رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

واکنش به چت وارن ها - MobinNed

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MobinNeD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: طبق حرف های موسس سرور، چت وارن ها فقط برای تبلیغ هست و هیچ ادمین و بازیکنی نمیتونن از طریق چت وارن ها با هم ارتباط داشته باشن، جدا از این MobinNed بدون دلیل و بدون سوال از بنده Goto کردن! این دو شکایت هست و @Meli هم به Goto ادمین و هم واکنش به رسیدگی کنید!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8364583450/Vakonesh.rar.html

• هاها 1

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز کاملا شکایتتون اشتباه و نادرست هست!

بنده همچین چیزی رو توی قانون نمیبینم!

دلیل GOTO بنده این بود که شما از JERJIS پرسیدید که بنده چرا کیک دادم و جرجیس همین سوال رو از من پرسید که جوابشو دادم و دوباره پرسیدید که هلپر توی سرور نیست و ریپورت دادم و بنده جواب روی شما GOTO کردم و گفتم شما HELpme بده اگرم هلپر توی سرور نباشه ما ادمینا Helpme رو باز میکنیم نباید ریپورت بدید!

در ضمن اگرم همچین چیزی رو نادیده بگیریم طبق

* تنها استفاده از این دستور به اندازه کم به صورت شخصی مشکلی ندارد اما شدیداً با سوء استفاده برخورد می شود.

هیچ مشکلی در goto بنده نبود و اصلا سو استفاده ی نکردم!

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

• دوست دارم که 4

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده برای حل مشکل ریپورت دادم و برای جرجیس باز شد، زمانی که برای جرجیس باز شده باید خودش رسیدگی کنه نه اینکه شما Goto کنی، من با شما کاری نداشتم دلیل کیکتون رو پرسیدم و جرجیس هم داشت به من توضیح میداد، شما برای Goto باید از بازیکن مورد نظر اجازه بگیری، بنده با شما هیچ کاری نداشتم و فقط میخواستم دلیلش رو بدونم، شما بدون اجازه بنده Goto کردی و حریم خصوصی مارو خدشه دار کردی?

برای این مورد هم که میگید استفاده کم هیچ مشکلی نداره باید خدمتتون عرض کنم شما ادمین شدی که به سرور و بازیکنان رسیدگی کنی نه اینکه روی هرکسی دلت خواست Goto کنی، مشکل Goto شما هم این بود که بنده ناراضی هستم و اصلا دوست ندارم شما Goto کنید، فکر میکنید چون ادمین هستید اونم ادمین 1 میتونی Goto کنی و بگی مشکلی نداره؟

ویرایش شده توسط God
کامل کردن جواب

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، God گفته است:

شما برای Goto باید از بازیکن مورد نظر اجازه بگیری،

شما بدون اجازه بنده Goto کردی

چرا از خودتون قانون در میارید کجای قانون سرور و ادمین ها نوشته ادمین برای goto بر روی یک بازیکن باید از اون اجازه بگیره؟!

حریم خصوصی مارو خدشه دار کردی?

دقیقا کدوم؟ شما داشتید با آقای جرجیس صحبت میکردید توی ریپورت که هیچکسی هم نبود! بنده اومدم جوابتونو دادم و goback زدم.

اگه اینطور باشه ادمین اصلا نباید روی بازیکن Spec شه و نباید روشون goto کنه تا پلیر اجازه نده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا قانون در میارید از خودتون؟

برای این مورد هم که میگید استفاده کم هیچ مشکلی نداره باید خدمتتون عرض کنم شما ادمین شدی که به سرور و بازیکنان رسیدگی کنی نه اینکه روی هرکسی دلت خواست Goto کنی،

بنده هم اصلا نه سو استفاده کردم نه چیزی فقط اومدم جواب شمارو دادم!

در 2 ساعت قبل، God گفته است:

چون ادمین هستید اونم ادمین 1 میتونی Goto کنی و بگی مشکلی نداره؟

خب الان منظور شما اینه ادمین 1 هیچ کاری نمیتونه کنه؟؟؟؟؟

• دوست دارم که 4

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا شما منظور بنده رو متوجه نمیشی؟ شما روی بنده Goto کردید و این کار بدون اجازه مجازات داره، فکر میکنی چون ادمین هستی اگه دلت بخواد میتونی روی بازیکن ها Goto کنی و کسی هم چیزی بهت نگه؟ شما از خودتون دفاع کردید و گفتید میخواستید دلیل کیکتون رو بگید و منم گفتم ریپورت دادم و ادمین جرجیس داشت توضیح میداد و Goto شما بی مورد بود، برای این بهتره صبر کنید تا مدیریت تصمیم بگیرن

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، God گفته است:

دوست عزیز چرا شما منظور بنده رو متوجه نمیشی؟ شما روی بنده Goto کردید و این کار بدون اجازه مجازات داره، فکر میکنی چون ادمین هستی اگه دلت بخواد میتونی روی بازیکن ها Goto کنی و کسی هم چیزی بهت نگه؟

دوست عزیز شما مثل اینکه متوجه نمیشی!

کجای قانون ادمینی نوشته goto باید با اجازه بازیکن باشه برای ادمین ها؟  چرا قانون در میارید؟؟؟؟

بنده دلیل goto خودم رو نوشتم و اصلا هم سو استفاده نبوده!!

با شما نمیشه بحث کرد منتظر نظر @meli هستیم!

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

دلیل Goto شما این بوده که به من توضیح بدید! من برای توضیح ریپورت دادم و برای جرجیس باز شد این یعنی باید خودش رسیدگی کنه نه اینکه وقتی ریپورت باز هست شما Goto کنی! بعد قسمت جالب اینه که گفتی چون سوال داشتی باید Helpme میدادی ولی داخل شکایت کیک گفتی درخواست شخصی! یه جوری این دو شکایت به همدیگه مربوط میشه، داخل فروم گفتی درخواست شخصی کردی داخل سرور گفتی به خاطر Helpme بوده!

Snow.png

لینک به دیدگاه

مشابه همین شکایت و اونیکی شکایت شما که کلا یکی میشد 2تاش کردید در پست زیر هست!

@Meli عزیز هرچه صلاح بدونن همونه! منتظر پاسخ هستیم!

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @God

شکایت شما رد شد.

توضیح:  Goto کردن بدون اجازه و بی دلیل هیچ مانعی ندارد و جایی در این مورد درج نشده است. سو استفاده از Goto/ در مواردی مثل: Kill Boss, آزار و اذیت ( DM), استفاده ی بیش از حد بی دلیل مانند Goto روی دوستان, داشتن درجع تحت تعقیب و ... غیر مجاز می باشد.

http://s9.picofile.com/file/8365399084/Mobinned.png

شما تهدید کردید ادمین را با سواستفاده از a که Warn ادمینی برای ایشان بره تا حرفتان را به ادمین مورد نظر برسانید و در پاسخ گفتید کاری نداشتید که Goto کرده در صورتی که تهدید کردید.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

شما مجاز به تهدید و باج‌گیری از بازیکنان به دلایلی مانند جلوگیری از شکایت کردن یا دادن اموال نیستید (مجازات: اخطار)

با تشکر.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...