رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر FBI RockGame

MekkoW

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  

%5BA%5Dlireza.Ze%5BD%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
RockGame.png
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 
_%5BM%5DehDi_.png
• توضیحات: ایشون به علت پارتی بازی با ممبر هاش گزارش های من رو بدون دلیل و با قانون ساختگی خودشون رد کردند ! و قبل از اینکه من چیزی بگم برای شکایت اول گفتن *دیگر اسپم نکنید* انگار استرس گرفت که جواب بدم و جوابی نداشته باشه ! توی هیچ جای قوانین هم نوشته نشده اون چیزی که ایشون از خودش ساخت ! 
و توی شکایت دوم که از ممبرشون کردم اول گفتن که مدارک تیر اندازی موجود نیست ( که توی عکس بود ) بعد که براشون مشخص کردم ، ایشون یه حرف غیر منطقی زد ! که شکایت من رو رد کنه ! توی توضیحات شکایت و مدارک مشخصه که ممبرش عمدا به زنش وانتد نداده که خودتون میتونید ببینید . ( گزارش رو پاس داد به یه فکشن دیگه ) ( پلیس همراه زنش بوده جفتشون اول به ما حمله کردن بعد که نزدیک شدم تو اس اس هم معلومه فقط بنفشه زد ( زنه پلیسه ) که بعد وانتدی دریافت نکرد .... )
امید وارم تصمیم جدی و بدون پارتی بازی گرفته بشه
مرسی از تیم مدیریت :) 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

گزارش دوم : 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
دوست عزیز 1. لطفا تهمت نزنید و از روی اگاهی شکایت کنید بنده اگر قرار بود پارتی بازی کنم باید از دوستانم که درخواست عضویت دادند آزمون ساده میگرفتم تا رد نشوند بنده فقط طبق عدالت رسیدگی میکنم.
2. شما هیچ مدرکی مبنی بر اینکه Miss_banafshe وانتد نگرفتند نداده اید.
3. در اسکرین شات شما هیچ نشونه ای از تیراندازی افسر Ho3ein_mz نیست.
در مورد شکایت دیگرتون هم Manager عزیز رسیدگی میکنند و پاسخ شما رو در این قسمت میدهند
با تشکر از شکایت شما
™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

ویرایش شده توسط RockGame

RockGame.png

Everybody dies, but not everybody lives

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...