رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

JahnySins.png

• توضیحات:

آقا من اسم یه بازیگر خارجی گذاشتم حالا باید بن شه؟؟؟پس چرا این اکانت بن نشده؟؟؟

AlexisTexas.png

چرا؟؟؟؟؟

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

@Gang شما به درستی بن شدید. ایشون هم بن نشدن چون اکانتشون توسط ادمین ها در سرور دیده نشده.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: master_ghost.png

• توضیحات:سلام خدمت ادمین های عزیز ببنید من صبح تا شب فقط داشتم متریال میزدم که skill۵کنم و حتی مت هم میفروختم که یک لول 3اومد گفت من 30تومن میریزم حسابت تو ماشینتو بده من میدونستم داره دروغ میده و درخواستشو قبول نکردم وخریدو فروشی انجام نشد و حتی او را کشتم که دیدم یهو بن شدم به دلیل خریدو فروش با پول واقعی ولی من هیچ خریدو فروشی نکردم.ممنون میشم اگه آن ین کنیدلول من پایین هم هست خیلی هم با قوانین آشنا نیستم خواهشا اگه میشه درخواست منو بپذیرید

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@Masterghost درخواست شما رد شد. شما تنها با پرداخت خسارت آنبن میشوید.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeSerT.png
• توضیحات:  با عرض سلام و درود 
تقاضا دارم اکانت رو آنبن کنید چون مطمئنن اشتباهی رخ داده و همونطور که داخل Reason بن نوشته شده "احتمال چیت در وار" قطعی و مطمئن نیست لطفا آنبن کنید??

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه

Faraz.png

• توضیحات: با سلام،

آنبن نمیکنین؟! ?

FP80 شد، 10,000,000$ به باد رفت، 53 روز هم شده،

آنبن کنین دیگه ?

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@Wanderer شما در وار چیت زدید و به درستی بن شدید امکان آنبن شدن وجود ندارد.

@AbbasMZ ایشان به درستی بن شدند و امکان آنبن وجود ندارد. (الا با پرداخت خسارت)

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: aminsh11.png

• توضیحات: سلام دلیل بن شدن من چی هست ؟ چ مدرکی وجود دارد؟ اگه میشه ONBAN کنین ممنون

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amin_king2020.png

• توضیحات: سالام من چرا بن شدم؟مدرکی هست؟من معلم بودم دیدم یهو بن شدم

ویرایش شده توسط aminsh5095
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pouria85.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمت تمام پلیر های ارساکیاگیم بنده در این اکانت فعالیت خواصی نداشتم به صورت کلی یه اکانت مولتی بود جهت دادن ماشین و خانه به این اکانت من امروز که میخواستم این اکانت رو /sleep بزارم دیدیم بن شده تقاضا دارم برسی شه در صورت اشتباه بن شدن unban شه و اگر هم کار کردم که باید این اکانت بن میشد دلیلش رو خدمتم عرض کنید با تشکر از تمامی همکاران ارساکیا گیم

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• توضیحات:  با سلام خسته نباشید. طبق مشاهدات این اکانت قبلا به دلیل FBS 15 - 20 بن شده. 10 ماه از بن گذشته. اگر امکان باشه یک بخشش در نظر گرفته شود و بازیکن قول داده به قوانین سرور و مقررات احترام گذاشته و رعایت کند و آن بن شود

ویرایش شده توسط ViKi
توضیحات

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@aminsh5095 شما به دلیل کلاهبرداری کردن یا شناخته شدن به عنوان مولتی اکانت یک بازیکن که کلاهبرداری کرده به درستی بن شدید. با خرید گلد از سایت میتوانید آنبن شوید.

@MASlH شما به دلیل کلاهبرداری کردن یا شناخته شدن به عنوان مولتی اکانت یک بازیکن که کلاهبرداری کرده به درستی بن شدید. با خرید گلد از سایت میتوانید آنبن شوید.

@ViKi شما به درستی بن شدید و امکان آنبن وجود ندارد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: aminsh11.png

• توضیحات: باعرض سلام و خسته ناباشی ب تمامی کارکنان آرساکیا درحالی ک من بن بودم @Meli منو unbanکارد و دوباره منو ب جرم خرید و فروش ban در صورتی ک من همش بن بودم و هیچ گونه کاری نکردم من ساعت 23:17 بن بودم و منو برای 30 ثانه unban ودوباره بن کردم دلیل این کار را دوست دارام بفهمم ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@aminsh5095 شما به درستی بن شدید. میتوانید با خرید گلد از سایت اکانت خود را آنبن کنید.

• از ارسال پست بی مورد خودداری فرمائید.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

DeLon.png

به خدا من بی گناهم فقط میخواستم اکانتو بفروشم و دیگه بازی نکنم,تورو خدا آنبن بدین من پشیمونم.اکانت واسه برادرم هست منو میکشه. :((

DeLon.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@DeLon ما مدارک کاملی داریم که نشون میده شما با اکانت وارد بازی شدید و قصد فروش کامل اکانت رو داشتید اکانت شما آنبن نخواهد شد مگر با پرداخت خسارت.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• توضیحات: تقضا دارم اکانت رو انبن کنید fps رو فیکس خواهد شد .

لینک به دیدگاه

DrMoReAz.png

عدم همکاری در Pc Check

https://bit.ly/36beas2

https://bit.ly/30a5FJS

ادمین [TOP]TiGeR. اومد درخواست پی سی چک داد

انی دسک رو دانلود کردم و نصب کردم بعدش اومد توی محیط پی سی

بعد اون برنامه last activity رو که رو دسکتاپ هست رو دانلود کرد بعد نمیدونم چی شد که انی دسک not responding داد!

تو عکس مشخصه کامپیوتر هنگ کرد و من هیچ کاری نمیتونستم بکنم واسه همین 30 روز بن شدم. حتی نمیدونم چرا منو پی سی چک کردن من که تقلب نداشتم.

در کل این وسط تقصیر من چی بود آخه؟! :|

تورا خدا آنبان کنید ممنان از شوما.

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه

Bigi1300.png

توضیحات: با سلام من دقیق نمیدونم برای چی بن شدم و کجا حماقت کردم لطف کنید رسیدگی کنید و اگر دلیل حماقتم رو بگید دیگه به هیچ وجه حماقت نمیکنم.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@aiem شما 3 ماه قبل بن شدید و با توجه به دیر پیگیری کردنتون امکان آنبن وجود ندارد. (اگر هم بود در این تاپیک انجام نمیشد) [شما میتوانید با خرید گلد از UCP خودتون رو آنبن کنید.]

@TiAM درخواست رفع محرومیت شما رد شد. [شما میتوانید با پرداخت خسارت رفع تعلیق شوید.]

@DrMoReAz درخواست شما در بخش شکایات بررسی و رد شد. [شما میتوانید با خرید گلد از UCP خودتون رو آنبن کنید.]

@SaintsRows درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.HAJi.png

• توضیحات: بنده هیچ خریدو فروشی نکردم با اکانته خود و اگر هم کردم لطفا مدارک رو برای من ارسال کنید چون مطمئنم خریدو فروش نکردم و درخواست آن بن دارم با تشکر♡بن شده از طرف Sezar و اگر اشتباهی کردم اندفعه رو بخشش کنید برای بار دوم تکرار نمیشه و اگر هم بخشش نمیکنید لطفا مبلغ خسارت رو بگید♡

ویرایش شده توسط Hajamiram
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ColoR.png

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید. این اکانتی که چند روز پیش توسط #Meli بن شد به اشتباه بن شده و دلیل اشتباه بوده. من AlCapone هستم و این اکانتی که بن شد اکانت مولتی من هست که داده بودم دست دوستم تا باهاش بیاد بریم بانک بزنیم! چون آی پی مشابه داشت با اکانت godkiller1103 با اون اکانت بن شد. این اکانتی که بن شده اکانت من هستش که حتی میتونید تو تاریخچه ببینید که خودم با اون آنلاین شدم و جیمیل خودم هم رو اکانت هستش و پسورد و پین رو همرو دارم و اکانت برای من هستش! اگر میشه رسیدگی کنید و اکانت رو رفع محرومیت کنید!

لینک به دیدگاه

Amir_REXOR.png

• توضیحات: 

با سلام. بنده دقیق نمی دونم برای چی بن شده ام. اگه میشه بگید. فقط می دونم که Taligh - be ham rikhtan nazme server یک معنی داره که من بخاطر IP یک نفر دیگه که یک کاری کرده بن شده ام. من اصلا خبر ندارم چه شده. تقاضای انبنی دارم. بیشتر سرور می دونن که من به جز ارساکیا جای دیگه اصلا پلی نمی دم و تنها اینجا رو دارم و کاری نمی کنم که تعلیق شوم

Sprint.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@Hajamiram درخواست رفع محرومیت شما رد شد. [ میتوانید با پرداخت خسارت آنبن شوید. ]

@KhodeNoTBaD درخواست رفع محرومیت شما رد شد. [ شما باید مسئولیت اینکه پسورد اکانت خودتون رو به دیگری میدید بپذیرید. ]

@erfanx118 درخواست رفع محرومیت شما رد شد. [ شما باید مسئولیت اینکه پسورد اکانت خودتون رو به دیگری میدید بپذیرید. ]

@Rexor درخواست رفع محرومیت شما رد شد. [ شما باید مسئولیت اینکه پسورد اکانت خودتون رو به دیگری میدید بپذیرید. ]

نقل قول
  • به اشتراک گذاری حساب کاربری:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید)

وارد هر اکانتی که دیگران به شما می دهند نشوید!

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Wise.png

• توضیحات: به اشتباه بن شدم هیچ چیتی استفاده نکردم این برای قبلا هست و الان لانچر اومده!

ویرایش شده توسط Cronos

Be yourself

But be your best self

-LordViper-

Pouyan.png

SweeT.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...