رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Scofield.png

• توضیحات: بنده به دلیل نداشتن فیلم از ایونت بن شدم ، تاجاییکه من میدونستم قانون فیلم برداری برداشته شده بود،فکر نمیکردم دوباره این قانون بیاد، اگه میدونستم حتما فیلم میگرفتم، اون ایونتم که نه برنده شدم نه کسی شکایتی کرد برعلیه من ، لطفا انبن کنید 1 هفته واقعا خیلی عقب میفتم

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ARASH222.png

• توضیحات:  با سلام.من 5 روز قبل به علت سو استفاده از باگ های سرور 30 روز محروم شدم.اما ماجرا از این قرار بود که من حتی نمیدونستم که اکانت من همچین باگی داره و یک روز ماشین من ترکید ولی بیمه اون کم نشد از اونجا بود که من به علت اینکه ادمین های گرامی فکر بد نکنند و من رو دچار محرومیت نکنند سریعا به helpme/ مراجعه کردم.از این رو من ماجرا رو واسه اون شخص شرح دادم.اون شخص حضوری آمد و سوار ماشین من شد و بهم گفت بترکونمش{به خنده} منم چون میدونستم که بیمه کم نمیشه بهشون گفتم اگر میخواین تست کنید بترکونیدش.اون شخص گفتش نه نمیخواد.بعد بهم گفت:((ملت این چیزارو نمیگن و گزارش نمیدن.))منم چون دیدم این فرد این حرفو میزنه{خب من با ایشون ارتباط برقرار کردم که راهنماییم کنه.}منم گفتم خب هرچی شما بگید.خب شما هم گزارش نکن. بعد گفت باشه و رفت. گذشت و گذشت تا حدود یک ساعت بعد که من  در حالی که مشغول بازی بودم ادمین های گرامی مسدود کردن. ادمین های گرامی و یا لیدر محترم من کار خطایی انجام ندادم لطفا فرد های قابل اعتمادی که راهنمایی های درست رو میدند رو وارد این مجموعه کنید.درست نیست که این سرور به این خوبی و بی نظیر  رو بدست همچین فرد هایی بسپرید که موجب محرومیت من و امثال من میشوند. ممنونم که وقتتونو برای من گذاشتید.اگر امکانش هم هست لطفا اکانت من رو از محرومیت در بیاورید حالا هر چه نظر شما است .ممنون              

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۹/۱۵ در 14:58، Ali گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلaria.ghadiri.png

توضیحات: با سلام من رو پوریا بن کرد الان میخوام مدارک رو ببینم احساس میکنم اشتباهی بن کردین

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlBerT.png

Mr.AlBeRT.png

• توضیحات: سلام من میدونم چیکار کردم بن بجا بوده متوجه هستم اما از کارم بشیمونم قول میدم دیگه این کارو نکن نادانیه جوانی بود

خیلی وقته از بن میگذره دیگه تکرار نمیشه

لطفا آنبن کنین همه حق امتحان کردن شانس دوم خودشون رو دارن شما هم ببخشید دیگه تکرار نمیشه

خیلی وفته گذشته دیگه این کارو نمیکنم

لینک به دیدگاه

_stalker.png

توضیحات : سلام من اکانت جدید ساختم به _stalker_این مدل اکانت قبلی بوده منو ادمین مربوطه بن داده میگه مشکل داره قوانین من نخونده تو رو خدا من نمی دونستم بخدا قصم خبر نداشتم تکرار نمیشه دیگه نمی تونم اکانت دیگه بیارم بالا جون هر کی دوست دارید اکانتم رو از محرومیت دربیارید.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  jonsnow.png

• توضیحات: درخواست :  خیلی وقته از تایم بنم گزشته همونطور ک در جریان هستید کسی وارد اکانت من شده بوده و اینکه کلا من فقط به این دلیل اکانتام بن شده و قبلا ب هیچ دلیلی بن نشدم  یک بن هم هست برا یکی از مولتیام ک اشتباه بوده و قبل شکایت کردنم ادمین دیموت شده

ویرایش شده توسط DEANAMBROSE77
لینک به دیدگاه

@miladp محرومیت اعلامی بر روی حساب کاربری شما بوده و نه بر روی شخص خود شما، متاسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد.

پ.ن: در صورتی که از سایر افراد مدارکی دارید لطفا ارائه بدید و جو را با حرف های بی سند متشنج نفرمایید.

@scofield شما به هر حال موظف به خواندن قوانین کلی سرور هستید، این قانون بیش از 2 ماه هست که وضع شده و متاسفانه ما نمیتوانیم پاسخگوی سهل انگاری و عدم شناخت صحیح شما از قوانین باشیم.

@samangholizadeh شما به دلیل Cheats محروم شدید و نه سوء استفاده از باگ! لطفا در درخواست خود صادق باشید.

@Aria2992 در صورتی که احساس میکنید فرد شما را به اشتباه محروم کرده باید در بخش گزارش ادمین‌ها شکایت کنید و نه در اینجا!

@AlBeRT به وضعیت شما جداگانه و به صورت شخصی رسیدگی خواهد شد.

@yaqoobkolehabadi شما هنگام ثبت نام و ورود به سرور قوانین را میپذیرید، متاسفانه ما نمیتوانیم پاسخگوی سهل انگاری و عدم شناخت صحیح شما از قوانین باشیم.

@DEANAMBROSE77 درخواست های شما متعدداً رد خواهد شد، دوست عزیز ما قبلاً به شما گفتیم محرومیت شما صحیح بوده و تنها راه رفع محرومیت شما خریداری پکیج رفع تعلیق حساب کاربری می باشد. لطفا از درخواست‌های بیهوده بپرهیزید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  PrOMiLaD.png

.SKiLLED.png

• توضیحات :  با سلام من اکانتم دست خودم بوده و هیچ نوع خرید و فروشی نکردم و حتی اقدام هم برای خرید و فروش نکردم موقعی یکی از لیدر هاتون میاد توی تیم اسپیک میگه : هه کشیدم زیرت  . بعد چه انتضاری میشه داشت.

من درخواست رفع محرومیت دارم ممنون.

ویرایش شده توسط miladp
لینک به دیدگاه

@miladp پاسخ شما رو در پست قبل دادم عزیز، مدارک کامل بوده و درخواست شما رد میشه! (اون مبحثی هم که مطرح کردید دقیقا منظورتون از انتظار* چی هست؟ ما کاری به افراد نداریم مدارک در صورت کامل بودن مشمول مجازات قرار میگیرن)

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PrOMiLaD.png

.SKiLLED.png

توضیحات :  سلام من که خودم اکانت دستم بوده نمیدونم که خرید و فروش کردم ولی یکی که مدرک تقلبی میسازه میده به شما اون میشه سند؟ من یک بار اکانتمو دزدیدن دوباره اکانت ساختم لول 43 کردم بعد یه اکانت تعلیق دادم PaintBall پرید بعد هم میخواستم بیام STAFF که یک دفعه من کاری نکردم میام تعلیق میشم گفتم من قسم میخورم

نه خرید و فروش کردم نه اقدام به خرید و فروش کردم

من درخواست رفع محرومیت دارم و لطفا سریع تر اقدام شود ممنون

ویرایش شده توسط miladp
لینک به دیدگاه

@miladp مدارک خرید و فروش قبل از انجام مجازات به شدت بررسی می شوند و ما از صحت آنها آگاه هستیم!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BB%5Dad%5BB%5Doy.png

• توضیحات: سلام و خسته نباشید.

از بن شدن من مدت خیلی زیادی هست که میگذره و همینطور از کارم بسیار پشیمونم و میدونم چه اشتباه بزرگی کردم و چقدر به ضرر سرور تموم شده. 

با این که تعلیق شدم باز هم با دوستام داخل سرور بازی می کنیم و از بازیکنین فعال این مجموعه هستیم.

امیدوارم که از اشتباه من گذشت کنین

ممنون و تمام.

:) Finally, they will all go one day 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  PrOMiLaD.png
.SKiLLED.png

توضیحات: سلام و خسته نباشید. 

ببینید من واقعا نمیدونم چکار کردم ولی اگر شما میگید خرید و فروش‌کردم من قبول دارم. بعد ببخشید که در پست های قبلی یکم تند صحبت کردم  

بعد من الان از کار خودم خیلی خیلی پشیمونم و الانم با این که بنم اکانت جدید زدم من یکی‌ از پلیر های انلاین ۲۴ ساعته شما هستم و الان من واقعا خیلی پشیمونم و درخواست انبن دارم و اگر میشه شما ببخشید و انبن کنید 

من کل زندگیم شده ارساکیا از صبح تا شب دارم بازی میکنم و تازه درخواست ورود به تیم مدیریت رو هم داشتم  خواهشا انبن کنید .

ممنون از تیم مدیریت ارساکیا گیم .

ویرایش شده توسط miladp
لینک به دیدگاه

_Swlyy_.png

سلام 
من چند دقیقه پیش به علت چیت از سرور محروم شدم 
ادمین ها با این تصور که من چیت تلپورت دارم من رو از سرور Ban کردند 
اما اگر شما با ماشین به جایگاه Cnn برید و داخل ماشین اقدام به /ad دادن بکنید میبینید که به مکانی در یکی از روستا های Ls تلپورت میشید 
لطفا رسیدگی کنید ممنون .

ویرایش شده توسط Salar
اشتباه وارد کردن عکس کوچک شده از اطلاعات کاربری
لینک به دیدگاه

@Cjey @miladp متاسفانه امکان رفع محرومیت شما بر طبق زمان و یا بخشش وجود ندارد، از مراتب اعلام شده اقدام به رفع تعلیقی حساب کاربری خود نمایید.

@Salar مدرکی از ادعاهای خود دارید؟!

لینک به دیدگاه

@Shayan 
بله :
http://s9.picofile.com/file/8327539850/avc_gta_sa_2018_05_26_21_15_19_11.mp4.html
من بعد از Ban شدنم با یک اکانت جدید وارد سرور شدم تا این به  اصطلاح باگ رو نشون بدم و بگم که من هیچگونه چیتی ندارم.
مجبور شدم فیلم رو کم حجم کنم . برای افت کیفیت معذرت میخوام 

لینک به دیدگاه

عکس سایر کوچک از اطلاعت کاربری از طریق کنترل پنل :  %5B%5B%5Balirezammm%5D%5D%5D.png
توضیحات :  سلام و درود بر مدیر شایان
 قبول دارم کار اشتباهی کردم  خیلی از کارم پشیمونم
ترو خدا یه برست بهم بدید لطفا خیلی ضحمت براش کشیدم   شب تا ضبح بازی کردم لول  رو رسوندم به 12 این همه کار کردم پول در آوردم  به هزاران ضحمت skill materails رو به 3 بردم خیلی اصابم خورد میشه وقتی ببینم این همه رو از دست دادم    لطفا یک فرست دیگه بهم بدید خواهش میکنم  قسم میخورم دیگه دست به این کار نزنم قسم میخورم

بخدا دیگه دست به این چیزا نمیزنم
خیلی حیفم میاد  بعد این همه ضحمت الان برای یک بچه بازی که کردم بن شده لطفا یک فرست میخوام لطفا
امید وارم بخشش بدید با تشکر            [[[Alirezammm]]]

لینک به دیدگاه

mht.png

سلام من امروز بخاطر اینکه اینترنتم بعضی وقتا خیلی سرعتش بد میشه desync شدم و admbot منو بخاطر cheats بن کرد screen shot هم دارم لطفا من رو آنبن کنین

.R. I. P

لینک به دیدگاه

@Salar شما داخل فیلم اصلا از دستور Ad/ استفاده نکردید! احتمالا یک نوع مود روی بازی خود دارید که با فشردن یکی از دکمه ها فعال میشود و شما را به آنجا تلپورت میکند!

@MHT شما رفع محرومیت شدید.

لینک به دیدگاه

@Shayan من روى بازيم مودى ندارم كه ربطى به تلپورت داشته باشه 

اگه بنظره شما همچين اتفاقى افتاده 

در قوانين ذكر شده كه استفاده از هر مود غير مجاز (كه من فكر نميكنم مود غير مجازى داشته باشم)

٣ روز ban به همراه داره 

ولى ادمين من رو ٣٠ روز ban كرد چون از نظر ايشون cheat محسوب ميشود 

فكر ميكنم واضح باشه كه من از cheat استفاده نكردم 

باز هم نظر آخر با شماست .

ممنون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MoeinHmd.png

• توضیحات: با سلام، بنده مدت 1 تا 2 ماه از سرور دور بودم به دلایلی و برگشتم که دوباره بازی کنم دیدم به دلیل cheat به مدت 20 روز بن شدم. میخواستم بگم که اولا من تا الان هیچ چیتی نزدم، ثانیا من اصلا این مدت نبودم که بخوام کاری کنم. خواستارم چک کنید و اگر میشه لطفا من رو آنبن کنید.

- بنده رو آقای [AG]Sajjad بن کردن به دلایلی نامعلوم.

لینک به دیدگاه

@Salar به دلایلی مود مربوطه به عنوان چیت محسوب می شود. همچین باگی وجود ندارد! لطفا از سالم بودن بازی خود مطمئن شوید و تا زمان رفع محرومیت صبر کنید.

@moeinhmd7899 اگر فکر میکنید ادمین مربوطه شما را به اشتباه محروم کرده باید شکایت کنید، درخواست رفع محرومیت برای این اعمال پاسخگو نیست.

@DEANAMBROSE77 درخواست شما رد شد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

GolDeNFire.png

• توضیحات: 

باسلام خدمت منیجر محترم

این اکانت برای من است و قصد من کلاه برداری یا چیز دیگری نبوده ، اولا اینکه ایمیل این اکانت به نام من بوده و از اون طریق تغییر پیدا کرده رمز ایشون پس از این نظر حق من بوده اون اکانت و حتی اون اکانت برای من بوده

نکته 2 : این اکانت که یک هفته ای هست دست شخصی افتاده ایشون  خرید و فروش کردند و مدارک هم در قسمت پیام ها یک روزی هست که فرستاده شده و لطفا رسیدگی شود

و با توجه به مدارک ارائه شده انتظار می رود شخص اشاره شده بن و اکانت بنده (GoldenFire) آنبن شود باتشکر

ویرایش شده توسط FarNaMKilleR
ارائه توضیحات کامل
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• توضیحات: بنده فقط به دلیل اطلاع نداشتن اینکه در سیستمم از قبل چیت وجود داره و به ادمین مورد نظر در Check PC توضیح دادم محروم شدم. دلیل چک سیستم بخاطر Boss بود و مدارک boss رو در لینک زیر هستش، لطفا آنبن کنید.

http://s8.picofile.com/file/8328626026/Boss.zip.html

Matthew.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...