رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _Upset_.png

• توضیحات: فردی که متاسفانه از بیماریه روانی رنج میبره به من  در مایک گفت شمارتو بفرست کارت دارم منه نادونه قوانین نخونده شمارم فرستادم اونجا ۴ نفر بودن و اکانت من بن شد من هییچ قصد تبلیغاتی نداشتم اگه ممکنه  آن بن کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Think.png

• توضیحات: با سلام بنده اومدم بازی رو به فامیلمون معرفی کردم و بازی کرد و یه اکانت مولتی رو بهش دادم بعد مدتی بازی کنه و وقتی که اکانت بهش دادم سطحش خیلی کم بود و بازی کرد اما بعد مدتی چیت زد و بن شد  ولی من اصلا نمیدونستم شماره که رو همون خط باشه همه ایدی های من بن میشن وگرنه نمیدادم بهش !!! این واقعا ناعادلانست و عصبیم کرد که  اصلا نشد تغییر شماره بدم دیگه و کلا بای دادم یساله و با ایدی جدید اومدم.

و الان  میخوام لطف کنید ان بن کنید اکانت رو چون هیچ تخلفی نداشتم و اصلا نمیدونم چجوری باید چیت زد!!!!

اینکه مولتی رو ثبت شماره کردم خواستم به امنیت اکانتام برسم که برعکس شد و اینجوری نتیجشو گرفتم اما شما دوستان عزیز بعنوان پشتیبان بازی میتونید کمکم کنید به اکانتم برسم و واقعا حقم نیست ایدی اصلیم بن باشه چون خیلی واسش زحمت کشیدم.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل Raymon.png

توضیحات : با سلام وقت بخیر یلام دارم خدمت علی اساسین علی اقا بنده حقیر دیروز ۲تا اکنت خریداری کرده ام ب اسم RayMoN - Sali.One   ب مبلغ هفت میلو شیشصد و چهل کا از ی فرد مورد اعتماد ک لیدر انجی است اسمش ReFiGh ایشون ب من اکنت ها را فروختند بنده داشتم اسکیل اپش میکردم کار میکردم ک پول در بیارم خوب و داشتم میرفتم ب فکش تاکسی پست گذاشته بودم رفتم ب فروم ی نگاهی بیندازم ببینم پستم اکسپته یا خیر وقتی ب سرور برگشتم دیدم ادمین لول ۵ من را تعلیق کرده در صورتی ک کوچکترین کاری کرده باشم من خیلی خوشحال بودم ک میخاستم برم تاکسی اخه ایقد زحمت کشیدم پول در اوردم انصافا نور دیه الکی و ب دلخواه خودش من را بن داده عزیز لطفا من شاهدم اقای رفیق لیدر انجی هست ازش بپرسین من کاری نکردمه ب حضرت عباس لطفا خواهش میکنم انبنم کنید من سابقه ای نداشتمه با اکنتام نباید بنم بدین من میخام بیام سرور برم ب فکشن تاکسی اخه بمولا انبنم کنید هر کاری هم بگی من درخدمتتم رو چشمم برات انجام میدم من خاطر شما را بیش از حد میخام و براتون احترام زیاد قاعلم خواهش میکنم انبنم کنید بیام عین ادم ب بازیم ادامه بدم با تشکر علی اقا امیدم ب شماست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

..ALYEX...png

FiliX.png

• توضیحات:  سلام  عرض ادب . بنده 3 یا 4 ماه بود که به سرور نبوودم حالا به دلایلی  و مشکلاتی که داشتم والا من یه اکانتمو دست دوستم بود که شمارش با اکانت اصلیم یکی بود یعنی اکانتم  2 تا شماره یکسان داره  و یکی از اکانت های بنده که دسته ایشون بوده تعلیق میشه میتونید برید ip هایی که باش انلاین شدن رو نگاه کنین حدود ساعت های 1:20 بامداد بوده که با اکانت ..ALYEX..(اکانت ..ALYEX.. اکانتیه که کاری انجام نشده باهاش و فقط شماره تلفتن یکسان روش بوده)  من هست فرق داره . حالا من از شما و تیم قویتون خواهشمندم اگر امکانش هست این اکانت من رو از بن در بیارین  چون واقعا تو این روزای سخت چیزی به جز گیم حال مارو خوب نمیکنه دل خوشیمون همین بود واقعا خواهشمندم که رسیدگی کنین . مرسی از تیم قوی ارساکیا

ویرایش شده توسط unes
naghes

Be careful to trust someone

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Satan was an angel one day

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

It is strange that all honesty is a worth

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

But nobody is inclined to hear the truth :acigar::acigar:

لینک به دیدگاه

DARTH_HOOMAN.png

به نام خدا

من تقریبا ده دقیقه قبل این پست به علت چیت سی روز بن شدم

ادمین ها چندین بار اسلپ کردن و در نهایت Alireza در یک اقدام انتهاری منو بن کرد

این صحنه ها دقایقی قبل بن شدن منه

https://s21.picofile.com/file/8443824542/Animotica_15_11_16_25_14.mp4.html

تنها چیزی که ممکنه باعث گیر دادن ادمین بات به من شده باشه فلشر چراغ های ماشینه 

که طبق قوانین عمومی فقط تقییر در جلوه بصریه 

@SFC اگر اشتباه بن شدم میخام که این ننگ رو از UCP من پاک کنید نه اینکه بنویسید بن اشتباه. و اگر هم بن درست بوده لطفا قوانین عمومی سرور رو بازبینی کنید

ویرایش شده توسط DHOOMAN

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

@DeltaBoy، درخواست شما رد شد.  (شما محروم نبودید)

@Ring، درخواست شما رد شد.  (محرومیت شما صحیح بوده است)

@AnGeLo، درخواست شما رد شد.  (قبلا اعلام کرده بودیم که اشتراک گذاری حساب کاربری دارای مشکلاتی می باشد که از طرف مجموعه پشتیبانی نمی شود. با این حال می توانید با پشتیبان در ارتباط باشید)

@HaSaNFury، درخواست شما رد شد. (شما به دلیل کلاه برداری های سریالی از مجموعه محروم شده اید.)

@unes، درخواست شما رد شد. (قبلا اعلام کرده بودیم که اشتراک گذاری حساب کاربری دارای مشکلاتی می باشد که از طرف مجموعه پشتیبانی نمی شود. با این حال می توانید با پشتیبان در ارتباط باشید)

@DHOOMAN، درخواست شما رد شد. (محرومیت شما صحیح می باشد)

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Smart.png

• توضیحات: بن از عمد و بی دلیل

شکایت هم کردم اما پیگیری نشد، ۱روزه الکی بنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MIUI.png

• توضیحات: من لب تابمو دادم به پسر خالم 2 تا اکانت Bad nickname ساخته بعدش اکانت من هم بن شد یجوری بن شد که UCP میگه این بن نشده لطفا ان بن کنید ممنون میشم

ag-sa-0008_71k0.jpg

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   aria.ghadiri.png

Tranquility.png

• توضیحات:   سلام من سال 2018 همه اکانت هام بن شد برای سو استفاده از باگ گلد که مدارک رو که به ملی دادم تایید کرد و اکانت Aria رو انبن کرد اما مولتی هام بن موند وقتی هم بهش گفتم گف باشه اما من بای دادم دیگه بیگیر نشدم الان که بک دادم اکانت ها رو لازم دارم این باگ هم مال گلد بود که اگه بررسی کنید میبینید که گلد خریداری نشده فقط ایبی با یک اکانت دیگه مغایرت داشا ممنون میشم اگه بررسی کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: crafty.png

• توضیحات:photo_2021-12-04_21-46-02_nuon.jpg 
تو سرور بودم  ریستارت شد بعدا خواستم بیام این پیام دیدم  لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

Dark_Archer.png

با سلام من چیتی نزدم که بن شم داشتم با چندتا مود ساده دور دور میکردم که بن کرد اونم بن پرنمنت

شاید به دلیل عدم استفاده از لانچر بوده که وارنی چیزی بوده یا حداقل همچین موردی پیش میاد بهتره قبل استفاده از سی ام دی یه گوتو کنین و بگین این مود استفاده نکن

لول اکانت پایینه ولی خب ۷میلیون توش پوله:/

و من مشکل روانی ندارم با اکانتی که توش پوله بیام چیت بزنم :/

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

KurdBoy.png

• توضیحات: سلام داخل UCP قسمت تاریخچه محرومیت زده شده این بازیکن تاکنون از سرور محروم(بن) نشده اگه میشه این اکانت رو پیگیری کنید ممنون میشم

Kurd_Boy.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

@Smart، درخواست شما رد شد.

@Mahdi91، درخواست شما رد شد. (شما محروم نبودید)

@AriaGh، در خواست شما در حال بررسی می باشد لطفا با پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید.

@lonley، درخواست شما رد شد. (شما محروم نبودید)

@Eminking، در خواست شما در حال بررسی می باشد.

@KurdBoy، در خواست شما در حال بررسی می باشد لطفا با پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: K%40mYaR.png
_KamYaR_.png

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت فاندر و پشتیبان و سوپروایزور مجموعه @Ali @Meli @SFC 
بنده اکانت هام دوسال پیش بن شد به دلیل خرید و فروش که خرید و فروش از اکانت دومی که گذاشتم صورت گرفته بنده ده روز قبل اینکه بن بشم گزارش خرید و فروش Alireza رو دادم به پشتیبان مجموعه که پیام هاشونو فوروارد کردم اسکرین فرستادم از ایدی دادنشون تو بازی فیلم گرفتم از صفحه چت تا ده روز طول کشید تا بن بشه ? بعد از اینکه این دوستمون بن شد یکی از مولتی های بنده دستشون شیر بود (این اکانت دومی که گذاشتم) که خودم بیشتر از یک هفته بود آنلاینش نکرده بودم این دوست عزیزمون خودش و LeyTom رفتن توی مولتی من مدرک سازی کردن و من بن شدم باید از من 9 میل تیک میشد که 14 میل تیک شد (فکر کنم 5 میل رفته برای مالیات) جالبی قضیه اونجاست که من 14 تا از اکانتام ایپی خوردن و اکانت این دوستان با من بن نشد که جزو عجایب بود جالبی قضیه اونجا بود که گزارش خرید و فروش رو به پشتیبان دادم خوده طرف قبل از اینکه بن بشه حالا نمیدونم از کجا فهمیده بود که من گزارشش رو دادم و دقیق بعد از بن شدن من آنبن شدن که گلد خریدن یه مدت بعد چک کردم دیدم ادمین 4 شدن به پشتیبان و فاندر همون موقع پیام دادم گفتم اکانتم شیر بوده گفتن شیرینگ اکانت مشکله خودت بوده و توی قوانین هست که مجاز نیست بله شما درست میگید ولی وقتی من یک هفته اکانتم انلاین نشده چطور ایپی خوردم؟ 
K%40MiaR.png
بنده این اکانت رو هم از Alireza خریداری کردم به مبلغ  3میل همون موقع چرا این با اون شخص یا Hadi ایپی نخورد؟! 
screenshot_(2)_dbje.png

اینم تاریخچه بن Alireza هستش سوال من اینجاست اگه این شخص دفعه اول بنشون رو با گلد خریداری کردن وقتی ادمین شدن باید شورو شوق بیشتری پیدا میکردن برای پلی دادن چرا پنج ماهه بن هستش؟ (شاید جریاناتی پشتش بوده) 
واسه ی تموم حرف هایی که زدم مدارک دادم خدمت پشتیبان مجموعه اما ایشون تاریخچه پاک کردن و بنده رو بلاک کردن
screenshot_20211226-135330_h73o.png
همه ی چت ها هم در اکانت فروم بنده با فاندر و پشتیبان مجموعه موجود هستش KaMiR نام کاربری قبلی فروم بنده هستش میتونید چک کنید
ممنونم که پیگیری میکنید قصد بی احترامی به هیچ شخصی رو نداشتم فقط (به نظر شخصی خودم عدالت اجرا نشده بود)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ruinous.png

• توضیحات: اکانت بنده تو VPSبوده و کسی دست رسی نداشت باگ خورده و تبلیغات کرده.درخواست UnBan 

لینک به دیدگاه

DaTiS.png

توضیحات : اکانت های من برای مدت زیادی اصلا آنلاین هم نمیشن  که بخوام کاری کنم برای خرید و فروش   بدون دلیل و مدرک بن شدن چرا ؟!

ادمین عزیز با چه دلیل و مدرکی اکانت من رو بن کرده ؟ مدارک چی هستن ؟! اگه دلیل و مدرکی وجود نداره متاسفم برای خودم که توی این سرور سرمایه گذاری و بازی کردم 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Dumbeldore.png

توضیحات : سلام و خسته نباشید خدمت شما.بنده امروز خواستم وارد بازی شم که دیدم سرور پیغام بن شدن داده که تاریخ بن شدن رو که مطالعه کردم حدودا دو سال پیش اتفاق افتاده ،این در صورتی که من دیشب بدون مشکل وارد و از اکانتم خارج شدم.

بعد برای اطمینان حاصل کردن از قضیه رفتم و لیست محرومیت های خودم و سرور رو چک کردم دیدم اصلا من محرومیتی ندارم.

تقاضای رسیدگی سریع به این مشکل رو دارم .با تشکر

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeadShotT_.png
توضیحات:چرا اکانتم که باید چند ماه پیش آنبن میشد نشدش؟اینجا زده 2020/11/21 باید آن بن بشه ولی الان چند ماهی گذشته...رسیدگی کنین

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

@kamir2، درخواست شما باید از سوی موسس مورد پیگیری واقع شود. همچنین در نظر داشته باشید که ما برای بررسی هایمان از Ip استفاده نمی کنیم. لطفا در پیام خصوصی به موسس پیام داده و منتظر پاسخ باشید.

@ReaxoR، درخواست شما رد شد. محرومیت شما صحیح می باشد.

@DaTiS، درخواست شما رد شد. تمامی مدارک بررسی و صحت آنها تایید شده است.

@Dumbeldore، درخواست شما رد. شما از مجموعه محروم نیستید.

@MurDereD، در حال پیگیری مشکل شما هستیم.....

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

KurdBoy.png

• توضیحات: درخواست رفع محرومیت اکانت رو دارم

Kurd_Boy.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• توضیحات: با سلام، درخواست رفع محرومیتم رو دارم با توجه به اینکه بنده به هیچ عنوان خرید و فروش نکردم (چون هیچ چیزی نداشتم که بخوام بفروشم!)

Magnito.png

لینک به دیدگاه

Dark_Night45.png
توضیحات : من مکانیک بودم و برای سریع قبول کردن درخواست ها  /acc mechanic رو کپی کرده بودم و پیست میکردم , حواسم نبود که چیز دیگه ای کپی کردم و سریع پیست کردم و ایدی درخواست دهنده رو زدم و بعدش بن شدم اون چیزی که پیست کرده بودم Ip ی سرور بود و به هیچ وجه از اینکه ارسال Ip مجاز نیست اطلاعی نداشتم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

@MurDereD آیا با اکانت محروم شده خود وارد بازی شده اید؟ که ببینید همچنان محروم هستید؟ لطفا در پیام شخصی با بنده در ارتباط باشید.

@KurDBoY شما از سرور محروم نیستید، اگر محروم هستید در پیام شخصی با بنده در ارتباط باشید.

@MaGniTo متاسفانه محرومیت شما صحیح می باشد و شما تنها با پرداخت هزینه معین شده رفع محرومیت خواهید شد.

@DarkNight45 شما امروز رفع محرومیت خواهید شد، لطفا قوانین سرور را مطالعه فرمایید تا مشکلی پیش رخ ندهد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: U%5BOR%5D.png

• توضیحات:  سلام این کانت منه و دست یک نفر دیگه بود که انگار بن شده این اکانت مال منه checkpc کنید ببینید اون یارو رفته داخلش خرید و فروش انجام داده من خودم هلپر هستم و هرگز همچین کاری رو نمیکنم ولی این اکانتم بن شده باید چیکار کنم؟

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

@adwinazward شما تنها با پرداخت هزینه رفع محرومیت خواهید شد، برای اطلاع از مقدار هزینه رفع محرومیت، تیکت دهید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...