رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Barzakh.png

• توضیحات: ادمین simple امده چک پیسی یه فایل پیدا کرده که مال سال 1398 بوده و فایل خراب بودن امده بن کرده لطفا رسیدگی کنید من قبل اینکه وارد ارساکیا شم هرچیز غیرقانونیو پاک کردم و ریکاوری کردم پیسیمو

ویرایش شده توسط Dorahi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@iShahab درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@Dorahi درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sepehr.rs.png

• توضیحات: سلام من امروز توسط یکی از ادمین ها بصورت کاملا اشتباهی بدلیل استفاده از چیت در بازی بن شدم و من اصلا از هیچگونه رمز در بازی استفاده نکردم لطفا پیگیری کنید

لینک به دیدگاه

@Sepehr7 درخواست رفع محرومیت شما رد شد (شما از چیتِ TP-Hack استفاده کردید).

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Selwyn.png

• توضیحات: سلام بنده همین امروز تو تاریخ 3/27/2020
بن شدم به دلیل اتو که قبولش کردم ادمین کامل چک کرد هیچ مورد مشکوکی چیتی چیزی نداشتم که سر اخر ی فایل اتو کیبورد دیدن که بن دادن و گلد خریدم انبن کردم حالا دوباره چک پیسی کردن به ادمین simple گفتم anydesk گفتن apemixدانلود کن من دانلود کردم اومدم داخل بازی کد و رمز دادم وارد پیسی شدن بازی کرش کردن بنده هیچ دخیلی در کرش شدن نداشتم هیچ کاری ام نکردم در طول 1 هفته بالا 20 بار از من چک پیسی فیلم خواسته شده دادم و کاملا سالم بودم حالا خودشون چک کردن هیچی نداشتم و در اخر بازی کرش شده بن دادن ؟ این کجاش قابل قبوله ؟ چرا وقتی حتی پاک ام هستی باید بن شی ؟ من چند هزار نفر تو زولا میشناسن پلیر مسابقاتی زولا و قهرمانی دارم شوتینگ دارم و هر کی میرسه فک میکنه من چیتر تشریف دارم حتی ادمین amiiir ام میدونن من پلیر خوبیم چند تا اونت فیلم ام دادم از شوتینگ ام تو زولا سرچ کنید Selwyn عکس همه چی از من میتونید ببینید واس چی باید بیام اینجا ایم و چیت بزنم که چی مثلا ؟ ادمم منم هیچ کاری نکردم و الکی هی بن شم ؟ دیگه باید قسم ادم بخوره تا باور کنید ؟ مث این میمونه شرود بیاد بزنه بنش کنید بگید خیلی ایمی.
لطفا دقیق رسیدگی شه من هیچ چیزی رو سیستم نداشتم تازه ام چک پیسی شدم 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DRAGON_BORN.png

• توضیحات سلام بنده به دلیل تبلیغ در اس ام اس بن شدم ! در صورتی که به هیچ وجه تبلیغی در اس ام اس انجام ندادم من بازیکن قدیمی هستم بای داده بودم تازه برگشتم اصن کسی رو ندارم که بهش اس ام اس بدم . به قوانین جدید و تغیرات سرور اشنایی ندارم لطفا انبن کنید بنده رو . یا اگر هم جایی مغایر قوانین ارساکیا بودم بهم نشون بدید که کجا خطا کردم . حد اقل یه مدرک که اثبات کنه من در اس ام اس تبلیغ کردم 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amirhossein..png

• توضیحات: سلام به دوستان عزیز من در 2020/3/22به دلیل bad/adبن شدم و در 2020/3/27 ان بن شدم ولی بد از اینکه از n/پرسیدم که ایا جایی برای پول قرز دادن هست ولی ایشون گفتن که سوال های شخصی خود را این جا نپرسید و منو بن کردن و یک اختار دادن که موجب بد شدنم شد  لطفا ان بن کنید با سپاس

کس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amirhossein..png

• توضیحاتسلام دلیل بن این بود که من در ad/نوشتم house khob ta 150k call me

ع

ویرایش شده توسط 1234534
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iWeeD.png

• توضیحات: ادمین (Simple اومده چک پیسی من و چیزی پیدا نکرده و دیده که دیروز یک فلش وصل بوده به لپتاب من که من باهاش ویندوز عوض کرده بودم و فلش هم برای رفیقم بود، حالا این اقا گیر داده که برو فلش رو بیار بزن گفتم باشه، بعد رفتم فلش رو گرفتم اومدم میبینم کرش شده، میام داخل سرور میبینم خودشون هم داخل سرور نیستن، بعد اومده این اقا به دلیل عدم همکاری در چک پیسی منو بن داده

ویرایش شده توسط DrDestroyeR

??? ??????

لینک به دیدگاه

@DrDestroyeR متاسفانه درخواست رفع محرومیت شما رد شد(شکایت شما در این قسمت در حالِ بررسی است).

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Adler..png

• توضیحات: سلام من به دلیل استفاده از چیت بن شدم ولی چرا نمیتونم با اکانت دیگه ای وارد سرور شم؟

لینک به دیدگاه

با سلام

@1234534 مودم خود را ریسیت دهید تا آیپی آن عوض شود و دوباره این کار را انجام دهید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری:iran_SAmuRAi.png

توضیحات :من به علت چیت تل یه بار بن شدم ولی واسه این که هوسلم تو تایم بن که ۳۰روز بود سر نره یه اکانت ساختم با اون رفتم الان فک کنم ۶روز از بنم مونده تو بازی بدونه این که من هیچ گونه چیتی مسرف کنم بالا نوشت wait teleport  جا به جا شدم الان به خدا هیچ چیتی ندارم به جون مادرم الان فک کنم ایپی بن شدم اگه میشه منو آن بن کنید ممنون میشم میخواهید از سیستمم از hide و show پوشه هام ریکورد بگیرم بفرستم تا باور کنید از هیستوری گوگلامم میفرستم بدونه ادیت زدن فقط ایپی بن رو بردارید ۶ روز از بن اصلیم مونده اون بمونه فقط ایپی بن رو بردارید لطفا 

دیگه نمینویسه چند روز مونده یا ۲کا گلد بخر واسه همین گفتم شاید ایپی بن باشه

ویرایش شده توسط Iransamurai
متن ازافه کردم
لینک به دیدگاه

با سلام

@1234534 خیر، راهی دیگری نیست. شما میتوانید  برای اکانت خود گلد تهیه کنید یا پول بازی بدید به کسی براتون گلد بگیره. 

از پست بی ربط خوداری کنید.

@Iransamurai مودم خود را ریسیت دهید تا آیپی آن عوض شود و دوباره این کار را انجام دهید. همچنین 08-04-2020 رفع محرومیت خواهید شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Adler..png

• توضیحات:یعنی من بد ایپی شدم اگر شدمunban کنید دوستان 

لینک به دیدگاه

@1234534 دوست عزیز شما از سرور محروم نیستید! فقط کافیه مودم خود را ریست دهید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

@AriaaN درخواست رفع محرومیت شما رد شد. برای اطلاع از موضوع به فروم Ali پیام دهید.

از پست بی ربط خوداری کنید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Amirhossein..png

• توضیحات:سلام احسان جان من با این اکانت به دلیل استفاده از چیت بن شدم  بدشم من 10 بار مودم رو خاموش روشن کردم نشد و lp کامپیوتر هم عوز کردم اونم نشد %100من banlpشدم لطفا unbanکنید باسپاس چون من با اکانت دیگم نمیتونم بازی کنم!?

ویرایش شده توسط 1234534
لینک به دیدگاه

هرروز میری چیت میزنی?معلونه بن میکنن دیگه

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

@1234534 دوست عزیز چند بار باید بگم؟ درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 1shadow1.png

• توضیحات: با سلام

من ساعت 4و28 دقیقه ظهر  شنبه 16/1/1399 توسط ادمین محمد به مدت 30 روز بن شدم به علت استفاده از چیت در صورتی که من هیچ گونه چیت استفاده نکردم و برنامه هایی که مربوط به چیت باشن رو توی سیستم ندارم به هیچ وجه...

من این سرور رو خیلی دوست دارم نمیام کاری کنم که ازش محروم شم منی که به تازگی داشتم وارد دسته متوسط میشدم...

لطفا اگه میشه رسیدگی کنید زودتر و دلیل بن شدن رو با مدرک بهم نشون بدید...

قبل از اینکه من بن بشم ادمین محمد 3 نفر دیگه رو پشت سر هم که یکیش من بودم بن کرده باید دلیلی داشته باشه برای این کارش!

ممنون از اقا علی و سرور عالی تون

لینک به دیدگاه

@Fergal درخواست رفع محرومیت شما رد شد. شما میتوانید با گلد خود را آنبن کنید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...