رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده از رنک Ryder | SamaN.GH NON-RP

MmdrezaAliz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Aliz..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: miladp.png

• توضیحات: درود فراوان خدمت شما زحمت کشان :))

بنده به آقای سامان جی اچ گفتم بزن کنار برای فریسک که گفتن ایونته (هرچند ایونت داخل پینتبال بود نه اطراف پینتبال) حرفشونو قبول کردم اما از منطقه که دور شدن بنده دنبال ایشون رفتم که رفتن خونشون! (NON-RP)

تو فیلم مشخصه که خونه قفل نبود و ما از هیچ /ram استفاده نکردیم.

(بعضی وقتا میرم تو خونه ها سیستم گیر میکنه که بعد اوکی میشه)

که این اقا میفرمایند خونه قفله و شما سو استفاده کردید.

بهش میگیم بیاد بیرون که فریسک کنیم نمیاد تا اینکه دوست عزیزشون رایدر ایشونو بدون هیچ دلیل خاصی دقیقا در همان لحظه فریسک اینوایت میدن فکشن FNF که نتونیم دراگ یا اسحله رو بگیریم

مدرک از این حرکت:

https://agsa.arsacia.ir/players/faction/SamaN.GH 

تو فیلم هم مشخصه کاملا

که این سواستفاده از رنک میشه و جالبه میخندن !

من این همه راه اومدم که وظیفه انجام بدم و حتی به همکارمم برخورد کردم، کار هاشونم که معلومه چیکارا که نکردن این دو نفر !

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8292138434/avc_gta_sa_exe_2017_04_15_16_04_44_162.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اولا که سو استفاده از رنکی من نمیبینم دوما که ایشون پست برای اومدن به Faction گذاشتند بعد هم Leader پست ایشون رو Accept کردند من هم وظیفه ی تست گرفتن از ایشون رو داشتم که تست هم گرفته شده است و ایشون در تست سر بلند بیرون اومدن فقط مونده بود /Inivite ایشون که من هم /Invite رو انجام دادم و اینکه به من مربوط نیست که شما بازی بلد نیستید و در /Frisk و /Take دیر عمل میکنید ایشالا کمی پیشرفت کنید و همچنین عکس العمل بهتری داشته باشید^_^

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...