رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Maede - ادمین جیل

RepSoL

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeaThrowHaCkeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maede.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام از ادمین محترمانه شکایت دارم که ایشون بی دلیل UCP من را خراب کردن و نمیتونم تیم Sttaf برم . و من بعد Event Over /Call 110 دادم. و من Ss نکرفتم ایشون که ادمین جایل کردن هتمن مدرک دارن و دیدند.       دوست عزیز Maede مدارک که دارید به Maneger محترم یا (Founde

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_094.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

‫سلام طبق بررسی های که بنده در زمان پاسخ گویی در گزارش ارسال شده توسط بازیکن مربوطه را داشتم مدارکی مبنی بر استفاده از دستور Call 110/ در Event را انجام دادید.
و پس از دقایقی مدارکِ دیگه از تمام شدن مسابقه ارائه شد که پس از بررسی شما از مجازات خارج شدید.

• UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت!
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Madoo گفته است :

‫سلام طبق بررسی های که بنده در زمان پاسخ گویی در گزارش ارسال شده توسط بازیکن مربوطه را داشتم مدارکی مبنی بر استفاده از دستور Call 110/ در Event را انجام دادید.
و پس از دقایقی مدارکِ دیگه از تمام شدن مسابقه ارائه شد که پس از بررسی شما از مجازات خارج شدید.

• UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت!

بله دوست عزیز  من شاید میخاستم لیدری بگیرم که یک بار نباید ادمین جیل شم و این بار هم شما الکی و اشتباه و بی دلیل ادمین جایل بدین و بگید؟, UCP شما همچنان به غیر از ادمین جیل من مشکل داشت! واقعا که اگه شما جای من بودید و ادمین لیدر نبوودی و میخاستی لیدری بگری که یهویی ادمین جایل شی چی کار میکنید؟ بلکه اعصبانی نمیشوید>:(           

لینک به دیدگاه

درود!

طبق مدارک ارسال شده توسط ادمین مربوطه و انجام بررسی های که انجام شده کارِ فرد در مرحله اول صحیح بوده اما به دلیل عدم بررسی مجدد اخطار لازم را دریافت خواهند کرد.

بسته شد.

با احترام

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...