رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس

@Scary با سلام. بله شما خرید و فروشی نکردید و دلیل بن شما تبلیغ بوده. (مدت Custom) (تصمیم مؤسس)

@KinGIDmM به ادمین مورد نظر PM داده شد تا بیان و توضیح بدن.

@amirali1300 از ادمین @infernal درخواست میشه تا توضیح بدن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، amirali1300 گفته است :

با عرض سلام اقا این ادمین منو بن کرده بود که ان بن شدم مرسی ولی میخوام پیگیر شید چون من چیت نداشتم که بزنمKQZ]infernal بن کرد

با سلام

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

http://s8.picofile.com/file/8282488842/sa_mp_517.png

شما در تاریخ 2016/12/23 بن شدید , لطفا سری بعد زودتر اقدام کنید واسه پیگیری زیرا ما مدارک را نمیتوانیم زیاد نگه داریم.

با تشکر

امضا: خشی اینفرنال

لینک به دیدگاه

با عرض سلام من به دست ادمین Infernalبن شدم به دلیل چیت .

تو مسابقه ی دوئل ادمین از من فیلم درخاست کرد و من هم گفتم باشه و رفتم تو یک سایت اپلود کردم و 20% از اپلود رفته بود من تو بازی به ادمین خبر دادم که از 100مگابایت 20مگابایت رفته گفت که 100 مگابایت دانلود نمی کنه برم فشرده کنم من رفتم زدم رو برنامه ی winrar تا فشرده بشه ولی هجمش از 100 مگابایت شود 1 مگابایت ولی فیلم بالا نمی اومد و الان من فیلمی از دوئل اولی ندارم ولی ب گیش دارم اگر ادمین infernal نمی گفت که فیلم فشرده کنم ان جوری نمی شد

http://s8.picofile.com/file/8282771826/bandicam_2017_01_17_04_22_30_125.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 1somayeh1 گفته است :

با عرض سلام من به دست ادمین Infernalبن شدم به دلیل چیت .

تو مسابقه ی دوئل ادمین از من فیلم درخاست کرد و من هم گفتم باشه و رفتم تو یک سایت اپلود کردم و 20% از اپلود رفته بود من تو بازی به ادمین خبر دادم که از 100مگابایت 20مگابایت رفته گفت که 100 مگابایت دانلود نمی کنه برم فشرده کنم من رفتم زدم رو برنامه ی winrar تا فشرده بشه ولی هجمش از 100 مگابایت شود 1 مگابایت ولی فیلم بالا نمی اومد و الان من فیلمی از دوئل اولی ندارم ولی ب گیش دارم اگر ادمین infernal نمی گفت که فیلم فشرده کنم ان جوری نمی شد

http://s8.picofile.com/file/8282771826/bandicam_2017_01_17_04_22_30_125.jpg

با سلام

من گفتم برید کم حجم کنید نه فشرده بعد هم شما به من گفتید فیلم پاک شده

ویرایش شده توسط infernal
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5BHunTer%5D_.png

• توضیحات: من سوار موتور Rent (SinaHp) شدم بعد دیدم ایشون اهنگ گزاشته بودن ! /carradio 1

من ای پی موزیک را تو قسمت چت نوشتم ! ای پی هم این بود http://208.85.241.142/

که کپی کردم میتونید خودتون تو مروگرتون ببینید ! بعد از بازی اندخته شدم بیرون بعد ادمین InfeRnal بن داد ! لطفا منو Unban کنید ممنون .

leader.png

DepraveD.png

لینک به دیدگاه

m0ein.divone.png
   سلام من یه ایدی به عنوان مولتی ساختم و رفرال خودمو دادم و نمیذونستم که مجازات داره لطف کنید انبن کنید دیگه تکرار نمیشه .

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BCarl_Johnson%5D.png

• توضیحات: سلام خسته نباشید 

ببخیشد آقای BullShark من و داداشم به اشتباه بن کرد ما تو خونه  2 تا سیستم از یک نت استفاده میکنیم آیپی یکی هستش 

لطفا رسیدگی کنید اکانت من : [Carl_Johnson] و داداشم : Sallamon 

اگر میخواین عکس از سیستممون بگیریم بفرستیم 

لینک به دیدگاه

در در 1/19/2017 در 17:16، ArashHunter گفته است :

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5BHunTer%5D_.png

• توضیحات: من سوار موتور Rent (SinaHp) شدم بعد دیدم ایشون اهنگ گزاشته بودن ! /carradio 1

من ای پی موزیک را تو قسمت چت نوشتم ! ای پی هم این بود http://208.85.241.142/

که کپی کردم میتونید خودتون تو مروگرتون ببینید ! بعد از بازی اندخته شدم بیرون بعد ادمین InfeRnal بن داد ! لطفا منو Unban کنید ممنون .

با سلام

ما که نمیدنیم ایپی کجا هس

به قول مدیر تبلیغ تبلیغه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۱۱/۲ ه‍.ش. در 22:15، infernal گفته است :

با سلام

ما که نمیدنیم ایپی کجا هس

به قول مدیر تبلیغ تبلیغه

میتونید از خود پلیر SinaHp سوال کنید عزیز !

leader.png

DepraveD.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MBMahdi.png

• توضیحات: با سلام

من توضیح خاصی نمیتونم بدم که چرا این اتفاق افتاده و من به دلیل خرید و فروش بن شدم. من مطمینم اشتباهی رخ داده من اصلا خریدو فروشی انجام ندادنم

لینک به دیدگاه

ALIREZANOSRATI.png
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام, من ی وقتی خیلی موتاد سمپ بودم و خواستم ترک کنم همه جا رفتم چیت بزنم بن بشم این کارو کردم  تا دیگه نتونم بازی کنم حالا پشیمونم میشه آنبن کنین.  ی مدتی هم ازم کلاه برداری شده بود تو ارسا کیا به همین دلیل میشه حالا  آنبن بشم؟

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PhpMyAdmiN.png

• توضیحات: 

سلام و عرض خسته نباشید.

بنده داخل EVENT LMS بودم و با استفاده از باگ به دلیل چت بن شدم.

میتونید امتحان کنید و ببین HP ماشین در حالت AFK کم نمیشود و بنده موقع زدن به پلیر با ماشین در EVENT از دکمه ESC استفاده میکردم و ادمین منو بن داد.

اگر مورد صلاح میباشد انبن کنید. ممنون

لینک به دیدگاه

• مؤسس

_[HunTer]_،

شما Unban شدید.

m0ein.divone،

لطفاً پس از اینکه Unban شدید بگید Referral رو پاک کنیم تا دیگه این اتفاق نیفته. (ما Unban نمیکنیم)

[Carl_Johnson]،

حل شد.

MBMahdi،

کسی گزارش شما رو داده و گزارش اش کاملاً درست بوده.

ALIREZANOSRATI،

خیر عزیز، امکان Unban نیست.

PHPMyAdmin، مگه ادمین به شما مدرک هم نداد؟

لینک به دیدگاه

• مؤسس

MBMahdi،

خیر عزیز! نمیشه.

فکر کنید شما به ما یک گزارش دادید که یکی خرید و فروش میکنه و دوست ندارید که طرفتون بفهمه که شما مدرک دادید! خودتون رو بذارید جای ما.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:mamadghodghodi.png 

• توضیحات:سلام من شب خوابیدم صب بیدار شدم دیدم بنم زده (abuse bug (carpark من کاری نکردم الکی ۳ روز بن لطفا انبن کنین ۳ روز نمیتونم بخاطری که الکی بن شدم 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TonDarPa.png

توضیحات:من تو event paintballبودم بعد وسطه بازی afk شدم وقتی اومدم دیدم ادمین داره میگه از بازی فیلم داری گفتم نه و بدلیل چیت بن داد درصورتی که من اصلا چیت نداشتم و بن بی مورد بوده

sa_mp_020.png

sa_mp_021.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ه‍.ش. در 16:31، TonDarPa گفته است :

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TonDarPa.png

توضیحات:من تو event paintballبودم بعد وسطه بازی afk شدم وقتی اومدم دیدم ادمین داره میگه از بازی فیلم داری گفتم نه و بدلیل چیت بن داد درصورتی که من اصلا چیت نداشتم و بن بی مورد بوده

sa_mp_020.png

sa_mp_021.png

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali5000.png

• توضیحات:با سلام وخسته نباشید من خریدوفروش نکردم و اکنت رو هک کردن و به کسی پیام دادان که اکنت میخاید با پول واقعای.... | اگه میشه اکنت انبن کنید و دیگر تکرار نمیشود                                                                               ""با تشکر:xاز Ali5000

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeHi.Pro.png

• توضیحات:من به دلیل سو استفاده از باگ materials بن شدم که تو قوانین چیزی در این مورد نیس و از 2 ادمین TheRvd و Advanced پرسیم بن داره یا نه rvd گفت بن نداره شاید non-rp داشته باشه Advanced گفت نه هیچ مشکلی نداره بعد این کارو انجام دادم حالا میبینم Farhan بن میده اگرم بن داره اینا گفتن بن نداره من نمیدونستم انجام دادم منو انبن کنید

لینک به دیدگاه

اسم در بازی : roham.nitroo

بن شده به دست ادمین : VaMpiR3(اون موقع

دلیل بن : taligh

توضیح :  با سلام، من حدود 7-8 ماه پیش به دلیل taligh بن شدم که گفتید برای ان بن شدن باید برید تو بازی و ریپورت بدید که من رفتم اما منو انبن نکردن خیلی وقت میگذره از اون موقع که اکانتم بن هست و من یک اشتباه کردم و حالا دوباره میخوام پلی بدم دوباره لطفا منو انبن کنید میخوام برگردم به سرور و بازی کنم لطفا. ممنون:(

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

در در 2/7/2017 در 19:21، infernal گفته است :

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

قانونه که فیلم بگیرم؟ برا چی باید فیلم بگیرم اصلا چرا من باید بدلیل چیت بن بشم در صورتی که چیت نداشتم اگه شما مدرکی دارین که من چیت زدم رو کنین اگه که قانونه من موقع استفاده از گان فیلم بگیرم یا مدرکی دارین که من چیت زدم نشان دهید با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام امروز منو به دلیل تبلیق بن کردن من بی گناه بودم فقط با دوستم که هم شهری هم هست داشتم چت میکردم و منو به دلیل تبلیق بن کردن و من نمیدونم چه کنم ولی خدا شاهده که من هیچ کاره بودم اسمم Black Knighte هستش ممنون میشم منو ان بن کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...