رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

سلام . وقت بخیر .
راستش دیروز من به صورت اشتباهی آدرس سایت آموزش پرورش رو کپی کردم برای پیست کردن در مروگرم ولی یادم رفت ک از حافظه پنهانم پاکش کنم و به صورت اتفاقی و اشتباهی داخل چت Ctrl + V زدم و پیست شدو ادمین عزیز (Advanced) من رو بن کرد. ( به دلیل تبلیغات )
میتونید چت رو بررسی کنید.

من در این زمان (2017/02/15 16:05:38) بن شدم.
و مدت بن 22 روز و واقعا نمیتونم 22 روز تحمل کنم چون بی دلیل بن شدم.
اگه میشه رسیدگی کنید.
باشتکر

MasterHunter.png

ویرایش شده توسط MasterHunter
ننوشتن دلیل بن
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

amir147.png

اکانت من توسط ادمین farhan به دلیل سوء استفاده از کد دعوت بن شدم اما اشتباهی پیش امده چون من و داداشم با یه مودم بازی میکنیم

و ازتون درخواست دارم که ان بنم کنین اکانت داداشمم هم کلا بن شد و 17k اون رو حواس اسم اکانتش king_night بود. در ضمن من به دلیل بن شدنم لیدر فکشن مربوطه هم تایید نکرد و گفت شما محروم هستین و از بازی عقب موندم و حالا باید ۳ روز دیگه صبر کنم البته اگه unban شم لطفا هر چه سریع تر رسیدگی کنید (ممنون)

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HSN.png

• توضیحات: با سلام امروز ساعت 17:55 بود که وقتی لاگین کردم 5 دقیقه بعد از اون توسط ادمین Lock_Down به مدت 20 روز بن شدم دلیل رو هم نوشته Cheats ولی من هیچ کاری نکردم.

لینک به دیدگاه

• مؤسس

@mohammaad لطفاً فروم گزارش اعضاء را بررسی کنید.

@AliPanahi https://arsacia.ir/tos

@AbolfazlHero لطفاً بیشتر توضیح بدید.

@mrSHADOW لطفاً مدارک ارائه کنید.

@TonDarPa بله عزیز، قانون هست و در خط اول قوانین عمومی سرور هم نوشته شده، لطفاً چک کنید.

@rezaaref1380 لطفاً اسم دقیقتون رو بگید.

@MasterHunter از ادمین @AmiN درخواست می شود که تأیید کند این بازیکن سایت آموزش پرورش را زده و به دلیل اون به دلیل تبلیغات Ban شده.

@Amir147 لطفاً از اون تاپیکی که زدید پیگیری کنید.

@HSN از ادمین @LockDown درخواست میشه توضیح بدن.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeHi.Pro.png

• توضیحات: من تو اقلیت استورم هستم. تا متریال دلیور میرفتم بعد خود کشی میکردم hq ما نزدیک متریال گت هست زنده میشدم گت میکردم و دوباره دلیور و همینطور ... قبل انجام این کار با خودم گفتم شاید بن داشته باشه و از ۲ ادمین thervd و advanced تو /report  پرسیدم thervd گفتن میتونه non-rp باشه منم گفتم خوبه بن نداره advanced گفتن کلا مشکلی نداره برا همین انحام دادم بعد فرهان منو بن داد. بعدش فهمیدم بن داره :| اخه ندونسته بن شدم نمیدونستم بن داره :| لطفا ان بن کنید :(  تازه 10 روز از تایم رفته :| 

لینک به دیدگاه

اسم در بازی : roham.nitroo

بن شده به دست ادمین : VaMpiR3وMaTris

دلیل بن : taligh

توضیح : ببینید من وقتی بن شدم اولین بار توسط ادمین VaMpiR3 بن شدم اگه یادتون باشه درست یادم نمیاد فک کنم بعد از عید پارسال بود که همه ی  اکانت ها رو که بن بودن انبن کردید من اون موقع که بن بودم انبن شدم و اومدم تو سرور بعد از یک ماه ادمین MaTriS منو تا دیدن دوباره بنم کردن فک کردن با گلد من انبن شدم چون اون موقع یک صفحه میومد که مینوشت ایا 200 گلد توی اکانتتون هست برای انبن بعد رمزو میزدی و انبن میشدی . میتونید ucp هم چک کنید اینم سکرین شات از زمانی که 1 ماه بعد بن کردن VamPiR3 که همه ی پلایرارو انببن کردید و دوباره ماتریس منو بن کرد : 

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B2_%D

لطفا منو آن بن کنید بدون گناهم تروخدا :(

ویرایش شده توسط mrSHADOW
تصحیح کلمه

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sinakurd.png

• توضیحات:

سلام خسته نباشی

بنده امروز اومدم توی سرور دوستام پیام دادم بیاید ts خودمون بعد فوری منو بن کردن صفحه هم پاک کردن

من توی چندین بازی دیگه هم بازی میکنم با دستام جاهای زیادی میریم برای این گفتم بیاین ts خودمون تا بهمن اینجا رو میگم

ادمین صفحه رو پاک کرد فوری حتی وقت نداد اسکرین بگیرم دوستامم میگن اصلا منو حتی ندیدن که بن شدم اسکرین هم صغحه پاک شده دوستم برام اسکرین گرفت

جانی کیک - ماکاول این دوتا ادمین انلاین بودن

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  WaziRing.png

• توضیحات: سلامی به زیبایی امشب

خدمت دوست گلم عارضم که یکی از دوستان ما به دلیل یه سری مسایل بچگانه با شما بحثشون شد و کار به حتاکی به نوامیس رسید، این مساله برای چهل و پنج الی پنجاه روز پیش است،

حال این دوست ما از فضای مجازی فاصله گرفته و بنده تصمیم گرفتم که با اکانت ایشون هم بازی کنم ، پسورد و پین هم ازشون گرفتم.

از فاندر عزیز تقاضا دارم اگر برای شما مقدور است از خطا این اکانت خاطی گذشت کرده و آن بن لحاظ کنید، برای اطلاع از خودتونم میگم که تا الان بنده نه از صحبت محروم شدم نه از سرور و حتی ادمین جیل هم نشدم، چون خیلی آروم هستم و سرم تو لاک خودمه، ممنون میشم رسیدگی کنید.

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" اکانت خاطی: Haj.AdmiRaL.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WestTigeR.png

• توضیحات: من با westSideبرارد هستم و با دوتا سیستم پلی میدیم من تا BuyLevelمی کنم هم من هم براردم 5روز بن شدیم برای سوع استفاده از مای رفرال بعد فهمیدم 6 7 روز بن شدم لطف کنید زود تر آن بن شیم ممکنه خونمون بپره :D

ویرایش شده توسط WestTiger
لینک به دیدگاه

AmirKhan.png

سلام...خسته نباشید

من دیروز ساعتای 8 داشتم با دوستم تو سرور حرف میزدم یهو زد close connection و  من فک کردم مشکل از اینترنته و با چندبار relogin ناموفق

بیخیال شدم و امشب یک ساعت پیش رفتم توی سرور و زده توسط admbot بن شده اید به دلیل تبلیغ..

اما من هرچی فک میکنم نه ادرسی دادم نه سایتی... ممکنه کلمه ای گفته باشم که مشکل داشته باشه؟ لطفا پیگیری کنید ممنون.

ویرایش شده توسط AmirKhan
اشتباه وارد کردن عکس کاربری

? Everybody is like Moon

They have a darkness part that

never show to anybody

AmirHosein.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_SHN_%5D.png

• توضیحات:سلام.من امروز به دلیل توهین ب سرور به مدت 30روز بن شدم. قبول ب گردن میگیرم که توهین کردم ولی توهین جدی نبود به شوخی به دوستم گفتم دیگه نمیخوام سود کنم یه چیز ب شوخی و خنده گفتم ک جدی شودو بن شدم حالا درخواست دارم اگه میشه منو انبن کنین. 

ممنون دمتون گرم3>

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Aliz..png
• توضیحات: سلام خدمت تمامی ادمین های محترم ArSaCiA

با توجه به محرومیت 7ماهه بنده و ادمین هایی که در بنلاگ من هستند دیگر عضو تیم ادمینی این مجموعه نیستند و اینکه خودِ بنده هم احساس پشیمانی از کار هایم دارم و تقاضا دارم که بنده را از محرومیت دربیاورید. باتشکر.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HiDDeN.KiLLeR.png

• توضیحات: با سلام خدمت شما ادمین های محترم.

اکانت بنده به دلیل خرید و فروش تالیق شده می باشد. بنده اکانت را به یکی از دوستان داده بودم بازی کنند. می گفتند همچین کاری نکردم. میتوانید ایپی را چک کنید که با ایپی من آن موقع اکانت من داخل سرور نبوده است. من به مدت ۲ سال است که در این سرور مشغول بازی هستم و مرتکب همچین اشتباهی نمی شوم. بنده درخواست عفو و رفع محرومیت را دارم.

با تشکر فراوان.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PARTAB.png

• توضیحات:

با سلام, چند نفر با من لج بودن Pw اکانت منو از (Manager) قبلی گرفتن  

خودشونم می گفتند می گیریم   بعد اکانت من به دلیل خریدو فروش توسط ادمین Scry که یکی از اونا بود

بن شد. من هیچ خریدو فروشی نکردم   حتی Playeri که داشت خریدو فروش می کرد به نام MR.KHANDE خدمت ادمین و منیجر Nina گفتم که بنش دادن

و از شما می خوام که هم به علت سال جدید و عید قربان   منو آن بن کنین من هیچ خریدو فروشی نکردم 

پلیر زیادیم تو این سرور آوردم 

لینک به دیدگاه

blackaxe82.png

سلام.اکانتم خیلی وقته که تعلیق شده فقط بدلیل یک شوخی کوچک که در مورد این بود که اگه یه اینفرنوس بهت بدن چیکار میکنی منم گفتم میفروشم به تومن بعد چند روز دیدم تعلیق شدم. آیا با یک شوخی آدم باید تعلیق بشه؟؟؟؟؟؟؟ قبول دارم نباید این شوخی رو میکردم اما شما یه لطفی بکنین منو از تعلیق در بیارین . ممنون میشم:$:$^_^

ο Όμηρος

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_Frick.png

• توضیحات: سلام من امروز به اشتباه بن شدم . من امروز به کسری دوستم گفتم بیا تی اس ولی ادمین فرهان من رو بن داد . مدرک میخوام که دلیل چیه؟ من به کسری گفتم : biya ts r  l 

و r  l  یه رمزه و من نیت بدی نداشتم . لطفا رسیدگی بشه .

?TiTawN.png?Mr_Frick.png

با هرکی مثل خودش!!! ?

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Jason..png

• توضیحات: حدودا 4 ماهِ پیش بنده یه مد Weapons HD برای جذاب تر شدن گیم پلی نصب کردم ولی متاسفانه خبر نداشتم قراره باعث بن شدنم بشه، وقتی که داشتم از House خارج میشدم وقتی دکمه F رو زدم تا از House خارج بشه این مد به من اسلحه داد و متاسفانه Pre Ban شدم، در واقع تقصیر من نبود و من از این آپشن مد خبر نداشتم
[لینک دانلود اون مد برای مدرک هم هنوز موجود هست و در صورت نیاز ارایه میکنم]
امیدوارم توضیحاتم قانع کننده باشه و من آنبن شم
من تنها یکبار بخاطر نداشتن فیلم از Event بن شدم

ویرایش شده توسط Nattramn
اضافه کردن جزییات
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: black__knight00.png

• توضیحات: سلام من امروز به دلیل چیت بن همیشگی شدم اما به خدا هیچی نداشتم داخل بازی پشت رفیم بودم داشتیم میومدیم سمت ل س بعد افتادیم تو ای من دستور : /relog رو زدم بعد که سرور دوباره امد بالا من کرش خوردم و وقتی مودم وصل شد دیدم بن شدم به دلیل چیت حتی روحمم از چیت خبر نداره حتی به قران یک دونه چیت هم تو کامپیوترم ندارم لطفا چک کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XmerlinX.png

• توضیحات:

با سلام

اقا علی خسته نباشید

من یه چیز رو توضیح میدم بعدش یک اسکرین شات میدم تا کامل ببینید:

قضیه اینه که من تو سرور تیم اسپیک شما رنک ممبری نداشتم و همینطور پلیری دیگه به نام دارا

باهاش تازه دوست شدم بهش گفتم تی اس داری؟ گفت اره گفتم تو تی اس لایف فور گیم رنک داری که چنل بزنیم حرف بزنیم...

گفت نه 

گفتم آی پی تی اس بده 

اونم حالا ادرس یه جایی رو داد به این صورت

arsacia.ir

مثلا این ادرس سرور دیگر به غیر از سرور شما بود.بعدش دیدم چتا پاک شد..دوستمو به دلیل تبلیغ بن کردن...حالا دوستم امروز رفت گلد خرید انبن کرد خودشو

اما حالا من چی شدم...

من وقتی رفتم به ادمین فرهان که دوستمو بن کرده بود زنگ زدم و طبق اسکرین زیر این قضیه پیش اومد:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

photo_2017_03_20_19_25_10.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

photo_2017_03_20_19_24_59.jpg

و اگر تو ذهنتون گفتید نباید میگفتم اینو بگم که ادمین ازم سوال کرد نه یه شخص معمولی...

و اینکه این یعنی چی طرف ادمینه میگه آدرسه کجارو داد؟تا جوابشو دادی بن میده...

خوب شما جای من...منی که 24 ساعت تو سرور شمام حتی اگه بری تاریخ عضویتمو ببینی زمانیه که سرور درست شده بود و 40تا پلیر بیشتر نبود بودم ولی بعدش بای دادم

حالا که برگشتم این شد...و همین طور مگه خرم که با لول اکانتم که بالاست بیام تبلیغ کنم؟؟که با یه بن کل ساعتایی که پلی دادم بپره؟؟؟

من برا عید میخوام پلی بدم نمیتونم 20 روز صبر کنم این انصاف نیست..حداقل چون سال جدید شده و عیده اکانتو آنبن کنید و اگه میشه از سابقه پاک کنید...ممنون

ویرایش شده توسط MeRliN
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  rramtinn.png

• توضیحات: سلام من به اشتباه بن شدم ، من برای کامیکازی می بایست 420 دقیقه  AJail می شدم اما برای همیشه بن شدم، اگر امکانش هست من را unban کنید. ممنون

qpfq_screenshot_(243).png

لینک به دیدگاه

سلام. لطفا پیگیری کنید .
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .Aliz..png
• توضیحات: با توجه به اینکه ادمین Nina دیگر در تیم مدیریت نیستند، و بنده از کار های خود احساس پشیمانی دارم درخواست آنبن را دارم. با تشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• توضیحات: سلام بنده نمیونم چرا پستام پاک میشن این 3ومین پستیه که میزارم  بنده میخواستم از فکشن بیام بیرون 2هفته هم حقوق ندادم دوستم مثل من همین کار کرده بود fp60 شد راحت شد اومد بیرون من این کارو کردم وانتد کلر کردم بن شدم   نمیدونم چرا   حالا شما میگین که این دلیل بر انبن شدن شما نیست که دارید امتیاز میخرید ولی بخدا این اولین پست ان بن میزارم که انبن کنم خودمرو 

بار اولم هست لطفا بزرگ مردی کنید خوشی مارو بهم نزنید همین 1خوشی انلاین داریم           ممنون میشم لطفا منو ببخشید بزرگ مردی کنید انبن کنید

لینک به دیدگاه

https://agsa.arsacia.ir/players/general/AminTzz1

توضیحات:من یه اکانت به اسم@min.TzZ دارم ولی بنا ب دلایلی نتونستم پلی بدم.

چن وقت پیش که وارد سرور شدم دیدم که بدلیل weapon hack بن شدم من مدارکی دارم که باید تا الان آنبن میشدم (طبق مقررات بازی) ولی مسئولین هیچ رسیدگی ای نمیکنن.

لطفا رسیدگی شود!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AminTzz1.png

اسم داخل بازی:AminTzz1 • توضیحات:ادمین عزیز منو به مدت 20 روز بن دادن دلیلشم اینه که تبلیغات میکردم. ولی هیچ تبلیغی درکار نبوده ما یه سرور دیگه زدیم و کانالش تو تلگرامه.داخل این کانال تبلیغات میکردیم نه تو بازی پی ویه دیگران.

ویرایش شده توسط AminTzz
اسم داخل بازی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...