقط یه خواستی دارم از شما ادمین گرامی من taligh الکی شدم لطفا unban بدین 4سال بازی کردن یعنی 1بار unban نمی دین

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM%5Dohamma%5BD%5D.png

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین های سرور ادمین بنده یک اشتباه کردم بن شدم و از شما بخشش میخوام اگر میشه ان بن کنید دیگر تکرار نمیشه تشکر.

In The Words Of Amir Mamad Faraji
MamadFjd.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BP%5Daradox.png

• توضیحات:  
سلام و درور خدمت تمام کارکنان و زحمتکشان ArSaCiA 
اول بگم که آقا امیر هیتلر منو بن کردن و بن ایشون درست بوده ولی
من الان میخوام از ایشون بابت بس احترامی که کردم عذر خواهی کنم و درخواست میکنم که ایشون به بزرگی خودشون منو ببخشن و Unban کنن 

درباره ی توهین : 
من داشتم با ماشینم تو جهت درست خیابون میرفتم که یه یهو آقا امیر با ماشینشون خوردن به ماشین من و ماشین من چپ شد و ترکید
یه TD گرفت یه بیمشم رفت 
و به دلیله این که سر من کلاه رفته بود با خرید اون ماشین من میخواستم سریع بفروشمش با بالاترین قیمته ممکن که کمتر ضرر کنم
با اون وضعیتی مه داشت کسی نمی خرید ازم 
با این حال من در اون موقعیت بسیار عصبی شدم و در WT/ فقط جلوی دوستم به آقا امیر توهین کردم و گفتم (**رم تو امیر هیتلر)
و بابت این بی احترامی عذر خواهی میکنم و قول میدم که دیگه تکرار نشه 

لطفاً اگه میشه Unban me :)

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_Mohammad.png

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین های سرور ادمین بنده یک اشتباه کردم بن شدم و از شما بخشش میخوام اگر میشه ان بن کنید دیگر تکرار نمیشه تشکر.

In The Words Of Amir Mamad Faraji
MamadFjd.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
amir.f.j.png
• توضیحات: بنده 2ماه بود وارد سرور نشده بودم بعد 2ماه به سرور امدم و دیدم که اکانتم بن شده واقا الکی بن شدم و حتی دلیلشم نمیدونم لطفا کامل و دقیق برسی کنید
amir_f_j1.PNG
amir_f_j.PNG

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• توضیحات: رفع محرومیت کنید بیایم بازی پول خرید پکیج ندارم 3 4 بار خریدم ندارم دیگه. 

Matthew.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: dark_star89888988.png

• توضیحات: با سلام بنده یک اشتباه کوچیک کردم که پشیمونم من واقعا قصدم تبلیغ نبود یکی از دوستان پرسید قبلا کدوم sv بودی منم اسم sv رو گفتمو بن شدم و تقاضا دارم انبن کنین منو لطفا

با تشکر از مدیریت سرور

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BS%5Dhark83.png

• توضیحات:ُلام و خسته نباشید ببخشید اکانت اصلی من با نامShark83بن شده و دلیلشم سواستفاده از سیستم رفرال بوده 

حالا توضیحاته اصلی:

دیشب من زنگ زدم به رفیقم و دعوتش کردم که بیاد سرور ولی چون یه مقدار انگلیسیش ضعیفه نمیتونست داخل سرور ثبت نام کنه به همین خاطر من براش ثبت نام کردم و قرار شد که روز شنبه پسور رو بهش بدم که بیاد تو اکانت چون گفت تا شنبه نمیتونم بیام ....

منم قبول کردم و واسش داشتم میساختم که رسیدم به قسمت رفرال ازش پرسیدم که توو قسمتی که میگه آیا کسی شمارا به بازی معرفی کرده رفرال خودمو بزنم؟اونم گفت آره بزن چون خودت بهم معرفی کردی منم گفتم باشه و رفرال خودمو زدم

بعدش هم اکانتش رو بردم داخل خونه خودم گذاشتم رو حالتهsleepبعدم رفتم سراغ بازیه خودم 

امروز ظهر رفتم buylevelکردم براش 2 مین بعد بن شدم آخه چه کاریه ؟

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:%5BAliReZa.DeaTH%5D.png

توضیحات : بن اکانت بنده به دلیل شبیح بودن نام اکانت بوده . اکانت بنده خیلی وقته وارد سرور نشده .

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BS%5Dhark10.png

• توضیحات:من یه درخواست دیگه هم دادم واسه اکانتShark83 اینم یه اکانت دیگس Shark10

من به دوستم گفتم بیا تیم اسپیک باهم حرف بزنیم با اینکه ادرس سرور رو هم داشت اما فکرکردم شاید اشتباه بره تو یه سرور دیگه از تیم اسپیک واس همین ادرس رو دادم بعد بن کامل شدم باور کنید من نمیدونستم فکر میکردم منظورتون از تبلیغ اینکه سور رهای Sampرو تبلیغ کنیم واس همین هیچوقت همچین کاری نکردم ولی باور کنید اینو نمیدونستم الانم پشیمونم قول هم میدم تیگه تکرار نکنم اگه امکان داره لطفا منو unban کنید آخه الان با هیچ  اکانت دیگه ای نمیتونم بیام هر اسمی ور میدارم نمیشه بیام توروخدا unbanکنید پشیمونم

ویرایش شده توسط mostafa8390
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .MehrshaD.png

• توضیحات: با سلام ایشون خیلی وقته که تعلیق شده اند، تعلیق شدنشون هم دست خودشون نبوده بلکه فرده دیگه ای رفته تو اکانت و سبب تعلیق شدن ایشون شده، ایشون بازیکن قدیمی سرور هستش (Old Player). اگه امکانش هست آنبن کنید و دیگه از این اتفاقا پیش نمیاد و تکرار نخواهد شد.

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • مؤسس

درخوست های رفع محرومیت قبلی معتبر نیستند و از این پست به بعد رسیدگی خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل..Ragnar...png                                                                                                                                                                                                                          • توضیحات:سلام من یک اسم اشنا دیدم که چند سال پیش میشناختمش warrior بعد بهش گفتم تو قبلا تو .... بازی میکردی  اونم گفت نه بعد ادمین بن کرد                                                        1 تو قوانین گفته تبلیغ کردن من که نگفتم بیا این ایپی بیا اینجا بازی کن پول او لول هم میدیم او ...                                                                                                                                      2 من لول 7هستم اگه میخواستم تبلیغ کنم همون لول 3 با موبایل به همه پیامک میدادم                                                                                                                                                    3 اون سرور اصلا خیلی وقته بسته شده بخاطر نداشتن پلیر                                                                                                                                                                                              4 اگه تو قوانین همون بخشی که درباره تبلیغ هست میگفت اوردن اسم بن داره من همچین کاری نمیکردم                                                                                                                               ...شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)
در صورت تکرار، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد.
مجازات حساب‌های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.                                                                                                                                           5 warrior که همکارم هست و ادمینی که منو بن داده حرف هایی که نوشتم را دارد                                                                                                                                                             6همچنین در قانونتون نوشتین که میتوانید بیشتر یا کمتر مجازات کنین بخاطر همین خواهش میکنم unban کنین دیگر همچین اشتباهی تکرار نمیشه و اسم سرور دیگری را نمیاورم حالا چه offشده باشه چه نشده باشه                                            

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   ForgotTen01.png

• توضیحات: اقا من تازه اومدم سرور نمی دونم چرا باید از اونتم فیلم بگیرم !؟ خوب اگرم اجباریه یجا بزنید منه بدبخت چیکا کردم ؟ 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jafar_Gholi.png

• توضیحات: سلام بر ادمین های محترم سرور. امروز من در یک Event با موضوع Last car stand و با مقدار پاداش 10K پول شرکت کردم

متاسفانه از یاد بردم که با استفاده از برنامه Bandicam از صفحه بازی تصویربرداری کنم، شاید برای هیچ کس این اتفاق رخ ندهد اما متاسفانه به دلیل تازه کار بودن بنده، انجام این کار را فراموشیدم.

من همین دیروز وارد فکشن TTC شدم و اگر تا 30 روز رفع محرومیت نشوم قطعا از فکشن مربوطه اخراج خواهم شد.

میدانم که قوانین سرور قابل احترام بوده و من این قوانین را زیر پای گذاشتم، لذا تقاضای رفع محرومیت این جانب را دارم و امیدوارم بنده را عفو نموده و دیگر از این قانون شکنی ها پیش نیاید.

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط Jafar
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

@ForgotTen01 درخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

@Jafarدرخواست شما رد شد اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد.

توضیح: برگزار کننده ی Event چه اعلام کرده باشد چه نکرده باشد کسی که بدون Launcher بوده داشتن فیلم از Event برای او الزامی خواهد بود.

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UrFed.png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم من؟

Meisam.png
انسان قدرتمند است، گاهی از چهار پا پست تر،
و گاهی از ملکه افزون تر... !

⚠️

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28S%29Ali%28S%29.png

• توضیحات: سلام. چرا بن شدم من؟ (و بن لاگ هم هیچ چیزی ثبت نشده)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...