رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SaSanRandy.png

• توضیحات:  سلام بنده چند روز پیش هم دزخواست دادم اما آن بن نشدم چون ادمین ماکول فک کرد واسه بیست روز بن شدم ، بنده توسط آدم بات بن شدم و دلیلشم heat seaker بوده و واسه همیشه هم بوده لطفا من را ان بن کنید قول میدهم تکرار نشود چون چیزهای زیادی تو اکانتم بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

ExeCutineR.png

• توضیحات: با سلام خدمت شما, بنده به دلیل Abuse Referral  بن شدم توسط ادمین NasTaraN , خدمت شما عارض شوم که یکی از اشنا ها که تو بازی هست توسط من به بازی اومده و Referral منو وارد کرده و هنگام /buylevel بنده و ایشون بن شدم , ایشون پیش من بودند با نت من میومدن بخاطر همین هر دو بن شدیم , باز هم بگم با دو سیستم جدا بودیم , با تشکر ممنون میشم سریع تر رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: roham.nitroo.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید. من حدود ی ساله پیش به دلیل خرید و فروش بن شدم ک من تا الانم موندم این مدرک خرید و فروش من کجاست ؟ من بخدا الکی بن شدم حالا ی اشتباهی پیش اومده ب بزرگی خودتون ببخشید و لطفا منو آنبن کنید برای اولین بار من به تعلیق شدم لطفا آنبن کنید منو اگه چک کنید هیچی تو اون اکانت ندارم , با تشکر:(

رهــــNitrooـــــــام

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

SHADOW_armini.png
سلام من سه چهار روزی هست به دلیل توهین به سرور بن شدم من اون روز اعصابم خورد بود چون داشتم کار میکردم و یکی اومد ماشین منو پکوند شاهدم دارم شرمنده لطفا منو ان بن کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scary.png

• توضیحات: با سلام، بنده هیچ گونه خرید و فروشی انجام نداده ام و درخواست آن بن را دارم.

لینک به دیدگاه

ALI2000.pngبا سلام و خسته نباشید دوست عزیز الان من 1ساله بن هستم به دلیل پارتی بازی و تحمت زدن به من لطفأ از شما حواهش می کنم هن بن کنید لطفأ من زندگیم تو اون اکانته اسمش ali2000

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: danial.r.png

• توضیحات: سلام من تو سرور بودم که هوا رو مه کردن که هیج جایی رو نمیشد ببینی  بعد من در /Report  گفتم که ر.ی.د.ه شد تو هوا  بعد ادمین treasure منو بن داد  به reason : Tekrar= ban  بعد من /q کردم که دوباره بیام تو سرور که دیدم زده ادمین macavel بنم کرده برای 7 روز  اونجا زده بود تکرار = بن من که هنوز تو سرور نیومده بودم  زده بود بن شدم  به reasone tohin dar report  من تو ریپورت به کسی که توهین نکردم  لطفا منو انبن کنید با تشکر        من این پست رو گذاشتم چون اگه تا 3روز انلاین نشم از فکشیون کیک میشم لطفا منو انبن کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Custom.png

• توضیحات: سلام,بنده امروز به خاطر /ad اشتباه خیلی بی رحمانه توسط ادمین moltafet m.a.s بن شدم.بنده قبلش چند بار اد گذاشتم واسه فروش موتورم ولی خب چون کسی زنگ نمیزد واسه خرید گفتم چاشنی خنده به /ad م اضافه کنم و نوشتم motore alexis sanchez for sell و منظورم فوتبالیست معروف بود.ایشون بلافاصله بنده رو کیک و بعد از اینکه دوباره لاگین شدم Ban کردند.از صحبتام با ادمین مربوطه بوسیله اکانت مولتی هم چند عکس دارم که اینجاس : http://s9.picofile.com/file/8299508018/moltafet_m_a_s_ban.zip.html

لطفا آنبن کنید اکانتمو,ممنون

اسم: Custom

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

درود!

@CapitanBlack شما رفع محرومیت شدید!  قوانین را رعایت کنید و از بازی لذت ببرید

@SasanRandy بنده در تلپیک قبل هم گفتم شما سوابق شما هم بررسی کردم شما می توانید با استفاده از Gold خودتان را رفع محرومیت کنید

@ariakillman شما نباید از سیستم جایزه با یک سیستم و یا یک اینترنت استفاده کنید

@mrSHADOW مدارک تعلیق شما کامل هست و مدارک بنا به مساءل امنیتی به شما داده نخواهد شد برای رفع محرومیت تصمیم با موسس هست

@shadowarmini شما رفع محرومیت شدید در صورت تکرار برای همیشه از مجموعه محروم خواهید شد.

@AmScary شما به دلیل خرید و فروش تعلیق نشدید و به دلیل تبلیغ محروم شدید!

@RezaJonz شما رفع محرومیت شدید. قوانین را رعایت کنید و از بازی لذت ببرید

@TRuckDaN محرومیت شما صحیح بوده. شما نباید در Report هیچ گونه الفاظ بدی به کار ببرید. همچنان می توانید با استفاده از گلد خود را Unban و یا تا پیان محرومیت صبر کنید!

@SAJI محرومیت شما صحیح بوده. همچنان می توانید با استفاده از گلد خود را Unban و یا تا پیان محرومیت صبر کنید.

با تشکر 

ویرایش شده توسط Danial
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AbolFazL.KOPOL.png

ُسلام به دانیال جان با علی گل  والله من امدم تو اکانتم دیدم بنه من گناهی نداشتم من 2ساله دارم اینجا بازی میکنم و به همه احترام میزارم لطفا اکانته Abolfazl.Kopol را UnBaN کنید و تشکر از سرور Arsacia با تشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .M_GHOST..png

• توضیحات: سلام ادمین RashidKhan منو بدون دلیل به Reason CheatS ! بن دادن. مدارک هم تو لینکای پایین هست که من هیچ چیت و مودی استفاده نکردم و از همون لحظه ی بن فیلم و عکس گرفتم خواهش میکنم سریعا رسیدگی کنید

http://s9.picofile.com/file/8299735076/gta_sa_2017_07_06_01_32_34_247_1_.avi.html

sa_mp_014.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:tarane_td.png

توضیحات: با سلام من به دوستم گفتم بیا تلگرام تا آیپی یه سرور با گیم مود زامبی رو بدم و هیچ ادمینی هم به من نگفته بود که گفتن گیم مود مشکل داره.هیچی آیپی هم ندادم که آقای BullShark منو 20 روز بن داد.

خیلی به نامردی بن شدم لطفا آنبن کنین.باتشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.Blackuot.png

توضیحات سلام من تازه از سرور انبن شدم امشب امدم توی بازی من AFK بودم امدم توی بازی دیدم دوستم آنلاینه رفتم تغیر شغل دادم رفتم دیدم دوستم توی زندانه امدم بیرون رفتم شغلم رو برگردوندم به مکانیک و تمام دوباره AFK کردم رفتم فیلم دیدم تموم کردم فیلمموalt+tab کردم امدم دیدم با دلیل چیت بنم توسط Microb

لطفا رسیدگی کنید ممنون. تنها دلخوشی من همین سرور شماس که میام بازی میکنم اینم اولین روزم بود بعد 20 روز بن امدم توی باززی الکی بن شدم من 1 ماه دیگه میرم سربازی :| رحم کنین اه.

اگه ادمین مورد نظر مدارکی را دارند لطفا به بند ههم نشون بدن ممنون.

عکس:

14160149965110013384_sa-mp-038.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 【♛】DᴇᴀTʜRᴏᴡHaCkeR

• توضیحات: باسلام درخاست انبنی در Teamspeak دارم که Ban yet  شدم خاهشن ان بن بدین Name که میام تیم اسپیک 

【♛】DᴇᴀTʜRᴏᴡHaCkeR

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeaThrowHaCkeR.png

• توضیحات: باسلام به کل اضایی سرور 

نمیدونم ادمین Infernal با بنده چه مشکی دارن من که یه بار Kolah bardari کردم 2017/5/7 یه بار بن دادن که دیگه من رفتم تا به تازگیا به خاطر دوستم RapheaL اومدیم که خوش بگذرونیم ولی ایشون باز ادمین شدند و باز بن دادن یعنی چی این کار ایشون وقعا که .......

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_238.pngsa_mp_174.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: danial.r.png

• توضیحات: سلام من مسافرت بودم که برگشتم دیدم سه تا اکانتم به ریسن تعلیق اکانت پرمنتلی بن شدن من پیگیر شدم و به جناب مکاول پیام دادم که دلیلش چی بوده و ایشون هم گفتن شما داشتین ممبر هارو از سرور میکشیدین بیرون و گفتین دیگه ارساکیا نمایین درسته من گفتم دیگه نمیام و بای میدم ولی احتمال بک دادنم بود  بعدشم در مورده اون اولین دلیل هرچی فکر کردم نه ای پی دادم نه لینک فقط گفتم mta  بعد یکی گفت mta چیه منم گفتم multi theft auto :| نمیدونستم اسم گیم اوردن بن داره 

لطفا انبن اسم های اکانت danial.r

Mahan2017

robin

اگه اشتباه از من بوده شرمنده ولی رسیدگی کنین

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:hitman47.png

توضیحات:والا از بازیکنای قدیمی سرور بودم وتا جایی که یادمه حتی ادمین جیل نشدم و آزاری واسه کسی نداشتم بعد یه مدت یه دوستی داشتم به نام یاسر با ایدی forghonکه ایدیم دست اون بود و این اتفاق توهین افتاد.درخواست رفع محرومیت دارم و قول میدم که اتفاق نیفته دوباره کماکان که سابقه ی اکانتم اینو نشون میده

لینک به دیدگاه

alireza_shadow.png

با سلام خدمت دوستان ارسا کیا اقا بنده به اشتباه در call با دوستم ادرس تیم اسپیکون رو دادم شرمنده اشتباه شد ادرس سرور هم نبوده ادمین Macavel از روی وظیفه اما به اشتباه بنده رو ریموو کردن  لطفا بنده رو انبن کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

@AliPanahi در این مورد باید با موسس برای رفع محرومیت مشورت بشه لطفا صبر کنید.

@MmDMehdi شما به درستی محروم شدید.

@TaraneH محرومیت شما صحیح بوده

@MrBlackuot در حال پیگیری میباشد ( @Microb مدارک لازم را در پیام ارسال فرمایید ) 

@ArMaN1398 محرومیت شما صحیح بوده

@TRuckDaN محرومیت شما صحیح بوده

@kia شما نباید اکانت خود را با دیگران اشتراک بگذارید در غیر این صورت عواقب آن با خودتان است.

@mohammadhnr شما نباید مواردی غیر از این مجموعه رو تبلیغ کنید در غیر این صورت محروم خواهید شد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sk%5BR%5DleX.png

• توضیحات: ادمین شایان منو به خاطر باگ تا الان 3 بار بن داده و هر  دفعه انبن کردم چون میدونستم کارم اشتباه بوده  ولی دفعه اخر هیچ کاری نکردم و مطمنم اشتباهی صورت گرفته درخواست انبن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mamadkhan.png

• توضیحات:

با سلام خدمت مدیریت ، اکانت اصلیم هستش اطلاع دارید به علت توهین موسس بن کردن برای همیشه البته Custom ، اکانت تو اون زمان دست من نبوده و من چند ماهه برگشتم و کامل مراحل رو گذروندم و دارم به سرور کمک میکنم ، چند بار به صورت غیر مستقیم از موسس خواستم که آنبن کنن ولی خوب الان قانونی میخوام بگم شاید فرجی شد ، اگه امکانش هست اکانت من رو آنبن کنید ، دیگه همتون که من رو میشناسید. ممنون!

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
اطلاعات کاربری
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UbiRockm.habibi.png

• توضیحات: من به یکی از دوستام تازه وارد سرور شده دارم یاد میدم چه کار های بکنه بعد buylevel کرده دیدم هم من بن شدم هم دوستم مجبور شدم gold بگیرم به خاطر meeting medic

پول دادم که سریع از حالت بن بیام بیرون لطفا بی دلیل بن نکنید من پاداش نمی خوام و دیگه نمی خوام کسی با ایدی دعوت من وارد سرور بشه ولی این gold من بشه بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pooryakozemi.png

• توضیحات: با سلام خدمت تیم استاف ادمین arsenal در روز war بنده رو بن دادن به دلیل Abuse Db bug ولی من روحمم خبر ندارشت که چنین باگی وجود داره و حتی پس از بن هم تو گوگل رفتم دنبالش گشتم که ببینم چیه لطفا اگه منو unban کنید.

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

عکس وضعیت در پنل کاربری : OxY.png

توضیحات : 

من به دلیل چیت بن شدم و قبول میکنم که چیت زدم ولی یه فرصت دیگه میخوام . هرکی به دلیل چیت بن میشد ۵ روز بود ولی مارو زدن از بیخ بن کردن :|:( 

ممنون میشم آنبن کنید

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• توضیحات: با سلام من 5روز بن شدم اما بن بودن من بی دلیل بوده و ادمین MaTriS بی دلیل بن دادن لطفا آنبن کنید!
توضیحات بیشتر در >>> این لینک

رهــــNitrooـــــــام

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...