رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• توضیحات: درود. اقا من فیلم درگیری رو داده بودم به ادمین sxe  و رو اون حساب پاک کردم فیلم رو و بعد در شکایت این ادمین گفت نه فیلمی به من نداده حالا از قصد گفته اینو یا اونم پاک کرده فیلمو نمی دونم. خواهش دارم منو رفع محرومیت کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام عرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم آرسا کیا.

متاسفانه بدلیل نداشتن آگاهی کافی بنده به دلیل تبلیغ بن شد که همونطوری که فرمودم اگاهی لازم را نداشتم متاسفانه .

من میخواستم با یکی از دوستانم در کلاینت TeamSpeak یه گپی بزنیم که من به ایشون یع IP دادم که وارد شوند خلاصه به این دلیل بن شدم.

من دارای یک فرزند ۹ ساله هستم که اوقات فراغت خود را با ایشون سپری میکنم.

از شما مدیران محترم عاجزانه تقاضای رفع جریمه را داشتم واقعا قصد من تبلیغ نبوده و دیگر همچین اتفاقی رخ نمیدهد و این بارو به خاطر پسرم عفو کنید.

Account :Ali..Saw

با تشکر از تیم موفق ارساکیا .

دوستدار شما علی

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: danial.r.png

• توضیحات: سلام یک روز تو صندلی داغ تیم اسپیک ارساکیا بودیم که اقای مکاول اسم من رو به تمسخر گرفت  من نمیدونستم که اون منیجر شده و منم یه تمسخر کوچک بهش کردم و پره بن شدم من گفتم فوقش 7روزه  الانم 15 16 روز میگذره  از این ببعد قول میدهم هیچ گونه خلافی انجام ندهم ممنون از ادمین های زحمت کش  اسمه اکانت  

Dani                  ! 

ویرایش شده توسط TRuckDaN
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عکس سایز کوچک از اطلاعات از طریق کنترل پنل:aLcAtRaZ%282%29.png

توضیحات: با سلام من توسط AdmBot به دلیل Weapon Hack(JetPack) بن شدم اما اکانت دست برادرم بوده با این حال قبول دارم اما اگر میشه لطفا مقدار محرومیت من رو به 20 روز کاهش دهید.

با تشکر.

aLcAtRaZ%282%29.png

LeT The RaiN WasH AwaY All The PaiN Of YesTerDaY

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5Biran%5Dmolhed.png

• توضیحات: با سلام من توی گیم بودم که یهو خوده بازی شروع کرد به فهش دادن توی /report و ادمین منو بن کرد ،سیستمو بردم میگن ویروس بوده و خوده ویروس کلید t رو میزده وتوی /report توهین میکرده ،من اگه با کسیم مشکل داشته باشم هم دیگه اینقدر بیفکر نیستم بیام با اکانت اصلیم /report بدم و توهین کنم، از ادمین محترم میخوام منو انبن کنن فایل ویروس رو هم بعنوان مدرک دارم

19.png217.png181.png

Vahid.png

mr_void.png

لینک به دیدگاه

alexebondo.png
امروز با چند تا یوزر توی یه سیستم وارد شدیم ، در واقع خواستیم که یوزر بسازیم
سرور (با توجه به قوانین) آی پی این سیستم رو بن کرد
اکانت اصلی که روی این سیستم بوده سالمه و یکی از دوستام چکش کرده (اگه آنلاین بود ، دوستم توی سرور هست و من بهش اطمینان دارم)
ممنون میشم اگه آی پی رو آزاد کنید . قوانین رو خوندم و توجیه شدم که با یه اکانت باید توی یه سیستم بریم

ویرایش شده توسط alexebondo
چند کلمه ای جا مونده بود
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZeUsIran.png

m27ohamad.png

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید 

اقا یه 1 هفته پیش من پبشه دوستم داشتم سمپ بازی میکردم که دوستم هم خواست بازی کنه اما نتش قعط بود من واسش اکانت ساختم گفت اگه میشه واسم بازی کن منم واسش بازی کردم 

بعده دو روز داشتم میزدم /buylevelکه بره لول بعدی بن شد هم اکانت خودم هم اکانت دوستم

چند ماه پیش هم این کارو کردم اما باز بن کردید درخواست دادم جواب ندادید 

میخاستم بگم که ما امتحان داریم که دور دور میتونیم بازی کنیم من اکانتم لول 17 هست مگه خنگم که بخوام از myreferral استفاده کنم من حتی موقعه امتحانات هم بازی میکردم 

من اگه میخواستم {رسپکت} رایگان بگیرم از نرم افزار multi یا sonbox استفاده میکردم 

اگه میشه ازادش کنید اخه دیگه امتحاناتم تموم شده دوستم هم میتونه بازی کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Crack3r.png

• توضیحات:  لطفا اکانت من را unban کنید به دلیل استفاده از چیت بن شدم ولی فقط برای تست بود بعد 5 دقیقه ban شدم
اگر هم unban نمیکنید تعداد gold از 2000 به 1000 کاهش دهید لطفا

ویرایش شده توسط Crack3r
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید به تیم مدیریتی محترم ارساکیا

بند حدود 2 هفته پیش به دلیل تبلیغ از سرور کیک شده و بلافاصله بن شدم ولی بنده هیچگونه تبلیغی انجام نداده ام خواهشمندم من را آنبن کنید اسم : Miomi 

شاید اشتباهی به وجود امده

با تشکر

لینک به دیدگاه

تصویر کاربری : esali.png

توضیحات : من فقط توی یکی از چت هام گفتم توی اون یکی سرور خیلی گنده تر میشیم ، این درحالیه که دوستان خودشون از سرور دیگه که کانتر استریک هست با خبر هستند و داریم بکسمون رو توی دوتا سرور بزرگ میکنیم .

اگر توجه کنین خونه شماره 20 هم برای بکس ماست .

اگر لطف بفرمایید و بررسی کنید که ما چیا گفتیم ممنون میشم من قصدم تبلیغ نبوده و فقط میخواستم توضیحاتی در رابطه با خود بکسمون که بعدا قراره براش کلن تشکیل بشه صحبت کنم .

لینک به دیدگاه

سلام.خسته نباشید.

بنده امروز توسط ادمین نسترن به دلیل توهین به کارکنان به مدت 7 روز بن شدم,در حالی که من هرگز این کار رو انجام ندادم و ایشون بدون دلیل در واقع منو بن کرد.

ایشون هیچ مدرکی ندارن از این قضیه.لطفا منو آنبن کنید.حق من نبود این بن شدن واقعا...!

اسم اکانت : Custom

ویرایش شده توسط SAJI

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۳/۱۱ ه‍.ش. در 15:16، Miomi گفته است :

بند حدود 2 هفته پیش به دلیل تبلیغ از سرور کیک شده و بلافاصله بن شدم ولی بنده هیچگونه تبلیغی انجام نداده ام خواهشمندم من را آنبن کنید اسم : Miomi 

با تشکر

اشتباهی بن دادید باشه جوابگو نیستید دارید رو اشتباهتون پوشال میزارید خبری نیست ولی اینجور سرور داری آخر عاقبت نداره جوابگو نیستید آقای Ali من چنتا پیام او سایت برا شما فرستادم چن دفعه رفتم تو گیم به ادمینا مختلف گفتم گفتن کاری از ما ساخته نیست دلتون خوشه سرور دارید از لحاظ گیم بازی خوبه ولی مدیریت افتضاح همین Nastran منو بن داد برا این که پول داده اسپانسر نمیدونم هرکی هست نمیتونید آنبن بدید جوابم نمیدین فقط بلدین اسم پول بشنوین جواب بدید اون پستارو که دادم نادیده میگیرید ولی اینو میدونم اینو میبینید پاکش میکنید بعد این اکانتم هم بن میکنید 

خوش باید به ریش پلیرها بخندید 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۳/۱۱ ه‍.ش. در 15:16، Miomi گفته است :

با تشکر

مسخره بازیا چیه انبن کنید دیگه . هر پست شما باید در عرض 1روز جواب داده بشه بعد 1 هفته میاید جواب میدید اونم ب درد خودتون میخوره
بن اشتباه و الکی کع میدید هیچ آنبن هم بلد نیستید ؟!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: nimaRG.png

• توضیحات:  بنده چند روز پیش در jail بودم و برای اونت sms دادم حواسم نبود که توی زندانم و بار دیگه هم به orgonaizer اونت sms  دادم همین که بار دوم اینکارو کردم بن شدن و مدت زمان هم نزده البته اون موقع با وای فای بودم و وقتی که با وای فای میرم داخل بازی میزنه you are banned اما با نت 4G میتونم راحت داخل بازی برم لطفا من رو unban کنید به اشتباه دو بار sms دادم.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZeUsIran.png

m27ohamad.png

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید 

اقا یه 1 هفته پیش من پبشه دوستم داشتم سمپ بازی میکردم که دوستم هم خواست بازی کنه اما نتش قعط بود من واسش اکانت ساختم گفت اگه میشه واسم بازی کن منم واسش بازی کردم 

بعده دو روز داشتم میزدم /buylevelکه بره لول بعدی بن شد هم اکانت خودم هم اکانت دوستم

چند ماه پیش هم این کارو کردم اما باز بن کردید درخواست دادم جواب ندادید 

میخاستم بگم که ما امتحان داریم که دور دور میتونیم بازی کنیم من اکانتم لول 17 هست مگه خنگم که بخوام از myreferral استفاده کنم من حتی موقعه امتحانات هم بازی میکردم 

من اگه میخواستم {رسپکت} رایگان بگیرم از نرم افزار multi یا sonbox استفاده میکردم 

اگه میشه ازادش کنید اخه دیگه امتحاناتم تموم شده دوستم هم میتونه بازی کنه

داداشم . دوست من این برای دومین باره که پست میزارم

شما به جای اینکه ازم تشکر کنید که 1 نفر واقی اوردم {منظورم کسی که multi نباشه}منو بن میکینید توجه داشته باشید که اکانت من لول 17 بود کسی که اکانتش لول 17 هیت نمیاد الکی کاری کنه که بن بشه من توسته ادمین NasTaran بن شدم من برای 2 بار درخواست ازادی اکانت دارم و اینم بگم من با AFK به لول 17 نرسیدم و مثل ادمینا نیستم که از 24 ساعت 48 ساعت AFK باشم 

با تشکر فراوان از ادمینای که ادمین شدن که سرورو خراب کنن نه به ما کمک کنن

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rockstar..png

• توضیحات:مدرک تقلبی درست کردن و منو بن دادن حتی با ادمین macavel  هم پی گیری کردیم و تقلبی بود مدرکشون ... الان من مدرکی رو که داده بودن ندارم چون کسی بهم نمیدادش ... اگه میشه انبن یدید ... ممنون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

eys.png

• توضیحات:علت اینه که میگه تبلیغ کردم کسی به من نگفته بود بازی رو و من تازه واردم بلد نبودم بازی و تازش اینم که من در فکشن medic به سختی قبول شدم لطفا لطفا آن بن کنید لطفا من به سختی وارد فکشنم شدم لطفا آن بن کید ممنون می شم. خیلی خیلی ممنون می شم.

لینک به دیدگاه

درود

KennyS.png

من درخواست آنبن دارم چون مطمئنم بن بی دلیل بوده ... فک نکنم تو هیچ جایه دنیا مد یه گیم رو بگی تبلیغ محسوب بشه (TDM Mode) :)

کلیک کنید

(برای اثبات انلاین بودن قرار نیست زرتی بن بدی)

GooDLuCk

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: peperony.png

Bogy.png

• توضیحات: سلام خسته نباشید اولین مشکلم اینه که لطفا ادم های جوگیر را اذمین نکنید نام نمیبرم و 2 تا از اکانتام بن شدن نوشته تبلیغ ولی من تبلیغ نکردم اگه هم کردم ctrl+v بوده تازه ایپی تی اس یا چیزی نبوده ایپی csgo بوذه که بازی میکردم ایپی save کردم خلاصه لطفا انبن کنی اسم اکانت= Peperony+Bogy

و بازم میگم لطفا  ادم های جوگیر را ادمین نکنید..

ویرایش شده توسط Bogy
عکس نزاشته بودم

اغلب مردم فقط تقلید می کنند از متمایز بودن نترس بپذیر که انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است....!!!

♛  

LostBoy.png   

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.Blackuot.png

Amin3Nator.png

• توضیحات: سلام من تا از خونه امدم بیرون سوار یه دوچرخه قرمز رنگ شدم تا سوار شدم یهو نوشت You are Lagger or cheater بعد نوشت Connection clossed از اول امدم تو دیدم به دلیل Cheat بن شدم :| اصلا نفهمیدم چی شد :| من 3 ساله پلی میدم تابهال همچین چیزی ندیدم هته صبح امروز هم دادشم با اکانت خودش بن شد به همین صورت به مدت 20 روز فکر کنم :| اگه میشه آنبن کنین مرسی من تنها دلخوشیم این GTA هست :|

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SaSanRandy.png

• توضیحات: سلام من سه ماه پیش بن شدم اما دلیلشو زده چیت ، درسته من سه ماه پیش یکی بم یه چیزی داد گفت بدون لیسنس میتون گان بدی به خودت منم نمیدونستم اصلن چیت چیه چون هیچ وقت به خاطر چیت بن نشده بودم و کلن دو بار میوت شدم و درخواست آن بن دارم و قول میدم دیگه نه بن شم نه از چیتی استفاده کنم و درخواست ان بن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MrNitro.png

• توضیحات:سلام خدمت ادمین عزیز ببخشید یکی از دوستانم بن شدن اشتباه شده و خودشم پشیمونه لطفا رسیدیگی کنید یکی از پلیر های قدیمی هست خودش نتونست گفت من پست بزارم یک بارم گذاشتم ولی رد کردی لطفا رسیدگی کنید

اسم اکانت : MrNitro

لطفا رسیدگی کنید ممنون

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

با سلام

@alishams شما رفع محرومیت شدید.

@AminTzz اکانت شما همچنان فعال است.

@Pinkpanther محرومیت شما صحیح بوده!

@MmdrezaAliz اکانت شما همچنان فعال است.

@kamyarente شما رفع محرومیت شده اید.

@SerGeY محرومیت شما صحیح بوده!

@TRuckDaN شما رفع محرومیت شدید.

@UnDeRcOvEr طبق قوانین شما نباید اکانت خود را به دیگران بدهید و در صورت انجام مسئولیت آن با شماست همچنان میتوانید با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید

@void محرومیت شما صحیح بوده شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید.

@amir1392 اکانت شما همچنان فعال است.

@alexebondo مودم خود را دوباره راه اندازی کنید در صورت عدم درست شدن مشکل در پیام خصوصی خبر دهید.

@mehrdad071 محرومیت شما صحیح بوده شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید. ( قوانین را مطالعه کنید )

@Crack3r محرومیت شما صحیح بوده شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید

@alies شما طبق زمان رفع محرومیت شده اید

@nimaRG  اکانت شما همچنان فعال است.

@RocKStaR محرومیت شما با بررسی های موسس صحیح بوده.

@eys محرومیت شما صحیح بوده شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید. ( قوانین را مطالعه کنید )

@KennyS اول شما نحوه ی صحبت کردنتون رو درست کنید! در خواست شما در حال بررسی هست.

@Bogy لطفا درست صحبت کنید و قبل از هرچیزی شما باید قوانین را مطالعه کنید و ادمین موظف به رسیدگی ان است هر نوع IP که به مجموعه آرساکیا مربوط نباشه تبلیغ محسوب میشه!

@MrBlackuot محرومیت شما صحیح بوده شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید

@MaTriS اکانت مورد نظر رفع محرومیت شد.

@SasanRandy محرومیت شما صحیح بوده شما همچنان از نوعی چیت و یا مد استفاده میکردید که مشکل داشته و محروم شدید شما میتوانید تا پایان مجازات صبر کنید و یا با استفاده از Gold خودتان را Unban کنید

@EVIDI اکانت شما رفع محرومیت شد در صورت تکرار برای همیشه و بدون بخشش محروم خواهید شد!

با تشکر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...