رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Huge.png

• توضیحات:  سلام به همه?

بنده دلیل این بن رو نمیدونم و دوست دارم آنبن بشم?

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

@mmirali درخواست رفع محرومیت شما رد شد (شما میتوانید با پرداخت 2000 عدد طلا آنبن شوید).

@WaKe برای آنبن شدن خود، به فروم Ali پیام دهید و دلایل تعلیق اکانت های خود را به ایشان توضیح دهید.

@PaRMiSaa درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@Huge  درخواست رفع محرومیت شما رد شد (شما به دلیلِ خرید و فروش به پول واقعی از سرور محروم شده اید).

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  DarcyWild.png   

PASA.png    %5BR%5Dock.png   • توضیحات: سلام. اکانت اصلیم آنبن شد درخواست این اکانت ها هم که با اکانت اصلی بن شد دارم. با تشکر

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

@iSauron درخواست رفع محرومیت شما در حالِ بررسی است، تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Pause.png

• توضیحات: سلام خدمت مدیریت محترم، بنده طی چند ماه اخیر از سرور محروم شدم، محرومیت بنده آنچنان حساس نیست! و اینکه محرومیت جدی نیست طی صحبت های بنده با مؤسس
درخواست رفع محرومیت دارم.

لینک به دیدگاه

@Pause درخواست رفع محرومیت شما در حالِ بررسی است، تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Tatashi_Tooshe.png

• توضیحات: آخرین ورود من ب سرور 2018/04/04 بوده الان آنلاین میشم زده تعلیق اکانت نمیدونم چرا توی بن لیستمم خالیه 

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :  MRF.us.png 

سلام. من دیشب بن شدم چرا ؟؟؟ نه تا الان توهینی کردم نه چیزی .حتی من تا الان کسی از من شکایت هم نکرده.

لینک به دیدگاه

با سلام

@mahdirajabi درخواست رفع محرومیت شما رد شد (شما به دلیل خرید و فروش به پول واقعی از سرور محروم شدید).

@FaRHaN برای آنبن شدن خود به فروم Ali پیام دهید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: http://agsa.arsacia.ir/players/general/iSauron

• توضیحات: با سلام خدمت مسعول گرامی، من تازه آنبن شده بودم. صبح از خواب بیدار شدم دیدم تعلیق خریدو فروش با پول واقعی بن شدم :| ببخشید مگه من کرم دارم بعد از آنبن ام اون هم به سختی بیام یه کار بکنم دباره تعلیق بشم؟  درخواست آنبنی دارم چرا که من این کار رو انجام ندادم، با تشکر لطفا در بن ها دقت کنید!

من اخیرا حدود ۲۲ یا ۲۳ میلیون به دوستام دادم!!  آیا این کار غیر مجازه؟ من هیچ خریدو فروشی نکردم! میتونم تک تک ۲۲ میلیون رو بگم به کی و چرا دادم 

آقای @Markeloff شما هم اگر مدارکی دارید که خرید و فروش کردم لطفا مدارک رو PM Forum بدید!! 

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Basijiii.png

• توضیحات: بعد از کلی وقت اومدم که دوباره پلی بدم و دیدم که اکانتم بن شده...

توی مدت اکانتم دست یکی از دوستانم بوده و ظاهرا به خاطر چیت زدم باعث شده اکانتی که بسیار روش زحمت کشیدم بن بشه

خواهش میکنم اکانت بنده رو آنبن کنید قول میدم دیگه تکرار نشه..

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ewmirrezaw.png

Giorgia.png

• توضیحات: با سلام و تبریک سال نو اکانت های من به دلیل خرید و فروش پول بازی با پول واقعی بن شدن 

در واقع اکانت اصلی من  Dreadful  هست ولی رمز و ایمیلش یادم نیست حدود 1 یا 2 سال میشد بازی نمیکردم  از دوست قدیمی و هم محله خودمون  saman) درخواست کردم به من پول بده تا با خرید فروش Car و house برا خودم پول جمع کنم که داد و تازه به جمع اونها یعنی saman) و شریکش Wake پیوستم ولی شما منو به دلیل خرید و فروش پول بازی بن کردید 

لطفا رسیدگی کنید به Ali هم پیام شخصی فرستادم ولی هنوز ندیده 

لینک به دیدگاه

با سلام

@iSauron درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@ewmirrezaw درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

@Nima00edit درخواست رفع محرومیت شما در حالِ بررسی است، تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .benyamin.png

• توضیحات: بنده داخل event چند تا c4 گذاشتم حدود 2 تا بعد منفجر کردم و واسه همیشه بن شدم، اولن اگه این kamikaze هست که حداکثرش ajail اگه هم نیست که به هم زدن event محسوب میشه تا اونجا که یادم هست بن واسه همیشه نداشت و فکر نمی کنم اگه event به هم بزنی باید برات بنویسن نظم سرور

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

@Nima00edit درخواست رفع محرومیت شما قبول شد و آنبن خواهید شد.

@BenyamiN شما از سرور آنبن شده اید.

@404  درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arash.HITLER.png

• توضیحات: با سلام. من بابت این دلیلی که بن شدم معذرت میخوام. قبلا بچه بودم الان دیگه در حدی بزرگ شدم که بفهمم چیکار کردم. امیدوارم ببخشید @Ali با تشکر.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

MrWick.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

TonyMontana.png

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

• توضیحات:

* * * سلام با عرض خسته نباشید * * *

بنده در یک اتفاقاتی که برای Ali عزیز توضیحاتی ارسال کردم کسانی بودند که حسادت میکردند به بنده و متاسفانه مدارک جعلی جم کردند و شکایاتی کردند و بنده رو به تعلیق کشیدند و الان تقریبا 3 ماه میشه دلم تنگ شده برای اساکیا .

دیگه اتفاقی بود که افتاده ماشین های Hotring و Monster بنده از اکانت MrWick برداشته شدند و بنده مدرکی نداشتم که از ban جلوگیری کنم .

بنده درخواست unban برای اکانت های بالا دارم  و به دلیل کصالتی که در این دوره ویروس کرونا دارم متاسفانه کاری نمیتونه حال بنده رو جز ارساکیا خوب کنه امیدوارم این روز های بد رو سلامت بگذرونید و ماشین ها بنده به اکانت برگردند ممنون .

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

آرزوهای سال 99 برای ارساکیا :

1 آرزو میکنم سرور به بالا ترین مقام حتی بالا تر از مقامی که الان داره برسه .

2 آرزو میکنم ضرفیت سرور بیشتر و پلیر های زیادی در این سال به ارساکیا سلام کنند . 

3 آرزو میکنم همه ی خانواده ارساکیا آرزوهاشون خاطره شه و پیروز و سلامت باشند .

ویرایش شده توسط gangester
یادداشتی از یاد رفته
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaniPatrike.png

• توضیحات: سلام اکانت من به دلیل عکس زیر بن شده 

و این بن مال زمانی بود که یک سری افراد باگ گلد زده بودن انگار که به من گفتن اکانت ها انبن میشن ولی هنوزم این اکانت من بن هستش 

اگه ممکنه یه رسیدگی شه خیلی ممنون 

http://uupload.ir/files/py3k_sa-mp-007.png

لینک به دیدگاه

@gangester درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@DaeiGholam درخواست رفع محرومیت شما در حالِ بررسی است، تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

@DaeiGholam درخواست رفع محرومیت شما رد شد (شما به دلیل همکاری با چنل های ممنوعه از سرور محروم شده اید).

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

سلام ebrahim199.png این اکانتم بعد از این که 3 روز از کیک شدنم گذشته بود و  5روز هم از وار یک منفر بعد از 3روز کیک شدنم شکایت کرد  تو این عید نوروز جایی که نداریم بریم به دلیل بیماری ناشناخته و خیلی ضربه خوردم بابت کیک هیچ هدیه ای گیرم نیومد با این اکانت تقاضام اینه که روز های باقی مانده رو فراموش کنین و ان رو ان بن کنین چون /GETGIFT تا 7 فروردین هست و بزارین 1 دفعه ان را بگیرم ممنون میشم .  

3روز از کیک شدنم گذشته بود و چون کیک شده بودم و3 روز هم گذشته بود فیلم های وار را پاک کردم 

?

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

url="http://agsa.arsacia.ir/players/general/AghaRashid"]AghaRashid.png[/url]

GodLife.png

MmD_QaSHanG.png

سلام. این ۳ تا اکانتام حدود ۳ ماه هست که بنن. اگه میشه انبن کنید. از کاری که کردم پشیمونم لطفا انبن کنید.

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ishahab11.png

• توضیحات: ادمین (simple اومدن بنده رو چک پیسی کردن و از پوشه Recent Files یک سری فایل و مود پیدا کردن که پاک شده و خودتون بهتر میدونید که فایل های داخل اون پوشه پاک شدند و قابل استفاده نیستند، چون سایز همه فایل ها 1kb است داخل فیلم خودشون هم مشخصه
بنده تقاضای انبنی دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...