رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mohamadhadi.png

• توضیحات:از هلپر ها هم پرسیدم دادن ایپی تیم اسپیک بن نداره همه گفتن اینم مدرک

sa_mp_009.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 2/22/2018 در 11:29، Shayan گفته است :

بیشتر عزیزانی که درخواست رفع محرومیت داده بودند، با توجه به مشکلاتی زمان محرومیت آنها به اتمام رسیده و رفع محرومیت شدند. اگر به هر دلیلی به اشتباه محروم شدید و ما درخواست شما را ناخواسته به دلایل مشکلاتی نتوانستیم بررسی کنیم از شما پوزش می طلبیم!

@AminTzz, @TRuckDaN و @war1551 مدارک محرومیت شما در حال بررسی بوده و در صورت صحیح بودن درخواست شما رفع محرومیت خواهید شد.

شایان تو اونت LCS من دلیلی نمیدیدم که فیلم بگیرم و به همین دلیل مدرکی ندارم !بعد از ادمینی که بندرو بن داد پرسیدم گفت شما به دیوار و ماشین ها میخوردید HP کم نمیشد ! که اگه لگ باشیمم همین اتفاق میفته

واقا برای کاری که نکردم نمیخوام مجازات بشم 

درخواست انبن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaNNi_JooN.png

• توضیحات: من یه کاری کردم اشتباه بود قبول دارم. اینکه یه چنلی رو که به مجموعه آرساکیا مربوط نیست رو تبلیغ کردم. الان پشیمونم اگه میشه من رو آنبن کنید. حوصلم سر رفت به خدا. ممنون

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه

@mohhamadhadi خود بنده اقدام به محرومیت شما کردم و مسلماً شما اقدام به تبلیغی واضح کردید نه تنها فقط اسم بردن (آن هم نه آرساکیا!)

@TRuckDaN مدارک ارسال شده به اندازه کافی نشانگر استفاده شما از Cheats نبود و شما رفع محرومیت شدید.

@HaNNiE شما هنگام ورود به بازی قوانین را پذیرفتید و تبلیغ هم جزء موارد ممنوعه ذکر شده در قوانین است، متسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد و فقط میتوانید از طریق فروشگاه (Shop/) اقدام به رفع محرومیت خود کنید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AminTzz گفته است :

عکس از اطلاعات کاربری:Amin_Tzz.png

توضیحات:بنده یک ماهه پست آنبنی گذاشتم پس کی قراره رسیدگی کنید؟

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت).
در صورت تکرار، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد.

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

درخواست شما به دلیل صحیح بودن محرومیت شما و همچنین موارد بالا رد شد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KOMID.png

• توضیحات: من به دلیل تبلیغ بن شدم ولی من فقط یه پلیر رو دیدم که اسمش برام اشنا بود خواستم ببینم مینو میشناسه یا نه برا همون ادرس سایت رو نوشتم و اکانت من 14 روز بن شده دلیل درخواست ان بن شدنم اینه که نمیخوام اکانته پرمیوم ام بپره چون لازمش دارم.

pcesbowdc907_t.jpg

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PokeLine.png

• توضیحات:  باسلام.

من در سرور مدرک تقلبی ساختم و منیجر سرور (اقای شایان) من رو ۷روز بن دادند.پس از جدیدا منو پرمننت بن کردن به خاطر همکاری با چنل های ممنوعه، من برای اشون توضیح دادم که فقط وارد شدم ولی با اون ها همکاری زیادی نداشتم.

من واقعا از کارهای خودم پشیمونم ممنون میشم انبنم کنید.

باتشکر.

لینک به دیدگاه

@KOMID

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت).

شما با ورود به بازی شرایط آن را نیز قبول کرده اید! http://arsacia.ir/tos

@KiT

http://arsacia.ir/tos

ما هیچ مسئولیتی در قبال اکانت شما نداریم و نخواهیم داشت، ما همچنین دسترسی به اکانت شما داریم و در هر لحظه حق تعلیق کردن اکانت، ویرایش کردن اکانت و حذف کردن آن را داریم.

با این حال به درخواست شما جداگانه رسیدگی خواهد شد!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheBoss.png

• توضیحات: با سلام خدمت مدیریت محترم سرور آرساکیا , بنده از هیچی با خبر نبودم بعد از دو روز اومدم تو سرور متوجه بن شدم به دلیل همکاری با چنل ممنوعه
ممنون میشم جوابمو منو بدین.

با تشکر:acigar:

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .FanDaK..png

• توضیحات: با سلام امروز اومدم وارد بازی بشم دیدم بن هستم به دلیل به هم ریختن  نظم سرور ! من چیکار کردم؟ انبن کنید

لینک به دیدگاه

@ariakillman مدارک شما کامل بوده و به درستی محروم شدید.

http://arsacia.ir/tos

ما هیچ مسئولیتی در قبال اکانت شما نداریم و نخواهیم داشت، ما همچنین دسترسی به اکانت شما داریم و در هر لحظه حق تعلیق کردن اکانت، ویرایش کردن اکانت و حذف کردن آن را داریم.

@hosseinjmm

بازیکنانی که فقط برای آزار و اذیت سایر بازیکنان حساب کاربری ساخته اند و یا بیش از حد مجازات شده اند به صورت دائم محروم خواهند شد.

شما با ورود به بازی شرایط آن را نیز قبول کرده اید! http://arsacia.ir/tos

ما هیچ مسئولیتی در قبال اکانت شما نداریم و نخواهیم داشت، ما همچنین دسترسی به اکانت شما داریم و در هر لحظه حق تعلیق کردن اکانت، ویرایش کردن اکانت و حذف کردن آن را داریم.

لینک به دیدگاه

در در 2/23/2018 در 14:48، alishams گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alione.png

• توضیحات: بنده در پیتبال بودم و داشتم بازی میکردم بعد من PC گیر کرد گفتم تا درست شه برم بیام بعد رفتم اومدم دیدم درست نشده و تا جایی ک PC گیر کرده فیلم دارم اگه امکانش هس انبن کنین و اگر هم فک فکر میکنین چیت میزنم کاملا اشتباه میکنین و درخواست انبنی دارم و از شایان میخوام ک اگر اقایه محمد ماتریس مدارک دارن بنده هم دارم ک چیتی نمیرنم لطفا رسیدگی شه

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoldNoVa.png

• توضیحات: فکر میکنم مدت زیادی  از بن شدنم بگذره...

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
NooBShot.png
سلام خسته نباشید.
من تو خونه /Sleep زده بودم و نبودم بعد از اینکه اومدم داخل بازی دیدم نوشته : Server closed the connection. بعد رفتم دوباره اومدم دیدم بن شدم
رفتم UCP رو چک کردم دیدم ادمین Stormy منو بن داده به دلیل Cheats.
در صورتی که چیت نزدم و من بعضی مواقع لگ میشم و Packet Loss زیادی رو حاصل میشم
تروخدا کمکم کنید!

لینک به دیدگاه

The_100.png

• توضیحات: چند وقت پیش فکر کنم نزدیک ۱۰۰ نفرو یا بیشتر رو تعلیق دادن ۲ تا از دوست های من هم الکی بن شده بودن و آنبن شدن!
دلیل منو زدید تبلیغ در تلگرام ولی من هیچ تبلیغی نکردم اگه میشه بررسی کنید ممنون.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amortina.png

• توضیحات: این حساب کاربری کاملا متعلق به بنده بوده و مال هیچ کس دیگه ای نیست! Manager سرور میگن اکانت = فلانی واسه همین تعلیق دادم.. این اکانت قبل اینکه صاحبش تعلیق شه بهم داده و از اون موقع مال بنده هست... میتونید IP هارو چک کنید و کلا همه چیز رو.Fandak با خیلی اکانت ها کانکت شده ولی فقط این اکانت که خیلی وقت بیش (+2 و نیم ماه یا بیشتر) متعلق به منه باید بن بشه؟؟ در محرومیت احتمالا اشتباه شده.

Matthew.png

لینک به دیدگاه

@Alionee محرومیت شما صحیح بوده، برای رفع محرومیت پکیج رفع محرومیت خریداری نمایید.

@mehdiyasao شما رفع محرومیت شدید، ولی در صورت تکرار کارهای اشتباه گذشته حتی حق رفع محرومیت حساب کاربری خود را هم به دست نخواهید آورد!

@NooBShot مدارک محرومیت شما در حال بررسی می باشد.

@BesTKiLLeR محرومیت شما صحیح بوده، برای رفع محرومیت پکیج رفع تعلیق خریداری نمایید.

@Matthew مدارک محرومیت شما در حال بررسی می باشد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: zeusss.png

• توضیحات: سلام اقا ما داشتیم پلی میدادم یکی به نام aboldunhil اومد و گفت تلگرامتو بده منم دادم اومد تلگرام گفت اکانتو میخوای منم از خدا خواسته ثبول کردم اکانتو بهم 30تومن فروخت با یه ماشین sultan منم چون بیش تر با اکانت خودم ان بودم و فقط ماشینو میخواسم به قیمت 1$ فروختم به اکانتم امروزم که ما نبودیم بن شدیم لطفا انبن کنین

http://s9.picofile.com/file/8322460300/bandicam_2018_03_26_18_21_54_320_avi.wav.html

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pooryakozemi.png

• توضیحات: با سلام فکر کنم یک اشتبا در بن کردن ادمین پیش امده چون اخرین باری که بنده بن شدم قبل این بود که ادمین شایان قوانین جدید رو گذاشتن و همون طور که از تاریخ بن معلوم هست چند روز بعدش تولد سرور بود که همه اکانت ها انبن شدن و من هم همینطور پس این بار اولی هست که بنده نسبت به قوانین جدید بن شدم اگه می شه زمان بن درست کنید نکته دیگه این که بنده اصلا از چیت در بازی می خصوصا این سرور استفاده نمی کنم و شاید در مجموعه های فان برای خندیدن استفاده کنم جالبه کن اصلا این چیت هارو اصلا استخراج {اکسترک}نکرده بودم به نظرم این قانون رو عوض کنید چون خیلی بده قانون فیلم بردای خیلی بهتر بود.نکته دیگه ادمین ها که ماشالا بیشتر چیت هارو می دونن می تونن بیان تو pc مثلا من و تست کنن تمام دکمه ها و cmd های فعال کننده چیت اگه فعال شد بعد بن کنن.ممنون می شم انبن کنید سال خوبی داشته باشید

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

@Matthew محرومیت شما صحیح بوده و شما برای رفع محرومیت باید از پکیج رفع محرومیت استفاده نمایید.

@amirgamerfull محرومیت شما صحیح بوده و شما برای رفع محرومیت باید از پکیج رفع محرومیت استفاده نمایید.

@pooryakozemi زمان محرومیت شما تصحیح شد و شما در 2018/04/27 17:31:40 رفع محرومیت خواهید شد.

لینک به دیدگاه

abd_4_ever_2.png

• توضیحات: بنده رو به دلیل خرید و فروش با پول واقعی تعلیق کردین ولی من همچین کاری انجام ندادم وقتی هم که سراغ گرفتم گفتن بدلیل خریدوفروش در تلگرام تعلیق شدی. درخواست آنبن شدن دارم

ویرایش شده توسط abdollahzareie
لینک به دیدگاه

•  عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: omid.sh.png

• توضیحات: من اکانت دوستم(هم کلاسیم) رو گرفتم برای اینکه توی زندان بود و نمیتونست بیاد تو بازی 

بهم گفته بود که براش لولش رو ببرم بالا بعد دیدم که رسپکت داره گفتم لول اپ کنم دیدم که بن شدم . 

اصلا میتونید چک کنید اولین باره داره که این IP وارد اکانت شده.

خیلی ممنون از رسیدگیتون .

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NavidSilent.png

• توضیحات:  سلام  من اکانته دوستم کم تر از یک هفته دستمه چون نمیتونه بازی کنه براش رسپکت جمع میکنم و بای لول میکنم 

دوستم ([MLG]Mostafa) کد رفرال منو چون خودم بهش گفتم زده الان نمیدونم چی میشه بازی و لول آپ کزدن با اکانته دوستم بن (سوءاستفاده از کد رفرال ) داره ؟ نمیدونستم که مشکل داره ، لطفا اکانتمو آنبن کنید ، تو قانون ها هم اومده که دادن اکانت به کسی مشکلی نداره 

** اگه به ای پی های وروردی قبل نگاه کنید میبینید که دوستم بوده**

اکانته دوستم:%5BMLG%5DMostafa.png

من اصلا قصد سوءاستفاده از این سیستم رو ندارم من یه اکانت  دیگه دارم و از این کد استفاده نکردم :

SilentKiller.png

لطفا بررسی کنید سریع تر 

ممنون

NavidSilent

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

@abdollahzareie مدارک محرومیت شما تائید شده و شما به درستی تعلیق شدید.

@Matthew امکان بخشش وجود ندارد، درخواست رفع محرومیت فقط برای محرومیت های اشتباه می باشد. متسفانه تنها راه برای شما خریداری پکیج رفع محرومیت می باشد!

@omid6sh وضعیت حساب کاربری شما در حال بررسی می باشد...

@NavidSilent وضعیت حساب کاربری شما در حال بررسی می باشد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...