رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

sinahp.png

ببخشید منو برا تبلیغ ببن کردین ببخشید فک نمیکردم سرور تیم اسپیک به دوستم بدم بن شم فقط به یک نفر دادم 2 ساله دارم بازی میکنم یک بارم همچین کاری نکردم لطفا انبن کنین به دوسته صمیمیم دادم میتونین از خودشم به پرسین  MR.DALTON1153

ویرایش شده توسط sinahpqq
کامل کردن
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: blackaxe82.png

• توضیحات: حدود یک سال پیش این اکانت رو بدلیل خرید فروش بن کردید. درخواست دارم آنبن شه

ο Όμηρος

لینک به دیدگاه

در در 05/12/2016 در 14:58، Ali گفته است :

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل

pouria_tkd2.png

توضیحات:

سلام من به دلیل چیت بن شدم 

خیلی پشیمونم اگه میشه به ماهم یه فرصت بدین اصلا کل پولمم بگیرید مهم نیست فقط میخوام بازی کنم لذت ببرم 

تشکر از لطفتون قل میدم جبران کنم 

حداقل یه روزی بزارید مثلا 10 روز بن 

اسم اکانت من:pouria_tkd2

ویرایش شده توسط pouria
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: eRr%5BO%5Dr.png

• توضیحات: با سلام خدمت تمام دوستان! من بعد از تحقیق و پرسو جو های که انجام دادم انگار ایشون به اشتباه بن شده! و این اکانت به دلیل خرید و فروش بن شده! و یکی از ادمین های سابق خوده سرور میاد به ایشون پیشنهاد میده که من میخوام گلد با پول گیم عوض کنم ایشون میگه باشه بعد وقتی ادمینه میبینه که سود نمیکنه میاد میگه پول میخوام و باید پول بدی این رفیق ماهم میپیچونه و میگه میخوام برم فعلا نمیتونم ادمینه سابق هم که میبینه داره اکانتش(اکانت خود ادمینه سابق) تو خطر میوفته میاد یه کاری میکنه که Err[o]r بن بشود!در اصل ایشون به اشتباه بن شده و مدارکی هم موجود هستش ولی به دلایلی نمیشه اینجا گذاشت!
و ایشون به دلیله اینکه فعلا نمیتونستن بیان گیم از من درخواست کردن براشون درخواست انبنی بدم!!!! اگه میشه انبن کنید!!!!

ویرایش شده توسط Mehrshadiran
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: msing.png

• توضیحات: من به دلیل NICK NAME  بن شدم  من  حدود 12 تا اکانت مولتی انلاین کردن بعد بن شدم از 2 تا هلپر پرسیدم گفتن ایراد نداره به خاطر اینکه اسم یه اکانتم kounla  بود مدرک هم دارم اگه میشه msing با frostwolf رو انبن کنید 

7kmm_sa-mp-059.png

pb2m_sa-mp-061.pngkvs2_sa-mp-062.pngj139_sa-mp-060.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• توضیحات: من داشتم از SF به LS میومدم و از سرازیری ماشین شتاب گرفت سرعت با Voodoo تا 190 تا رفت و اگه بخواین بهتون نشونم میدم که میشه که ادمین NorthDemon منو بن داد! اگه ادمینم Spec بوده باشه در فیلم مشخص میشه،، لطفا بخاطر >>  تولد چهارسالگی مجموعه << بخشیده بشم و بتونم دوباره بازی کنم، خیلی ممنون

Matthew.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری:

Amino.png

توضیحات: قصد بنده سواستفاده از رفرال نبوده چون نمیخوام بعدا سابقه شه واسم

هدف من افزایش پلیر تو همون لحظه بود. باز اگه فک میکنید اشتباه کردم عذر میخوام...?

__\/__AminTzz__

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .FanDaK..png

• توضیحات: با سلام من وانتد 5 بودم اقای NorthLord کشتم HP ایشون هم خیلی کم بود بعد بنم کردن با مولتی گفتم چرا بنم کردین گفت 2 تا تیر زدی مردم ! من قصد شکایت ندارم که دردسر درست شه خودتون انبنم کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری:

Amino.png

توضیحات: من هیچ cheati داخل اونت نزدم و از ادمین northlord مدرک میخام که ثابت کنن من چیت دارم.

__\/__AminTzz__

ویرایش شده توسط AminTzz
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: danial.r.png

• توضیحات: سلام تو اونت LCS بودم که ادمین وارپ بنده رو اسلپ دادن و بعد بن  به علت چیت و من هم از چیتی استفاده نکردم و فک کنم به علت اینکه لگ بودم چون هر چن لحظه همه رو AFK میدیدم مدرکی هم ندارم چون کسی که اونت رو گذاشته بود گفته بود فیلم لازم نیست

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت ارساکیا و زحمت کشان انجمنaboly.png

اکانت بنده به اشتباه بن شده است توسط admin nastaran

لطفا رسیدگی کنید علت بن cheats بنا شده با اینکه من اصلن اهل cheat و این سوسول بازیا نیستم {:

ویرایش شده توسط war1551
لینک به دیدگاه

بیشتر عزیزانی که درخواست رفع محرومیت داده بودند، با توجه به مشکلاتی زمان محرومیت آنها به اتمام رسیده و رفع محرومیت شدند. اگر به هر دلیلی به اشتباه محروم شدید و ما درخواست شما را ناخواسته به دلایل مشکلاتی نتوانستیم بررسی کنیم از شما پوزش می طلبیم!

@AminTzz, @TRuckDaN و @war1551 مدارک محرومیت شما در حال بررسی بوده و در صورت صحیح بودن درخواست شما رفع محرومیت خواهید شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AMIR%40%40%40.png

• توضیحات:  سلام من بخاطره تبلیقات ban shodam من فقط گفتم میخوام سرور بزنم شما چرا اینطور هستین توهین نباشه ولی من نه زدم نه vps خریدم هیچی ندارم فقط یه گیم مودی دارم اونم کامل نیست من داشتم میگفتم به دوستم هنوز نزدم نه چیزی شما ban میکنید من درخواست رفع دارم چون هنوز نه به باره نه به داره خواهش میکنم من نمیدونستم پیشنهاد دادن هم ban داره اگه تبلیقات هم حساب میشه من قبول دارم ولی این sv برا یه 2سال دیگه بود 
خواهش میکنم منو unban کنید. ممنون sa_mp_018.pngsa_mp_016.png

sa_mp_017.png

ویرایش شده توسط mrdania
نداشتن ucp
لینک به دیدگاه

@mrdania شما به هر نحوی قصد خارج کردن بازیکنان ما را از سرور داشتید و این مجازات پذیر هست، متسفانه درخواست شما رد شد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Shayan گفته است :

@mrdania شما به هر نحوی قصد خارج کردن بازیکنان ما را از سرور داشتید و این مجازات پذیر هست، متسفانه درخواست شما رد شد.

با سلام خدمت مدیر محترم. 

AMIR%40%40%40.png

من هم چین درخواستی نداشتم. من خودم از ارساکیا خیلی خوشم میاد اگه سرور زدم که دیگه منصرف شدم باز هم توی سرور ارساکیا play میدم. بعد من هنوز سرور نزدم که بخوام بازیکن رو بیرون بکشم از سرور 

دیگه سرور نمی زنم. بعد من فقط گفتم میخوام سرور بزنم که دیگه نمی زنم. خواهش میکنم منو unban کنید. 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SamanKhan.png

• توضیحات: 

سلام خسته نباشید من از مرداد96 بازی و کامپیوتر رو به دلیل کنکور داشتنم کلاً گذاشته بودم کنار.

دیروز یکی از دوستانم زنگ زد بهم گفت الان بن شدی و منم شُک زده اومدم UCP دیدم بن شدم برای بهم ریختن نظم!

خلاصه خواهش میکنم اکانت من را آن بن کنید من بعد کنکور میخوام بیام به بازی.

در ضمن من یه نگاهی به تاریخ ورود و خروج انداختم یه آیپی آن روز وارد اکانت من شده بود لطفاً پیگیری کنید در صورت لازم عکس هم از این صفحه میدم. آن آیپی: 204.18.212.91

با تشکر.

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alione.png

• توضیحات: بنده در پیتبال بودم و داشتم بازی میکردم بعد من PC گیر کرد گفتم تا درست شه برم بیام بعد رفتم اومدم دیدم درست نشده و تا جایی ک PC گیر کرده فیلم دارم اگه امکانش هس انبن کنین و اگر هم فک فکر میکنین چیت میزنم کاملا اشتباه میکنین و درخواست انبنی دارم و از شایان میخوام ک اگر اقایه محمد ماتریس مدارک دارن بنده هم دارم ک چیتی نمیرنم لطفا رسیدگی شه

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Shayan گفته است :

بیشتر عزیزانی که درخواست رفع محرومیت داده بودند، با توجه به مشکلاتی زمان محرومیت آنها به اتمام رسیده و رفع محرومیت شدند. اگر به هر دلیلی به اشتباه محروم شدید و ما درخواست شما را ناخواسته به دلایل مشکلاتی نتوانستیم بررسی کنیم از شما پوزش می طلبیم!

@AminTzz, @TRuckDaN و @war1551 مدارک محرومیت شما در حال بررسی بوده و در صورت صحیح بودن درخواست شما رفع محرومیت خواهید شد.

وقتی سوار یه ماشین شدم ارور میداد this vehicle isnt synced for server you are lag or cheater حتما لگ بوده من چیتر نیستم تورو خدا unban کنید 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mohamadhadi.png

• توضیحات: سلام خدمت تیم استفِ زحمت کش ارساکیا.من رو بخاطر تبلیغ ادمین شایان بنم کردن.راستش این قضیه ی  تبلیغ بر میگرده به تیم اسپیک ارساکیا.من توی بازی به دوستم زنگ زدم.دوستم جواب داد و من بهش گفتم که ایپی میدم بیا تیم اسپیک.چون از قبل باهاش هماهنگ کررده بودم. میخواستم ایپی تیم اسپیک خود ارساکیا رو هم بدم و مجموعه یا سرور دیگه ای رو تبلیغ نکردم.لطفا اگه میشه بررسی کنیدو چت هامونو بخونید اگه حرفی از سرور یا مجموعه ی دیگه ای زده بودیم میتونید  بنم کنید.احتمالا ادمین عزیز سایان اشتباه متوجه شدند.البته دوستم یه سری صحبت های دیگه هم کردیم موقع ی تماس ولی میتونید اونارو هم چک کنید. مرسی از لطفتون.در پناه حق باشید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_Chiken.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خواستم بگم چون تو teamspeak arsacia نمیخوایم بیایم بایز بن بشیم ؟؟ این قانون واقعا چرتو پرته . اینکه به دوست ایپی teamspak خدمو دادم باید بن بشم . قانوناتون واقعا چرتو پرته

ویرایش شده توسط Chiken
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Chiken گفته است :

دوست من ویندور عوض کرده بود و تنها راه ارتباطم از سرور بازی بود. و من نمیدونستم بن داره .

ویرایش شده توسط Chiken
لینک به دیدگاه

با سلام خسته نباشید خدمت ادمین ها و مدیر سایت ارساکیا.

من امین محمدی باتوجه به اطلاع نداشتن از قوانین کامل سایت دیشب  به دیکی از دوستانم  که خیلی وقت بود ندیده بودمش ای پی تیم اسپیک دادم تا با او در مورد بازی حرف بزنم که به محض دادن ای پی از سرور به مدت 14 روز یا بیشتر که اطلاع ندارم بن شدم  لطفا اگر میتوانید از شما خواهش مندم ای پی بنده را انبن کنید تا با این بازی  سرگرم شوم  و  بنده از این پس به شما قول میدهم که دیگر ای پی ندهم    

باتشکر از شما

ایدی من  amin_tiger

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، war1551 گفته است :

با سلام خدمت ارساکیا و زحمت کشان انجمنaboly.png

اکانت بنده به اشتباه بن شده است توسط admin nastaran

لطفا رسیدگی کنید علت بن cheats بنا شده با اینکه من اصلن اهل cheat و این سوسول بازیا نیستم {:

من از ادمین nastaran مدرک میخوام چرا منو بن کرده سرور پر از لگ هست اونوقت منو بن میکنید

یعنی هنوز ادمین شما فرق چیت و لگ رو نمیدونه :| 

لینک به دیدگاه

@mrdania شما رفع محرومیت شدید، در صورت تکرار این کار برای همیشه از سرور محروم خواهید شد.

@samankhan شما رفع محرومیت شدید.

@alishams درخواست شما در حال بررسی می باشد.

@mohhamadhadi درخواست شما متسفانه رد شد، ما فقط افرادی که به صورت صریح اقدام به تبلیغ نمایند مورد محرومیت قرار خواهیم داد!

@Chiken شما موقع ثبت نام قوانین سرور را پذیرفتید و آن را تائید کردید، اگر با آنها مشکل دارید نمیتوانید اینجا اقدام به بازی کردن کنید! وقتی در محیط بازی آی پی خود را تبلیغ میکنید ما تفاوتی بین آن قائل نخواهیم بود.

@amin123456789 متسفانه ما امکان رفع محرومیت افراد را به دلیل عدم اطلاع آنها از قوانین را نداریم، شما موظف به خواندن قوانین هنگام ثبت نام در سرور بودید.

@war1551 درخواست شما در حال بررسی می باشد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mohamadhadi.png

• توضیحات: 

@mohhamadhadi درخواست شما متسفانه رد شد، ما فقط افرادی که به صورت صریح اقدام به تبلیغ نمایند مورد محرومیت قرار خواهیم داد!

شایان جان ببینید اگه اونجا پیام هامو خونده باشین من اصلا اسمِ مجموعه ی دیگری رو نبردم.فقط بدوستم گفتم ایپی تیم اسپیک میدم بیاد.و اونم تیم اسپیکِ خود ارساکیا نه جای دیگر.بعدشم  ببینید من اصلا ایپی رو ندادم.قبل از اینکه ایپی بدم قطع کرد موبایل رو.لطفا یک بار دیگه رسیدگی کنید.ممنون از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...