رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد درباره میتینگ و activity

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت @Ali@Meli

پیشنهاد زمان میتینگ

زمان میتینگ تمامی فکشن ها یکی بشه و در یک ساعت بین ساعات 13:00 تا 19:00 باشه زیرا بعضی ها واقعا نمیتوانند که از ساعت 19:00 به بعد بازی کنند و اگر هم در میتینگ حاضر نشوند اخطار می میگیرند.

برا مثال :

فکشن های دسته ملایم ساعت 14:00

فکشن های دسته متوسط ساعت 16:00

فکشن های دسته ویژه ساعت 18:00

که اگر شخصی 2 اکانت داره و هر دو در فکشن های دسته های متفاوت هستندر بتونه به هر دو اکانتم رو در میتینگ حاضر کنه.

پیشنهاد activity 

بهتره که activuty بعضی از فکشن ها که به سختی میشه activity رو کامل کردر رو کم کرد. برای مثال:

فکشن معلم مدرسه: در سرور تقریبا خیلی سخت میشه افرادی که خواستار مجوز هستند رو پیدا کرد.

فکشن یدک کش: اکثر افراد بعد از تمام شدن کارشان با ماشین ها آنرا منفجر میکنند و در کل ماشین های tow را خیلی سخت میشه پیدا کرد.

فکشن خبرنگار: افراد کمی هستند که از این فکشن استفاده میکنند و اکثرا از cnn ها استفاده میکنند.

فکشن تاکسی: بازیکنان یا خودشان ماشین و موتور دارند یا ماشین و موتور rent میکنند یا از ماشین و موتور های سرور استفاده میکنند و کار برای کسانی که در فکشن تاکسی هستند سخت میشود. (در این مورد میشه تعداد ماشین و موتور های سرور و rent را کم کرد)

فکشن هیتمن: به ندرت پیدا میشه که کسی از دستور contract/ استفاده کرد.

اگر امکان دارد activity این فکشن ها کاهش پیدا کنند.

با تشکر از @Ali@Meli

امیدوارم پیشنهادات مورد قبول واقع گیرد.

ویرایش شده توسط abbasham1385

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

پیشنهاد زمان میتینگ

زمان میتینگ تمامی فکشن ها یکی بشه و در یک ساعت بین ساعات 13:00 تا 19:00 باشه زیرا بعضی ها واقعا نمیتوانند که از ساعت 19:00 به بعد بازی کنند و اگر هم در میتینگ حاضر نشوند اخطار می میگیرند.

برا مثال :

فکشن های دسته ملایم ساعت 14:00

فکشن های دسته متوسط ساعت 16:00

فکشن های دسته ویژه ساعت 18:00

که اگر شخصی 2 اکانت داره و هر دو در فکشن های دسته های متفاوت هستندر بتونه به هر دو اکانتم رو در میتینگ حاضر کنه

دو میتینگ که یکی پنجشنبه و یکی جمعه باشه تا کسایی که دوتا اکانتشون در یک دسته هستند بتوانند به میتینگ برسند.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

به نظرم اکتیویتی تازه مقدارش باید بیشتر بشه من هیتمن بودم روزی حداقلللل 20 تا کانترکت میزدم :| 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۲۳ در 02:14، abbasham1385 گفته است:

بهتره که activuty بعضی از فکشن ها که به سختی میشه activity رو کامل کردر رو کم کرد. برای مثال:

فکشن معلم مدرسه: در سرور تقریبا خیلی سخت میشه افرادی که خواستار مجوز هستند رو پیدا کرد.

فکشن یدک کش: اکثر افراد بعد از تمام شدن کارشان با ماشین ها آنرا منفجر میکنند و در کل ماشین های tow را خیلی سخت میشه پیدا کرد.

فکشن خبرنگار: افراد کمی هستند که از این فکشن استفاده میکنند و اکثرا از cnn ها استفاده میکنند.

فکشن تاکسی: بازیکنان یا خودشان ماشین و موتور دارند یا ماشین و موتور rent میکنند یا از ماشین و موتور های سرور استفاده میکنند و کار برای کسانی که در فکشن تاکسی هستند سخت میشود. (در این مورد میشه تعداد ماشین و موتور های سرور و rent را کم کرد)

فکشن هیتمن: به ندرت پیدا میشه که کسی از دستور contract/ استفاده کرد.

پیشنهادتون بی جاست... میزان اکتیویتی ها خوبه و این مشکلاتی که شما میگی به فرد بستگی داره که چقد تلاش کنه برای مثال خبرنگار: شما برو دمه Cnn وایسا بگو news free اونوقت 99 درصد میگن /ad ما که اومد از روش بزن

معلم مدرسه: این فکشن نقشش حیاتی هست و خودم تجربه حضور در اون رو دارم... باید بگم نقش این فکشن خیلی مهمه و از آنجایی تنوع مجوز ها بالاس میشه به راحتی میشه تو 1 هفته کارو تموم کرد ( باید بگردی تلاش کنی نه بیان دمه خونت بگن مجوز میخوایم )

یدک کش:  :|| همه میدونن این فکشن به زبان ساده اکتیویتی مفت داره! چیزی که ریخته تو Temple > ماشین های رها شده.

تاکسی: این فکشن بنظرم مشکل داره ولی خب اگه زرنگ باشی میتونی اکتیویتی جمع کنی

هیتمن: من در این فکشن حضور نداشتم ولی از دوستام که میپرسیدم میگفتن اکتیویتی اش به حد نساب میرسه.

--کاهش اکتیویتی ها: کاهش فعالیت بازیکنان و خلوت شدن سرور--

ویرایش شده توسط JimHernandez

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، JimHernandez گفته است:

پیشنهادتون بی جاست... میزان اکتیویتی ها خوبه و این مشکلاتی که شما میگی به فرد بستگی داره که چقد تلاش کنه برای مثال خبرنگار: شما برو دمه Cnn وایسا بگو news free اونوقت 99 درصد میگن /ad ما که اومد از روش بزن

معلم مدرسه: این فکشن نقشش حیاتی هست و خودم تجربه حضور در اون رو دارم... باید بگم نقش این فکشن خیلی مهمه و از آنجایی تنوع مجوز ها بالاس میشه به راحتی میشه تو 1 هفته کارو تموم کرد ( باید بگردی تلاش کنی نه بیان دمه خونت بگن مجوز میخوایم )

یدک کش:  :|| همه میدونن این فکشن به زبان ساده اکتیویتی مفت داره! چیزی که ریخته تو Temple > ماشین های رها شده.

تاکسی: این فکشن بنظرم مشکل داره ولی خب اگه زرنگ باشی میتونی اکتیویتی جمع کنی

هیتمن: من در این فکشن حضور نداشتم ولی از دوستام که میپرسیدم میگفتن اکتیویتی اش به حد نساب میرسه.

--کاهش اکتیویتی ها: کاهش فعالیت بازیکنان و خلوت شدن سرور--

@JimHernandez

بآ سلام خدمت شما.

با عرض پوزش وقتی من این پست را گذاشتم از بروز شدن activity خبر نداشتم و بعدش خبر دار شدم و دیگر نتونستم پست را ویرایش کنم.

Activity ها مناسب هستند.

• مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...