رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BB%5Dad%5BB%5Doy.png

• توضیحات: سلام @Ali، دوست من از کاری که کرده خیلی پشیمونه و دوست داره آنبن شه، اگه میشه آنبنش کنید، ممنون:(:x

DifferentBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: basijiii.png

• توضیحات: دلیل بن من          فعالیت های ضد مجموعه بوده!!!!!!!!!!

بن من کاملا اشتباه بوده!!!!!!

چون که این اکانت قبلا دست محمد نایس بود و ایشون بن شد من هم بن شدم!!!!

این اکانت حتی ایمیلش هم مال منه!

بن منکاملا شاتباه بوده لطفا آنبن کنید

ویرایش شده توسط Nima00edit
لینک به دیدگاه

mehrzad_killer1382.png

توضیحات : من چیت زدم و بن شدم کاملا پشیمونم اکانتم برام خیلی مهمه و خیلی براش وقت گذاشتم! 

خواهش میکنم انبن کنید اکانتمو دیگه این کارو تکرار نمیکنم .

باتشکر از ادمین های عزیز .

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeysamDLO.png

• توضیحات: من جی تی ای ام خراب شده بود برای همین 2 ماه پلی ندادم بعد که یک جی تی ای با سمپ دانلود کردم وارد سرور شدم با سمپ فرق داشت یکم که بازی کردم بن شدم یک اکانت دیگه هم ساختم که اونم بن شد بعد فهمیدم که تو جی تی ای که دانلود کردم چیت داره که ادمینا اونو می دیدن و بن می کردن

لطفا انبن کنید ممنونB|

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۴/۱۴ در 08:47، ArMaN1398 گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RepSoL.png

• توضیحات: باسلام به همه کارکنان Team ArSaCiA 

بند 5 ماه پیش به دلایلی بن شدم و دیگه نیومدم Play بدم,  و دیگه امید وارم تکرار نشه 

اگه میتوانید Unban بدید ممنون میشم دیگه تکرار نمشه.

یا حق و سپاس از شما!

لینک به دیدگاه

http://agsa.arsacia.ir/players/general/Grand_Genius
Grand_Genius.png

اقا من امروز 2018/9/4 تو خونه از دوستم پرسیدم آنتی کرشو از فلان سایت دان کردی ؟
اخه همش کرش میشدم میخواستم اوکی کنم 
یعد دیدم این اقای MwM سریع بنم کرد به علت تبلیغات  14 رووز چه وضعشه اخه من نمیفهمم

اول درخواست آنبن دارم بعد از MwM شکایت دارم
از ادمینام پرسیدم کارشو تایید نکردن 
مارو بیکار گیر اوردید برا هر اشتباه ادمینی بیایم فروم وقتمون تلف شه؟؟

والا به خدا خستمون کردید از این بازی اه
جون مادرتون  هر چی سریعتر رسیدگی کنید همه پولم تو این اکانتمه

ویرایش شده توسط GrandWanted
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALI8787.2.png

• توضیحات: سلام اقا علی این ادمین بات شما مشکل داره. داشتم با دوستم تو جاده حرف میزدم که یهو ادمین بات بنم کرد.

عکس از اونی که داشتم باهاش حرف میزدم و شاهده این قضیه بود :   (این عکس رو بطوره تضادفی گرفتم)sa_mp_012.png

عکس از ادمین باتی که الکی بنم کرد: sa_mp_012_2_.png

اقا علی به جونه مادرم به ولاه قسم تبلیق نکردم . به هرچی بگی قسم میخورم که الکی بن شدم / خواهش میکنم درستش کنید

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMahan.png

• توضیحات: هفته پیش یه بنده خدایی اومد به من گفت که ماشینتو با پول واقعی میخرم،منم بی خبر از این که ممنوعه گفتم اوکیه.ولی بعدش خود طرف پشیمون شد و اصلا خرید و فروشی صورت نگرفت بین منو اون عزیز.من همین الان قانون رو خوندمو فهمیدم که ممنوعه.در ضمن بازم میگم هیچ خریدو فروشی صورت نگرفته شاهد هم دو نفر هستن Mr_Aliiiii و Mr_AliRezA

لینک به دیدگاه

In the name of God

عکس اطلاعات کاربری: Mohammad.nice.png

• توضیحات: به نام خدا.

سریع میریم سر اصل مطلب!

خیلی جالبه 2 سال زحمت بکشی پول نت بدی پول برق بدی وقت  سلامتی خودتوبه خطر بندازی و....

بنده تازه از بیمارستان مرخص شدم و حالم چندان خوب نیست و نیاز به دعا دارم.

مریضی بنده به خاطراین بازی و این سرور بوده و الان خیلی پشیمونم که چرا اخه این همه زحمت بکشی اخرم بن بشی به دلیلِ خیلی مسخره به خاطر چی؟!

به خاطر یه عکس که 1 ساهت هم رو پروفایل بنده نبود و ولی نمیدونم اخه چه همکاری ی حساب میشه؟ اگه این همکاریه پس دیگه همون بهتر که بن بمونم.

بنده به خاطر این مدارک که سپهر داده ای وی گرفتم و حتی بعدا دیموت هم شدم. http://s8.picofile.com/file/8335806168/Mohammadnice.zip.html

2 تا عکس باید توی این مدارک توضیح بدم یکی Ho Ali هست که بنده با علی اکبر بودم @Aspirin

و دیگری چون چش که بنده با دوستم Mr.Strang بودم که توی /CC میخواستم بگم و سریع بعدش گفتم Wrongg میتونید چن لاگ هم چک کنید.

خب این بگذره تا ما دیموت شدیم و به @Ali گفتیم گفت فلان کارو بکن هلپری تو بک میدم و سپهر هم دیموت میشه گفتیم اوکی.

بعدش فلان کار کردیم لیدر شدم که اوکی.

بعدش یه عکس گذاشتیم روی پروفایل فروم و شروع گردیم به اقلیت رسیدگی کردن.

و 20 دقیقه بعدش هم دیموت شدیم و چندی بعد که بنده داخل HQ علی رو صدا میزدم که جواب هم نمیداد رفتم بانک و یهو دیدم بن شدم.

واقعا منی که به خاطر سرور مریض شدم و الان  به دلیل یک عکس مسخره که گذاشتم بن شدم.

با کمال احترام درخواست ان بنی دارم اگه هم ان بن نمیکنید اشکالی نداره چون برام مهم نیست و زمان منیجری شایان هم الکی بن شدم و فقط پول خرج کردم ولی بدونید دی حقم ظلم کردید.

با تشکر از اعضای تیم استف دوستان گلم و پلیر های سرور.

خدایا اعدالتو در حق این بنده حقیرت به بهترین شکل برقرار کن.

ویرایش شده توسط MoHaMMaDNICEeE
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mamadch.png

• توضیحات: سلام ایشون منو چک پی سی کردن فایل چیت تو پوشه جی تی ای نبود درایو دیگه بود منو بن همیشگی دادن در صورت امکان اگر میشه منو انبن کنید اصلا اگه چیت استفاده میکردم ادمین وار میرفت من اخرین بار جیتی که استفاده کردم 6ماه پیش بوده اگر راه داره مجازات دیگه ای روی اکانتم استفاده کنید من 24ساعت در سرور شما دارم پلی میدم :(

لینک به دیدگاه

در در 12/5/2016 در 14:58، Ali گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلamirt.png

توضیحات:  سلام
این بن اصلا درست نبود چون من به ادمین دارک گفتم که myreferral منو از روی اکانتم بر داره و اینکه ایشون پشت گوش انداختم اصلا تقصیر من نیس و به من نگفتن که ارتقا لول ندم بعد که ریپورت میدم میگن فودندر اصلا عمل نکرده و مشکل رو به سمته فوندر میندازه من الان باید اکانتم آزاد شه چون مشکل از من نبوده که Myreferral برداشته نشده بوده و کاره من نبوده که بردارم

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XFactor.png

DarkRuLe.png

• توضیحات: درخواست انبنی دارم  سر قضایای الکی بن شد اکانت من 

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین های گل گلاب خدمت شما عرض شود که بنده بنا به دلیل تبلیغ بن شدم از شما خواهش و تمنا دارم که من رو unban کنید و و بنده هم قول میدهم که دیگر اسمی از سرور های دیگه نیارم                                                               با تشکر از شما

love all <3

لینک به دیدگاه

__Porya__.png                                                                                         سلام خسته نباشین من از قوانین سرور اگاه نشوده بودم و راجب خرید فروش حرف زدم و بن شدم.  اشتباه کردم از قوانین خبر نداشتم لطفا منو unban کنین دیگه قوانینو میخونم هواسم به همه چس هست از این به بعد   

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: __Porya__.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                     • توضیحات:  سلام خسته نباشید من اشنایی با قوانین سرور نداشتم و در باره پول واقعی حرف زدم ولی بخدا چیزی خریداری نکردم و از شما خواهش میکنم که اکانت منو unban کنید اشتباه کردم و قول میدم دیگه تکرار نکنم و قوانینو مرور کنم تشکر

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۴/۱۳ در 21:17، ArMaN1398 گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RepSoL.png

• توضیحات: باسلام به همه کارکنان Team ArSaCiA 

بند 5 ماه پیش به دلایلی بن شدم و دیگه نیومدم Play بدم,  و دیگه امید وارم تکرار نشه 

اگه میتوانید Unban بدید ممنون میشم دیگه تکرار نمشه.

یا حق و سپاس از شما!

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: aLcAtRaZ%282%29.png

توضیحات: سلام ببخشید فک کنم یکی از ادمین هاتون قوانین رو اشتباه متوجه شده. 

استفاده از کلمات ناپسند در این چت‌ها ممنوع (مجازات: اخطار) و در صورت توهین با شدت زیاد (مجازات: 3 روز محرومیت) است.

من الان یه ماهه که به صورت تعلیق در اومدم و هرچی به کسی گفتم که اکانتم هک شده و فقط تو یه نیوز فحش به ادمین داده باور نکرد.
ادمین MwM هم منو تعلیق کرده که الان دیگه ادمین نیست. تقاضای آنبن دارم. ( من حداکثر باید 3 روز بن میشدم نه اینکه تعلیق بشم، الانم نزدیک 1 ماه هست که بنم، به نظرتون بس نیست ؟ اونم برای کسی که اکانتش هک شده و دست خودش نبوده! ) .

aLcAtRaZ%282%29.png

LeT The RaiN WasH AwaY All The PaiN Of YesTerDaY

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  alook.png

• توضیحات: سلام خدمت شما دوست عزیز و همکاران گرامیتان. ضمن عرض تشکر بابت ایجاد فضایی مفرح که به ما که کمک میکنید اوقاتمون رو به شادی و کاملا سالم بگذرونیم

خب بریم سر اصل مطلب...!‌

‫یکی از دوستانم منو به یه سرور دیگه دعوت کرد منم رفتم 1 روز بازی کردم دیدم هیچ جا ارساکیا نمیشه گفتم ولش و برگشتم موقعه گذارش کار یه عکس از اون سرور لای عکس های گذارشم پیدا شد و منو بخاطر تبلیغ بن کردید اخه کی جز لیدر گذارش منو میبینه کی اینطوری تبلیغ میکنه من اصلا دوس ندارم جایی بجز اینجا بازی کنم‬‎ .  از همه دوستان( لیدر ها و ادمین ) هایه عزیز عذر خواهی میکنم و قول میدم دیگه چنین جسارتی نکنم :( معذرت میخوام . لطفا منو انبن کنید.  :(  دیگه تکرار نمیشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MamadFjd.png

• توضیحات: با سلام بنده بن هستم برای همیشه اگر میشه انبن کنید دیگر تکرار نمیشه

In The Words Of Amir Mamad Faraji
MamadFjd.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: gtabazak3.png

توضیحات: بنده به دست shyan بن شدم به دلیل تعلیغ من بعد از ۱ یا ۲ سال برگشتم میتونید اک اصلی من .parsa رو ببینید که کی برگشتم بعد روحم بی خبر دیدم تعلیغ شدم بنده فکر می کنم به اشتباه بن

شدم حالا اگه میشه از shyan مدرک بگیرید اگه دیدم خریدو فروش کرده باشم قبول می کنم ولی من اصلا به عمرم یادم نمیاد اصلا راجب این قضیه حرف زده باشم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amino.png

• توضیحات:والا این بن واس خیلی وقت پیشِ خودمم خیلی وقت پیش بازی میکردم الانم ازتون میخام آنبن کنید دیگه تکرار نمیشه فقط میخام بازی کنم.?

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• توضیحات: خب با سلام من هر هفته چهارشنبه تا جمعه میام تو بازی و امروز اومدم تو سرور دیدم که تعلیق شدم من این مدت اکانتم رو دزدیده بودن که 2تا از ادمین ها در جریان هستند مهدی و اکبر

و اومدم دیدم تعلیق شدم من هفته قبل پسوردم رو داد به Sowgand و گلد نخرید و من وسط هفتع ucp رو دیدم که اکانت انلاینه با اکبر در جریان گزاشتک و الان دیدم تعلیق شدم که الانم ایپی رو با اون اکانت چک کنید میفهمید

bandicam_2002_01_01_00_13_43_868.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: yazdan82.png

• توضیحات: سلام من لول 5 هستم ایدیم yazdan82 هست داشتم بازی میکردم کار غیر قانونی نکردن از خونه زدم بیرون سرور کلوز داد ری لوگ که دادم دیدم نوشه شما بن شدید به مدت 14 روز  من واقعا نمیفهمم دلیل بن شدن رو میشه بهم بگید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...