رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خاطرات جالب و یاد ماندنی در بازی های PC

AliAgent

ارسال‌های توصیه شده

چه اتفاقاتی در Game برایتان اقتاده؟

باگ جالب؟

مرحله ای هیجان انگیز در یک گیم؟
کار هایی که در بازی ها انجام دادید؟

هر اتفاق جالب و خاطره انگیزی که در گیم برایتان اتفاق افتاده در این بخش ارسال فرمایید. با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یادمه اولین بازی ای که کردم Gta sa offline بود

از چراغ قرمز رد نمیشدم

وقتی بالاس ها میومدن پیشم باهام صحبت میکردند (هر چند صحبتشون بی صدا بود) هر بار  می ایستادم ببینم اخرش چی میشه که اخرش هم یکی با Tec 9 اون یکی با کلت دو تا دیگه هم با مشت حمله میکردند

زدم به ماشین یکی پیاده شدم افسر بیاد اونم پیاده شد رفتم جلو دیدم با بیل بهم حمله کرد 

-----------------------------------------

یک بار 6 تا وانتد داشتم (اون زمان کد تقلبشو هنوز بلد نبودم) از دریا ازشون فراری بودم فکر کنم 1 ساعتو نیم 2 ساعت سمت اون N رفتم (شایدم یه جهت دیگه) بعد از 1 2 ساعت به یه جزیره رسیدم (شاید باورش برای همه شما که اینو میخونید سخت باشه) جزیره کوچیکی بود که وسطش یه ساختمان بزرگ بود (تغریبا شبیه مسجد) یه کم نزدیک شدم که توسط پلیس های اویزان از طناب کشته شدم. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۳/۱۳ در 23:25، Agent گفته است:

(شاید باورش برای همه شما که اینو میخونید سخت باشه)

همونطور که گفتی باورش سخته

react_like.pngreact_sad.pngreact_confused.pngreact_haha.pngreact_thanks.png

نظر  دادن  فراموش  نشه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اولین بازی زندگیم رزیدنت اویل 3 بود . همیشه فقط بلد بود تا قسمتی که نمسیس رو تو PRD میدیدم برم ?.

اما بازی خیلی جالبی بود اون زمان استرسه خودشو داشت XD

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یادش بخیر?

وقتی بچه بودم سگا داشتیم 

شورش در شهر بازی میکردیم 

بعد داداش بزرگ ترم همیشه سیم دسته منو میزاشت پشت سگا 

منم که از همه جا بی خبر بازیشو میدیدم و کیف میکردم ?

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

با اینکه PC نبود ولی خاطره بود ?

ویرایش شده توسط alireza07

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۳/۱۳ در 23:18، AliAgent گفته است:

چه اتفاقاتی در Game برایتان اقتاده؟

باگ جالب؟

مرحله ای هیجان انگیز در یک گیم؟
کار هایی که در بازی ها انجام دادید؟

هر اتفاق جالب و خاطره انگیزی که در گیم برایتان اتفاق افتاده در این بخش ارسال فرمایید. با تشکر

من یه بار رو کیسم تخم و مرغ پختم ربطشم به Gtasa اینکه ۱۳ ساعت اکتیو زدم استف ?

در در ۱۳۹۸/۳/۱۳ در 23:25، AliAgent گفته است:

شاید باورش برای همه شما که اینو میخونید سخت باش

در مورد اینم صدق میکنه 

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سمت اون N رفتم

?

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یادمه اولین باری که Gtasa بازی کردم رفتم سمت خونه Cj که مرحله ۱ رو شروع کنم

اونجا که با دوچرخه باید دنبال سوییت میرفتیم، همش میفتاد تو اون پیست دوچرخه سواری در نمیومد که درنمیومد xD

جزیره کوچیکی بود

من با چیت هم نتونستم به چیزی برسم اونوقت شما چطور رسیدین جزیره

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

اولین بازی که تو pc کردم IGI بود ، مرحله 3 کلی طول میکشید(و تیر خالی میشد) تا اون اسنایپر بالا دکل رو از بیرون محوطه بزنم

در 2 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

من با چیت هم نتونستم به چیزی برسم اونوقت شما چطور رسیدین جزیره

Check-pc

=====================================================

اوایل که چیتارو یاد گرفته بودم (تایپیا مثل hesoyam) ، یادمه رفته بودم از بغل تپه نزدیک hq vla ماشینارو منفجر میکردم با هیت سیکر (Heat Seeker) ، بعد به سمت یه ماشین که هدفم روش قفل شده بود شلیک کردم ، ولی سرعتش زیاد بود ، این ماشینه رفت سمت LV و به پیچ رسید و پیچید ، گلوله هیت سیکرم دقیقا با همون زاویه پشتش پیچید و دیگه من ندیدم چیشد! دوستانی که متریال جمع میکنن اگه دیدنش بگیرن گلوله رو مال منه(قابل امتحانه این مورد ، اگه باور ندارید:D)

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Tommy گفته است:

Check-pc

داداش همه میدونن چیترم خوترو خسته نکن :D

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Fergal گفته است:

Project subfox or sobiet?

گزینه 3

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، er0088kh گفته است:

چشممون روشن !!

البته گزینه 3 نداشت :|

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اولین روزی که gta sa off بازی کردم برمیگرده به 17 سال پیش!!!هی یادش بخیر
gta sa farsi ، یه مرحله بود همیشه گیر بودم !! یادمه کیبورد رو زدم شکستم!تا 1 ماه کیبورد نداشتم خخ

بدترین تجربه یه گیمر

در در ۱۳۹۸/۶/۲۸ در 11:09، alireza07 گفته است:

یادش بخیر?

وقتی بچه بودم سگا داشتیم 

شورش در شهر بازی میکردیم 

بعد داداش بزرگ ترم همیشه سیم دسته منو میزاشت پشت سگا 

منم که از همه جا بی خبر بازیشو میدیدم و کیف میکردم ?

اخ شورش در شهر ، 3 نسخه چه حالی داد

لینک به دیدگاه

اولین بازی ای که تو ۶ سالگیم میکردم Chicken Invaders بود (یادم نمیاد کدوم نسخش تازه اسمش رو هم اون زمان نمیدونستم?

کات سین اولش که اون مرغ گنده هه یه تخم مرغ مینداخت رو خورشید همیشه یادمه ?

خاطره انگیز ترین چیز هم واسم همسایه جهنمی بود. مخصوصا همونجا که داروی یبوست میریخت تو کیک مرده.???

ویرایش شده توسط Beliver

?:acigar:_SnoopDogg.png:acigar:?

f02963458.jpgCall The Cops When U See 

لینک به دیدگاه

اولین بازیی که کردم جی تی ای وایس سیتی بود هی رمز میزدم که اسکین عوض بشه و بشم SWAT ولی لامصب خیلی طول میکشد وقتی هم که اون اسکین میشدم فکر میکردم شاخ کل جی تی ای هستم ???فکر کنم اون زمان 5یا6ساله بودم

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

اولین دستگاهی که باهاش بازی کردم سگا جنسیس بود بازی های (شورش در شهر، بانی خرگوشه، بتمن، مایکل جکسون، برادران مبارز، مورتال کامبت)و... داشت.☺

و اولین بازی که توی PC کردم کال اف دیوتی بود??

عجب خاطراتی وااااااااااییی???

یادمه اولین بازی ای که کردم Gta sa offline بود

از چراغ قرمز رد نمیشدم

وقتی بالاس ها میومدن پیشم باهام صحبت میکردند (هر چند صحبتشون بی صدا بود) هر بار  می ایستادم ببینم اخرش چی میشه که اخرش هم یکی با Tec 9 اون یکی با کلت دو تا دیگه هم با مشت حمله میکردند

زدم به ماشین یکی پیاده شدم افسر بیاد اونم پیاده شد رفتم جلو دیدم با بیل بهم حمله کرد 

-----------------------------------------

یک بار 6 تا وانتد داشتم (اون زمان کد تقلبشو هنوز بلد نبودم) از دریا ازشون فراری بودم فکر کنم 1 ساعتو نیم 2 ساعت سمت اون N رفتم (شایدم یه جهت دیگه) بعد از 1 2 ساعت به یه جزیره رسیدم (شاید باورش برای همه شما که اینو میخونید سخت باشه) جزیره کوچیکی بود که وسطش یه ساختمان بزرگ بود (تغریبا شبیه مسجد) یه کم نزدیک شدم که توسط پلیس های اویزان از طناب کشته شدم. 

ممنون که مارو به گذشته بردی??

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

اولین بازی هایی که کردم رو پیسی بود و فکر میکنم موست وانتد های خیلی قدیمی بودش 4 - 5 سالم بود ? بعدش دیگه Gta Sa رو بازی کردم :| مرحله هم دوست نداشتم اون موقع همش میرفتم دور دور توی شهر و خلاف کاری و آتیش زدن ملت ? 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

من 7 ساله بودم و برادرم 11 ساله مادرم برا تولد برادرم سگا خریده بود هی یادش بخیر فوق العاده بود هنوزم عاشق سگام

توش بازی سونیکو بازی میکردم که تا مرحله 4 بیشتر نرفتم?

بعد شورش در شهر گرفتیم که اصن خدا بود اون زمان بمولا هنوزم ترجیح میدم به خیلی از بازیا یادمه تا مرحله اخر رفته بودم ( از بچگی پرو بودم??? )

ما اون زمان بازی های سگا رو جوری بین هم پخش میکردیم که کارمون از دراگ دیلر ها حرفه ای تر بود بمولا?

من که 10 ساله بودم کامپیوتر خریدیم اولش ی دسته تو ویندوز Xp خریدیم که شب بود خریدیم از قبل بازی انگری بردس توش نصب کرده بود

یعنی نگم براتون صبح ساعت 7 بیدار شدیم بازی کردیم از خر کیفی تا ساعت 12 که دیدیم هیچی از کیس داره دود بلند میشه? و مانیتور هم رنگش ریده کم کم  مانیتور جرقه هم میزد بعضی مواقع?

به پدرم گفتم پدرم به فروشنده گفت مرده گفته سوخته

اخ نگم براتون هنوز جاش درد میکنه

چن روز بعدش یک پی سی نو خرید با رم 2 و ضعیف ( من اونموقع از این چیزا سر در نمیوردم وگرنه دهن فروشنده رو سرویس میکردم واسه این سیستم ضعیف ) خلاصه شبیه خری که تو کارخانه تیتاب بود کیف میکردیم

چن روز بعدش رفتیم بازی Gta vice city گرفتیم یعنی موقع نصب کردن یک دعاهایی میخوندم که پشمای همه ریخته بود ( خدایا نصب بشه نماز قران میخونم ، خدا پشت همه ادماس و کمک میکنه که نصب شه )?

یعنی نصب که شد از خوشحالی زدم اینه خونمونو شکوندم که جای اونم درد میکنه و اولین بازی پیسیم ویس سیتی بود که خیلی به قوانین رانندگی احترام میذاشتم :/

چن سال بعد تو مدرسه با @Many آشنا شدم که شبیه خر تو کف گیمری بودیم هر دو و خونمون هم تو ی محل بود

یعنی جوری بازی رد و بدل میکردیم که پشمای خودمون میریخت مثال ها :

- قایم کردن وسط کتاب قران و ...

- گذاشتن تو شلوار

و ...

جالب این بود چون کلاس فضول داشتیم هر وق ینفر میومد سمتمون میگفتیم ( -داش این درس رو خوندی؟ + نه باو نخوندم ننوشتم تو کتابتو بده بخونم من ننوشتم ( بازی تو کتاب بود??) )

باحال ترین خاطرم این بود من با ی دوستم میرفتیم گیم نت یروز تصمیم گرفتیم سر شوخی بریم کشتی کج بازی کنیم ما اولش فقط با مشت همدیگه رو میزدیم چون بلد نبودیم بعدش @Many اومد

اقا مانی گفت که دکمه کاور کدومه؟ من گفتم O ( هیچی بلد نبود تازه اومده بود ما دکمه هارو یاد گرفتیم ولی مانی بلد نبود ) گفتم بقیه چی؟ گفت نمیخاد همین بسه

اقا بازی شروع نشده دیدم افتاده سرم داره کاور میکنه

نگم براتون حدود 100 بار کاور کرد من خسته شدم باختم شبیه خر کیف میکرد من اعصابم خیلی داغون بود یعنی فک کنم بهترین سیستم یک نوبو امتحان کرده بود?

بعدن هر روز با یک رفیق دیگم تا 2 سال میرفتیم گیم نت تو فیفا و کشتی کج حریف نداشتیم تو منطقه و شاید استان

اینم بگم من عاشق فوتبال در زندگی واقعی و ps بودم و با کیبورد بازی میکردم

کسایی که با کیبورد بازی میکنن میدونن خیلی سخته اصن باید دکمه هارو حفظ باشی

نکته جالب اینه با کیبورد تونستم تو منطقه و شهر 2 بار اول بشم تو مسابقات پی اس و یکبار تو محله??

( اونا نوب نبودنا من پرو بودم???)

شرط میزنم نخوندین?

اگه خوندین هم امیدوارم خوشتون اومده باشه و تو این کشور فوق العاده عزیزم یکم شاد شده باشین??

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...