رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

GhosTMaN - دعوت از بازیکن بر خلاف قوانین

URANUS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: URANUS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GhosTMaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام، ایشان قبل از اینکه درخواست عضویت Matris را بررسی و تائید کنند، او را وارد فاکشن کرده اند. زمان پستی که درخواست Matris تائید شده است روز سه شنبه 11 آوریل، ساعت 22:22 دقیقه است در حالی که ایشان روز سه شنبه 11 آوریل ساعت 22:13 دقیق وارد اقلیت شده اند. یعنی قبل ارسال پست تائید درخواست عضویت! لطفا برخورد لازم صورت گیرد. با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک زیر در فروم و UCP به وضوح قابل مشاهده هستند.

تصویر از زمان تائید درخواست عضویت

تصویر از زمان دعوت شدن به اقلیت

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خدمت خسته نباشید خدمت لیدر زحمتکش فروم

اگر به پست توجه میکردید , زمان تایید شدن پست بنده :

در در ۱۳۹۶/۱/۲۲ ه‍.ش. در 19:38، MaTriS گفته است :

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MaTriS.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی با انضباط ,  عمل کننده قوانین 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  2,3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 13:00 19:00 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدری به دلیل کمبود وقت
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه به دسته متوسط و وار 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ وار خوب
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2

19:38 دقیقه بوده ! 

در زمان فوق بنده به همراه لیدر دسته متوسط LM  داخل تیم اسپیک سرور بودیم و من از ناظم فروم درخواست کرده بودم که پست بنده رو تایید کنن ! 

بلافاصله بعد از تایید شدن پست به لیدر اطلاع دادم و ایشون پست رو از فروم نگاه کردن و به UCP رفتن که مهارت های(skills) من رو بررسی کنند و از من تست بگیرن

بعد از چک کردن داخل تیم اسپیک و سرور از من تست گرفته شد 19:38 تا 22:13 حدود 35 دقیقه زمان برای بررسی همه چیز و همه ی ان سوالها نزدیک 50 بار از دیگران خود بنده تست گرفته بودم !

دلیل اینکه داخل فروم 6 دقیقه پست رو دیرتر زدن به بنده مربوط نیست حالا بخوان سر این موضوع AV بگیرن  به مدیریت مربوط هست.

وهمچنین با تشکر از این اقا 

در در ۱۳۹۶/۱/۲۷ ه‍.ش. در 14:05، Vares گفته است :

من هم یعنی اکانت [_vAv_] شاهدم

لازم به ذکره اقای محمد با اکانت matris با ghostman دوستای صمیمی ان!!!!!!

که خداروشکر همه جا یه شاهد هست 

در چه مورد شاهد بودن و مدارک ندارن خدا میدونه

دوستان من : https://agsa.arsacia.ir/players/friends/MaTriS

با تشکر.

ویرایش شده توسط MaTriS
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MaTriS گفته است :

در زمان فوق بنده به همراه لیدر دسته متوسط LM  داخل تیم اسپیک سرور بودیم و من از ناظم فروم درخواست کرده بودم که پست بنده رو تایید کنن ! 

بلافاصله بعد از تایید شدن پست به لیدر اطلاع دادم و ایشون پست رو از فروم نگاه کردن و به UCP رفتن که مهارت های(skills) من رو بررسی کنند و از من تست بگیرن

بعد از چک کردن داخل تیم اسپیک و سرور از من تست گرفته شد 19:38 تا 22:13 حدود 35 دقیقه زمان برای بررسی همه چیز و همه ی ان سوالها نزدیک 50 بار از دیگران خود بنده تست گرفته بودم !

با سلام

بنده از شما شکایت کردم؟ لیدر محترم خودش می دونه چیکار کرده، جوابی نداره، شما منطق به خرج میدین؟

لیدر بعد از تائید شدن درخواست شما، و نمائش داده شدنش در فروم، باید شرایط رو بررسی کنه، اگر صلاحیت داشتین، یه پست بذاره، درخواست شما رو قبول کنه، وقتی پست خودش تائید شد و توی فروم نمایش داده شد، اون وقت تازه می تونه از شما تست بگیره.

از شما انتظاری نیست، ولی از مدیر محترم سرور در تعجب که از لیدر خواسته توضیح بده! چی رو توضیح بده؟ UCP حاضر، فروم هم حاضر، تخلف هم آشکا و محرز، مثلا ایشون می خواد دلیل بیاره که تاریخ UCP اشتباهه؟ یا تاریخ فروم؟

برام هم مهم نیست چه جوابی میدین

من یه سری موارد رو توی جلسه پرسنل مطرح کردم، از حقوق لیدر ها دفاع کردم، فقط یه نفر پا شد، اون هم بدون اینکه بفهمه من چی میگم، واسه خودشیرینی گفت ما کارمون درسته، الکی قانون شکنی خودت رو نچسبون به ما، و باعث اون همه جر و بحث و ناراحتی شد.

می خواستم به مدیریت محترم نشون بدم ایشون همونه که کارش درست بوده، سوتی هاش هم همین یه دونه نیست، خودتون خواستین یه نگاه بندازین پیدا می کنید

با تشکر، روزتون بخیر

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، URANUS گفته است :

با سلام

بنده از شما شکایت کردم؟ لیدر محترم خودش می دونه چیکار کرده، جوابی نداره، شما منطق به خرج میدین؟

لیدر بعد از تائید شدن درخواست شما، و نمائش داده شدنش در فروم، باید شرایط رو بررسی کنه، اگر صلاحیت داشتین، یه پست بذاره، درخواست شما رو قبول کنه، وقتی پست خودش تائید شد و توی فروم نمایش داده شد، اون وقت تازه می تونه از شما تست بگیره.

در 29 دقیقه قبل، URANUS گفته است :

از شما انتظاری نیست، ولی از مدیر محترم سرور در تعجب که از لیدر خواسته توضیح بده! چی رو توضیح بده؟ UCP حاضر، فروم هم حاضر، تخلف هم آشکا و محرز، مثلا ایشون می خواد دلیل بیاره که تاریخ UCP اشتباهه؟ یا تاریخ فروم؟

من نمیدونستم لیدر حق دخالت در کار مدیریت هم داره !

با سلام 

هرکجا که اسم بنده داخلش برده شده باشه , بنده حق این رو دارم که دخالت کنم و ببینم برای چی اسم بنده برده شده ! 

بنده حرف هامو واضح زدم و برای جلوگیری از اسپم پستی نمیذارم.

ویرایش شده توسط MaTriS
لینک به دیدگاه

با سلام.

اولند نمیدونستم برای یک مشکل که داخل جلسه پیش اومده شما دنبال AV دادن به من باشید.هه

ثانیا من با منیجر سرور (Macavel) هماهنگ کردم.

ایشون داخل تیم اسپیک به من گفتن که با توجه به مشکلاتی که بازیکن(Matris) ذکر شده داشتند...

از ایشون تست بگیرم و ایشون رو اینوایت بدم و ایشون با شایان(Juggernaut) هماهنگ کردن که پست بنده رو چک و تایید کنند.

حالا بازم اگه سوال دارین در خدمتم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MaTriS گفته است :

با سلام و خدمت خسته نباشید خدمت لیدر زحمتکش فروم

اگر به پست توجه میکردید , زمان تایید شدن پست بنده :

دلیل اینکه داخل فروم 6 دقیقه پست رو دیرتر زدن به بنده مربوط نیست حالا بخوان سر این موضوع AV بگیرن  به مدیریت مربوط هست.

وهمچنین با تشکر از این اقا 

که خداروشکر همه جا یه شاهد هست 

در چه مورد شاهد بودن و مدارک ندارن خدا میدونه

دوستان من : https://agsa.arsacia.ir/players/friends/MaTriS

با تشکر.

اولا دوست عزیز ممکنه شما ایشون رو اول از لیست دوستان خود پاک کردین بعد اومدین اینجا بگین من اصلا دوستشون نیستم

دوما من فقط اینجا شاهد هستم

یجا دیگه یه دعوایی بین دو تا دوستم اتفاق افتاده بود تو انجمن ، من شاید اونجا خودم رو شاهد یکی از دوستام معرفی کردم ولی اگه به چت هام در اونجا نگاه میکردین میدیدین نقش یه میانجی رو دارم و هدفم فقط عدالت بود نه جانبداری از کسی

سوما وقتی خود شما میگی اون 6 دقیقه رو دیگه من نمیدونم پس چرا نظر میدی

از لیدر شما شکایت شده لیدر محترمتون هم الان 24 ساعت رو گذشته و فعلا جواب ندادن

والا نمیدونم چرا از بعضی ها شکایت میشه بهشون بر میخوره!!!!!

خب عزیزم اشتباه کردی سعی کن جبران کنی

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Vares گفته است :

اولا دوست عزیز ممکنه شما ایشون رو اول از لیست دوستان خود پاک کردین بعد اومدین اینجا بگین من اصلا دوستشون نیستم

در صورت نیاز میتونید در مورد این تهمت لاگ سرور رو از مدیریت دریافت کنید 

دنبال عدالت هستید لازم نیست فقط زیر پستای دوستاتون پست بزارید .

داخل این پست اسمی از شما برده شده بود ؟ طبق گفته ی دوستتون پست برای لیدر من بود ... !

کار شخصی با بنده دارید  : شخصی پیام بدید اسپم نباشه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ghostman گفته است :

با سلام.

اولند نمیدونستم برای یک مشکل که داخل جلسه پیش اومده شما دنبال AV دادن به من باشید.هه

ثانیا من با منیجر سرور (Macavel) هماهنگ کردم.

ایشون داخل تیم اسپیک به من گفتن که با توجه به مشکلاتی که بازیکن(Matris) ذکر شده داشتند...

از ایشون تست بگیرم و ایشون رو اینوایت بدم و ایشون با شایان(Juggernaut) هماهنگ کردن که پست بنده رو چک و تایید کنند.

حالا بازم اگه سوال دارین در خدمتم.

من دنبال AV گرفتن شما نیستم، از بین چهل پنجاه نفر، فقط شما ادعا داشتی بی نقصی، در صورتی که اصلا یک جمله از حرف هام رو متوجه نشدی به چه معنیه، فقط پا شدی که یه چیزی گفته باشی

شما با این حرف تون که می فرمائید با منیجر سرور هماهنگ کردی، داری ایشون رو زیر سوال می بری، ایشون یادش نبود شما هماهنگ کردی باهاش؟ اگه باهاش هماهنگ بودی چه طور از شما توضیح می خواد؟ می گفت هماهنگه، شکایت رد می شد

بگذریم من اون نکته ای رو که می خواستم به دوستان نشون دادم

ما بقی ماجرا و نتیجه شکایت دیگه مهم نیست

من از شکایتم صرف نظر میکنم

اگه واسه مدیریت مهمه که کی لیدرشه، خودش باید برخورد کنه، خودش باید بره چک کنه افراد زیر از کی توی اقلیت شما هستن، و چرا نه میتینگ میان، نه حقوق می گیرن، نه رنک می گیرن،  و مهم تر از همه چرا بابت غیبت هاشون هم FW نگرفتن

البته واسه شما دیوار حاشا بلنده، بگو 10 نفر عضو دارم، 8 نفرش دائم المرخصی هستن، من و ساب هم میتینگ برگزار میکنیم هر هفته با هم

Mamad%5B0111%5D.png

ShoCkeR.png

Steam.png

.XinGeR..png

Ramin_FTP.png

مهم اینه، لیدر سه ساعت آنلاین باشه، بقیه موارد مهم نیست

من از شکایتم صرف نظر می کنم

روز و شب تون خوش

• دوست دارم که 1

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MaTriS گفته است :

در صورت نیاز میتونید در مورد این تهمت لاگ سرور رو از مدیریت دریافت کنید 

دنبال عدالت هستید لازم نیست فقط زیر پستای دوستاتون پست بزارید .

داخل این پست اسمی از شما برده شده بود ؟ طبق گفته ی دوستتون پست برای لیدر من بود ... !

کار شخصی با بنده دارید  : شخصی پیام بدید اسپم نباشه 

اولا تهمت نزدم گفتم ممکنه ، منکه با شما دشمنی ندارم

دوما بله دنبال عدالتم دوست و دشمن هم نداره من فقط و فقط تو کل دو سال نیمی که دارم پلی میدم شاهد دو نفر بودم چرا؟ چون میدونم راست میگن ربطی هم نداره دوستم باشن

خانم uranus هم لیدر ماست فقط همین ولی چون میدونم راست میگن و خود من هم شاهد دعوت غیر قانونی از لیدر های دیگه بودم (البته مدت های قبل) بخاطر همین از ایشون دفاع میکنم

سوما من که با شما کاری نداشتم من فقط نوشتم من هم شاهدم شما شروع کردی و گفتی بنده شاهد دروغینم و فقط از دوستام دفاع میکنم دوست عزیز قبل از نقل قول اول یه نگاه به چت های خودتون هم بکنید

با آرزوی موفقیت برای شما و لیدر مربوطه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...