رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mamadch.png

• توضیحات: سلام من امروز توسط ادمین nightstar بن شدم به دلیل فیلم نداشتن من چیت ندارم اصلا بهش میگم check pc کن میگه اونو میکنم تو فیلم داری ایشون وقتی گفتن که من زده بودم طرف رو و بعد امدن گفتن فیلم الزامیست بخدا من چیت ندارم 1 ماهی هست پاک کردم از پی سی لطفا انبن کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 6/8/2018 در 14:09، Matthew گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• توضیحات: بنده فقط به دلیل اطلاع نداشتن اینکه در سیستمم از قبل چیت وجود داره و به ادمین مورد نظر در Check PC توضیح دادم محروم شدم. دلیل چک سیستم بخاطر Boss بود و مدارک boss رو در لینک زیر هستش، لطفا آنبن کنید.

http://s8.picofile.com/file/8328626026/Boss.zip.html

Jacob.png

Amortina.png

اکانت اصلیم آنبن کردم، حاضرم 2k دیگه گلد بخرم ولی جفت اکانت آنبن کنید لطفا

چون استفاده نکردم گناهم این بوده که یادم رفته حذف کنم

Matthew.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"از طریق کنترل پنل:ashk.danger1200.png

سلام ببخشید اکانت من بند شده و دلیل بند شدن را استفاده از چیت زده ولی من از چیت استفاده نکردم خواهشا کمک کنید.من در مسابقه لست کار استندینگ بودم که دیدم ماشینا راه میرن ولی ادما در افکی هستند.من پنجره بازی رو به پایین کامپیوتر اوردم و رفتم پینگمو در ورودی یا همون برنامه سمپ چک کنم و دوباره به داخل بازی رفتم و از بازی اقتادم بیرون و توشت سرور اتصال شمارو بسته است من بازی رو بستم و دوباره وارد بازی شدم که گفت به دلیل استفاده از چیت به مدت یک ماه بند شده ام خواهشا کمک کنید من از چیت استفاده نکردم خواهشا بررسی کنید.

ویرایش

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pooryakozemi.png

• توضیحات: سلام. من چند روز پیش به دلیل چیت از ادمین Roozbeh[mc] بن شدم! ایشون اومدن بنده رو چک پی سی کردن و حتی زحمت ندادن برن چیتی جستجو کنند و مستقیما بنده رو به دلیل داشتن Cheat engine که یک نرم افزار هک پول برای بازی افلاین هست بن دادن.
نکته: این نرم افزار تو بازی های انلاین به هیچ وجه کار نمی کند و فقط در بازی های آفلاین هست لطفا اگه می شه پیگیری کنید.‬‎

DifferentBoy.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  jonsnow.png

• توضیحات: چرا من باید ان بن بشم؟ 1- من خرید و فروش نکردم خود منیجرم میدونه 2- تابستون شده 3- 53 روز از زمان بن گزشته 4- اکانت مولتیه  5- هیچکس واس  انبنی یه مولتی 200 تومن نمیده

لینک به دیدگاه

در در 12/5/2016 در 03:28، Ali گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلFestival.png

توضیحات:سلام خسته نباشید میگم به همه کارکنان.

بنده نظم سرور را بهم نزدم!

من از اقلیت FBI که کیک شدم Civilianبودم.

p/من باز بود که نمی دونستم که هر چی تو p/ بزنم بازم میاد!

بعد امتحان کردم و سه چهار قسمت های  p/ زدم دیدم به من نمیاد بعدم p/ را قطع کردم.

بعد ادمین گفت که تو d/ اسپم کردی Backup منم نمی دونستم که Civilian کار کنه!

بعد که این کار رو کردم منیجر سرور آقای Shayan منو به دلیل خراب کردن نظم سرور بن کردن 30روز!

اشتیباه کردم!

از شما درخواست آنبن دارم.

FesTival.png 

به‍‌ش‍‌تی ک‍‌ه ش‍‌م‍‌ا خ‍‌وب‍‌اش ب‍‌اش‍‌ی‍‌ن!ج‍‌ه‍‌ن‍‌م‍‌ش‍‌و م‍‌ی‍‌پ‍‌رس‍‌ت‍‌م...! ️

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28FireFox%29.png

• توضیحات:با سلام. 
ببخشید اکانت من را منیجر سابق اقای @Danial به دلیل مشکلات شخصی به دلیل خرید و فروش تعلیق کردند در صورتی که هیچ گونه خرید و فروشی صورت نگرفته بود و فقط و فقط به دلایل مشکلات شخصی ای که با من و اقای روزبه داشتند اکانتامونو تعلیق دادند و صاحب اکانت ها شدند. ( ایمیل من دیگه روی اکانتم نیست ) ( اکانت روزبه هم بهش برگشت داده شده)
من بهشون پیام دادم که اکانتمو پس بده ایشون گفتند که علی @Ali تمامی اکانتایی که به ایشون دادن رو ایمیلشو تغییر دادند همچنین رمز مربوطه رو. 

لطفا اکانت من رو برگردونید.
با سپاس

ویرایش شده توسط MissHadis
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mht.png

• توضیحات: سلام من فقط میخوام بدونم کی چیت زدم چون قبلش یه duel دادم بعد بن شدم اگه اونجا بوده من فیلم دارم.

اینم لینک فیلم :  http://s9.picofile.com/file/8329810168/Gta_sa.mp4.html

.R. I. P

لینک به دیدگاه

@FarNaMKilleR اکانت مربوطه مشمول تغییر ایمیل قرار گرفته و در تصاحب شما نیست!

@Matthew جهت بررسی محرومیت خود در بخش گزارش ادمین ها اقدام به شکایت نمایید.

@mamadch شما رفع محرومیت شدید.

@ashkdanger شما رفع محرومیت شدید.

@ariya0as محرومیت شما صحیح بوده!

@DEANAMBROSE77 پاسخ لازمه به شما قبلا داده شده!

@FesTival شما اقدام به خرید رفع محرومیت نمودید!

@MissHadis عمل مربوطه صحیح بوده و امکان بازیابی حساب کاربری شما نیست!

@MHT جهت بررسی محرومیت خود در بخش گزارش ادمین ها اقدام به شکایت نمایید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AMIR.ERFAN..png

• توضیحات: با سلام من رو به دلیل فیلم نداشتن بعد از event بن کردن والا هنوز نمی دونم که چطور باید فیلم بگیرم کسی ام بهم نمی گه بعد از اینکه event duel رو بردم ادمین گفت فیلم داری منم گوفتم یادم رفت بگیرم ولی در اصل اصلا بلد نیستم فیلم بگیرم اگر میشه منو ببخشید و یکی ام بهم یاد به فیلم بگیرم :(

ArthurShelby.png

DopeMan.png

Original Gangsters

[OG]

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaRkeR.png

• توضیحات: سلام دوست عزیز من یه ماشین مواعضه کردم بعد یارو رفته  همون ماشینه منو با یه ماشین دیگه مواعضه کرده بعد زنگ میزنه میکه تی دی بالا میگی ن؟ الان میرم فروم شکایت.لطفا اگه میشه آن بن کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری:

Amin202.png

توضیحات :

با سلام و ادب

اکانت بنده دیروز بعلت فیلم نداشتن از ایونت LCS مسدود شدم.

خب من نمیدونستم که باید از ایونت lcs هم فیلم بگیرم چون اصلا فکر نمیکردم که چیت واسه ی این ایونت وجود داره و علاوه بر این بنده برنده نشدم.و بعلت اعتراضی که از برگزار کننده داشتم ادمین محترم  prestige گزارش من رو باز کردن و گفتن فیلم ایونت داری؟

منم که از این قانون اطلاع کامل نداشتم گفتم نه!بعدشم بن شدم .

با توجه به این که از قانون اطلاع کامل نداشتم ، بازیکن جدید هستم و بار اول من در این اشتباهات بوده از کادر مدیریت محترم درخواست رفع مسدودیت دارم.... ‌.

افزون بر همه ی این متن اگر گمان می کنید من چیت یا هر چیز غیر مجازی داشتم ، میتونید از ادمین  roozbeh mc بپرسید چون ایشون همین دیروز بنده رو CheckPC کردن .

امیوارم ورخواستم مورد قبول شما واقع گردیده باشد  " با تشکر " .

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   PrOMiLaD.png

.SKiLLED.png

توضیحات: سلام و خسته نباشید. 

ببخشید الان خیلی وقت هست که من بن ام و میخواستم بگم اگر جای بخشش هست ببخشید و انبن کنید  و میخواستم بگم من هنوزم میگم من کاری نکردم

و اگر جا داره ببخشید و انبن کنید.

ممنون از تیم مدیریت ارساکیا گیم .

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

GolDeNFire.png

• توضیحات: باسلام فکر می کنم خیلی وقته از بنم گذشته و من مدت محدودی بن شدم (Banyet) لطفا آنبن کنید با تشکر

ویرایش شده توسط GolDeNFire
ویرایش
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi_yaghi.png

• توضیحات: آخرین تاریخ آنلاین بودن من 2018/02/23 بوده اما در تاریخ 2018/04/08 بدلیل تبلیغ و خرید و فروش با پول واقعی برای همیشه بن شدم . اگر قراره شخصی ادمین باشه باید صلاحیت داشته باشه و اگر صلاحیت داشته باشه پس چرا به وظایفی که داره بی توجهی و سهل انگاری میکنه ؟! لطفا در انتخاب ادمین دقت بیشتری کنید .

لینک به دیدگاه

%24.MAHDI.%24.png

سلام من نزدیک سه،چهار ماهه که اکانتم بن شده و مدت زیادی از بن شدنم میگذره و تو این مدت اصلا دیگه وارد سرور نشدم  خودم میدونم چه اشتباهی کردم لطفا منو ببخشید و آنبنم کنید. تابستونم خراب میشه دیگه نمیتونم بیام سرور.

باتشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shayan8oe2.png

• توضیحات: سلام من یه اشتباه کردم و چیت زدم اون چیت هم چیت بدی نبود فقط موتور spawn میکرد من قسم میخورم که خبر نداشتم از این قانون که چیت spawn هم غیر مجاز هست لطفا اکانت من رو unban کنید من واقعا سرور رو دوست دارم و نمیخوام ایطوری ترکش کنم قسم میخورم بار آخرم بود لطفا حرفم رو قبول کنید التماس میکنم من رو unban کنید یه اشتباه کردم ولی قول میدم دیگه تکرار نشه

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RepSoL.png

• توضیحات: باسلام به همه کارکنان Team ArSaCiA 

بند 5 ماه پیش به دلایلی بن شدم و دیگه نیومدم Play بدم,  و دیگه امید وارم تکرار نشه 

اگه میتوانید Unban بدید ممنون میشم دیگه تکرار نمشه.

یا حق و سپاس از شما!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sinishga.png

• توضیحات: با عرض سلام! بنده به علت bad ad بن شدم که تو Ad برای اینکه ارزونی material رو تبلیغ کنم و به نوعی جلب توجه کنه از تشبیه اش به قیمت یک میوه استفاده کردم که انصافا اگاهی نداشتم که غیر مجاز است یا بد ایدی محسوب میشه درخواست داشتم که بنده را عفو کرده و دیگر تکرار نمیشود یا حداقل تایم بن رو کم کنید چرا که طاقت دوری در بنده نیس! با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای تیم ArSaCiA

@Ali

ویرایش شده توسط Sinishga
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Nima00Edit.png 

• توضیحات:

با سلام

بنده به دلیل چیت در اونت بن شدم

و خودم هم قبول دارم که چیت زدم.

ولی میخوام یه فرصت دیگه بهم بدید 

ازتون خواهش میکنم

حداقل اگه میشه براییک ساعت آنبن کنید که من بتونم اموالم رو انتقال بدم:(

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  PoSeTiVe.png

• توضیحات: چرا من باید ان بن بشم؟ این اکانت هیچ گونه کلاه برداری نکرده است و من با این اکانت یه خونه خریدم بعد این خونه رو دزدیده بودن اومدن به من فروختن و بعد ادمین هر دو اکانتو زده بن داده هم اکانت یارو هم اکانت من, لطفا اگه امکانش هست آنبن کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abd_4_ever_2.png

• توضیحات: بنده صاحب اکانتی که در بالا درج شده است هستم

این اکانت در حدود 5 ماه پیش توسط ادمین سوپر وایسر قبلی یعنی amir برای همیشه و به دلیل تعلیق-خرید و فروش بن شده است

شخصی که من را گذارش کرده بود به تلگرام بنده امد ( در بازی گفت که بیا تلگرام یک پینشهاد خوب برات دارم) و از من تقاضای فروش پول بازی کرد .

و من را تهت فشار میزاشت. به من گفت چند تومان میدی ؟ منم چون اصلا در فکر خرید و فروش نبودم و قصد این کار را نداشتم یک قیمتی همینطوری گفتم

من اصلا قصد خرید و فروش نداشتم و حتی این کار را هم انجام ندادم . فقط وقتی که من  را تهت فشار گذاشت یک قیمتی همینجوری گفتم میتونید خودتون چک کنید که من اصلا پا را فراتر نگذاشتم و پیگیر خرید و فروش نشدم

لذا از شما خواهشمندم به دلیل سپری شدن مدت طولانی از بن بودن اکانت من . و پیگیر نشدن به خرید و فروش ( فقط وقتی مرا تهت فشار گذاشت قیمتی را گفتم) و نداشتن حتی 1 اخطار در پروفایل کاربری و تمیز بودن سابقه ام و غفلتم این دفعه مرا ببخشید و مرا رفع مسدودیت بکنید. دیگر تکرار نمیشود

با تشکر فراوان از مدیریت محترم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
amir.f.j.png
• توضیحات:من چند روزی انلاین نشده بودم بعد یدفه دیدم که بن شدم اصلا دلیلشو نمیدونم  میدونم که کاری نکردم و الکی بن شدم

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaX_PiN.png

• توضیحات: سلام بنده در تیم اسپیک نشسته بودم که فردی به نام قریبه به بنده ای پی تی اس پوک کرد و گفت بیا این جا و کارت داره mania و بنده ای پی تی اس کپی پیست کردم و کانت دادم و منتظر ماندم و بعدش بنده در towls بودم که یک نفر درخواست مکانیک کرد و بنده از قبل acc کپی کرده بودم اما قافل از این که ای پی تی اس اخرین بار کپی کرده بودم و بنده با عجله پیست کردم و ای دی کسی که مکانیک خواسته بوده زدم و اینتر کردم که متوجه شدم ای پی کپی کردم و بنده هیچ قصد تبلیغ نداشتم و هیچ فردی در ان جا وجود نداشت خودم هم از کرده هم پشمونم درخواست ان بن دارم  چون از فکشنم که دیشب رفتم کیک میشم fp80 

ویرایش شده توسط MaXiNuS021
ucp not find bod
لینک به دیدگاه

@AmiRErfaN شما موظف به گرفتن فیلم در ایونت هستید، محرومیت شما صحیح بوده.

@Roozbeh85 جهت بررسی محرومیت خود در بخش گزارش ادمین ها اقدام به شکایت نمایید.

@aMin202 شما موظف به گرفتن فیلم در ایونت هستید، محرومیت شما صحیح بوده.

@miladp شما اقدام به خرید و فروش به پول واقعی کردید و بخششی در کار نیست!

@GolDeNFire درخواست شما برسی میشود.

@mahdiyaghi شما اقدام به خرید و فروش به پول واقعی کردید و بخششی در کار نیست!

@MAHDIraei شما رفع محرومیت شدید.

@ArMaN1398 بخششی در عملی که انجام دادید نیست!

@Sinishga شما 3 عدد Warn گرفتید و محروم شدید.

@Nima00edit درخواست شما رد شد.

@frankly  شما اقدام به خرید و فروش به پول واقعی کردید و بخششی در کار نیست!

@amirfjj درخواست آنبن شما رد شد.

@MaXiNuS021 درخواست شما قبول شد، بزودی رفع محرومیت میشوید.

Arian.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...