رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: i_mmdz.png

• توضیحات: من اشتباهی بن شدم بدلیل سو استفاده از رفرال . من اصلا سو استفاده نکردم یک نفر به بازی دعوت کردم و به او کد رفرال خودم رو دادم و از یک ایپی استفاده نکردیم و اون رفیق منه و یک جای دیگه اس . اگر کسی رو بیاری داخل سرور موج آزاد داشته باشه . با تشکر 

لطفا پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام:

@BestplayeR درخواست آنبنی شما، رد شد.

@momojaja  درخواست آنبنی شما، درحال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی صبور باشید.

@SenAtoR007  درخواست آنبنی شما، رد شد.

@Spritzer  درخواست آنبنی شما، رد شد ( Crash شدن شما، به منزله عدم همکاری در چک پی سی میباشد).

@MMDdez  درخواست آنبنی شما، درحال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hosseinm.o.0.png

• توضیحات: با سلام و خسنه نباشین.

امروز من با موبایل وارد سرور شدم و رفتم داخل یه خونه نمیدونم چه اتفاقی افتاد باگ شد چی شد..

که یک دفعه نا خود آگاه من یه چاقو امد دستم و از سرور بن شدم.

مدارک هم موجوده.

از ادمین های ناظر خواهشمندم رسیدگی کنین.

http://s6.picofile.com/file/8381364442/GTA_SA_2019_12_10_15_51_36.mp4.html

ویرایش شده توسط unes
ناقص بودن متن

Be careful to trust someone

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Satan was an angel one day

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

It is strange that all honesty is a worth

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

But nobody is inclined to hear the truth :acigar::acigar:

لینک به دیدگاه

با سلام:

@momojaja درخواست رفع محرومیت اکانت شما رد شد، لذا داخل سرور برای پاک شدن رفرال خود Report/  دهید.

@MMDdez درخواست رفع محرومیت اکانت شما رد شد.

@unes  با درخواست رفع محرومیت شما موافقت شد، لذا خواهشمندیم به هیچ وجه از سمپ اندروید استفاده نکنید!

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Parsa.png

• توضیحات: بنده به خاطر zip برنامه soebit بن شدم که اصلا از اون استفاده نکردم و sobit اصلا نصب نکرده بودم و درخواست آنبن شدن دارم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: setare.ja.png
Intel4004.png

• توضیحات: سلام. دوستم رفراله منو زده بود چون من اونو به بازی معرفی کردم. وقتی که داشتم بهش توضیح میدادم در مورد بازی بهش بهم گفت دوست دارم بازی کنم ولی وقتشو ندارم. منم بهش گفتم باشم بیا یه کاری کنیم اکانتتو روشن بزار هر موقع کار داشتی من برات درستش میکنم اونم گفن حله. اومد بازی کرد امروزو و گفت که آرش بیا یه کاری کن گفتم چیکار گفت امشب اکانتمو آنلاین کن ولول آپش کن که زود تر برسم لول 4 گفتم باشه. اینجا اومدم رسپکت براش گرفتم و لول آپش کردم و یه دفعه دیدم بن شدم. به چه دلیل سوء اسفاده از رفرال. اگه برین نگاه کنین من لول آپ لول 4 کردم ولی این لول 2 و 3 بای لول کرده و بن نشدیمو پرا؟ چون سوء استفاده نکردیم. من میدونم ادمین مورد نظر کار اشتباهی نکرده و فقط بخاطر وضیفش این کارو کرد و هیچ شکایتی ازش ندارم. الان من سر عفکنده باید برم جلو رفیم بهش بگم من اکانتتو بن کردم؟ این انسافه؟ خب. ممنونم که با خواندن جواب این درخواست رو میدین. من خواهش دارم که بیاین و من و رفیقمو آنبن کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام:

@mparsa23 درخواست رفع محرومیت شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

@Angus درخواست رفع محرومیت شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KnaXveL.png

• توضیحات: با سلام خدمت تمامی پرسنل و انجمن سرور آرساکیا.
بنده حدود 9 ماه پیش توسط ادمین Sorena به دلیل نداشتن فیلم در Event به مدت 9 روز بن شدم
اما الان بعد چند ماه برای ورود به اکانت متوجه شدم آنبن در زمان مقرر شده صورت نگرفته و تقاضای آنبن دارم.
با تشکر.
Nick: Knaxvel
عکس: http://s6.picofile.com/file/8381894826/Screenshot_2019_12_16_15_34_43.jpeg

لینک به دیدگاه

با سلام

@mparsa23 درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@Angus تا آپدیت بعدی برای رفع محرومیت، صبور باشید(بعد از آپدیت رفع محرومیت خواهید شد).

@Hardness شما باید رفع محرومیت شده باشید، لذا با اکانت خود وارد سرور شوید و ببینید این مشکل حل شده یا خیر (پاسخ خود را به فروم بنده PM کنید).

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CalmBoy.png

• توضیحات: بنده هیچ تبلیقی نکردم و ادمین مورد نظر BlueMoon که تعلیق شدن یک روز قبل تعلق اکانت منو بن داده بودند.
عکس: bandicam_2019_12_14_18_53_22_066.jpg

αℓσиє ιѕ вєттєя тнαи αиутнιиg

CalmBoy.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BA%5Dli.%5BA%5Dvb.png

• توضیحات: دقیق نمیدونم چرا بن شده فقط Taligh - To am be darde server nemikhori این دلیل بن شدنمه و اینکه این اکانت دست رفیقم بوده و الان اومدم میبینم بن شده، لطفا پیگیری کنید. ❤️

??? ??????

لینک به دیدگاه

@MowbiN درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@DrDestroyeR درخواست رفع محرومیت شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shadman.png

• توضیحات: ادمین اونت the erfan قبل از اینکه فیلم مربوط به اونت را اپلود کنم من را بن کردند بخاطر اینکه سر ساعت اپلود نکردم که به دلیل سرعت پایین اینترنت 5 دقیقع دیرتر اپلود شد و من را بن کردن لینک مربوط به فیلم اونت را پایین قرار میدم:

http://s7.picofile.com/file/8382129692/Record_2019_12_18_10_38_05_6

لینک به دیدگاه

@Hardness درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@DrDestroyeR  درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@Shadman76  درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sara.s.png

• توضیحات: سلام.من فقط یک اکانت رو از کسی قرض گرفتم.و بن شدم به دلیل خرید فروش. من قصم میخورم که هیچ پولی بین من و کسی رد و بدل نشده.نمیدونم چرا بن شدم.لطفا پیگیری کنید و جواب بدید @Ali

ویرایش شده توسط SenAtoR007
.

You Dont Need to be a Superhero to Get the Girl, the Right Girl will Bring Out the Hero in You

[DeadPool]

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Wunder.png

• توضیحات: با سلام، از بنده درخواست فیلم شد و من در همون روز فیلم رو تحویل Ali Assassin دادم، 2 روز بعد یک ادمین دیگه اومده درخواست همون فیلم رو کرده داخل فروم، و زده بن داده، درخواست انبن دارم. مدارک هم موجوده

??? ??????

لینک به دیدگاه

@SenAtoR007  درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@DrDestroyeR درخواست رفع محرومیت  شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخ نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

AghaRashid.png

GodLife.png

MmD_QaSHanG.png

Mohammad.nice.png

اسم در بازی: agharashid 

دلیل بن: خرید و فروش با پول واقعی

من قبول دارم که با پول واقعی خرید و فروش کردم و بار اولم بوده. الانم فک کردم با خرید گلد و دادن آن برای انبن شدن میتونم از حالت تعلیق در بیام ولی هلپر داخل بازی گفت که نمیشه با گلد اینکار رو انجام داد. اگر سوابق من رو بررسی کنید می فهمید که بار اولم بوده که با پول واقعی خرید و فروش کردم. با یه اکانت ایتکارو کردم شما ۴ تا اکانتم رو که با یک ای پی داخل بازی بودم رو بن کردین. Agharashid و mohammad.nice و MmD_QaSHanG و godlife. از شما درخواست انبن شدن رو دارم.

اگر شما فقط قبول میکنید که فقط یکی از یوزر هارو انبن کنید لطفا یوزر:

url="http://agsa.arsacia.ir/players/general/AghaRashid"]AghaRashid.png[/url]

را انبن کنید لطفا.

جهت اطلاع من اکانت های agharashid و mohammad.nice رو خریداری کردم در ازای gold

ویرایش شده توسط KaVeiC

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Yungxrist.png

• توضیحات: علی وسط وار اومدی چک پیسی خواستی من ایدی رو دیدم اومدی چک پیسی همه چیو چک کردی توی Notepad واست نوشتم من باید برم جایی کاری برام پیش اومده خودت چک کن کامپیوتر رو 10 دقیقه بعد از این که نوشتم هم هنوز پای کامپیوتر بودم و میدیدم هی کنسل میکنی چک پیسی رو هی دوباره درخواست میدی منم هی قبول میکردم درخواست رو باز همین روند ادامه داشت قشنگ 15 بار اینطوری کردی من دیگه نتونستم بمونم داداشمو نشوندم پای کامپیوتر که هر وقت باز درخواست دادی قبول کنه درخواستتو 
من نمیفهمم چرا بن کردی ؟ تو که همون 15 دقیقه اول کله پوشه هارو گشتی با اون 2-3 تا نرم افزار دیگه چرا بن؟؟ هر چند بارم درخواست دادی باز کنسل کردی باز درخواست دادی قبول کردم .؟؟

Ali.png

لینک به دیدگاه

@KaVeiC درخواست رفع محرومیت  شما رد شد.

@alonehossein  درخواست رفع محرومیت  شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخ نهایی صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dark_Alone_Boy2.png

• توضیحات: با سلام  درود به دوستان عزیز و زحمت کش آرساکیا , من در حال بازی کردن بودم که یک دفعه ادمین شما منو به خاطر تبلیغ بن کرد ولی من تبلیغ نکرده بودم و فکر میکنم اشتباهی رخ داده است.

امیدوارم که این مشکل سریع تر رفع بشه.

خداوند یار و یاور شما.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

khatkesh.png

• توضیحات: 

سلام من بعد از یکی دو سال خواستم داخل بازی لاگین کنم به یاد قدیم که دیدم بن شدم . داخل این مدت هم اکانت آنلاین نشده .

اگه امکانش هست آنبن کنید یا حداقل دلیل بن شدنش رو بهم بگید. چون تو این چند وقتی که بازی میکردم حتی سابقه mute شدن رو هم نداشتم .

ممنون

ویرایش شده توسط khatkesh1
لینک به دیدگاه

@Heybat درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@khatkesh1 درخواست رفع محرومیت شما در حال بررسی است، لطفا در فروم به آی دی Ali پیام دهید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GS_Saeed.png

• توضیحات: 

سلام من اکانتم به دلیل سو استفاده از باگ گلد بن شده بود درخواست آنبن دارم.

شاعر میگه : اون موقع که تو موز بودی ما ... ... محل بودیم!

لینک به دیدگاه

@DrDestroyeR درخواست رفع محرومیت شما رد شد.

@GSSaeed درخواست رفع محرومیت شما در حال بررسی است، لطفا تا پاسخگویی نهایی صبور باشید.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...