رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: lord_amir_021.png

• توضیحات: سلام من از یک اونت فیلم نگرفنه بودم و یادم رفته بود ولی من از بقیه اونت هام فیلم دارم و اینکه ادمین رویا منو در حال اونت گذاشتن بن کرد که میتوانست بعد یا قبل اونت بن کنه

امید وارم که درخواست من قبول شود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mtin.png

• توضیحات: با سلام خدمت موسس سرور.امیدوارم حالتون خوب باشه.راستش من اکانتمو به دوستم داده بودم و برای کنکور نمیومدم.بعد از اینکه بک دادم به آرساکیا دیدم که اکانت به دلیل خرید و فروش تعلیق شده.چند وقت پیش که با دوستم صحبت کردم گفتش که والا مثل اینکه سو تفاهم شده یا به اشتباه بن شده.ممنون میشم اگر پیگیری کنید و اگر ممکنه انبن کنید.تشکر فرواوان. یا علی.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ABD_4_EVER.png

• توضیحات: تقریبا یک سال پیش این اکانت به علت توهین های مکرر از سرور تعلیق شد، اگر امکانش هست آنبن کنید اولین اکانتم تو سروره بوده، متشکر

ویرایش شده توسط HajAbdollah

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MmD__M3.png

• توضیحات: 

با سلام.

بنده تقاضای رفع محرومیت دارم. بیشتر سرور می دونن که من به جز ارساکیا جای دیگه اصلا پلی نمی دم و تنها اینجا رو دارم و کاری نمی کنم که تعلیق شوم.

با تشکر از کارکنان سرور

Hero.png

PathaaN.png

!!! Come_Eat_it !!! 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: InShadow.png

• توضیحات: 

نمی دونم چی بگم تا همین چند دقیقه پیش نمی دونستم برا چی بن شدم اومدم تو این صفحه فهمیدم داستان چیه اصلان من با Gelofen شِیر اکانت نداشتم یه اکانت با عرفان داشتم که می دونستم اون کاری نمی کنه الان چه ربطی به Gelofen داره؟واسه 1 نفر اومدین 6 نفر رو بن دادین این چه کاریه من که اصلان با Gelofen اکانت اشتراک نداشتم.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@Cronos درخواست رفع محرومیت شما رد شد. شما به درستی بن شدید.

@AAMIRABAS درخواست رفع محرومیت شما رد شد. لینک UCP شما درست وارد نشده است و اگر به تازگی بن شدید و دائمی نیست در این تاپیک پست ارسال نفرمائید.

@mohhamadhadi درخواست رفع محرومیت شما رد شد. باید مسئولیت Share کردن اکانتتون رو بپذیرید.

@HajAbdollah درخواست شما در دست بررسی میباشد.

@HaJiKhaN درخواست رفع محرومیت شما رد شد. شما به درستی بن شدید و امکان آنبن وجود ندارد.

@Wolfe درخواست رفع محرومیت شما رد شد. به هر طریقی شما با فرد ممنوعه شیر اکانت کردید.

• با پرداخت خسارت امکان آنبن وجود دارد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BowMan.png

• توضیحات: سلام،این اکانت مولتی بنده هستش امروز برای اینکه میخواستم ماشین بندازم توش میخواستم آنلاین کنم تو UCP دیدم نوشته بن شده ولی هیچ تاریخچه بن شدنی نداره و متوجه نشدم که داستان چیه! درخواست آن بن شدن اکانت رو دارم. با تشکر

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

mahziar123.png

توضیحات:من دیشب با دوستم داشتم میرفتم بعدش یک ادمین برای بار سوم بهمون اکتیویتی انداخت و با ماشین نمدونم چیه تند رفت نمیگم فرار کرد بعدش من گفتم توجه کنید گفتم بچه ها این ادمینه اسکولا بعد ادمین فکرکرد من گفتم ادمین های اسکول بادش منو ۱۲۰ دقیقه محروم کرد من ۱ ساعت صبر کردم ولی این محرومیت پایان نیافته و صبح هم ۲ ساعت بودم ولی بازم هم انبند نشد من اینجا رفع محرومیت زدم رسیدگی کنید چون نمیتونم بنویسم چون من معلمم.باتشکر

ما ملت شهادتیم?اما حسینیم بیا ما منتظریم ??مرد این میدان ما هستیم برای شما???

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arash.png

• توضیحات: با سلام. من اکانتمو با راک سمپ آنلاین گذاشته بودم و بعد رفتم حمام و برگشتم دیدم ADMBOT منو به دلیل تبلیغاط بن کرده. من اصلانبودم چجوری تبلیغات کردم آخه؟؟؟ لطفا رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALIREZASAN3.png

• توضیحات: سلام خسته نباشید اکانت منalirezasan3 دو هفته هست که به دلیل ترید با پول واقعی بن شده متاسفانه اشتباه خودمه اما اکانت من نزدیک ۷ کا گلد یک عدد بیزنس و ۲ اینفرنس بود و خیلی خرج کرده بودم حدودا ۵۰۰ هزار تومان و واقعا به کمکتون نیاز دارم خواهشا آن بن کنید

(توی این زندگی نه اونقدر بد باش که همه فوشت بدن/ نه خیلیم خوب باش که ازت سواستفاده کنن

تمام.)                

ALIREZA.GANG.png

MiSery.png

ALIREZASAN3.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Carlin.png

توضیحات: با سلام فکر کنم نزدیک 1 سال هست اکانت Carlin به دلیل Below 20 FPS از سرور محرومه, برایه پیگیری آنبن شدن با @Ali صحبت کردم و ایشون نتونستن منو قانع کنن چرا با اینکه مدارک وار داده شده و check-PC توسط خودشون انجام شد (که فیلم های جفتش هنوز موجوده) باید permanently ban صورت بگیره من هنوزم بن شدنم رو قبول دارم ولی بن دائم اصلا, و ایشون گفتن صبر کنید تا لانچر منتشر شه و خیلی صحبت های دیگه گفته شد که آخرش برای ادامه پیگیری دیگه جوابی به من ندادن, من میتونستم تو این مدت مثل خیلی ها بار ها تو وار و پینبال به عمد از تقلب استفاده کنم و رفع محرومیت صورت بگیره و دوباره اینکار رو تکرار کنم ولی هیچ کدوم محرومیتشون به 1 سال نمیرسه, با این حال فقط قوانین نقض شده نه استفاده از تقلب

ممنون

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@HajAbdollah درخواست شما رد شد. شما به درستی بن شدید.

@MorningStar درخواست شما رد شد. شما به دلیل اشتراک اکانت بن شدید.

@Amirsattari درخواست شما رد شد. شما بن نیستید.

@Awrsh درخواست شما رد شد. شما بن نیستید.

@alirezatt12 درخواست شما رد شد. شما به وضوح قصد فروش اکانت خود با پول واقعی را داشتید.

@Arsalan درخواست شما رد شد. شما به درستی بن شدید.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

DeathNoTe.png

با سلام و درود به staff های سرور ببنید منو به چه دلیل بن دادید من که کاری نکردم لطفا اگر اشتباه شده منو برگردونید سرور ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _GabrieL_.png

• توضیحات: سلام من داشتم با لیدر و بقیه بچه ها تمرین میکردیم که دیدم بن شدن به دلیل تبلیغات اقا من تبلیغ نکردم لطفا زود انبن کنید لیدر یک کلمه ای را با ویس گفت من میکروفن نداشتم فکر نمیکردم اصن بن داره اصن نمیدونستم اون کلمه یعنی چی یهو دیدم بن شدم لطفا انبن کنید نمیدونستم چیه اخه
* اگر شما برای مدت زمان مشخصی محروم شده اید به صورت خودکار Unban خواهید شد. نیازی به درخواست رفع محرومیت نیست.

285.png   115.png

Wide.png

_GabrieL_.png 

**عیب نداره تجربه شد** 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pouryaak.png

• توضیحات: من میخواستم از چیت تلپورت استفاده کنم ولی الان خیلی پشیمونم که توی بهترین سرور ایران میخواستم چیت بزنم و لطفا من رو آنبن کنید دیگه تکرار نخواهد شد اگه تکرار شد برای همیشه بنم کنید :((

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kurd_gamer.png

• توضیحات: به اشتباه بن شدم به دلیل Tohin be admin ادمین مورد نظر عجولانه عمل کرده. با تشکر 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amoabol.png

• توضیحات: من رو به اشتباه بن دادید .من داخل اکانت sleepبودم اومدم بیرون واز دوباره اومدم داخل. دیدم بن شده اونم پرمنت بن نوشته توسط علی تلیق شده یعنی ipبن دادید همینطور الکی. میخواستم که منو ان بن کنید چون اصن کاری نکردم و واسه هیچ کاره الکیم بن نمیدن تشکر

Dragon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DarkLife.png

• توضیحات: من تعلیق شدم بدلیل اینکه رفتم تو اکانت Amlrhossein من روز قبل تعلیق شم برای اکانت Amlrhossein Unbani گرفتم و چون قبلا اون تبلیغات کرده بود منم تعلیق شدم الان من الان درخواست میکنم Unbani دارم

❈❴- اڰِه ټُ خَټمِ ایـטּ ګآݛایۍ مآ؏ سٖاݪڰَړډِشٖیمٖ حٰجے???            Crysis.png              TheStranger.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Faraz.png

• توضیحات: 

3 ماه گذشت ?

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Danial_qodusi.png

• توضیحات: 

بنده در حال بازی بودم رفتم مت دلیور یهو نوشت Server Closed Connection!

جالبه من IP Ban هستم :|

لطفا رسیدگی کنید خیلی برا اکانتم زحمت کشیدم.

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@sadra13mh97 شما به دلیل اشتراک خوردن اکانتتون با فرد ممنوعه به درستی بن شدید. درخواست شما رد شد.

@XtremeMahan اکانت شما محروم نیست.

@pouryaak اکانت شما محروم نیست.

@DEYAKO اکانت شما محروم نیست.

@amoabol اکانت شما محروم نیست.

@DarkLife درخواست شما تایید شد. شما آنبن شدید.

@AbbasMZ اکانت شما به درستی بن شده است. درخواست شما رد شد.

@Dany7 اکانت شما محروم نمیباشد. اگر آیپی بن شدید با روشن و خاموش کردن مودم اینترنتتون (عوض شدن آیپی) آنبن خواهید شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %24The_Flash%24.png

• توضیحات: این اکنت مولتی بنده هست و کلا ماهی 3 4 بار آنلاین میشد. 
روحمم خبر نداره چرا بن شده. Reason زده تبلیغات ولی خب رمز رو که کسی نداشته خودم هم که آنلاین نشدم
دوباره چک بشه ممنون میشم

Hoody.png

TeZcas Family Ever

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: StormBoy.png

• توضیحات: سلام من چرا من شدم Sleep بودم بعدش اومدم دیدم hardware بن شدم خوب بگید چی گفتم من sleep  بودم 

و هیچی نگفتم بن شدم 

ویرایش شده توسط EMiliX

=======================================================================

EMiLiX.png 

=======================================================================

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mohammad310.png

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید.

ببخشید این رفیق ما mohammad310 یه فامیل به نام danial2007 داره که اقای  danial2007 تو بازی به دلیل خرید و فروش بن شده بعد این  danial2007 رفته بوده خونه mohammad310 اکانت خود را روی سیستم ایشان بالا اورده است متاسفانه زمانی که ایشان بن شد mohammad310 هم تعلیق شده چون تو سیستم اون اکانت  danial2007 بالا اومده بود بعد میخواستم که اکانت momhammad310 را برسی کنین

این هم عکسی که برای من فرستاده :xv3l_whatsapp_image_2020-11-23_at_10.16.

با تشکر ❤️

arshiya.2002.png

ویرایش شده توسط Arshiyamo

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hoody.png

• توضیحات: بنده دیروز با اکانت هودی اسم TS رو آووردم و بن شدم.  توسط Kamyab حالا اسم ts رو فقط آووردن بن داره. و  تبلیغ محسوب میشه 

آیپی ندادم که بن میدین. درخواست آنبن دارم

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...