رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

سلام اقا من اشتباه کردن فقط برای تست یک برنامه بود خواهش میکنم ازتون منو از بن دربیارید دیگه تکرار نمیشه خواهش میکنم فقط میخواستم من تلپورتو امتحان کنم اونم کار نکرد من اشتباه کردم لطفا منو از بن در بیارید دیگه هچی نمیکنم میرم ماهیمو میگیرم خواهش میکنم ازتون

mohammad_ys.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

در خواست رفع محدودیت(unban)

aammiirr63.png

اکانت من توسط ادمین Ali34 به دلیل چیت محدود شده . من به هیچ عنوان نرم افزار مربوط به چیت ندارم خودتون میتونین کامپیوتر چک کنین . 

لینک به دیدگاه

@MrAbol در خواست شما رد شد، (شما به دلیل شیر اکانت با افراده ممنوعه تعلیق شدین)

@aliysbs درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد]

@mohammadys درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد]

@MaMadLeon این اکانت تا بحال از مجموعه محروم نشده است، اکانت شما فعال میباشد.

@aammiirr63 در خواست شما در حال بررسی میباشد، صبور باشید.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.AnaToooli.png

• توضیحات: من تو سیستم امم نرم افزار Cleo داشتم. و از خود ادمین اریا هم پرسیدم گفت اشکال نداره. من تو پینتبال بودم که فکر کنم Menace رو kill کردم این تعجب کرده ک من kill کردمش و در واقع من تنظیمات موس رو کمترین مقدار گذاشته بودم که یکم اهسته این ور اونور بره تا درست Head shod بزنم این یارو فک کرده من Aim اینا دارم report/ داده منو گزارش کرده که من چیت زدم و داشتم با Nephilim دوست صمیم اینور اونور میرفتیم اریا مارو دید اومد و گفت باید چک پی سی شی گفتم چرا گفت چیت زدی باید Check pc شی گفتم باشه ولی نتم خیلی داغونه نمیشه دان کنم Anydesk رو باور کنید من دروغی نمیگم وای فای تموم شده بود. سرویس اش مونده بود یعنی با 125 کیلوبایت میومدم بازی وقتی تو بازی بودم میرفتم تل اصلا هنگ میکرد. و اگه دان میکردم راحت 20 دیقه ای طول میکشید اونم باید از بازی بیرون می اومدم تا دانلود کنم ک 20 دیقه اینا بیشتر طول میکشید .اگه از بازی بیرون می اومدم ایشون فک میکرد من چیت زدم و رفتم از بازی بیرون ک Clear کنم  مثلا ایشون اقای اریا  اگه از بازی بیرون می اومدم اینطوری فک میکرد.  به پییر به پیغمبر قسم خوردم جان مادرمو قسم خوردم که ارزش نداشت  خلاصه باور نکرد گفتم باشه باید منتظر بمونی 20 دیقه اینا دیدم بن کرد. این بود داستان خیلی هم واضح و راست بدون دروغی گفتم شاهد هم دارم  خاستین رو میکنم. تجزیه و تحلیل کنید و میبینید ک من راست گفتم بدون دروغی خوشحال میشم درخواست منو قبول کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _Quf.png

• توضیحات: باسلام و دورود خدمت عزیزان محترم 
بنده حدود 2 سال توی سرور نبودم و توی این 2 سال اکانتم دست دوست بنده بوده و ایشون ب دلیل خرید و فروش بن شده ، ایشون اکانت بنده روی Sleep/ میزاشتن و به دلیل اینکه آیپی هاشون یکی هست اکانت بنده رو هم بن کردن
دوست بنده ها آقای DaTsA بوده: DaTsA.png
از شما خواهشمندم که اگر ممکن هست اکانت بنده رو آنبن کرده و بمن برگردونین 
باتشکر فراوان از زحماتتون ❤️ 

Tᴏɴᴅ Tᴏɴᴅ Bᴇɢᴏ Lᴀ DᴏLᴀʀᴀ SᴇC SʜᴏT

لینک به دیدگاه

• توضیحات: من تو سیستم امم نرم افزار Cleo داشتم. و از خود ادمین اریا هم پرسیدم گفت اشکال نداره. من تو پینتبال بودم که فکر کنم Menace رو kill کردم این تعجب کرده ک من kill کردمش و در واقع من تنظیمات موس رو کمترین مقدار گذاشته بودم که یکم اهسته این ور اونور بره تا درست Head shod بزنم این یارو فک کرده من Aim اینا دارم report/ داده منو گزارش کرده که من چیت زدم و داشتم با Nephilim دوست صمیم اینور اونور میرفتیم اریا مارو دید اومد و گفت باید چک پی سی شی گفتم چرا گفت چیت زدی باید Check pc شی گفتم باشه ولی نتم خیلی داغونه نمیشه دان کنم Anydesk رو باور کنید من دروغی نمیگم وای فای تموم شده بود. سرویس اش مونده بود یعنی با 125 کیلوبایت میومدم بازی وقتی تو بازی بودم میرفتم تل اصلا هنگ میکرد. و اگه دان میکردم راحت 20 دیقه ای طول میکشید اونم باید از بازی بیرون می اومدم تا دانلود کنم ک 20 دیقه اینا بیشتر طول میکشید .اگه از بازی بیرون می اومدم ایشون فک میکرد من چیت زدم و رفتم از بازی بیرون ک Clear کنم  مثلا ایشون اقای اریا  اگه از بازی بیرون می اومدم اینطوری فک میکرد.  به پییر به پیغمبر قسم خوردم جان مادرمو قسم خوردم که ارزش نداشت  خلاصه باور نکرد گفتم باشه باید منتظر بمونی 20 دیقه اینا دیدم بن کرد. این بود داستان خیلی هم واضح و راست بدون دروغی گفتم شاهد هم دارم  خاستین رو میکنم. تجزیه و تحلیل کنید و میبینید ک من راست گفتم بدون دروغی خوشحال میشم درخواست منو قبول کنید.

لینک به دیدگاه

• توضیحات: من تو سیستم امم نرم افزار Cleo داشتم. و از خود ادمین اریا هم پرسیدم گفت اشکال نداره. من تو پینتبال بودم که فکر کنم Menace رو kill کردم این تعجب کرده ک من kill کردمش و در واقع من تنظیمات موس رو کمترین مقدار گذاشته بودم که یکم اهسته این ور اونور بره تا درست Head shod بزنم این یارو فک کرده من Aim اینا دارم report/ داده منو گزارش کرده که من چیت زدم و داشتم با Nephilim دوست صمیم اینور اونور میرفتیم اریا مارو دید اومد و گفت باید چک پی سی شی گفتم چرا گفت چیت زدی باید Check pc شی گفتم باشه ولی نتم خیلی داغونه نمیشه دان کنم Anydesk رو باور کنید من دروغی نمیگم وای فای تموم شده بود. سرویس اش مونده بود یعنی با 125 کیلوبایت میومدم بازی وقتی تو بازی بودم میرفتم تل اصلا هنگ میکرد. و اگه دان میکردم راحت 20 دیقه ای طول میکشید اونم باید از بازی بیرون می اومدم تا دانلود کنم ک 20 دیقه اینا بیشتر طول میکشید .اگه از بازی بیرون می اومدم ایشون فک میکرد من چیت زدم و رفتم از بازی بیرون ک Clear کنم  مثلا ایشون اقای اریا  اگه از بازی بیرون می اومدم اینطوری فک میکرد.  به پییر به پیغمبر قسم خوردم جان مادرمو قسم خوردم که ارزش نداشت  خلاصه باور نکرد گفتم باشه باید منتظر بمونی 20 دیقه اینا دیدم بن کرد. این بود داستان خیلی هم واضح و راست بدون دروغی گفتم شاهد هم دارم  خاستین رو میکنم. تجزیه و تحلیل کنید و میبینید ک من راست گفتم بدون دروغی خوشحال میشم درخواست منو قبول کنید.

@Ali @Spartan

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

ehsansa051.png

• توضیحات: 

سلام. من میخواستم توی سرور دیگه ای چیتی رو امتحان کنم که به اشتباه در این سرور انجام دادم، لطفا محرومیتم رو کم کنید.

لینک به دیدگاه

@Aloooverbay در خواست شما مربوط به این تاپیک نمیباشد، شکایتی دارید داخل تاپیک شکایات از ادمین ها مطرح کنین.

@SeCShoT درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد].

@amiralpha در خواست شما مربوط به این تاپیک نمیباشد، شکایتی دارید داخل تاپیک شکایات از ادمین ها مطرح کنین.

@ehsansa051 درخواست شما رد شد، اکانت مورد نظر آنبن نخواهد شد. [تنها با پرداخت خسارت آنبن خواهید شد و یا صبور باشید تا مدت محرومیت به اتمام برسد].

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Felon.png

• توضیحات: سلام، تا جایی که بنده مطلعم توهین در Mic مجازاتی نداره و طوری که فاندر سرور بیان کرد میشه از دستور mute/ استفاده کرد

و اما:  ujv3_ag-sa-0314.jpg

و همچنان ایشون: فحاشی   فحاشی2   باز هم فحاشی  همچنان فحاشی

@Spartan

Felon.png
?Whoever said that death isn’t half of life

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Parmisa.png
• توضیحات:  سلام

ببخشید من بعد تک سال اومدم و دیدم اکانتم بن شده به دلیلی که نمیدونم چیه

من به ادمین احسان هم گفتم و گفتن درخواست آنبنی بزارید اما نتیجه نداشت

من الان 2 ساله دلم میخواد بیام بازی کنم ولی اکانت ندارم

بخدا من کاری نکردم و نمیدونم چرا بن شدم لطفااا انبن کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مشخصات:tael151510.png

توضیحات:سلام دوستان و کارکنان گرامی،راستش برای درخواست بخشش پست دادم،می خواستم تو آپارات به همراه این سرور فعالیت کنم که مجوزش رو هم تو انیستا از شما گرفتم،ولی نمیدونم چرا اینکار رو کردم،اگه میشه یه بخششی بکنید هم دل مارو شاد کنید هم دل خودتون شاد شه،اگرم بخششی در کار نیست بازم دمتون گرم حقمون بود،ممنون??

لینک به دیدگاه

سلام چند روز پیش من داشتم تو سرور راه میرفتم که یک دفعه اکانتم پرید وقتی دوباره وارد بازی شدم نوشته بود 1 ماه بن به دلیل چیت اگر چیت میزدم خیالم راحت بود میگفتم مشکل از منه اما نمیفهمم چرا بی دلیل واقعا بی دلیل بن شدم !!!

NOOB_koosh.png

اسم در بازی هم NOOB_koosh است.

در ضمن من اصلا بلد نیستم چیت بزنم !!!

ویرایش شده توسط NOOBkosh
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AghaRashid.png

MmD_QaSHanG.png

GodLife.png

• توضیحات: سلام من الان حدود 4 ماه هست که بن هستم. اکر وقت کردید خدایی آنبن کنید. بعد یه مدت طولانی خواستم بیام بازی کنم دیدم هنوز بن هستم.

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  iSauron.png

• توضیحات:   درخواست رفع محرومیت 

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MrHIDDEN.png

• توضیحات: سلام . من به مدت ۲ روز Sleep بودم کلا چند روزه به این سرور اومدم و من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی تعلیق شدم ، به خدا قسم من کلا یه بار از ucp یه ۲۲ کا گلد خریدم و یه ۲ که گلد و اگه از ادمین mahdi  بپرسید و یا لاگ رو چک کنید رفرال او هم زدم و از اون روز به بعد رو اسلیپ بودم . بعد یکی از دوستم بهم امروز پیام داد بن شدی  . رفتم دیدم ادمین mehdi  به دلیل خریدو فروش پول واقعی بن کرده منو  . عکسش پایین هست . من اسلیپ کرده بودم بعد میخواستم ۱۰ کا گلد دیگه بخرم و هاستری بخرم لول ۱۵ شدم خیلی ممنون میشم پیگیری بشه برخی مدارک و عکس بن شدن پایین هست .

اسمم هم قبلا MrAta بود که تغییر  داده بودم به MrHIDDEN. تو یو سی پی لاگش هست اسم های قبلی بازیکن. در خواست ان بنی دارم .

عکس بن شدن : که دوستم واسم فرستاده :IMG-20200625-171012-704.jpg

عکس دارایی و خرید گلد از خود ucp  سرور IMG-20200621-004955-925.jpg

اینم یه ایونت که قبل اینکه برم اسلیپ تو سرور گذاشته بودم

IMG-20200625-174417-622.jpg

ویرایش شده توسط MrHIDDEN
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cyrano.png

Angelips.png

• توضیحات:سلام به دلیل خرید و فروش Butler که تنها یکبار به دلیل باگ کار نکردن لانچر Same Ip شده بودیم بن شدیم درخواست آنبنی دارم

در در ۱۳۹۹/۴/۵ در 17:39، MrHIDDEN گفته است:

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MrHIDDEN.png

• توضیحات: سلام . من به مدت ۲ روز Sleep بودم کلا چند روزه به این سرور اومدم و من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی تعلیق شدم ، به خدا قسم من کلا یه بار از ucp یه ۲۲ کا گلد خریدم و یه ۲ که گلد و اگه از ادمین mahdi  بپرسید و یا لاگ رو چک کنید رفرال او هم زدم و از اون روز به بعد رو اسلیپ بودم . بعد یکی از دوستم بهم امروز پیام داد بن شدی  . رفتم دیدم ادمین mehdi  به دلیل خریدو فروش پول واقعی بن کرده منو  . عکسش پایین هست . من اسلیپ کرده بودم بعد میخواستم ۱۰ کا گلد دیگه بخرم و هاستری بخرم لول ۱۵ شدم خیلی ممنون میشم پیگیری بشه برخی مدارک و عکس بن شدن پایین هست .

اسمم هم قبلا MrAta بود که تغییر  داده بودم به MrHIDDEN. تو یو سی پی لاگش هست اسم های قبلی بازیکن. در خواست ان بنی دارم .

عکس بن شدن : که دوستم واسم فرستاده :IMG-20200625-171012-704.jpg

عکس دارایی و خرید گلد از خود ucp  سرور IMG-20200621-004955-925.jpg

اینم یه ایونت که قبل اینکه برم اسلیپ تو سرور گذاشته بودم

IMG-20200625-174417-622.jpg

عزیزم شما وقتی چنل ضد آرساکیا دارید چرا درخواست آنبنی میزارید؟

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Haj_Abdolla.png

• توضیحات: درود، حدوده ۸ ماه از بن بودن بنده میگذره، چند بار هم گفتید که آنبن میکنید و اینکه بعد از لانچر آنبن میشه، اگه میشه منو آنبن کنید، مدت خیلی زیادیه که بنم، خوشحال میشم اگه آنبن کنید ک بتونم دوباره برگردم به سرور.

متشکر.

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

Mehr111222.png

• توضیحات: من داشتم اسم اکانت مولتیم رو میگفتم [mehras.ir] بن شدم برا 14 روز. اگه میشه از بن بودن در بیارید چون تست دسته متوسط میخواستم برم بدم. ممنون میشم اگه زود تر درست کنید.

با تشکر فعلا

ویرایش شده توسط mehras13811

⛓️ به یاد روز های خوش زندگی ⛓️                                           

Morix.png                                          

لینک به دیدگاه

@Ali

پروفایل کاربری از طریق کنترل پنل:arian.hojati.2006.png

توضیحات: با سلام.بنده داشتم با دوستم شوخی میکردم که یه سرور هست که اگه بری توش بهت 4 تا خونه و 4 میلیون پول میده.داشتم سره کارش میزاشتم و اون گفت اسم سرور رو بگو من هم الکی نوشتم  ggsamp.ir:3333 که اصلا وجود نداره.نه کسی کنارم بود این اسمه سروره الکی رو ببینه و داشتم دوستمو سره کار میزاشتم که دیدم بن شدم.لطفا رسیدگی کنید.آخه سروری که اصلا وجود نداره چه چیزی شو تبلیغ کنم ؟!

لطفا پیگیری کنید چون جمعه ی این هفته جلسه داریم واسه فکشن تاکس و نمیخوام FW بگیرم?

?با تشکر.لطفا سریع رسیدگی کنید?

ویرایش شده توسط arian2006hojati
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

• مدیریت

@Felon شما از سرور محروم نیستید.

@PaRMiSaa درخواست شما رد شد. اکانت مربوطه آنبن نخواهد شد.

@Tael151510 درخواست شما رد شد. بن شما دائمی نمی‌باشد.

@NOOBkosh درخواست شما رد شد. بن شما دائمی نمی‌باشد.

@KaVeiC درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن می‌شوید.

@iSauron درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن می‌شوید.

@MrHIDDEN درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن می‌شوید.

@DarkSky درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن می‌شوید.

@HajAbdollah درخواست شما رد شد. تنها با پرداخت خسارت آنبن می‌شوید.

@mehras13811 درخواست شما رد شد. بن شما دائمی نمی‌باشد.

@arian2006hojati می‌توانید مشکلتان را در بخش شکایت از ادمین پیگیری کنید. درخواست شما رد شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

Artur2413.png

سلام

من قبل از بازی یه فایل زیپ اکسترکت کردم رمز فایل آدرس سایت بود بعد که اومدم تو بازی سایته هنوز تو کلیپ بوردم بود به اشتباه پیست کردم به دلیل تبلیغ بن شدم باور کنید عمد نبود لطفا آنبن کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• مدیریت

@artur2413 این تاپیک مربوط به بن های دائمی می‌باشد. درخواست شما رد شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MlLaD.png

• توضیحات: درخواست رفع محرومیت

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: htf1398.png

• توضیحات: آقا من دیروز یک کلیک کننده خودکار برای کیبورد موقعی که میرم ماهی گیری نصب کردم یهو سر و کله ادمین پیدا میشه میگه بن میشی بخاطر این گفتم حداقل یه اخطاری چیزی من نمی دونستم کلیک کیبورد هم ایراد داره 5 دقیقه وقت بدی من ریموت می زنم جلو چشمات پاک می کنم بعد 30 روز بن می کنه بدون اینکه حرفام تموم شه من بدبخت داشتم مثل یه آدم بازی می کردما آخه چی کار کردم یه برنامه ساده ی دکمه ای رو توی مدت زمان مشخصی کلیک می کنه چیت هم نیست یک برنامه جداست کار خاصی هم انجام نمیده تازه اومدم فکشن 30 روز محرومیت که بدبخت میشم نمیشه که لطفا رسیدگی کنید من نمی خوام از اقلیت اخراج بشم. با هزار امید اومدم حداقل یه اخطاری باشه بد نمیشه چرا از همون اول راه آخر رو انتخاب می کنید؟f9126803.png

تو مدرک هم ببینید من موس نزدم کیبورد دکمه کنترل که برای فیش هست رو وصل کردم که ماهی بگیرم به خدا اگه میدونستم مود محسوب میشه نصب نمی کردم تو قوانین زده کلیک خودکار مود غیرمجاز محسوب میشه نگفتید کلیک خودکار چی خواهش می کنم Unban کنید.

? Original_gunner%28SG%29.png ?

? htf1398.2.png ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...