رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن خیلی جالبه ادمین!!

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

sir_ebi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Sweet.png 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: 

با سلام و عرض ادب خدمت ادمین ها

دوستان من و رفیقم تو ماشین بودیم داشتیم با هم حرف میزدیم. جناب Sweet با موتور خوردن به ماشین بنده ، نمی دونم این ماشین بهشون چه فشاری اورد Combat shotgun ساختن و شلیک کردن به ماشین و رفیق بنده و من پیاده شدیم که Sweet رفیق بنده روکشتن که در اسکرین کاملن معلومه موتورشون (آبی رنگه) اون طرفه و رفیق ما هم که معلومه! 

AG_SA_0073.jpg

من از ایشان پرسیدم که دوسته عزیز بیارش دوستم رو یا من میرم شکایت، گفت برو شکایت ما هم از ایشان پرسیدیم کسالت داری؟(مریضی) گفتن اره ما هم ضرب المثلی گفتیم برای خاتمه بحث و مقصودی نداشتیم و از ادبیات کاملا معلومه! و دوستان نقد اخر ایشان بهشون قبلا که هم فکشنی بودیم و در دوئلی که پدرام گذاشته بود زدمشون فشار خیلی عظیمی وارد شده بود که سر همین فشار هم بنده رو از فکشن کیک کردند! ولی دیدن هنوز جایه فشار میسوزه امدن وبنده رو بن کردند!

دوست عزیز یه ضرب المثله همین منظورم به تو نبوده به در گفتم که دیوار بشنوه و اون چیزی رو که من در ضرب المثل به کار بردم یه قسمت از بدن هستش و خیار هم یه میوه هستش همین! توهین شدت بالا تا حالا ندیدی یا فکر میکنی خیلی شدت خیلی بالاس!

AG_SA_0074.jpg

وحالا میحث شیرین بن:

:AdmCmd: Sir_Ebi was banned by admin Sweet for 3days reason: be admin

ایشان قوانین FEnglish در بن رعایت نکردند! دوما به ادمین؟؟؟ به ادمین چی؟؟؟ میگیم توهین بوده که نیست! اگرم بوده شدت بالا نبوده که اونم 120 دقیقه محرومیت از صحبت بوده نه  سه روز بن !

AG_SA_0075.jpg

قسمتی از قوانین:

Capture_2019_06_13_15_21_36_100.png

خوب دوستان الان من به شما برای بررسی میگم ، ادمین مورد نظر برای گمراهی شما تو همین تاپیک می فرمایند:((مدارک به مدیریت ارسال شد))! که اصن هیچ مدارکی نداره((خودم شاهد این قضیه قبلا بودم)) و ادمین مورد نظر میره برا حرف زدن که دیگه تکرار نمیشه و از این حرفا که پارتی بازی یه امر معمولی و خیلی عادی هستش و اخرشم میگن کار ادمین مورد نظر صحیح طبق مدارک ارسالی بوده!!

روزتون خوش دوستان

• مدارک (فیلم یا عکس): 

• مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک به مدیریت ارسال شد.

اگه دیده باشید من در /O گفتم که Tohin be admin*

و من ب ماشینتون تیر نزدم اگه ندرکی دارید بدید

من با HuGe شوخی دارم و زدمش اگه فکر میکنی اشتباه کردم به خودش بگو.

ویرایش شده توسط Cronos
  • هاها 1

Be yourself

But be your best self

-LordViper-

Pouyan.png

SweeT.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Crazy

شکایت شما رد شد.

توضیح: طبق قوانین درج شده شما قادر به شکایت از زبان شخص دیگر نیستید.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

و شما به دلیل توهین در شکایت خود مشمول مجازات خواهید شد:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

شما مجاز به توهین و تمسخر در شکایات نیستید (مجازات: 3 روز مسدودیت از انجمن)

درمورد بن باید به اطلاع برسانم کار ادمین درست بوده و توهینی که شما کردید شدت پایین نیست و شدت بالا محسوب می شود.

دلیل بن نیز پس از اشتباه اصلاح گردیده.

در 7 ساعت قبل، Crazy گفته است:

:AdmCmd: Sir_Ebi was banned by admin Sweet for 3days reason: be admin

با تشکر

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...