رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sajjadzd.png

• توضیحات:سلام به جون خودم نمی دونستم اینجا تیم اسپیک داره من میخواستم اونت بزارم گفتن اپی بده به امیرم گفتم بعد من بن همیشگی داد علی اقا لطفا منا ان بن کنید همه ی ما گاهی اشتباه می

کنیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SiNaGaMeR.png

• توضیحات: 
با سلام من دوستم The_GaMeR یا بهتره بگم پاکان همکلاسیم هستش و برای اینکه براش سیستم تویز اد کنم پسورد اکانتشو داد به من و بعد من گذاشتم و اومدم بیرون بعد چند دقیقش اومد به سرور و گفت این اکانت با پول ریل به فروش میرسد که حتی در اون موقع من ایپیمم تغییر داده بودم از اکانتش اومدم بیرون که مدرک هم دارم:

1.png

2.png

که بعد میبینید که بن شد و من بن نشدم و انگاری تایم بنش اشتباه بوده و ادمین @Shayan تایم بن ایشونو که برا همیشه کرده برا منم چون سیم ایپی بودم بن شدم لطفا خواهشمندم این بن اشتباه رو از من بگیرید و من رو آن بن کنید

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amortina.png

• توضیحات: واسه ادمین شکایت کردم اما مدرک کافی نداشتم، Manager گفت دوباره درخواست بده ، همچنین مدارک ادمین رو هم چک کنید

Matthew.png

لینک به دیدگاه

@sajjadzdzazazaza شما به مدت 30 روز محروم شدید و نه همیشگی و محرومیت شما نیز صحیح بوده، جهت رفع محرومیت پکیج رفع محرومیت خریداری نمایید.

@SiNaGaMeR شما رفع محرومیت شدید.

@Matthew مدارک ادمین مربوطه بررسی شد و درخواست شما بی مورد است، لطفا تا زمان محرومیت خود صبر نمایید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hAJirAJabi_.png

• توضیحات: نمیدونم ولی میخوام بپرسم وقتی شما به دلیله لگ /relog بزنید و برید /materials get بن داره؟

به ادمینی هم که منو بن داد گفتم چرا بن شدم گفت وارن اومد منم بن دادم

بعد از 2 سال برگشتم تو سرور نمیدونستم که این کار (لگ بشی ریلوگ کنی بری مت گت بن داره)

از منیجر درخواست آنبن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_BehnaM.png

• توضیحات: سلام من ب دلیل تبلیغات بن شدم اما فقط قصد داشتم دوستمو بیارم تی اسم که باهم بازی کنیم تبلیغاتی نبوده لطفا چک کنید انبن کنید

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: The_GaMeR.png

• توضیحات: سلام من رو بدلیل خرید و فروش با پول واقعی بن کردن من اون روز با دعوای خیلی سختی داشتم واسه همین عصبانی بودم و سر گیم خالی کردم که خیلی ناراحتم من اصلا آدم اینکارا نیستم خواهش میکنم من رو آنبن بدین ممنون

لینک به دیدگاه

@hajirajabi متسفانه توضیحات ارائه شده کافی و مستند نیست.

@VinCenT تبلیغات به هر نهوی ممنوع بوده و شما می بایست از تیم اسپیک رسمی مجموعه استفاده می کردید.

@hajirajabi در صورت محرومیت بیشتر از 14 روز، محرومیت بر تمامی حساب های کاربری افراد اعمال خواهد شد.

@Pakan متسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• توضیحات: من مطمینم اشتباه بن شدم یا مدارکی ک داده شده فیک و ساختگی بوده یا برداشت اشتباهی ازش شده و من نیازی به خرید فروش هم ندارم لطفا اکانتو ان بن کنید

لینک به دیدگاه

@DEANAMBROSE77 متسفانه مدارک داده شده صحیح بوده و یا خود شما باعث آن شدید و یا در حفظ و نگه داری حساب کاربری خود سهل انگاری نموده اید. متسفانه امکان رفع تعلیق حساب کاربری شما (با توجه به تغییر نام آن نیز) وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlBerT.png

Mr.AlBeRT.png

Parmisa.png

• توضیحات: با سلام من نمیدونم حالا مدرکی هست یا نه ولی من با کسی همکاری نکردم  سوبر وایسور یکی از بهترین دوستایه منه من چزا این کارو کنم اخه؟ این همه دارایی دارم یعنی تا این حد مخم نمیکشه که این کارو کنم من سخ سالو نیم که دارم اینجا بازی می کنم چرا بخواهم زحمت حدودا 4 سال رو هدر بدم لطفا منو آنبن کنین قسم میخورم که من کاری نکردم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .FanDaK..png

• توضیحات: با سلام میدونم چیکار کردم خیلی وقته از بن گزشته درخواست انبن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  jonsnow.png

• توضیحات: درخواست ان بن دارم برا اکانت مولتیم که لول 22 هست خرید ان بنی خیلی زیاده برا یه اکانت مولتی

لینک به دیدگاه

@AlBeRT مدارک شما کامل بوده و به وسیله بنده حتی بررسی و تائید شده است. متسفانه درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@hosseinjmm شما رفع محرومیت شدید، با این حال در صورت تکرار گذشته‌های خود با جدیت بیشتری با شما برخورد خواهد شد.

@DEANAMBROSE77 متسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

در در 12/5/2016 در 14:58، Ali گفته است:

%24.MAHDI.%24.png                                                                                                                               

سلام داداش من یه اشتباهی کردم و به علت خرید و فروش بن شدم اما به خدا قسم یه بار هم چیزی نفروختم اگر میشود من را ببخشید. من از کارم پشیمونم و دیگر تکرار نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

@MAHDIraei متسفانه شما اقدام به خرید و فروش کردید و این کار چه انجام پذیرد و چه جلوی آن گرفته شود مجازات آن تعلیق حساب کاربریست و امکان رفع محرومیت وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Nima00Edit.png

• توضیحات:  بنده مگه نباید هم اکنون آنبن باشم؟

تایم بنم تمام شده است.

BanLog.PNG

و اما نوشه که بن هستم

MyAccount.PNG

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
%5BS%5DCrazy%5BL%5D.png

• توضیحات: بنده وقتی از خونه خارج میشدم بصورت عجیبی جایی که روی ادمین جمر میاد تلپورت میشم و اشتباهی برا ادمین وارن میره, لطفا آن بن کنید

لینک به دیدگاه

@sobhan3 شما توسط Admbot محروم شدید، Admbot قابلیت محرومیت آفلاین شما را نداشته و هیچ وقت اشتباه نمی کند.

@DEANAMBROSE77 متسفانه این امکان وجود ندارد.

@faham مشکل شما در حال بررسی می باشد...

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  PrOMiLaD.png

• توضیحات : با سلام بنده الکی Taligh شدم بعضی ها پارتی بازی میکنن ما هم الکی بن میشیم بنده درخواست STAFF داشتم پس چطور میتونم خریدو فروش کنم خیلی ها میفروشن کسی چیزی نمیگه چون پارتیشون کلفته من درخواست UNBAN دارم و میتونم قسم بخورم که من 1 ریال از ارساکیا نگرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...