رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی عدالتی MmDKhaN

NeverDie

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cesar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MmdKhan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: پست من بعد از مدت طولانی قبول شد الان نزدیکه یک هفته است که تسته من عقب میفته تا وقتی که اقای محمد میگه که ظرفیته پلیس تکمیله و جایی برای شما نیست حالا چطور شده که دوست ایشون همان روز وارده پلیس شده %5BM%5DiChael.png ایشون هستند
این بی عدالتیه که ایشون بتونند یک روزه وارد شوند و من تستی بعد از یک هفته ازم گرفته نشه با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_478.png

sa_mp_479.png

sa_mp_480.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت بازیکن عزیز Cesar

1. در رابطه با این که شما میگین بی عدالتی شده من با مدیریت محترم حرف زدم و بهم گفتن که میتونم از بین بازیکنایی که پست گذاشتن خودم بهترین رو انتخاب کنم.

2.پست شما رو لیدر قبلی قبول کردن به خوده شخص نریمان مربوط بوده.

3.من بخاطر کمبود جا (2 عدد) مجبور هستم بین 20 بازیکنی که صلاحیت ورود دارن 2 نفر رو انتخاب کنم بنابراین با استناد به سابقه 3 بازیکن Nervous Micheal Survivor من این اشخاص رو قبول دارم و بر پایه همین افراد میتونم در PD موفق باشم ، من لیدر شدم و کارم اداره کردن اقلیت به بهترین نحو و انتخاب بهترین افراد برای ورود به اقلیت مهم PD هستش. شما وقتی بهم پیام دادید که من افراد رو انتخاب کرده بودم و وسط تست بودم شما میتونید از ادمین عزیز سرور و عضو اقلیت من survivor که در تاریخ و ساعتی که شما دادید داشت تست میداد بپرسید.

ممنون از پیگیری شما دوست عزیز و خواستن دلیل.

ومنالله توفیق

خــــــــMamadــــــــان

لینک به دیدگاه

درود!

شکایت شما رد شد. ( لیدر برای عضویت در تعداد پایین حق انتخاب بهترین فرد را دارا خواهد بود.)

بسته شد، با احترام

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...