رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LORD.Mohammad.png

• توضیحات: سلام من به دلیل چیت زدن بن شدم در صورتی که من اصلا چیت ندارم و تاحالا نزدم

لطفا اکانت من رو از محرومیت در بیارید.

توضیحی برای چیت زدن من دارید؟

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  AcEr_M.png

• توضیحات:  سلام.من یه پلیر تازه وارد ام و نمی دونم چرا بدلیل تبلیغ بن شدم.نمی دونم کی و کجا تبلیغ کردم که بن شدم.لطفا اکانت منو آن بن کنید. توسط ادمین survivor بن شدم.اگه ایشون ss از تبلیغ من دارن لطفا نشون بدن. 

لینک به دیدگاه

E.VI.DI.png

توضیحات: سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل زحمت کش سرور ارساکیا 

ببخشید بنده یه چند روزی تو بازی نبودم و اکانتم دست یکی از دوستانم بوده که زیاد به قوانین اشنایت نداشته و تبلیغ کرده برام نگفت چه تبلیغی بندهم امدم و دیدم به مدتی بن شدم میخواستم ببینم میشه زود تر ان بن کرد یا مدت مجازات رو کم تر کرد و اون تبلیغ از جانب بنده نبوده و من بی تقصیرم ممنون میشم کمکم کنید 

سپاس گذارم از تمامی پرسنل زحمت کش ارساکیا 

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: QueeNinG.png

• توضیحات: با عرضه سلام و خسته نباشید، درخواست رفع محرومیت داشتم اکانتم به دلیل تبلیغ تعلیق شده; چند ماه گذشته و من قبلا هلپر بودم و از پلیر های قدیمی هستم کلی ام خرج اکانت کردم، لطفا این اشتباه من رو چشم پوشی کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: joker.b.png

• توضیحات: با سلام من تقضا unban دارم از شما ادمین WaRp منو بن داد به دلیل Cheats بن در خواست unban دارم اگر بشه unban کنید plz

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: daniAl4134.png

• توضیحات: من امروز یه اکانتم به خاطر مای رفرال بن شد که با اون مشکلی ندارم{اکانتdanial4134} بعد امشب اومدم با اکانت دومم پلی بدم از بازی رفتم بیرون دوباره اومدم دیدم همه اکانتام پرم بن شده{فکر کنم بن ای پی شدم} ادمین metroplex بندرو بن دادن دلیلشم نوشتن abuse my referral من میخوام بدونم چرا این اتفاق افتاده و درخواست انبن شدن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: daniAl4134.png

• توضیحات: امروز با اکانت دومم ماشین خریدم الان همه ی پولام توشه پرمنت بنم شدم میتونم بپرسم مشکل چیه؟بن ای پی شدم یعنی نمیتونم با اکانت دیگه ای وارد شم یا اکانت جدید بسازم

ویرایش شده توسط danial4134
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

moon_knight.png

• توضیحات: سلام بنده رو به دلیل توهین به فاندر بن کردند. اما من به هیچکس توهین نکردم من فقط دیروز یکم تو بازی اومدم و فاندر باف هارو توضیح داد همین. اگه میشه آنبن کنید چون کاری نکردم

http://uploadboy.me/zm1jwj3typjd/sa-mp-004.png.html

ο Όμηρος

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WAKE.png

• توضیحات: من چند روزی نبودم و قبل از رفتن به مسافرت پست هلپری دادم اکانتم دست اقای .Hell. بوده و ایشون اومدن گفتن برای من تست هلپری دادند اما گفت که بهش گفتند باید MaCaVeL بیاد وقتی اومدم تو سرور دیدم هستش و گفتم تست دادم رنگ امو بدید بعد چند روز که فهمیدم تست نداده درخواست resign دادم و دوباره رفتم وقتی اومدم و گفتم میخوام resign بدم گفتند تو گفتی نمیخوای resign بدی من هم دیگه چیزی نگفتم تا روزی که دیدم بن شدم

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  SiNaGaMeR.png

• توضیحات: با سلام من حدود 2 یا 3 ماهی هست که بن هستم و من بازی نمیکردم و دوستم اصرار کرد و دادمش به اون و بازی میکرد و به گفته ی خودش وقتی مکاول منیجر بود و همه رو بن میداد این هم بن داد و چون ایپیش در اکانت من بوده اکانت منم بن شده و یا من اصلا تو بازی نبودم و خواستم بیام سر بزنم دیدم بن شدم به دلیل تعلیق لطفا جواب بدین در 1ماه اخیر پیگر موضوع شدم ولی کسی جواب نداد و فقط گفتن پیگیری میشه خسته شدمو میخوام بیام تو بازی باید چیکار کنم اخه تقسیر من نبوده

ویرایش شده توسط SiNaGaMeR

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

zeusss.png

باسلام خدمت ادمین های عزیز سرور

من جی تی ای 5 اصلیم خراب شد رفتم با جی تی ای 5 برفی اومدم

دیدین وقتی تو سطح مپ تو جی تی ای 5 افلاین تفنگ رو زمینه

من با این جی تی ای برفی تو خونم تفنگ دیدم رفتم روش بن شدم

بعدش با اکانت مولتی اومدم همین کارو کردم فیلم گرفتم

اگه میخواین فیلمو اپلود کنم

اسم اکانت: ZeUsSs

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: eleven.png

• توضیحات: ادمین مکاول به دلیل تبلیغ منو بن کرد در حالی که من  داشتم به رفیقم میگفتم که ما تو 1 تیم اسپیک هستیم و فقط سمپ بازی مکنیم و اپی رو داخل تلگرام بهش دادم فقط همین نه اپی دادم نه کاری کردم داخل سرور  

vahid.sh.png عکس کنترل پنل رفیقم می تونید بپرسید

http://s9.picofile.com/file/8305001018/gta.rar.html    

لطفا unban کنید ممنون

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MILAD.Monster.png

• توضیحات: 

با سلام...
مگه مهارت 4 مواد فروشی هر 5 ثانیه یک مواد بفروشی بن داره ؟ اگر واسه این مهارت مواد رو رسیت کردین که میگین با باگ مهارت میبرن بالا پس چرا واسه مهارت 4 زمان نذاشتین  من هر 5 ثانیه1 بار مواد میفروختم که ادمین امد بن داد 

http://s8.picofile.com/file/8305063650/sa_mp_006.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .CyPheR..png

• توضیحات: بنده یکبار به دلیل سو استفاده از رفرال بن شدم و امروز دوباره به همین دلیل و با همین اکانت ها بن شدم 5 روز !
jw06_ban.png
b2py_banban.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_TheLeGenD_%5D.png

• توضیحات: اکانت [_TheLeGenD_]یکی از اکانت هایه بنده بود و اکانت اولد سرور بنده اون زمان ب مدت چن ماه از سرور رفتم و بخاطر رفقا برگشتمو ب بازی ادامه دادمو دوباره شروع کردم ک بد ی چن مدتی پلیر ali__OstaDاومدو به اسم مردیو فیلان نامردی کردو اکانتمو گرفتو رفت منم مدارکی داشتم ک ثابت میکرد کلاهبرداری شده ولی اکانتم بن شد حاالا میخواسم بیام درخواست رفع محرومیت بدم ک اکانت قدیمیمو پس بگیرم چون خعلی باش خاطره دارم خواهش میکنم اگه امکانش هست اکانتو رفع محرومیت کنین ...یا علی

لینک به دیدگاه

با سلام

@SkRLeX اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@Mohammadreza  پیگیری های لازم انجام میشه

@UbiRock9800 اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@pooryakozemi اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@TRuckDaN شما بزودی رفع محرومیت خواهید شد. در صورت کوچکترین اشتباه دوباره برای همیشه بدون بخشش محروم خواهید شد.

@Oxy شما رفع محرومیت شدید. مراقب رفتار خود باشید. 

@LORDMohammad اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@MMdTakhrib شما به درستی محروم شدید. برای رفع محرومیت می توانید دوباره اکانت راه اندازی کنید و یا Gold تهیه کنید.

@EVIDI اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@Ayla شما رفع محرومیت شده اید.

@arvah0997 شما رفع محرومیت شدید.

@danial4134 اکانت شما همچنان فعال می باشد.

@arvah0997 شما به درستی محروم شدید. برای رفع محرومیت می توانید تا پایان محرومیت صبور باشید و یا Gold تهیه کنید. ( [Dead_Shot] )

@blackaxe82 اکانت شما همچنان فعال است و تا به حال محروم نشده اید.

@WaKe شما بزودی رفع محرومیت خواهید شد. در صورت کوچکترین اشتباه دوباره برای همیشه بدون بخشش محروم خواهید شد.

@SiNaGaMeR بنده در حال حاظر هم مدیر هستم و همه رو بن ندادم. تنها کسانی که مشکل خاصی داشتند تعلیق شدند.

@Amirzr شما نباید از مد هایی استفاده کنید که قابلیت فرا تر بدهند. شما می توانید با استفاده از Gold خودتان را رفع محرومیت کنید.

@eleven شما به درستی محروم شدید و این کار شما مشکل داره.  برای رفع محرومیت می توانید تا پایان محرومیت صبور باشید و یا Gold تهیه کنید.

@MiladMonster شما به درستی محروم شدید. اکانت شما همچنان فعال است.

@Thief شما هر چند بار که این خطا را انجام بدید محروم خواهید شد. محرومیت شما صحیح بوده و برای رفع محرومیت می توانید تا پایان محرومیت صبور باشید و یا Gold تهیه کنید.

@Pouyankillerr در حال پیگیری می باشد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

MILAD.Monster.png

• توضیحات:
با سلام... واقعا من برای خودم نه برای کسی دیگه ای متاسفم که این همه وقت میزارم شارژ اینترنت مصرف میشه میام گیم نه چیت میزنم نه برا کسی مشکلی ایجاد میکنم بعد به خاطر این که چون از [CMD /dance 3 ] استفاده کردم به همین راحتی 30 روز بن شدم من که دیگه از کار های شما سر در نمیارم ولی مشکلی نداره دارین خودتونو نشون میدین وگرنه من تو زندان بودم چرا باید 15تا پلیس بیاد تو سلول بگه sl/ کن اخه این یعنی چی مگه من با شما مشکلی داشتم؟

gta_sa_2017_09_07_12_12_37_756.jpg

@Danial

@Ali

ویرایش شده توسط MiladMonster
لینک به دیدگاه

با سلام

@MiladMonster محرومیت شما صحیح بوده. ( شما به دفعات زیادی Non-Rp کردید و با استفاده از دستور مذکور از محدوده ی سلول خارج بودید )

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: nima00edit.png

• توضیحات: من به خاطر 

Weapon hack(MP5)

امروز بن شدم اما نمیخواستم چیت بزنم:( حواستم نبود میخواستم چیت را غیر فعال کنم:| اشتباهی دستم رفت روی دکمه MP5  در چیت و برای همیشه توسط AdmBot بن شدم

خواهش مندم مرا آنبن کنید دیگر تکرار نمیشود

ویرایش شده توسط Nima00edit
لینک به دیدگاه

superstar123.png

• توضیحات: من نه چیت زدم نه aim اقایه legionkiller بن میده میگه نداشتن فیلم متاسفانه من FPS ام نمیکشه برای برنامه ی فیلمم هنگ میکنه نمیشد بعد از PC استفاده کرد و یکی که منبرنامه ی فیلمم باز نبود لطفا رسیدگی شه ممنون

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hero_boy.png

• توضیحات: سلام من یه زمان ف بی ای بودم و از رو نادانی و جهل دراگ و مت چند نفر رو تیک کردم (2 تا 3نفر) و امروز به دلیل به هم ریختن نظم بن شدم اگه میشه منو انبن کنید و من واقعا از کارام پشیمونم و از اون چند نفر هم در خواست بخشش دارم اگه میشه منو هرچه سریع تر انبن کنید دیگه اصلا تکرار نمیشه و به قوانین احترام میزارم :(

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: wortexxx.png

• توضیحات: سلام من به دلیل Abuse nulti referral بن شدم من یه سیستم دارم خودمو داداشم بازی میکنم الان دقیقا چرا من بن شدم الان اکانت من هیچی اکانت داداشم کلا حدف شده الان واسه برگشت اکانتت من باید چی کار کنم

ویرایش شده توسط wortexxx
ناقص بودن گزارش
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری : aLcAtRaZ%282%29.png

توضیحات : با سلام الان من 5 ماه (حدودا نیم سال) هست که به خاطر بن شدم و تا الان پشیمون بودم ولی نمیتونستم کاری بکنم؟ یه مدت به همین خاطر پای کامپیوتر هم نمیرفتم ولی الان به امید اینکه انبن شم برگشتم. اگه میشه آنبن کنید من به جای 20 روز 5 ماه بن شدم چندین برابر مجازات امم کشیدم. ممنون میشم اگه آنبن کنید.

ویرایش شده توسط UnDeRcOvEr

aLcAtRaZ%282%29.png

LeT The RaiN WasH AwaY All The PaiN Of YesTerDaY

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• توضیحات: با سلام. بنده چند وقت پیش ب دلیله تمسخره منیجره عزیز بن شدم و بعد از پیگیری هایه لازم دیروز موسس گفتند که انبن میشی ولی ظاهرن یادشون رفته انبن کنند در ضمن تمسخریم انجام ندادم پیگری شه @Ali

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...