رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_AIi_%5D.png

• توضیحات: سلام اقا من 2تا وارن داشتم بعد یه چند ساعتی سرور اف بود بعد ساعت 3اینا اومدم سرور رفتم باس بعد فقط 1بار نوشتم @Eblis surf id بن شدم 5 روز بخاطر 3تا شدن وارن اخه چرا من چی کار کردم فقط یه بار گاون جمله رو گفتم حداق کیک هم ندادین بگین بار بعدی وارن خوب من از کجا بدونم با یه بار گفتن بن میشم.

اقا توروخدا انبن کنید تازه رفتم فکشن?

در 6 ساعت قبل، aliysbs گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_AIi_%5D.png

• توضیحات: سلام اقا من 2تا وارن داشتم بعد یه چند ساعتی سرور اف بود بعد ساعت 3اینا اومدم سرور رفتم باس بعد فقط 1بار نوشتم @Eblis surf id بن شدم 5 روز بخاطر 3تا شدن وارن اخه چرا من چی کار کردم فقط یه بار گاون جمله رو گفتم حداق کیک هم ندادین بگین بار بعدی وارن خوب من از کجا بدونم با یه بار گفتن بن میشم.

اقا توروخدا انبن کنید تازه رفتم فکشن?

http://yekupload.ir/9d87a9e60110a3c2/AG-SA-0001.jpg

ایشون هم اینکارو کرده پس چرا وارن نگرفت تازه ایشون 2بار گفت من فقط 1بار گفتم 

همه تخممن

بعضی چشم

بعضی لا پا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Activity.png

• توضیحات:  اشتباه بن شده. درخواست آنبنی دارم. این اکانتو من از کسی با پول بازی خریدم

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaRDNeSs.png

• توضیحات: بنده داشتم دسته متوسطهارو کیل میکردم و اشتباهی ایپی اکانت خودم شر کردم میخاستم Usedrugs پیست کنم و Report دادم Wrong گفتم شبش ادمینا فهمیدن اشتباه بوده ایپی عددی اینترنت بنده بوده

ویرایش شده توسط Hardness
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

mahziar123.png

توضیحات:سلام خدمت تمامیه بازیکنان انشالله که خوب و سر حال یاشید من امروز صبح رفتم تو بازی یهو ارور اومد که این اکانت ای پی شما نیست زدم رمزمو ولی دیدم اصلا بازی نیومد و بالا نوشته بود کنید به خاطر تبلیغات بن شدید من اصلا هیج تبلیغاتی نکردم و اینکه ای پی خودم همیشه اینه ولی وقتی میرم تو سایت agsa.arsacia.ir اصلا هیچ محرومیتی ندیدم میشه رسیدگی کنید ما از ۴ تا ۵ روز پیش بعد از ۲. ۳ ماه شروع کردیم خداوکیلی نگید رد من دیشب یا داشتم میگشتم با توریسمو و با رفیقام تو بازی کار میکرذیم مرسی از همکاریتون لطفا رسیدگی کنید 

بعد اصلا من رمزو به کسی ندادم نمیدونم چرا هی ای پیم عوض میشه دیشب اصلا ای پی من ۲.. بوده شما زدین ای پیت نیست و هست ۳۸.....اخه چرا بن شدم یک بار اکانتمو دزد زد بنش نکردین حالا تا خودم اومدم بن شدم اخه چه کاریه این اکانت تاریخ ساختشو ببینید بعد از ۱۰ روز صاحابش هم کلاسیم بود گفت بیا اکانتمو بگیر من با این اکانت ۵ماه چرخیدم فکیشن رفتم اونم ۲ بار چرا به خاطر رمز دادن تلیق شم چه کاری یه چک کنید من ای پیم شاید عوض بشه وگرنه بیایید اس اس هم دارم میتونم ببینید که هر رور دارم بازی میکنم شاهد میخواهین e.dehghani.png

بفرمایید اینم شاهد چرا بن شدم یه رسیدگی کنید من ۲ روز پیش توریسما گرفتن گرین ود خریدم بازی میکنم ای پیم تغیر کرده وگرنه من روزانه دارم بازی میکنم ممنون میشم ان بن کنید 

ویرایش شده توسط Amirsattari

ما ملت شهادتیم?اما حسینیم بیا ما منتظریم ??مرد این میدان ما هستیم برای شما???

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahyar87.png

• توضیحات:با سلام من میخواستم برم اکانتم بد دیدم بن هستم ولی رفتم UCP دیدم فعال نوش :| 

p912_sa-mp-047.png

ویرایش شده توسط KhianaT

?? ???????                          Daggers.png 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Limit.png

• توضیحات: سلام من نمیدونم به چه دلیل بن شده ام . فقط میدونم نوشته خرید و فروش با ارز ریال . من حاضرم قسم بخورم من این کارو نکردم . لطفا فرصت دوباره ای به بنده بدید . اکانت بنده 11 ماه هست که بن شده و گمون کنم مجازات کافی باشه برام . از ادمین های محترم خواهشمندم بنده را آنبن نمایند و فرصت دوباره به من بدهند . من عاشق این سرور ام . ممنون

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MrAlBeRT.png

TheKinG.png

• توضیحات: سلام

کامی جان 

من به این دلیل بن شدم و حالا میخوام بگم که ما با روبیک درگیری شخصی داشتیم یه موضوعی پیش اومد اون اومد با هزارتا جزییات به علی گفت و مدرک بن منو با کلی چیزایی که ازش خبر نداشتم بن کرد دوس دارم بیای تو بازی دقیق تر بهت توضیح بدم

بعد اون اکانت ساختم و اومدم بازی کردم ادمین هم شدم

حالا هم پسر خوبی شدم خیلی وقته از بن گذشته کارمم خیلی بد نبوده

اگه میشه آنبن کنید میخوام برگردم بیام تو تیم کارکنان و بازی کنم

لطفا آنبن کنید دیگه تکرار نمیشه

اگه جزییات دقیق میخواین تو بازی براتون میگم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Huge.png

• توضیحات: سلام من یه زمانی به دلایل نامعلوم و غیر طبیعی با دلیل خرید و فروش به ناحق بن شدم، هرچی هم اصرار کردم گفتم من اصن سمت خرید و فروش و اینا نرفتم قبول نکردن و الکی بهمون خرید و فروش با پول واقعی چسبوندن
الان بیشتر از 1 سال از اون داستان میگذره... دلم هوس آرساکیا کرده میخوام بیام بازی کنم. نمیدونم چند نفر هنگام سالگرد های مختلف بخشیده شدن ولی منو هنوز نبخشیدین و بیگناه محرومم کردین!
من همیشه علاقه داشتم سالم و قانونمند بازی کنم و از محیط خوب آرساکیا لذت ببرم. لطفا اجازه بدید من بیام بازیمو بکنم من نه هیچوقت سمت افراد ضد مجموعه رفتم نه میرم و نه خواهم رفت...
ممنون که درکم میکنی دوست عزیز و مهربان ❤️ 

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@EMiliX دوست عزیز حساب کاربری شما بن نیست. به علت تبلیغات روی میکروفون دسترسی شما به لانچر مسدود شده. درخواست شما رد شد.

@Arshiyamo حساب کاربری ایشان به درستی بن شده است و اشتباهی صورت نگرفته است. باید بیشتر دقت میکردند. درخواست شما رد شد.

@Hoody * اگر شما برای مدت زمان مشخصی محروم شده اید به صورت خودکار Unban خواهید شد. نیازی به درخواست رفع محرومیت نیست.

@aliysbs * اگر شما برای مدت زمان مشخصی محروم شده اید به صورت خودکار Unban خواهید شد. نیازی به درخواست رفع محرومیت نیست.

@AryiaN اکانت مربوطه به علت خرید و فروش با پول واقعی بن شده و مدارک هم کامل بوده. درخواست شما رد شد. (میتوانید با پرداخت خسارت آنبن شوید.)

@Hardness اکانت شما محروم نمیباشد.

@Amirsattari اکانت شما محروم نمیباشد.

@KhianaT اکانت شما محروم نمیباشد. با روشن خاموش کردن مودم میتوانید به سرور وصل شوید.

@Ezza اکانت شما به درستی بن شده است و خرید و فروش شما اثبات شده.درخواست شما رد شد. (میتوانید با پرداخت خسارت آنبن شوید.)

@AlBeRT اکانت شما به درستی بن شده است. درخواست شما رد شد.

@Huge اکانت شما به درستی بن شده است. درخواست شما رد شد. (میتوانید با پرداخت خسارت آنبن شوید.)

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: alirezagoldman.png

• توضیحات:  با سلام من نزدیک گت گیفت بودم با هواپیما خودم رو از هواپیما انداختم بیرون تو اب ولی توی اب هنوز به حالت پرواز بودم بعد از چند ثانیه توسط ملی خانم و به علت کلاهبرداری بن سخت افزاری hardware banشدم تقاضای بررسی و رفع محرومیت دارم 

با تشکر

8b1p_ag-sa-0007.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mtin.png

• توضیحات: با توجه به اینکه مدت زمانه زیادی از بن شدن اکانت میگذره شاید تصمیمتون عوض شد آنبن دادین ?

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Faraz.png

• توضیحات: اَنا مظلوم ?

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

پنل کاربری :AmirIR021.png

توضیحات :سلام من به چیت زدن بن شدم 

ولی نمیتونم چرا ای پی بن شدم من فقط با یک اکانت چیت زدم ولی همه اکانت هامو بن کرد چرا آخه حالا همه اکانت واش چرا ای پی بنم کرده

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Yungxrist.png

• توضیحات: اقا ما تقریبا یه ساله که تعلیقیم پارسال وسط وار علی گوتو کرد اومد چک پیسی و برنامه anydesk خود به خود کسی که به کامپیوتر وصل بود رو مینداخت بیرون چون ورژن anydesk من قدیمی بوده ... (اینو تازه فهمیدم) هی دیکانت میداد anydesk و علی فکر کرد من از قصد اینکارو میکنم ک چک پیسی نشم و منو تعلیق کرد 
درخواست دارم اگه میشه منو انبن کنید چون تقریبا یه سالیه بنم و هیچی هم نگفتم و به نا حق بن شدم واقعا 
@Ali

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

AmirPOK3R.png

• توضیحات: 

با سلام خدمت مدیریت آرساکیا، بنده بعد از سه سال میخواستم وارد سرور شوم ولی متوجه شدم که بن شدم. متاسفانه دلیل و تاریخ بن شدنم هم مشخص نیست.
ممنون بابت پیگیری.

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@alirezagold شما آنبن شدید.

@AssassiN درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد.

@Hub درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد.

@AmirIR021 درخواست شما رد شد. حساب کاربری شما یافت نشد.

@HaraS درخواست شما رد شد. شما آنبن نخواهید شد.

@POK3R درخواست شما تایید شد. شما آنبن شدید.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SheKarChY.png 

• توضیحات:  سلام و درود بنده ایونت گزاشتم و حتی مقدار جایزه که باید به winnerایونت میدادم رو داشتم اما کسی winnerنشد 

بعد ادمین goto کرد و گت فیلم داری از اینکه کسی برنده نشد گفتم بله صبر کنید برم اپلود کنم 

بعد رفتم دیدم اصلا Ocam من اصلا روی فیلمک گرفتن نخورده بوده بعد

اومدم گفتم داداش ocam من باز بوده برنامش اما فیلم نگرفته بود

گفت اوکیه به دلیل فیلم نداشتن بنت میکنم 

الانم 7روز بن داده منم همون روز رفنه بودم تاکسی فکشن

خواهش میکنم بزارید من انبن شم از فکشن کیک نشم

چون دست من نبود که از استرس اشتباه جایی دیگه کلیک کردم و فیلم نگرفته

56724209_parsnaz_com.jpg

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali.mt.png

توضیحات: با سلام من بدلیل چیت ایپی بن شدم درصورتی ک با لانچر وارد گیم میشم و چیت هم نمیزنم اگر هم چیت داشتم باید درخواست چک پیسی میدادن ایپی اشتباه بن شده لطفا رسیدگی شود با تشکر

در 27 دقیقه قبل، Arya0511 گفته است:

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali.mt.png

توضیحات: با سلام من بدلیل چیت ایپی بن شدم درصورتی ک با لانچر وارد گیم میشم و چیت هم نمیزنم اگر هم چیت داشتم باید درخواست چک پیسی میدادن ایپی اشتباه بن شده لطفا رسیدگی شود با تشکر

و توسط ادمین CoCaiN ایپی بن شدم اگه میشه دلیلشو بگن چرا بدلیل چیت ایپی بن کردن ممنون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" ازطریق کنترل پنل: Farbd.png

• توضیحات: سلام وقت بخیر من به دلیل خرید و فروش بن شدم ولی قصد همچین کاری نداشتم میشه توضیحی به من بدید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Gang_bala.png

• توضیحات: سلام و وقت بخیر

اقا من میرم تو اکانت شخصی دیگر تو ارساکیا

میخوام براش یه کاری انجام بدم

اقا کارم تموم میشه از اکانت میام بیرون

بعد 5یا6 روز میگذره

اون یه کار اشتباه تو سرور انجام میده که شامل خرید و فروش با پول real است که اکانتش تعلیق میشه

سوال من این است که ایا اکانت های منم باس تعلیق بشه؟

من کلی خرج کردم تو سرور ارساکیا نمیام یه کار اشتباه انجام بدم که تعلیق شم خو

اون کار اشتباه انجام داده من باید تعلیق شم

خوب من درخواست انبن دارم چون نا حقی بن شدم لطفا پیگیری کنید

خوب بیشتر از این وقتتون رو نمی گیرم یا علی

ویرایش شده توسط GanG2020
کمبود توضیح
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: dark_Ghost.png

• توضیحات:  سلام من چند روز پیش رفتم داخل مولتیم دیدم به دلیل خرید و فروش بنه اگه میشه انبن کنید چون من هیچ خرید و فروشی انجام ندادم.

ویرایش شده توسط CrazyZombie

اما دوست خوب قلب زندگیست . .?❤️

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:mahyar87.png 

• توضیحات: با سلام من که با  هر اکانتی که میخوام بیام بازی Server Kicked Baned میده :(  @RealSlimShady  

https://uupload.ir/files/w5yo_sa-mp-096.png

?? ???????                          Daggers.png 

لینک به دیدگاه

rahan.png

سلام آقا من دیروز داشتم بازی میکردم که آقا omid اومد گفت یکی تو اعیونت وینر بودم پولشو ندادم اما اون کسی که شکایت کرده کمپ کرده بود و منم گفتم کمپ = کیک الکی بنم کرد لطفا رسیدگی کنید الکی بن نکنن مارو هم از فکشن کیک میکنن

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Bordbar121.png

• توضیحات: سلام. علت محرومیت من٬ bad ad هست. که به گفته ادمین OmidGH ٬ کلمه Trade رو توی /ad به اشتباه نوشتم Trad

jxyl_capture2.png

شما اگه به این عکس نگاه کنید میفهمید که Trad هم همون معنی رو میده و نمیتونه اشتباه باشه

و اما نکته اینجاست که من قبلا هم چندین بار به همین صورت کلمه Trade رو مینوشتم٬ حتی ادمین هایی بودن که به خاطر اشتباه نوشتن کلمه های دیگه تلپورت میشدن و درستش رو به من یاداور میشدن اما هیچوقت نشده بود که بگن Trad اشتباه هست و درستش Trade هست.

امیدوارم قانع کننده باشه. من امروز متینگ دارم لطفا سریع تر unban کنید٬ ممنون.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید. بنده ی زمانی مولتی کشیدن تو دسته متوسط مجاز بود بنده اکانت دادم دست کسی که بره وار و خودم چند وقت بازی نمیکردم وقتی الان امدم

متوجه شدم که اکانتم تعلیق شده مثل اینکه به دلیل کم بودن fps در فیلم وار خواستم ی تجدید نظر بکنید و لطف کنید اکانت منو ان بن کنید.

2019-11-10 12:41:54

https://s16.picofile.com/file/8424118284/sa_mp_000.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...